Szerző Téma: Beszélgessünk  (Megtekintve 7239415 alkalommal)

0 Felhasználó és 21 vendég van a témában

leszilaci

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #22260 Dátum: 2009.02.28 20:49:36 »
És akkor itt a Fórumon most te vagy a hó, vagy mi ;) ?
Misi mindenkit betakar.
estimesét is olvasol nekünk? :D

egyébként szerintem is felesleges a sok idézés. :ph34r:

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Re: Beszélgessünk
« Válasz #22261 Dátum: 2009.02.28 20:50:52 »
De hogy miért nem gyulladt rá erre a verébre az autó....simán megérdemelte volna hogy bent égjen..... :D
Valami hasonló jutott nekem is eszembe. Meg pár elszabadult hajtókar, szelep, ventillátorlapát  :devil:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #22262 Dátum: 2009.02.28 20:54:14 »
De hogy miért nem gyulladt rá erre a verébre az autó....simán megérdemelte volna hogy bent égjen..... :D
Valami hasonló jutott nekem is eszembe. Meg pár elszabadult hajtókar, szelep, ventillátorlapát  :devil:
Ha ilyen "embert" el kéne tennem láb alól...lenne pár ötletem...de lehet nem férne be egy oldalnyi HSZ-be!! :D  :devil: :whistling:

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #22263 Dátum: 2009.02.28 21:16:24 »
Tesó! Mutassá' mááá ojjant, ami delejes és NEM fűthető!!!  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: [rohog] [rohog] [rohog] [rohog]
yarisomban elektromos a tükör, de nem fűthető.

A jobban felszerelt enyém-fajta Camrykben is az. Mármint elektromos, de nem fűthető. Jóbarátom Coltjában is ilyen.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

leszilaci

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #22264 Dátum: 2009.02.28 21:23:49 »
soha ne legyetek balesetnek részesei.

kezd már bosszantó lenni ez a sok macera.
ennyi felesleges papírmunkában régen volt részem.

-történet december 4-én kezdődött. a kiérkező rendőr leírta a balesetet(elmondásom alapján), amit aláírtam. ebből egy példányt kapott a cég, h a biztosítást rendezni lehessen (kihozták,h nem én vagyok a vétkes.)
-még aznap a mentősöknek is el kellett mesélnem a történetet, ők is dokumentálták.
-kórházban, a sürgősségin, az orvosnak el kellett mesélni, majd a nővérnek, aki szintén dokumentálta. erről is kaptam egy ambuláns-lapot. (második papír)
-munkahelyemen a munkavédelmi főelőadónak-vezetőnek szintén el kellett mesélnem, de nem csak az esetet, hanem az egész napot (mivel munkahelyi baleset). ezt később írásban kérte tőlem, amiből 4 oldalas jegyzőkönyv készült (harmadik papír)
-a bérszámfejtő szintén (az előző jegyzőkönyv alapján) írt egy papírost, amiben elismerik a munkahelyi balesetet. (100% táppénz...kb 2-2,5 hétig voltam otthon.)
-a vétkes fél nem magyar állampolgár így a kárrendezés is elég macerás. a vétkes biztosítójának magyarországi képviselője küldött egy 2 oldalas kárbejelentő lapot,amit ki kellett tölteni (ötödik papír), eljuttatni hozzájuk(email-en küldték a kárbejelentő nyomtatványt, levelezési címet nem adtak)... már február közepe van... 3.hónapja tart az ügy.
-az oep-től kapok egy levelet, amiben egy 2 oldalas kitölteni való szerepel: baleset részletes leírás, mikor, hol, hogyan, miért, kivel és kérik az esetleges egyéb dokumentumokat is. ha nem küldöm vissza 15 napon belül, vagy nem elég részletes, akkor tanúként beidéznek. válaszborítékot mellékeltek (nincs megcímezve), a válaszboríték mellé adnak ugyan bélyeget, de az kevés. 30 forintot ráfizetek. nem halok bele, de ha nem vagyok elég körültekintő, és nem kérdezem meg a postán,h elég lesz-e rá ennyi bélyeg, akkor soha nem kapják meg a levelemet (hatodik papír+ az előzőek fénymásolva a kárbejelentő kivételével)

március lesz, de még mindig nincsen lezárva az ügy. nem tudom,h hányszor kell még leírni, elmondani,h mi történt.
"remélem" beidéznek tanuként :wacko: és még elmesélhetem párszor.

a roncs autó még mindig a cég telephelyén pihen, fóliával letakarva. a kártérítést még nem állapította meg a biztosító.
ha saját autómmal kocsikáztam volna céges ügyben, (mint 2005-ben, egész évben) kaparnám a falat. :ph34r: se kocsi, se pénz.
« Utoljára szerkesztve: 2009.02.28 21:27:02 írta leszilaci »

ferke

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 461
    • http://www.ferke.hu
Re: Beszélgessünk
« Válasz #22265 Dátum: 2009.02.28 22:57:26 »
Biztos nem használt Prolongot.. :D :D :D Azzal még homokkal is elment volna a reklám szerint.....:D
De hogy miért nem gyulladt rá erre a verébre az autó....simán megérdemelte volna hogy bent égjen..... :D
Nagyarcú,fackalap,csíra..... :censored: :censored: :censored: :censored:
egyetértek. remélem a következő verdájában bennég a csóka.
Carina, a több mint 10 éve tartó szerelem:)

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #22266 Dátum: 2009.02.28 22:58:41 »
soha ne legyetek balesetnek részesei.

kezd már bosszantó lenni ez a sok macera.
ennyi felesleges papírmunkában régen volt részem.

-történet december 4-én kezdődött...............


Ne aggódj valamit évekig intéznek...tudod ungarische bürokrácia.....ezekről ennyit.....!! Egyébként ne is várj mást mikor egy jogsit is 2 hétig tart meghosszabbítaniuk!!  :censored: :ph34r: :censored:

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26346
Re: Beszélgessünk
« Válasz #22267 Dátum: 2009.02.28 23:52:10 »
Mivel kimaradtam a 4 oldalnyi idézési csatából, így utólag annyit hadd tegyek hozzá, hogy Misi nem volt elég alapos, nemcsak az a fontos, hogy a szükséges mennyiséget idézd a szükséges mennyiségű hsz-ból, hanem az is, hogy a szükséges méretben. Tehát itt hívnám fel a figyelmet arra, hogy az idézetben tömöríteni is lehet...  :devil: :tt2: [rohog] :D :lol:
Az apróbetűt kéretik meghagyni, az pont arra jó, amire használják: ha valaki nem akarja, nem olvassa el.
music     

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Re: Beszélgessünk
« Válasz #22268 Dátum: 2009.03.01 09:03:16 »
Mivel kimaradtam a 4 oldalnyi idézési csatából, így utólag annyit hadd tegyek hozzá, hogy Misi nem volt elég alapos, nemcsak az a fontos, hogy a szükséges mennyiséget idézd a szükséges mennyiségű hsz-ból, hanem az is, hogy a szükséges méretben. Tehát itt hívnám fel a figyelmet arra, hogy az idézetben tömöríteni is lehet...  :devil: :tt2: [rohog] :D :lol:
Az apróbetűt kéretik meghagyni, az pont arra jó, amire használják: ha valaki nem akarja, nem olvassa el.

Nem az apróbetűvel van gond, hanem a korlátlan apróval. egyszer már volt egy vita erről, a régi forummotorban a kisbetű fix 7 vagy 8 pont volt. Ha valaki 6 pt., vagy kisebb betűt használ, az az általános beállítások mellett olvashatatlan.
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26346
Re: Beszélgessünk
« Válasz #22269 Dátum: 2009.03.01 09:07:34 »
Ha valaki 6 pt., vagy kisebb betűt használ, az az általános beállítások mellett olvashatatlan.
Én is erről beszélek.  ;)
music     

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Beszélgessünk
« Válasz #22270 Dátum: 2009.03.01 09:42:59 »
Palaczk...én most rájöttem Misi taktikájára....nem volt más témája és így gyűjti a HSZ-ainak számait!! :D :D
Ilyenek a nők a nehéz napokon!! :D :D [rohog]

Nem nő lettem, csak én vigyázok a gyerekre...
De most mennem kell, mert ki kell vennem a csavarokat a hajamból.
CsavaROKAT? vagy csavarókat?  :devil:
Gabe 254.

Peti

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #22271 Dátum: 2009.03.01 10:29:17 »
-a vétkes fél nem magyar állampolgár...

Ez mondjuk sokat "dob" a dolgokon. :wacko:

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Beszélgessünk
« Válasz #22272 Dátum: 2009.03.01 12:33:28 »

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Beszélgessünk
« Válasz #22273 Dátum: 2009.03.01 12:52:24 »
Sztem ez manapság "all your DEBT, or I'll show you my breasts..." :wacko:
Gabe 254.

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #22274 Dátum: 2009.03.01 15:04:11 »
Basszus ma sajnos emlékeztettek valamire.....öregedés biztos jele az hogy a gyertyák többe kerülnek mint a születésnapi torta!  :censored: :cry: :cry: :cry: