Szerző Téma: Toyota Sakura - Budapest  (Megtekintve 161435 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

shaitan

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 21
Toyota Sakura - Budapest
« Válasz #105 Dátum: 2006.11.30 17:46:49 »
Én a mostani Yarisomat is a Sakuránál vettem illetve az újonnan megrendeltet is ott intéztem és eddig nagyon meg vagyok elégedve velük. A sales-el szerintem nincs gond bár én elsõ alkalom óta a Csapláros Lászlóhoz járok. Szervízzel nincs sok tapasztalatom. Ami apró-cseprõ problémám volt azt rendben megcsinálták idõre. Viszont a velük szerzõdéses viszonyban lévõ lakatosmûhely tényleg gáz... egy apró sérülés miatt vittem oda és nem csak hogy horribilis áron dolgoznak de még lassan is.. arról nem is beszélve hogy még csúsztak is néhány napot az elõre megígérthez képest.

Szóval nekem a Sakura bejött eddig minden szempontból  :nagymosoly:
03 Toyota Yaris 1.0 Terra
'06 Toyota YarisII 1.3 SOL


G6

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 396
Toyota Sakura - Budapest
« Válasz #106 Dátum: 2007.03.07 00:07:53 »
Én már kb 4 éve járok hozzájuk, maximálisan elégedett vagyok. Az értékesítõk kedvesek, segítõkészek, kellõ tudásháttérrel rendelkeznek. Az alkatrészes részleg is abszolút korrekt, ritkaságnak számító TTE elemeket rendeltem az autóra, amiket itthon nem lehetett megkapni, de utánanéztek, többször is felhívtak, hogy tájékoztassanak az árakról, majd megrendelték Ausztriából a kellõ alaktrészeket, melyeket 2 nap alatt meg is hoztak, be is szereltek. A munkafelvevõk közül Rusai Csabát emelném ki, rendkívül segítõkész, pörgõs, mindent elintéz, amit csak kérek, semmit nem felejt el, korrekt ember. Márkakereskedõi dolgozótól szokatlan módon engem már másodszor küld el általa ajánlott maszek szervizbe kisebb-nagyobb problémákkal, tudván, hogy a hivatalos szervizárak kissé húzósak, és így én jobban járnék. Ez nagyon dicsérendõ hozzáállás, le a kalappal elõtte tényleg. Szóval eddig azt kell mondanom, hogy  :10: Valószínûleg a hamarosan aktuálissá váló következõ autót is náluk fogjuk venni, amivel kapcsolatban a cégvezetõ személyesen tájékoztatott bennünket, kávéval kínált és busás kedvezményt ajánlott, szóval nagyon úgy tûnik, hogy a szalonnal való kapcsolatunk töretlenül folytatódni fog  :nagymosoly:
Geesix

'02-'07 Corolla TS
'07- Auris D-CAT

Piktor66

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 11
Toyota Sakura - Budapest
« Válasz #107 Dátum: 2007.08.03 20:33:51 »
Mi a corolla 2007 es modllünket vettük a Sakuránál,és meg voltunk elégedve a hozzáállásukkal.Ilyennek képzelema a vevõ kiszolgálását.Azonnal ajánlották a 6% kedvezményt pedig nem is tudtunk róla,ugyhogy csak jókat tudunk mondani,szervízben még nem voltunk hiszen vadi új a kocsi,de bizunk abban hogy ott sem lesz semmi gáz.Ezért jó szívvel ajánlom õket

yamoha

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 5
Re: Toyota Sakura - Budapest
« Válasz #108 Dátum: 2008.12.20 10:17:29 »
Helló

Valaki tudna nekem segíteni! Panaszkodós levelet szeretnék írni a TOYOTA magyarországnak, ha van ilyen! Van egy kis problémám az autómmal, és kicsit becsapva érzem emiatt magamat, de a márkakereskedés nem tud segíteni, hát meg szeretném próbálni eggyel feljebb!   :helpsmilie:

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Toyota Sakura - Budapest
« Válasz #109 Dátum: 2008.12.20 10:47:13 »
Toyota Motor Hungary Kft.
2040 Budaörs, Keleti 4.
Info@toyota.hu

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Toyota Sakura - Budapest
« Válasz #110 Dátum: 2008.12.20 11:00:02 »
Megjegyzem az importőr elérhetősége benne van a garancia füzetben...

yamoha

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 5
Re: Toyota Sakura - Budapest
« Válasz #111 Dátum: 2008.12.20 11:56:44 »
Nagyon köszönöm a választ!!!

GinoBB

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 34
Re: Toyota Sakura - Budapest
« Válasz #112 Dátum: 2009.03.22 14:05:22 »
G6!!!

Esetleg a kapott maszek szerelők nevét, címét közzétennéd, ugyanis az én autómon már 2 toyota szervíz is csak a fejét vakargatta, h mi lehet a hiba és horribilis összegeket mondtad... Kezdek kicsit ideges lenni ill. a keseredik a szám íze az autóval kapcsolatban..

Előre is köszi, Gino

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: Toyota Sakura - Budapest
« Válasz #113 Dátum: 2009.03.23 12:17:42 »

Próbáld meg az M+F Kiskőrösi szervízt, ott talán jobban tudnak segíteni...
Toyota Yaris T SPORT
153



istvanf

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 172
Re: Toyota Sakura - Budapest
« Válasz #114 Dátum: 2010.03.05 16:04:10 »
Jártam náluk párszor az elmúlt hetekben, egy benyomódott küszöb javítása miatt. Maradéktalanul elégedett voltam, a legelső megkeresésre 1 órán belül kimerítő választ kaptam ( e-mailről van szó ), majd a személyes találkozókon is mindenki nagyon udvarias és segítőkész volt, nem várattak, elmagyaráztak mindent stb. A munkát kitűnően elvégezték, a kocsit gyönyörűen kitakarítva ( kívül-belül ) kaptam vissza. Szimpatikus hely eddig :-)

Agyarka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4345
Re:Toyota Sakura - Budapest
« Válasz #115 Dátum: 2012.07.05 16:16:36 »
Néhány hete jártam náluk, 1 használt Priust néztem meg.
Telefonban elmondták a gk. hibáit. Mivel az ár megfelelőnek tűnt elmentem megnézni. Az autóról állapotlap nem volt. Az első felnik nagyon fékporosak voltak, és elsőre nem láttam a fékbetét nagyságát. Nagyon segítőkészek voltak, még egy szerelő is kijött megnézni. Először meg is állapította, hogy tényleg kb 50%-osak, majd amikor közöltem az autóban 20e km van (forrás: TMH) rögtön többnek látta 75%-nál. ( a sajátom 67e-nél kevésbé kopott, valamint a kiállított szalonautón is bő duplája volt a betétvastagság) A kötelező karbantartás tényéről is idejéről tudtak információt adni, a felhasznált anyagokról nem.
A rétegvastagság mérésnél türelmesek voltak, mérőt adtak, de az alumíniumon csak a sajátommal tudtam mérni.

Saját autóm beszámításához a felmérés gyors volt (csak festékmérés+ bemondás :hmmmm:), az ajánlott összeg megdöbbentő, nevetséges volt ( a kényelmes autóból ki- beülést meg kell fizetni, de nem ennyire). Időközben a kocsijuk elkelt ( jó áron volt) így az üzlet nem jött létre.

Gerbovits Ákos értékesítőt csak ajánlani tudom, végig nagyon kedves türelmes, segítőkész volt. Minden kérdésemre őszintén, legjobb tudása szerint válaszolt. :clap: Ezúton is köszönöm.

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9519
Re:Toyota Sakura - Budapest
« Válasz #116 Dátum: 2014.02.27 22:33:44 »
Valakinek van tapasztalata, lakatos munkákat hogy végeznek itt? És ki az alvállalkozójuk?

Robitussin

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
Re:Toyota Sakura - Budapest
« Válasz #117 Dátum: 2014.06.26 17:56:38 »
Sziasztok!


Julius 4.-en viszem az imadott 1.6 vvt-i HB (2005/12) corollamat a TOYOTA SAKURA-hoz (obuda) 150.000km-es altalanos szervizre es az a kerdesem, hogy mi a velemenyeteket a szervizrol?! Megbizhatoak?

Elore is koszonom a valaszokat  ::)

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
Re:Toyota Sakura - Budapest
« Válasz #118 Dátum: 2014.06.30 23:11:18 »
Szia,  a tapasztalatainkat ezen a 8 oldalon olvashatod el, ami ezt a topikot alkotja.  ;)
music     

Yocee

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 571
Re:Toyota Sakura - Budapest
« Válasz #119 Dátum: 2015.05.05 14:50:03 »
Vicces dolgot tapasztaltam a minap.

A Lexus Buda a karbantartásra 55.000 forintot mondott a Ct200h-ra. Olaj-olajszűrő-légszűrő-pollenszűrő csere.
Felhívtam a Sakurát, mert az mégis közelebb van nekem. Az ember azt sem tudta kb, hogy hol van, majd hangosan megkérdezte a kollégáját, hogy "mennyi a Lexus felár?" és kibökött egy 66.000 forintos árat.
Úgyhogy maradtam a Lexusnál, ahol azért mégiscsak 59.000 kerekedett a korábban adott árból...