Szerző Téma: Beszélgessünk  (Megtekintve 7248401 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Beszélgessünk
« Válasz #26715 Dátum: 2009.12.21 21:14:59 »
Ja, szerintem is kést kell rántani azért, ha nekinyitják az ajtót a kocsinak. Ha be is horpad, akkor az egész családját érdemes megkínozni, esetleg meg is ölni, ha nehezen javítható helyen van a horpadás. Index nélküli sávváltásért javaslom az illető orrának betörést, előtte természetesen válogatott káromkodásokkal fűszerezve szorítsuk le az útról (szerencsés esetben velünk van kisgyermekünk is, mert így látja is a helyes magatartást, nem csak hall róla az oviban).

Igazad van, tényleg sok a barom az utakon....

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #26716 Dátum: 2009.12.21 21:23:31 »
Egyedül volt,mondom RÉSZEGEN...és így is vezetett...allergiás vagyok az ilyen buzikra....de tudod mit....nem tudom mit szólnál ha egy ilyen barom épp nem az autódnak nyitja neki az autót,hanem kicsit hosszabb a reakció ideje amikor mész át a gyerekkel az öledbe az úton??!! Te mit csinálnál??
Egyébként ha normális módon annyit mond bocccs....akkor semmi gáz,mással is előfordul.....de ez nem épp kulturált formában szólt vissza....ezért nem hordok már magamnál mást csak a "szalonnázót"!!
« Utoljára szerkesztve: 2009.12.21 21:26:13 írta szkaresz »

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: Beszélgessünk
« Válasz #26717 Dátum: 2009.12.21 21:26:27 »
... rácsapta az ajtót a camry oldalának....
Kicsit elpattant az agyam,kikaptam a kést az ajtóból hogy kinyúlok vele az ablakon,pont elértem volna az embert,
Ha esetleg elmegyek a köv. Toyota találkozóra, elötte add már meg a frsz-ed, meg a kocsid színét, mert melléd nem fogok parkolni, az fix :D

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #26718 Dátum: 2009.12.21 21:27:14 »
A kést a csajod elvihette volna jó messzire, amíg kiérnek a rendőrök... Aztán magyarázkodjon a kis k...g... :whistling:
Látom TE hála az égnek normálisan fogtad fel....Misi megint antiszoci kicsit....ahogy szokott!! :D

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Beszélgessünk
« Válasz #26719 Dátum: 2009.12.21 21:28:28 »
Tényleg úgy gondolod, hogy egy ajtónyitásra kést kell rántani? Még ha részeg is?
Még ha szándékosan nyitja neki, akkor sem tennék ilyet. Szerintem ez nem helyes. Milyen társadalom az, ahol ez elfogadott?
De nyilván velem van a baj.

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #26720 Dátum: 2009.12.21 21:28:39 »
... rácsapta az ajtót a camry oldalának....
Kicsit elpattant az agyam,kikaptam a kést az ajtóból hogy kinyúlok vele az ablakon,pont elértem volna az embert,
Ha esetleg elmegyek a köv. Toyota találkozóra, elötte add már meg a frsz-ed, meg a kocsid színét, mert melléd nem fogok parkolni, az fix :D
Nem azzal volt a gond hogy rányitotta...hanem a stílus....meg az hogy segg részegen autóba ül reflex nulla és még ő kötekedik utána!!

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #26721 Dátum: 2009.12.21 21:29:09 »
közlöm vele mi a bajom,erre beszúrja hogy újat ne vegyek neked??
Ezért a szövegért megérdemelte, hogy ráijessz. Az lett volna az abszolút minimum, hogy kinyögjön egy "bocs"-ot. Undorítóak ezek az arrogáns gyökerek, akik azt hiszik, a régi autóval (a MÁS régi autójával) úgy lehet bánni, mint a hulladékkal  :nonono:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #26722 Dátum: 2009.12.21 21:29:51 »
Tényleg úgy gondolod, hogy egy ajtónyitásra kést kell rántani? Még ha részeg is?
Még ha szándékosan nyitja neki, akkor sem tennék ilyet. Szerintem ez nem helyes. Milyen társadalom az, ahol ez elfogadott?
De nyilván velem van a baj.
Gondolom Te kiszálltál volna,megveregetted volna a vállát dicsérő szavakkal,és még kértél volna neki két sört??

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #26723 Dátum: 2009.12.21 21:30:37 »
Az meg egy másik kérdés, hogy a késből adott esetben inkább neked lehet bajod. Jobb ilyenkor venni egy mély levegőt ... És egy nagy káromkodás formájában kifújni  :D
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Beszélgessünk
« Válasz #26724 Dátum: 2009.12.21 21:30:40 »
Egyébként ha normális módon annyit mond bocccs....akkor semmi gáz,mással is előfordul.....de ez nem épp kulturált formában szólt vissza....ezért nem hordok már magamnál mást csak a "szalonnázót"!!

Igen, Te is udvariasan szólítottad meg:
"kiszólok neki" édesanyád jól van-e esetleg?? vagy bocs vagy valami b.zi"!!"

Csodálkozom is, hogy nem egy verses délutánnal rukkolt elő, bűnbánatosan...

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #26725 Dátum: 2009.12.21 21:31:20 »
közlöm vele mi a bajom,erre beszúrja hogy újat ne vegyek neked??
Ezért a szövegért megérdemelte, hogy ráijessz. Az lett volna az abszolút minimum, hogy kinyögjön egy "bocs"-ot. Undorítóak ezek az arrogáns gyökerek, akik azt hiszik, a régi autóval (a MÁS régi autójával) úgy lehet bánni, mint a hulladékkal  :nonono:
Köszi cimbi...látom Te azért érted mi a lényeg  :flowers:..... meg mint mondom az bacott fel,hogy részegen vezet,és még ő van felháborodva!!

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #26726 Dátum: 2009.12.21 21:33:05 »
Egyébként ha normális módon annyit mond bocccs....akkor semmi gáz,mással is előfordul.....de ez nem épp kulturált formában szólt vissza....ezért nem hordok már magamnál mást csak a "szalonnázót"!!

Igen, Te is udvariasan szólítottad meg:
"kiszólok neki" édesanyád jól van-e esetleg?? vagy bocs vagy valami b.zi"!!"

Csodálkozom is, hogy nem egy verses délutánnal rukkolt elő, bűnbánatosan...
Miután simán lelépet volna miden nélkül,és akkor még nem tudtam hogy néz ki az autó!! Legközelebb megdicsérem az ilyet (ja és közben majd megsúgom neki hogy most örülj a Misi térített meg).... legközelebb inkább beteszem a 9mm-t azzal nem vágok rajt mély sebet!! :D
Mostanában nagyon dúlnak benned a női hormonok!! :D  :flowers:
« Utoljára szerkesztve: 2009.12.21 21:34:40 írta szkaresz »

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: Beszélgessünk
« Válasz #26727 Dátum: 2009.12.21 21:33:34 »
Szerintem ez nem helyes. Milyen társadalom az, ahol ez elfogadott?
:yes:

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #26728 Dátum: 2009.12.21 21:33:59 »
Mondjuk én nem anyáztam volna egyből, mert úgy vettem észre, hogy sok barom ezt direkt várja, hogy visszaugathasson - ha viszont normálisan szólsz rájuk, akkor meglepődnek, nem tudnak mit kezdeni a szituval és égnek egy jót  :yes:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Beszélgessünk
« Válasz #26729 Dátum: 2009.12.21 21:34:29 »
Tényleg úgy gondolod, hogy egy ajtónyitásra kést kell rántani? Még ha részeg is?
Még ha szándékosan nyitja neki, akkor sem tennék ilyet. Szerintem ez nem helyes. Milyen társadalom az, ahol ez elfogadott?
De nyilván velem van a baj.
Gondolom Te kiszálltál volna,megveregetted volna a vállát dicsérő szavakkal,és még kértél volna neki két sört??

Nem, én először is szólok neki (talán furcsa, de nem anyázva), hogy máskor próbáljon meg jobban vigyázni, ha esetleg ekkor nincs közös nevező, akkor sem fogok nekiesni, pláne nem késsel...
Könyörgöm, annyi történt, hogy nekinyitották az ajtót a kocsinak, ami nem is hagyott nyomott.....