Szerző Téma: Beszélgessünk  (Megtekintve 7005776 alkalommal)

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10673
Beszélgessünk
« Válasz #52470 Dátum: 2018.01.08 16:06:11 »
Részvétem!

Executive esetében széria volt a Xenon fényszóró, első lökhárítóba integrált fényszóró-mosóval és Aut magasságállítással. Továbbá szériában járt hozzá a VSC+TRC - ami ha jól rémlik a szerényebb kivitelekhez csak opciós csomag részeként volt elérhető. Alufelni is járt hozzá, (de talán már a Sol-hoz is, de arra már nem mernék megesküdni).
A többit tekintve pedig megegyezett a Sol-al: nyomógombos indítás; kulcs nélküli nyitás/zárás; fényre sötétedő belső tükör; Auris esetében 2 zónás Aut klíma (Corollánál csak 1 zónás volt, ha jól rémlik); 9 légzsák; tempomat (ez ha jól rémlik az M/M váltóhoz nem volt párosítható valamiért); esőérzékelős ablaktörlő; stb, stb.

Pár évvel a forgalmazás megkezdése után az Executive felszereltség pedig meg is szűnt - érdeklődés hiányában.
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Lotto

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 223
Re:Beszélgessünk
« Válasz #52471 Dátum: 2018.01.08 16:11:04 »
Részvétem!

Executive esetében széria volt a Xenon fényszóró, első lökhárítóba integrált fényszóró-mosóval és Aut magasságállítással. Továbbá szériában járt hozzá a VSC+TRC - ami ha jól rémlik a szerényebb kivitelekhez csak opciós csomag részeként volt elérhető. Alufelni is járt hozzá, (de talán már a Sol-hoz is, de arra már nem mernék megesküdni).
A többit tekintve pedig megegyezett a Sol-al: nyomógombos indítás; kulcs nélküli nyitás/zárás; fényre sötétedő belső tükör; Auris esetében 2 zónás Aut klíma (Corollánál csak 1 zónás volt, ha jól rémlik); 9 légzsák; tempomat (ez ha jól rémlik az M/M váltóhoz nem volt párosítható valamiért); esőérzékelős ablaktörlő; stb, stb.

Pár évvel a forgalmazás megkezdése után az Executive felszereltség pedig meg is szűnt - érdeklődés hiányában.

Köszönöm!
E12 1.4 VVTI   2004 - volt :(
E87 116i  2011
GSR 600 K6

Tshuhash

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 662
Re:Beszélgessünk
« Válasz #52472 Dátum: 2018.01.08 16:44:03 »
Köszönöm!
A toyodiy.com oldalon ha bepotyogod az alvazszamot, akkor kiaadja a hivatalos felszereltseget, motortipust, szinkodot, karpitkodot. Azt pedig kulon sajnalom, hogy a leirt korulmenyek kozott jutottal az autohoz. :( Az eladasahoz pedig sok erot es szerencset kivanok.
Tshuhash
'03 Lexus IS300 JCE10

xpet

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 667
  • Auris 1.6 Luna 2008
Re:Beszélgessünk
« Válasz #52473 Dátum: 2018.01.08 17:07:36 »
A www.toyodiy.com felszereltségben szerintem nem megbízható.
Nekem legalábbis alvázszámra SOL-t mond, holott Luna felszereltségű az autó.
2008-as Auris-ból csak SOL-t és Terra-t ismer. (Magyarországon Aurisból nem is volt Terra, de volt alap Auris, Luna, Aquatis, Sol, Executive)

Lotto

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 223
Re:Beszélgessünk
« Válasz #52474 Dátum: 2018.01.08 17:14:50 »
A www.toyodiy.com felszereltségben szerintem nem megbízható.
Nekem legalábbis alvázszámra SOL-t mond, holott Luna felszereltségű az autó.
2008-as Auris-ból csak SOL-t és Terra-t ismer. (Magyarországon Aurisból nem is volt Terra, de volt alap Auris, Luna, Aquatis, Sol, Executive)

Köszi!!

Ez jött le:

Market Europe,General
Year 07/2007
Make TOYOTA
Model AURIS / AURIS (HYBRID)
Frame ADE150
Vehicle characteristics
GRADE:   SOL:   SOL TYPE   PRODUCT:   UKP:   EUROPE PRODUCT   DESTINATION:   EUR:   EUROPE   DRIVER'S POSITION:   LHD:   LEFT-HAND DRIVE   ENGINE:   1ADFTV:   2000CC DIESEL TURBO   FUEL SYSTEM:   DCR:   DIESEL COMMON RAIL INJECTION SYSTEM   TRANSMISSION:   MTM:   MANUAL TRANSMISSION   GEAR SHIFT TYPE:   6F:   MTM, 6-SPEED FLOOR SHIFT   NO.OF DOORS:   5D:   5-DOOR   COLOR CODE:   8S6      TRIM CODE:   FD41   

Egyébként ha valakit érdekel az autó, nyugodtan keressen meg privátban és köszönöm a segítséget!
E12 1.4 VVTI   2004 - volt :(
E87 116i  2011
GSR 600 K6

Tshuhash

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 662
Re:Beszélgessünk
« Válasz #52475 Dátum: 2018.01.08 17:26:21 »
A www.toyodiy.com felszereltségben szerintem nem megbízható.
Nekem legalábbis alvázszámra SOL-t mond, holott Luna felszereltségű az autó.
2008-as Auris-ból csak SOL-t és Terra-t ismer. (Magyarországon Aurisból nem is volt Terra, de volt alap Auris, Luna, Aquatis, Sol, Executive)
Szerintem ez azert is van, mert egy csomo piacon vannak ugymond helyi felszereltsegi szintek/csomagok (gondoljunk csak a Yaris Blue Ice valtozatra, vagy a Corollabol a Sport nevezeture, de biztosan jonehanyat fel lehetne meg sorolni), amik nem feltetlen jelennek meg a globalis rendszerben. Illetve pontosan a toyodiy sem fogja tudni, hogy pl. melyik felnivel, vagy audiorendszerrel erkezett az auto, mert ezek is mind szabadon konfiguralhatoak voltak. Nem beszelve arrol, hogyha valaki mondjuk megvett egy alap felszereltseget, aztan idovel mondjuk rakatott bele gyari tempomatot, ezt-azt. Attol az meg nem valik Lunava vagy Solla. Marad alap, beepitett plusz extrakkal. Alapinformacionak jo a toyodiy, a reszleteket meg ugyis be kell ikszelni az extralistan vagy betenni a hirdetes leirasaba.
Tshuhash
'03 Lexus IS300 JCE10

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re:Beszélgessünk
« Válasz #52476 Dátum: 2018.01.09 12:34:51 »
A www.toyodiy.com felszereltségben szerintem nem megbízható.
Nekem legalábbis alvázszámra SOL-t mond, holott Luna felszereltségű az autó.
2008-as Auris-ból csak SOL-t és Terra-t ismer. (Magyarországon Aurisból nem is volt Terra, de volt alap Auris, Luna, Aquatis, Sol, Executive)
Ez amúgy érdekes.  Az én autóm a toyodíy szerint sol, forgalmi szerint és valójában is luna, viszont a márkaszervízben is minden papírra, számlára sol-t írnak, tehát az ő adatbázisukban is sol.
Az enyém 2006 végi amikor a luna-t eléggé felpumpálták, ami nincs benne az a tetőablak, esőszenzor és -2 légzsák (nekem csak 4 van, a sol/sol plusban 6).
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

Norbee

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 216
Re:Beszélgessünk
« Válasz #52477 Dátum: 2018.01.11 12:49:28 »
 :helpsmilie:
Futómű átvizsgálás , majd esetleges javítás/felújításra Pesten , Gödöllő környékén van ajánlott szaki?
Köszönöm

micila

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6024
  • épGÉPész
Re:Beszélgessünk
« Válasz #52478 Dátum: 2018.01.11 14:20:30 »
:helpsmilie:
Futómű átvizsgálás , majd esetleges javítás/felújításra Pesten , Gödöllő környékén van ajánlott szaki?
Köszönöm

TTG Fiúk!
de internis non iudicat praetor  /Aquinói Tamás nyomán/
audacter mentiare, semper aliquid haeret
Nouă ouă ouă nu

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Re:Beszélgessünk
« Válasz #52479 Dátum: 2018.01.11 14:55:31 »
Ez a hirdetés - természetesen állandóan megújuló sorszámmal - már vagy 2 éve van fent, de nem kell az autó valamiért. Egyébként ezalatt 100.000 Ft-ot engedett az árból. Ami tetszik, az a szövegben - csupa nagybetű... - két mondat: A fenti tájékoztatás a (...) törvény szerint nem minősül ajánlatnak, így nem fűződik hozzá ajánlati kötöttség sem! Hívjon bizalommal!
És ez a két mondat egymás után következik.  [rohog]
music     

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re:Beszélgessünk
« Válasz #52480 Dátum: 2018.01.11 15:20:08 »
Ez a hirdetés - természetesen állandóan megújuló sorszámmal - már vagy 2 éve van fent, de nem kell az autó valamiért. Egyébként ezalatt 100.000 Ft-ot engedett az árból. Ami tetszik, az a szövegben - csupa nagybetű... - két mondat: A fenti tájékoztatás a (...) törvény szerint nem minősül ajánlatnak, így nem fűződik hozzá ajánlati kötöttség sem! Hívjon bizalommal!
És ez a két mondat egymás után következik.  [rohog]
városszéli murvás neppertelep, vennél tőle bármit is? én biztosan nem.
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re:Beszélgessünk
« Válasz #52481 Dátum: 2018.01.11 15:56:22 »
városszéli murvás neppertelep, vennél tőle bármit is? én biztosan nem.
Ott az alvázszám, egy lekérdezést még megérhet annak, aki ilyet keres.
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10673
Beszélgessünk
« Válasz #52482 Dátum: 2018.01.11 16:38:18 »
Neppertől nem újdonság, hogy nem ismeri az autó pontos elnevezését - pedig akármilyen hivatalos lapon biztosan fel van tüntetve, és ott biztosan nem Executive szerepel... Ez egy mezei Sol, még csak nem is tűnik külföldről behozottnak, szóval érthetetlen.  :hmmmm:
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Tshuhash

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 662
Re:Beszélgessünk
« Válasz #52483 Dátum: 2018.01.11 17:10:42 »
Neppertől nem újdonság, hogy nem ismeri az autó pontos elnevezését - pedig akármilyen hivatalos lapon biztosan fel van tüntetve, és ott biztosan nem Executive szerepel... Ez egy mezei Sol, még csak nem is tűnik külföldről behozottnak, szóval érthetetlen.  :hmmmm:
A szervizkonyvben regensburgi pecsetek vannak, ugyhogy valoszinu nemetbol jott a kocsi. :)
Tshuhash
'03 Lexus IS300 JCE10

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10673
Re:Beszélgessünk
« Válasz #52484 Dátum: 2018.01.11 19:10:23 »
A szervizkonyvben regensburgi pecsetek vannak, ugyhogy valoszinu nemetbol jott a kocsi. :)

Akkor az "érvényes magyar okmányokkal" megint hazugság - szokás szerint... - hiszen hiányzik a szélvédőről az a kis matrica-plakett.  :hmmmm: ;)
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61