Szerző Téma: Toyota Sakura - Budapest  (Megtekintve 153836 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Toyota Sakura - Budapest
« Dátum: 2004.03.04 23:48:55 »
Akkor legyen egy Sakura is!
Bár én még sosem jártam ott, de fogok, mert ami hozzánk a legközelebb volt, (Sakura Line) az megszünt, most bútorbolt van a helyén...
Hallani csak jót hallottam róluk.
music     

Batyuka

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 402
    • http://www.qefglobal.com
Toyota Sakura - Budapest
« Válasz #1 Dátum: 2004.03.05 13:49:19 »
En naluk vettem az autot (Szolokert u.). Egyelore csak pozitivat tudok mondani, korrektek, kedvesek voltak, kaptam 6% kedvezmenyt. Valszeg kotelezore is oda viszem. Hacsak Ti le nem beszeltek...
vensis II, 1.6 Sol Sedan [size=12]33[/size]

Tutivesztes

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 329
  • Bélzuhanypárlat
Toyota Sakura - Budapest
« Válasz #2 Dátum: 2004.03.09 00:11:32 »
Én is itt rendeltem meg a kocsit, és színtén 6% a kedvezmény... Várom már:)
Toyota Avensis II. 1.8 VVT-i Liftback Sol Tech 77

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Toyota Sakura - Budapest
« Válasz #3 Dátum: 2004.03.12 21:39:06 »
jelentem, a Bartók Béla úti Sakura Line szerviz minden ellenkezö - ideértve magamat is - híresztelés ellenére nem szünt meg, csak összébb ment. Az a rész, amelyben régen az autószalon volt, ki lett adva egy bútorboltnak, így jónéhány telefonszám sem érvényes már. A szerviz rész (egyelöre?) még megvan.
Azt nem mondom, hogy ez az ország legjobb Toyota szervize, de az árai korrektek.
music     

Peter

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1629
Toyota Sakura - Budapest
« Válasz #4 Dátum: 2004.03.17 10:53:43 »
Én is innen veszem az autot. Eddig teljesen korrektek. Ma lattam meg eloszor a gepet, 1.4 wagon terra corolla, jovo heten kapom meg, mar nagyon varom!

Agyarka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4345
Toyota Sakura - Budapest
« Válasz #5 Dátum: 2004.03.19 21:15:22 »
A Line-nél vettem az autóm.  Egy-két figyelmetlenségtől eltekintve amit korrigáltak (a bealkudott kiegészítők egy része nem volt az autóban)meg vagyok velük elégedve. A garanciális szervíz megszünése miatt a kötelező szervízt sajnos máshol kell intéznem. -(

Peter

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1629
Toyota Sakura - Budapest
« Válasz #6 Dátum: 2004.03.30 16:43:52 »
Megkaptam mult heten az autot. Teljesen korrektek voltak, minden rendben ment. Koszonet nekik ez uton is.

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Toyota Sakura - Budapest
« Válasz #7 Dátum: 2004.03.30 17:59:27 »
Hát ezt csak így? Semmi ujjongás?
Mindenesetre Gratulálunk az Autóhoz és a szokásos sok-sok baleset és problémamentes km-t kívánunk! :)

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Toyota Sakura - Budapest
« Válasz #8 Dátum: 2004.03.30 20:36:56 »
Idézetet írta: "Peter"
Megkaptam mult heten az autot. Teljesen korrektek voltak, minden rendben ment. Koszonet nekik ez uton is.

Gratula hozzá, majd feltátlenül tudósíts a szervizekröl!! Apropó kell vinned 1-2000 km után, mert némelyik márkakereskedö ajánlja, némelyik nem?!
music     

Peter

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1629
Toyota Sakura - Budapest
« Válasz #9 Dátum: 2004.03.30 21:00:49 »
Koszi szepen a jokivansagokat!
Igazabol meg el sem hiszem, hogy ilyen autom van! Nekem egy regi alom valt most valora, meg nem hiszem el hogy ez az auto az enyem :)

Legkozelebb a 15k-s olajcserere kell vinnem csak az autot. Kerdeztem is, hogy nem kell-e behozni par ezer km utan, de azt mondtak nem kell. Az elozo automat (Suzuki Swift) be kellett vinnem, megneztek, de nem csinaltak vele semmit.

Reflektor

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
    • http://www.netsmith.hu
Toyota Sakura - Budapest
« Válasz #10 Dátum: 2004.04.06 15:02:30 »
Igazán jó kis csapat ez a Sakura TIM, nagyon korrektek voltak!

Az is igaz, hogy a Suzikat a gari miatt meg kell mutatani 1000km-nél, nekem annyit mondott az értékesítő a Sakuránál, hogy 1000-nél húzzam ki a nívópálcát és vizslassam meg (valószínűleg ez volt az utolsó alkalom), látok-e valamit, amit meg is tettem, de ugyan mit vártam, ez egy TOYOTA! :D  Úgyhogy minden rendben!

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Toyota Sakura - Budapest
« Válasz #11 Dátum: 2004.04.06 20:57:04 »
A Toyota nem véletlenül ajánlja az INGYENES 1000km-es átvizsgálást. Ilyenkor az olajon kívül több tucat pontban felsorolt dolgot meg kell(ene) nézni. A legfontosabbak a kocsi felemelése után különböző csavarok utánhúzása, ha szükséges. Csak 10 millió autóból 1 szenvedjen emiatt balesetet, már az is sok! Mi szoktuk javasolni az ügyfeleknek, és ha behozzák, tényleg meg is csináljuk. A lustábbak persze nem javasolják, ugyanis ez tiszta "bukás" a cégnek, hiszen ingyen rá kell áldozni kb. fél órát az autó vizsgálatára. Szóval azt ajánlom mindenkinek, hogy szánja rá azt a kis időt és igenis vigye el az autót az átvizsgálásra, pénzbe úgysem kerül.
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

Batyuka

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 402
    • http://www.qefglobal.com
Toyota Sakura - Budapest
« Válasz #12 Dátum: 2004.04.08 18:21:52 »
Nalam atvetelnel az 1000 km-es atvizsgalas szoba sem kerult. Holnapra megnezem a szervizkonyvet de gyanitom ott sem emlitik.
vensis II, 1.6 Sol Sedan [size=12]33[/size]

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Toyota Sakura - Budapest
« Válasz #13 Dátum: 2004.04.08 21:54:23 »
Ezt az ingyenes átnézést, mindenhol megcsinálják, ha odaviszed, vagy csak ott, ahol vetted?
Laco 73 :D

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Toyota Sakura - Budapest
« Válasz #14 Dátum: 2004.04.08 22:41:12 »
Jó kérdés, jogos. Szerintem mindenütt meg kéne csinálni  :roll:
Hozd el Kiskőrösre vagy Kecskemétre, megcsináljuk Neked  8)
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D