Szerző Téma: Beszélgessünk  (Megtekintve 7228234 alkalommal)

0 Felhasználó és 19 vendég van a témában

Peti

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #22635 Dátum: 2009.03.25 19:20:09 »
Fájt kicsit a fogam tőle, mert egy tanknál azért már elég brutál az árkülönbözet  :wacko: ... De most kivételesen ki kell purgálni, nincs mese, mert érezhetően (és mérhetően!) el van lustulva. 100-as benzin, hozzá az injektor-tisztító adalék - aztán megkergetem kicsit az M6-oson  :D

Én most 95-öst tankoltam mert nem volt 100as a kútfejen ahol volt hely és sietnem kellett, megérezni :eek: megeszem a kalapom ha ez csak placebo :ph34r:

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Beszélgessünk
« Válasz #22636 Dátum: 2009.03.25 19:42:20 »
Az a durwa inkább, hogy a scwechati 95-ös és a másholtankolt 95-ös között is van érezhető különbség!
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Peti

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #22637 Dátum: 2009.03.25 21:24:01 »
Jah, tapasztaltam :flowers: csak nekem kiesik a főhadiszállás, a többi (az a pár) meg még inkább :wacko:

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Beszélgessünk
« Válasz #22638 Dátum: 2009.03.25 21:44:33 »
Unatkozó milliárdosként sem szeretném, ha ez a kép fogadna a teremgarázsomban... :wacko:
Gabe 254.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26345
Re: Beszélgessünk
« Válasz #22639 Dátum: 2009.03.25 22:51:21 »
Kövezzetek meg, de ezeket a teljesítménybeli benzin-különbségeket én nem hiszem el. Akkor hinném el, ha valaki úgy is észlelné, hogy nem tudja: kicserélték a kocsijában a benzint. De onnantól fogva, hogy tudod, hogy másik benzint tettél bele, akarod érezni a különbséget, így fogod is. Poirot mondja egyszer, az emberek azt látják, amit látni akarnak.
A dortmundi út esetében is nem árt azt fejben tartani, hogy odafelé végig emelkedik az út, visszafelé meg lejt. Nem azt mondom, hogy nem fogyaszthat kevesebbet a 100 benzinből, mint a 95-ből, de nem másfél literrel, ott más is közrejátszhatott.
music     

tutinet

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #22640 Dátum: 2009.03.25 23:44:40 »
Unatkozó milliárdosként sem szeretném, ha ez a kép fogadna a teremgarázsomban... :wacko:


Hát igen, sokan nem szeretik a gazdagokat , főleg ha lopott a vagyon. Ezeket se tojással dobálták...... :cool2:

tutinet

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #22641 Dátum: 2009.03.25 23:47:03 »
Az a durwa inkább, hogy a scwechati 95-ös és a másholtankolt 95-ös között is van érezhető különbség!

Van hát, aki nem hiszi tankoljon a Hungária körúti ÓMV székháznál és rájön.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Beszélgessünk
« Válasz #22642 Dátum: 2009.03.25 23:58:54 »
Kövezzetek meg, de ezeket a teljesítménybeli benzin-különbségeket én nem hiszem el. Akkor hinném el, ha valaki úgy is észlelné, hogy nem tudja: kicserélték a kocsijában a benzint. De onnantól fogva, hogy tudod, hogy másik benzint tettél bele, akarod érezni a különbséget, így fogod is. Poirot mondja egyszer, az emberek azt látják, amit látni akarnak.
A dortmundi út esetében is nem árt azt fejben tartani, hogy odafelé végig emelkedik az út, visszafelé meg lejt. Nem azt mondom, hogy nem fogyaszthat kevesebbet a 100 benzinből, mint a 95-ből, de nem másfél literrel, ott más is közrejátszhatott.

Félreértés ne essék, a 100-as benzint nem azért írtam, hogy "reklámozzam" vagy ilyesmi. Egyáltalán nem éreztem azt, hogy hirtelen beszereltek egy turbót a kocsiba vagy ilyesmi. Egyszerűen csak magasabb oktánszámút akartam belerakni, remélvén, hogy ez is segít "feledtetni" a városi használatot.
Amúgy az oda-vissza út alatt nem az emelkedik/lejt dolog volt a mérvadó, hanem az, hogy hétfőn szinte végig viharos, szembe szélben mentünk. Tegnapra viszont elcsendesedett, bár akkor is fújt.

Ronin

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Re: Beszélgessünk
« Válasz #22643 Dátum: 2009.03.26 00:46:01 »
Hát igen, sokan nem szeretik a gazdagokat , főleg ha lopott a vagyon. Ezeket se tojással dobálták...... :cool2:

Ezt komolyan gondolod?  :eek:  Ezek az autok mind töréstesztröl vannak.
Egyet azért nem szabad elfelejteni, gazdagok (pénz) nélkül megáll a világ.

tutinet

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #22644 Dátum: 2009.03.26 08:14:18 »
Hát igen, sokan nem szeretik a gazdagokat , főleg ha lopott a vagyon. Ezeket se tojással dobálták...... :cool2:

Ezt komolyan gondolod?  :eek:  Ezek az autok mind töréstesztröl vannak.
Egyet azért nem szabad elfelejteni, gazdagok (pénz) nélkül megáll a világ.

Nem, csak arra gondolram, hogy pár politikusnak hasonló garázsa lehet.......A második mondatot meg inkább hagyjuk.

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: Beszélgessünk
« Válasz #22645 Dátum: 2009.03.26 08:16:14 »
Amúgy az oda-vissza út alatt nem az emelkedik/lejt dolog volt a mérvadó, hanem az, hogy hétfőn szinte végig viharos, szembe szélben mentünk. Tegnapra viszont elcsendesedett, bár akkor is fújt.

Ezt a fel/le dolgot nem nagyon ertem.  :hmmmm:
Amugy nekem is nagyon megdobta a fogyim a szel. Vegig eros szembeszelbe mentem, es a megszokott 5,5-es atlag helyett 6,8 jott ki palyan viharos szembeszelben. Mikor megneztem a pill fogyi merot majdnem jegelni kellett. Sik uton 7-7,5 kozott ugralt 140-nel.  (Normal korulmenyek kozott 160-nal ~6,5 korul fogyaszt.) :wacko:
Amugy van am hatasa ezeknek premium uzemanyagoknak. Az autommal 900km-ert mentem osztrak V-Power dizellel. Aztan a kovetkezo tanknal mar a "magyar valosag" ment bele. Sokkal de sokkal hangosabb lett a motor tole. A V-powerrel teljesen eltunt az en motoromra jellemzo csorges.
« Utoljára szerkesztve: 2009.03.26 08:21:46 írta labiscsakl »


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Re: Beszélgessünk
« Válasz #22646 Dátum: 2009.03.26 08:19:26 »
Unatkozó milliárdosként sem szeretném, ha ez a kép fogadna a teremgarázsomban... :wacko:
Ezek már rég gazdára találtak "újszerű állapot"  :D
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Beszélgessünk
« Válasz #22647 Dátum: 2009.03.26 08:30:39 »
Hát igen, sokan nem szeretik a gazdagokat , főleg ha lopott a vagyon. Ezeket se tojással dobálták...... :cool2:

Ezt komolyan gondolod?  :eek:  Ezek az autok mind töréstesztröl vannak.
Egyet azért nem szabad elfelejteni, gazdagok (pénz) nélkül megáll a világ.
Jól mondod, ezek a EuroNCAP által borított autók.
Gabe 254.

ferke

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 461
    • http://www.ferke.hu
Re: Beszélgessünk
« Válasz #22648 Dátum: 2009.03.26 09:19:16 »
Jól mondod, ezek a EuroNCAP által borított autók.
Ajj beszéltek összevissza :) EuroNCAP nem is csinál ilyen tesztet mint ezek a kocsik..
Szerencsére előbb olvastam a tesztet mint itt a hozzászólásokat, így jókat röhögtem :D
Totalcar cikk
Carina, a több mint 10 éve tartó szerelem:)

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Beszélgessünk
« Válasz #22649 Dátum: 2009.03.26 09:51:37 »
Amúgy az oda-vissza út alatt nem az emelkedik/lejt dolog volt a mérvadó, hanem az, hogy hétfőn szinte végig viharos, szembe szélben mentünk. Tegnapra viszont elcsendesedett, bár akkor is fújt.

Ezt a fel/le dolgot nem nagyon ertem.  :hmmmm:


music írta, hogy odafelé emelkedik, visszafelé lejt az út, ez is eredményezheti az egyre kedvezőbb fogyasztást.
Erre írtam.