Szerző Téma: Beszélgessünk  (Megtekintve 6944309 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

Silent

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4159
Re:Beszélgessünk
« Válasz #52485 Dátum: 2018.01.11 21:41:33 »
Ez a hirdetés - természetesen állandóan megújuló sorszámmal - már vagy 2 éve van fent, de nem kell az autó valamiért. Egyébként ezalatt 100.000 Ft-ot engedett az árból. Ami tetszik, az a szövegben - csupa nagybetű... - két mondat: A fenti tájékoztatás a (...) törvény szerint nem minősül ajánlatnak, így nem fűződik hozzá ajánlati kötöttség sem! Hívjon bizalommal!
És ez a két mondat egymás után következik.  [rohog]
Pedig nem néz ki rosszul. Még a szervizkulcsa is ott van a gyári kulcsok mellett. Lehet hogy kehes a 2 literes motor? :hmmmm:

A szervizkonyvben regensburgi pecsetek vannak, ugyhogy valoszinu nemetbol jott a kocsi. :)
Akkor ott lehet a kutya elhantolva, hogy a nepper nem vette nevére, tehát külföldi az eladó. Plusz erre valszeg még rájön 100k regadó. Pffff..... :nonono:

Tshuhash

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 662
Re:Beszélgessünk
« Válasz #52486 Dátum: 2018.01.12 08:56:55 »
Pedig nem néz ki rosszul. Még a szervizkulcsa is ott van a gyári kulcsok mellett. Lehet hogy kehes a 2 literes motor? :hmmmm:
Akkor ott lehet a kutya elhantolva, hogy a nepper nem vette nevére, tehát külföldi az eladó. Plusz erre valszeg még rájön 100k regadó. Pffff..... :nonono:
Ha 2 ev alatt nem sikerult eladni, akkor ott valami nem stimmel. Vagy az ar nem jo, vagy muszakilag valami nincs rendben, vagy a leiras nem fedi a valosagot, stb... Illetve ezek osszes lehetseges variacioja, kombinacioja es permutacioja. :)
Talan 3-4 eve hoztam be egy haverral 2 kombi T25 Ave-t, mindketto elment 1-2 heten belul. Van ismeros, aki autokereskedo, altalaban, mire hazaernek az autoi, mar el is kelnek. Az elmult honapokban hozott be o is 2db T25-ot, napokon belul el is adta oket. Igeny/kereslet tehat van rajuk.
Tshuhash
'03 Lexus IS300 JCE10

Silent

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4159
Re:Beszélgessünk
« Válasz #52487 Dátum: 2018.01.12 10:05:37 »
Persze, tiszta sor, én is látom, hogy ami jó az ~2 hónap alatt elmegy.

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10658
Beszélgessünk
« Válasz #52488 Dátum: 2018.01.12 12:31:35 »
Gondolom a nepperszöveg, hogy "fenti leírás nem minősül ajánlattételnek" meg stb. elriasztja a picit is gondolkodni akaró/tudó vevőjelölteket. Nem éppen bizalomgerjesztő, hogy felteszi a "portékáját", de az mégsem számít ajánlattételnek?  :hmmmm:
Egy nepper, aki a "bizalom", "polgári törvénykönyv" szavakat használja már eleve bizalmatlanná tesz.  ;)
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Silent

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4159
Re:Beszélgessünk
« Válasz #52489 Dátum: 2018.01.12 14:36:21 »
Azt nem értem, hogy nyilván 2000-3000€ pénze áll benne jó ideje. Nem hiányzik neki a lóvé? Nepperek a tranzakciókon keresnek. Ha a helyére berak pár jobb vételt, akkor 24 hónap alatt 8-10 tranzakciót átpörget ebből a pénzből, ami legalább 10.000€ profitkülönbség. Szóvalnemértem...

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re:Beszélgessünk
« Válasz #52490 Dátum: 2018.01.12 15:02:17 »
Azt nem értem, hogy nyilván 2000-3000€ pénze áll benne jó ideje. Nem hiányzik neki a lóvé? Nepperek a tranzakciókon keresnek. Ha a helyére berak pár jobb vételt, akkor 24 hónap alatt 8-10 tranzakciót átpörget ebből a pénzből, ami legalább 10.000€ profitkülönbség. Szóvalnemértem...
Lehet érzelmileg kötődik hozzá...  :D
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

Deka

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1101
Re:Beszélgessünk
« Válasz #52491 Dátum: 2018.01.12 15:17:20 »
2 éve, mikor T25-re vadásztam, csináltam egy Csorvás-Szolnok-Gödöllő-Bp.-Kecskemét-Tázlár-Szeged-Csorvás kört is. Igen 6 kocsit néztem meg 1 nap alatt, s mindet ott is hagytam. Már akkor hirdette ezt, 1.799.000-ért... Beszéltem vele, s a telefon után (stílus, tartalom, szimpátia) egyértelmű volt, hogy Szolnok-Gödöllő között nem kerülök Eger felé.
'10 Avensis 1.8 Valvematic Wagon
'07 Yaris  1.8 TS

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10658
Beszélgessünk
« Válasz #52492 Dátum: 2018.01.12 16:24:51 »
Ha van esze, nem hagyta állni 2 évig az autót. Lehetett ez akár kulcsos autó is közben, vagy akár bérautó is - a többlet km meg ugye egy neppernek nem okoz fejfájást, lehet a külföldről behozatal után újra tekert az óráján.  :hmmmm:
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Silent

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4159
Re:Beszélgessünk
« Válasz #52493 Dátum: 2018.01.12 20:06:38 »
Lehet érzelmileg kötődik hozzá...  :D
[rohog] [rohog] [rohog]
Neked se kell szomszédba menni hülyeségért. :D


mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re:Beszélgessünk
« Válasz #52494 Dátum: 2018.01.16 14:03:50 »
Ma reggel viszem a fiamat az oviba, sétáltunk, és amikor odaértünk az ovi kapujához megérkezett a fiam egy csoporttársa az anyukájával is. Ők bringával voltak (hóesésben!), és elég nagyot estek, mert nem tudott megállni. Én segítettem fel őket, kivettem a gyereket a gyerekülésből, aki nem volt bekötve! A gyerek kicsit be is ütötte a fejét, de nem nagyon mert a gyerekülés karimája kicsit szélesebb volt, elvitte az ütés nagyrészét. Egyikünkön sem volt bukósisak.
Szerencsére mindenki megúszta komolyabb sérülés nélkül, de kifelé menet mondtam anyukának, hogy azért vigyázzon jobban és legalább bukósisokat használjanak. Erre az volt a válasz, hogy a gyereknek volt, de mindig kinőtte...

No komment. Akkor ruhát se vegyünk neki, mert mindig kinövi? Az autóba sem gyerekülést, mert mindig kinövi.
Vagy gyalog kell járni.
Milyen szűklátókörű gondolkodás ez...
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10320
Re:Beszélgessünk
« Válasz #52495 Dátum: 2018.01.16 16:06:43 »
A gyereknek jobban be kellett volna baxnia a fejet. No comment

Silent

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4159
Re:Beszélgessünk
« Válasz #52496 Dátum: 2018.01.16 16:50:41 »
Ma reggel viszem a fiamat az oviba, sétáltunk, és amikor odaértünk az ovi kapujához megérkezett a fiam egy csoporttársa az anyukájával is. Ők bringával voltak (hóesésben!), és elég nagyot estek, mert nem tudott megállni. Én segítettem fel őket, kivettem a gyereket a gyerekülésből, aki nem volt bekötve! A gyerek kicsit be is ütötte a fejét, de nem nagyon mert a gyerekülés karimája kicsit szélesebb volt, elvitte az ütés nagyrészét. Egyikünkön sem volt bukósisak.
Szerencsére mindenki megúszta komolyabb sérülés nélkül, de kifelé menet mondtam anyukának, hogy azért vigyázzon jobban és legalább bukósisokat használjanak. Erre az volt a válasz, hogy a gyereknek volt, de mindig kinőtte...

No komment. Akkor ruhát se vegyünk neki, mert mindig kinövi? Az autóba sem gyerekülést, mert mindig kinövi.
Vagy gyalog kell járni.
Milyen szűklátókörű gondolkodás ez...
Én már nem szólok nekik, úgy veszem, hogy természetes kiválasztódás. Tudatos szülőként viszont megdöbbentő, hogy 80%-on nincs sisak, a gyerek nincs bekötve. Kocsiban első két ülés közt ott a gyerek, egy csattanásnál kiszállna a szélvédőn elöl.

A gyereknek jobban be kellett volna baxnia a fejet. No comment
A hülye szülő semmiből nem tanul. Majd a véletlen lesz a hibás. Vagy a hó. Vagy az aki elé hajtott. Ő sose.

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10320
Re:Beszélgessünk
« Válasz #52497 Dátum: 2018.01.16 19:46:10 »
Ez igaz. De ahogy meg van irva, hetediziglen bunhodjenek a vetkekert...

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re:Beszélgessünk
« Válasz #52498 Dátum: 2018.01.17 08:59:45 »
Én már nem szólok nekik, úgy veszem, hogy természetes kiválasztódás. Tudatos szülőként viszont megdöbbentő, hogy 80%-on nincs sisak, a gyerek nincs bekötve. Kocsiban első két ülés közt ott a gyerek, egy csattanásnál kiszállna a szélvédőn elöl.

A hülye szülő semmiből nem tanul. Majd a véletlen lesz a hibás. Vagy a hó. Vagy az aki elé hajtott. Ő sose.

Szerintetek ma reggel ugyanúgy jöttek (bekötés és sisak nélkül) vagy ugyanúgy jöttek?
No komment, tényleg természetes kiválasztódás.
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

Silent

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4159
Re:Beszélgessünk
« Válasz #52499 Dátum: 2018.01.17 09:06:07 »
Szerintetek ma reggel ugyanúgy jöttek (bekötés és sisak nélkül) vagy ugyanúgy jöttek?
No komment, tényleg természetes kiválasztódás.
Engedd el. Én is morgok még magamnak az orrom alá, de már nem szólok, nincs értelme úgyse érsz el vele semmit, legfeljebb te leszel a kötözködő köcsög.