Szerző Téma: Toyota Sakura - Budapest  (Megtekintve 153602 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4547
Toyota Sakura - Budapest
« Válasz #45 Dátum: 2004.05.23 11:05:51 »
Idézetet írta: "rjanos"
Bár akit csak megkérdeztem a bejáratással kapcsolatban, mindenki mást mondott.


Hát akkor jól van. Csak abból amit írtál, azt hittem 4000 fölött járattad a gépet. Azért itt a forumon nagyjából megegyeztünk a bejáratásban.
Attila 31
  - Avensis
- Prius

Kilgore

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Toyota Sakura - Budapest
« Válasz #46 Dátum: 2004.08.04 12:55:28 »
Én 2002 júliusban vettem a Corollámat az Óbudai Sakuránál, kedvesek voltak, korrektek, jó kedvezményt adtak. Azóta is hozzájuk viszem az autót a kötelezőkre, és éppen ma voltam a hátsó fékbetéteket cseréltetni, meg vagyok velük elégedve.
002 Corolla Sedan 1.6 Sol

Peter

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1629
Toyota Sakura - Budapest
« Válasz #47 Dátum: 2004.11.01 12:03:28 »
Penteken voltam naluk 15k szervizen. Idopontra mentem, 10 perccel elotte ertem oda, mar vartak. 45 perc alatt megvolt az egesz. A szervizzel kapcsolatban korrektek voltak, nezhettem mit csinalnak az autoval, a szerelo srac letakarta az ulest mielott beleult volna.
Ami nem tetszett, hogy egyaltalan nem reklamoztak ezeket a teli akciokat. Mondjuk annyira nem izgatott, mert Hillarektol mar megvettem ami kellett. De akkor is, harapofogoval kellet kihuzni beloluk, hogy kitolthessem a kerdoivet amivel nyerhetek. Ja es nem kaptam bogret sem :(

BKrisz

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 89
    • http://startadsl.hu/lexus/
Toyota Sakura - Budapest
« Válasz #48 Dátum: 2005.04.18 11:12:29 »
bevittem a lexust kuplungcserére a múlt héten, tapasztalataim:

+ határidőre elkészült, ahogy ígérték 5 munkanap alatt itt volt az alkatrész, azonnal szóltak
+ vigyáztak az autóra, a 18"-as kerekeket nejlonozva tették be, a hátsó ülést plusz letakarták frotír lepedővel
+ ár annyi lett, amennyit ígértek
+ a szerelő türelmes & készséges hozzáállása átvételkor
+ kaptam szerekezetrajzot kérésre azonnal, zárás előtt 10 perccel

- 200e forintot hagytam ott, és nem mosták le az autómat, tiszta dzsuva volt, szólnom kellett volna?!
- egyik munkafelvevő flegmasága zavaró, kérem neki minimum az a dolga, hogy jópofát vágjon
- yarisba két konzol izzót várok, kifizettem, de még nem szóltak mi van vele, elfelejtették?
color=#249700]BKrisz[/color] /'07 Corolla Verso 2.2D-CAT /
'05 Lexus GS /
102.

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Toyota Sakura - Budapest
« Válasz #49 Dátum: 2005.04.18 15:08:32 »
Idézetet írta: "BKrisz"
- 200e forintot hagytam ott, és nem mosták le az autómat, tiszta dzsuva volt, szólnom kellett volna?!

A védelmükben csak annyit, hogy igen, érdemes szólni. Vannak ügyfelek, akik nem szeretik ha lemossák a kocsijukat ("Minek, nem kellett volna, hiszen mindjárt esni fog"). Ennek ellenére megkérdezhették volna.  :roll:
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

Peter

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1629
Toyota Sakura - Budapest
« Válasz #50 Dátum: 2005.04.18 15:14:36 »
Idézetet írta: "BKrisz"
- 200e forintot hagytam ott, és nem mosták le az autómat, tiszta dzsuva volt, szólnom kellett volna?!


En meg morcos lettem volna, ha lemossak az automat.
En szeretem magam mosni.

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Toyota Sakura - Budapest
« Válasz #51 Dátum: 2005.04.18 16:10:30 »
Idézetet írta: "BKrisz"
bevittem a lexust kuplungcserére a múlt héten, tapasztalataim:
+ határidőre elkészült, ahogy ígérték 5 munkanap alatt itt volt az alkatrész, azonnal szóltak...

És a kuplung milyen? Mert az a lényeg!  :wink:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

BKrisz

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 89
    • http://startadsl.hu/lexus/
Toyota Sakura - Budapest
« Válasz #52 Dátum: 2005.04.20 01:05:57 »
Idézetet írta: "whis"

És a kuplung milyen? Mert az a lényeg!  :wink:


hibátlan [smilie=sm48.gif], ekkora javulásra nem számítottam, a lendkereket sajnos cseregyanúsnak nyilvánították, a sakurás 280e+ÁFA sok lenne érte, a németeknél szétnézek, ott kb. 80-100e forint, megéri

azért ilyen sok, mert lengéscsillapításos
color=#249700]BKrisz[/color] /'07 Corolla Verso 2.2D-CAT /
'05 Lexus GS /
102.

ave

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 51
Júli 4. - a győzelem napja?
« Válasz #53 Dátum: 2005.07.10 01:06:48 »
Életemben először (és valószínűleg utoljára) hétfőn júli 4-én jártam a Sakura szalonban. Az egyik kereskedővel leegyeztettem telefonon, hogy bemegyek és megnézek egy Ave-t. Ő már nem tudott megvárni, de mivel hosszított nyitvatartás volt a Yaris akció miatt ezért meghagyta, hogy bármelyik kollégája segít majd nekem.

18.45-kor érkeztem.
19.45-kor távoztam.
Hát kb. ennyi nyomot hagytam a szalon életében.

Közbenső élményeim:

Értékesítő 1:
Róla csak a megérkezésem utáni első 5 percben nem derült ki, hogy értékesítő, úgyhogy csenden nézelődtem.
Ekkor odajött és elmondtam, hogy a kollégájával megbeszéltek szerint szertném megnézni az Ave-t.
/Rosszindulatú feltételezés lehet, de szerintem innentől ő már tudta, hogy neki belőlem üzlet nuku, kolléga boltja meg neki nem fontos, szóval már meg sem kellett volna lepődnöm a folytatáson./
1.1 Innentől kb. 10 percig telefonos tanácsadott egy érdeklődőnek Yaris ügyben, mert persze a megcsörrenő telefon, illetve a telefonos ügyfél fontosabb, mint aki ott áll előtte.
1.2 Mikor végzett a telefonnal, akkor egy (az egyetlen) utánam jövő párral kezdett foglalkozni, mert a hölgy agilisan állította, hogy már előbb ott voltak, pedig csak nem vette észre, hogy én már a szalonban kiállított autókat nézegettem amikor betoppantak. Nekem nem úgy tűntek, mint akikből üzlet lesz, de mivel én akkor már a levegő kategóriába tartozam a következő 45 percet (távozásomig) biztos ami biztos velük töltötte.
Rám egy szót sem vesztegetett, pedig úgy 25 perc után félhangosan felhívtam a páromat és közöltem, hogy itt levegőnek vagyok véve, gyerekfürdetés csúszik.

Értékesítő 2:
Nos ő fel sem tűnt az első 30 percben. Azt hittem ugyanis, hogy egy másik párocska is ül bent már, akik a Értékesítő 1-et várják vissza (még sajnáltam is őket, hogy nálam is nagyobbat szívnak). Az ugyan gyanús volt, hogy a férfi egy számítógép előtt ült. De hát ingyen internet is van már a világon. Tehát ez a párocska nem párocska volt, hanem Értékesítő 2 és ... a meghitt társalgás alapján szerintem egy ismerős hölgy. Persze lehet, hogy csak én értettem félre a számomra egyre reménytelenebb helyzetet.
Teljes bizonyosságot akkor nyertem, hogy ő is értékesítő, amikor végső kínomban a szalonon belülről felhívtam a szalon számát és Értékesítő 2 kolléga vette fel.
Ekkor vettem a bátorságot és odaléptem, hogy a következőt megkérdezzem: "Önök itt Toyota értékesítéssel foglalkoznak?", "Mert nekem nem úgy tűnik."

Miután ezt vitatta kértem a panaszkönyvet. Khmmm... panaszkönyv az nem volt.

Khmmm, de mentségére kb. 10 percig kereste és próbálta a főnököt elérni. Közben a hölgynek semmit nem szólt oda, vagy engem nem próbált meggyőzni arról, hogy a hölgy valódi kuncsaft, aki miatt most igazán nem állhat fel holmi panaszkönyvet keresni csak az erősödött bennem, hogy ebben az irodában a Mcdonalds óra nem a 60 mp, de a 60 perc után sem csapható le. Persze a nyereség sem mérhető a hamburger / ügyfélhez.

Végül kaptam egy szép fehér papírt, amire leírtam a gondom, lefénymásolta, lepecsételte, én meg szépen eljöttem.

Bocs a hosszú levélért!
Ui.: arra még titkon kíváncsi lennék, hogy a pöcsétes papírom a főnök asztalán, vagy a kukában landolt, de ennél a levélnél többet már nem kívánok ebben az ügyben megtenni.
ePe

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Toyota Sakura - Budapest
« Válasz #54 Dátum: 2005.07.10 01:25:40 »
Hát ez elég durva. Én biztos nem lettem volna ennyire türelmes.
Gondolom nem teszik a kalapjukra, azt a levelet...
music     

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Toyota Sakura - Budapest
« Válasz #55 Dátum: 2005.07.10 08:51:06 »
Hát ez tényleg elég húzós, és remélem olvassa valaki a Sakurától  :twisted:

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Toyota Sakura - Budapest
« Válasz #56 Dátum: 2005.07.10 09:53:17 »
Kis aprólék, annyira nem lepődök meg ezen, bár elég durva ez az időhúzás.

Mivel egyik  partnercégünk a szomszéd utcában van, néha (évente egyszer) betérek oda. Eddigi 4 látogatásomból 1 alkalommal 10 perc után kijöttem, úgy, hogy senki nem szólt hozzám, 2 alkalommal 5 perc után valaki megkérdezte hogy mit akarok, miután feltűnően végigtapogattam a kocsikat beültem, kapcsolgattam, lecsaptam a csomagtartót. - A 2003-ban kért Corolla ajánlatot azóta is küldik.

Ezek után tiszta meglepi volt, amikor múlhéten bementem, a bejárattal szemben ülő hölgy azonal keresett valakit, és el tudtam menni tesztvezetni egy Avensist.

-A jelek szerint ez egy kivétel volt náluk. :(
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

Agyarka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4345
Toyota Sakura - Budapest
« Válasz #57 Dátum: 2005.07.10 20:49:14 »
Kár, hogy a TMH megenged ilyesmit, de hát pénz beszél... .

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Toyota Sakura - Budapest
« Válasz #58 Dátum: 2005.09.24 16:28:27 »
Sziasztok! Nemsokára átveszem az új autómat a Sakuránál.

Idáig minden rendben volt, szerintem kiszúrtunk egy nagyon jó, ha nem a legjobb értékesítőt. Már elvileg ha jól emlékszem 7 valahány éve ott van, Csapláros Lászlónak hívják. Kedves, körültekintő, meghallgatja kérdéseimet,  sok jó tanácsot ad pl. a biztosítással is amit még nem tudtam, stb... Csak a legjobbakat tudom említeni!  :o  :)  :D
Toyota Yaris T SPORT
153



PLacc

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 228
Toyota Sakura - Budapest
« Válasz #59 Dátum: 2005.09.27 22:42:57 »
Nah, ma voltam Sakuránál gariztatás miatt, és gyakorlatilag MINDENT szó nélkül megrendeltek (ajtón ablakgumi szigetelés, ülőpárna szivacsa), le a kallappal, még a Supernél is sokat kukacoskodtak ezek miatt (vigyem vissza, ahol csinálták stb... mondjuk volt némi igazuk)!
Elismerésem Rusai Csabának! Legközelebb is hozzájuk megyek.
002/12 Corolla HB 1.4 L 3D Chili Red...
134.