Szerző Téma: Beszélgessünk  (Megtekintve 7227488 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27405 Dátum: 2009.12.29 12:42:09 »
Szega  :helpsmilie:,
álló autóm szélvédője látványosan párásodik.
 :eek:
Aggódnom kéne?
Nem. A mostani időben tök természetes. Az ember egy csomó nedvességet visz be ilyenkor az utastérbe, ami nem tud kiszáradni; így az álló autó ablakai bepárásodnak belülről, ahogy lehűl a kocsi. Teljesen normális. Ha módod van rá, naposabb-szárazabb időben szellőztesd a kocsit, menj nyitott ablakokkal, alkalomadtán tedd ki a napra száradni a padlószőnyegeket  stb.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27406 Dátum: 2009.12.29 12:44:07 »
Ákos2004 egy sértő, személyeskedő hangvételű hozzászólását töröltem. Sokadszor mondjuk, hogy ezt itt nem kéne :excl:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27407 Dátum: 2009.12.29 12:47:25 »
Vita az meg nem olyan vérre menő vita...csak "finom" diskurzus!!  :D :flowers:
Vannak páran, akik már rég vérre menő szintre vitték volna, ha hagyjuk. Ezek az emberek nem értenek a sokszoros figyelmeztetésből sem. Nem baj, adott esetben ki is tudjuk őket egy időre tiltani (mint ahogy volt, akivel már meg is tettük).

(Ez most nem neked szól!)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

leszilaci

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27408 Dátum: 2009.12.29 13:00:13 »
Egy kabaré ez a fórum.
jézuskától mit kapott a kislányod karácsonyra?

leszilaci

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27409 Dátum: 2009.12.29 13:04:40 »
...Példának okáért a hálóba rendszeresített, 72 centis, 100 Hz-es Panasonic CRT 140 rongy volt újonnan, ennyiért ma 42 collos, nem is ócska plazmát lehet kapni.
állítólag nem szerencsés tévét tartani a hálószobában,m a "házastársi feladatok" háttérbe szorulnak, és távolodnak a felek egymástól. :flowers:

nálam a nappaliban egy 23éves, 72cm-es tévé van, amit kb fél éve nem kapcsoltam be, csak a port törlöm le róla. igazából már nem is működik; ha sokadik próbálkozásra nehezen be is kapcsol, akkor 20perc múlva elmegy a hang és behomályosodik a kép, elkezd durrogni. és vége :)

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27410 Dátum: 2009.12.29 13:25:20 »
Vita az meg nem olyan vérre menő vita...csak "finom" diskurzus!!  :D :flowers:
Vannak páran, akik már rég vérre menő szintre vitték volna, ha hagyjuk. Ezek az emberek nem értenek a sokszoros figyelmeztetésből sem. Nem baj, adott esetben ki is tudjuk őket egy időre tiltani (mint ahogy volt, akivel már meg is tettük).

(Ez most nem neked szól!)
ehh...én még nem voltam...remélhetőleg nem is leszek kitiltva..... valakivel meg komolyabb bajom van,azzal úgyis lerendezem privi üziben ha kell akkor meg élőben is szívesen megvitatok bármilyen témát....és akkor tapasztalhatja hogy nem is vagyok olyan "bukokocsog" mint amilyennek képzel!! :D (különben is...nem kell mindent komolyan venni...akkor már rég mindenki felakaszthatta volna magát,ha mindenkinek meg akarna felelni)...különbözünk,különböző véleményekkel és tapasztalatokkal....és ez a szép..különben tényleg nem lenne miről beszélgetni,ha mindenki mindenben egyet értene!! :1eye:
« Utoljára szerkesztve: 2009.12.29 13:29:00 írta szkaresz »

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27411 Dátum: 2009.12.29 13:27:57 »
...Példának okáért a hálóba rendszeresített, 72 centis, 100 Hz-es Panasonic CRT 140 rongy volt újonnan, ennyiért ma 42 collos, nem is ócska plazmát lehet kapni.
állítólag nem szerencsés tévét tartani a hálószobában,m a "házastársi feladatok" háttérbe szorulnak, és távolodnak a felek egymástól. :flowers:

nálam a nappaliban egy 23éves, 72cm-es tévé van, amit kb fél éve nem kapcsoltam be, csak a port törlöm le róla. igazából már nem is működik; ha sokadik próbálkozásra nehezen be is kapcsol, akkor 20perc múlva elmegy a hang és behomályosodik a kép, elkezd durrogni. és vége :)

nálam nem szorul háttérbe a dolog,nálam napi (nem "rutin") feladatok közé tartozik  :whistling:....de 8 év után néha szeretek "közben" tv-t is nézni....!!  [rohog]
Egyébként mizu Veled cimbi?? már megint rég jártál erre....sütit kaptál mostanában?? :D

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27412 Dátum: 2009.12.29 13:32:20 »
(különben is...nem kell mindent komolyan venni...akkor már rég mindenki felakaszthatta volna magát,ha mindenkinek meg akarna felelni)...különbözünk,különböző véleményekkel és tapasztalatokkal....és ez a szép..különben tényleg nem lenne miről beszélgetni,ha mindenki mindenben egyet értene!! :1eye:
Ez így van  :yes: ! Nincs is ezzel semmi gond. Baj csak akkor van, amikor néhány ember részéről elkezdődik a másik célzott sértegetése, nomeg a tiltott témák provokálása. Nade igyekszünk ezt megakadályozni, és szerencsére a nagy többség tényleg a viták idején sem megy át övön aluliba  :)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26345
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27413 Dátum: 2009.12.29 14:24:59 »
Szega  :helpsmilie:,
álló autóm szélvédője látványosan párásodik.
 :eek:
Aggódnom kéne?
Csak a szélvédő? Vagy az összes ablak? Ha kiömlik egy-két deci folyadék, és valamelyik szőnyeg beszívja magába, az már bőven tud ilyet csinálni.
music     

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27414 Dátum: 2009.12.29 14:34:03 »
Egy kabaré ez a fórum.
jézuskától mit kapott a kislányod karácsonyra?


Ez a kérdés, hogy kapcsolódik ehhez az idézethez?  :ph34r:
Amúgy többek közt egy játékkonyhát.

tutinet

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27415 Dátum: 2009.12.29 14:34:42 »
Egy kabaré ez a fórum.
Én inkább büszke vagyok arra, (és valahol egy picit irigy is), hogy itt ilyen sokan értenek ennyi mindenhez. Azon túl, hogy nálam ezerszer jobban értenek az autók műszaki problémáihoz (ezt nem nehéz...), betéve tudják a (magyar) történelem és gazdaságpolitika elmúlt másfél évszázadát, naprakészek az összes európai állam gazdasági helyzetéből, visszamenőleg 30 évre az összes bank gazdálkodási mutatóit, járatosak a népesedéspolitikában, annak társadalmi és gazdasági okaiban, a gyógyszeripar rejtelmeiben és így tovább. Emellett természetesen mintaállampolgárok, csakis a Tízparancsolat szellemében élnek, más szemében csak azért veszik észre a szálkát hamarabb, mint a magukéban, mert ott nincs.


Ők még nem hallottak a pannon pumáról,  meg a dübörgő gazdaságról pedig pár éve dübörög az.
Csak azt nem értettem hogy az ünnep előtt miért álltak többezren sorba egy tál meleg ételért Blahán , ez biztos valami szokás.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27416 Dátum: 2009.12.29 14:37:21 »
Hogy a k. életbe jön a "mindenki mindenhez ért itt" dolog ahhoz, hogy mennyien állnak sorba ételért?
A tököm tele van már a sok demagóg baromsággal, ami ezen a fórumon megy állandóan......

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27417 Dátum: 2009.12.29 14:42:37 »
komolyan kéne valami olyan kereső ,hogy mi a legtöbbször használt szó a fórumon.....szerintem magasan a demagóg nyerne!!  [rohog] valaki nem akarja megszámolni?? [rohog]

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26345
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27418 Dátum: 2009.12.29 14:44:21 »
music     

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27419 Dátum: 2009.12.29 14:44:28 »
Ők még nem hallottak a pannon pumáról,  meg a dübörgő gazdaságról pedig pár éve dübörög az.
Csak azt nem értettem hogy az ünnep előtt miért álltak többezren sorba egy tál meleg ételért Blahán , ez biztos valami szokás.

Mert eggyütt ettek a csövesekkel :D Ez a szeretet ünnepe volt :D