Szerző Téma: Beszélgessünk  (Megtekintve 7248873 alkalommal)

0 Felhasználó és 21 vendég van a témában

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #32205 Dátum: 2010.07.22 17:15:19 »
ugye nem kell majd zöldezni...?

Ne zöldezz az diszkrimináció!


murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12161
Re: Beszélgessünk
« Válasz #32206 Dátum: 2010.07.22 18:20:41 »
ne is mondjátok a kábeltv-t most akarok ősszel átmenni a digihez az angol bajnokság miatt.. :lol:
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

diegho

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #32207 Dátum: 2010.07.22 18:24:39 »
ne is mondjátok a kábeltv-t most akarok ősszel átmenni a digihez az angol bajnokság miatt.. :lol:

Csak a digin lehet majd nézni az angol bajnokságot? Eurosport2 nem fogja közvetíteni többet?

Bratac

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 498
Re: Beszélgessünk
« Válasz #32208 Dátum: 2010.07.22 18:51:44 »
Pollenszűrő cseréjét követően nem rakták vissza jól a kesztyűtartóm, a kis "teleszkóp" nincs beakasztva.
Szégyen gyalázat, de elsőre nem tudtam visszarakni,
két "akasztót" látok a teleszkópon....
Valaki írja már le legyen szíves a módszert, mert
ma kemény napon volt és a legózásra már nem maradt agykapacitásom   ;)
2004 Avensis Wagon 1.8  Sol Elegant

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #32209 Dátum: 2010.07.22 21:28:19 »

Elhiszem, hogy nem egyformák a börtönök, de biztos, hogy az ilyen "hátrányos helyzetű" semmirekellőket jobb helyre zárják, mint a "csak megbotlott"-akat...
A véleményem az, hogy nem kell olyat tenni, ami miatt bekerül az ember. Nem tudom őket sajnálni... mindenkinek vállalnia kell a felelősséget azért, amit tesz/tett, és pont ezért zavaró az, hogy az ilyen botlottak költségeit mi, rendes adófizetők fizetjük (nekem pl több mint 100k a havi levonásom, ami csak adó!!!)...
akkor ezek szerint elég jól keresel ha 100k az adó!!  :1eye: :cool2:

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #32210 Dátum: 2010.07.22 21:29:49 »
ugye nem kell majd zöldezni...?
ha "zűűűűdezel" akkor is lecsuknak!! [rohog] 2-8,5-15,15-életfogyt. attól függ mennyire!! [rohog] [rohog]

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #32211 Dátum: 2010.07.22 22:00:56 »
BV intézményekről... Van fogház, börtön és fegyház. Ez egyben "durvasági" sorrend is, a fegyház a legkeményebb. Értelemszerűen nem egyformák a körülmények.

Anélkül hogy védeni akarnék bárki bűnelkövetőt, mindenképpen baromságnak tartom úgy általában "férgeknek" meg hasonlóknak nevezni őket. Az élet kibachat az emberrel; addig örüljön mindenki, amíg biztonságos, komfortos távolságból tud fennkölten ítéletet mondani a "férgek" felett. Kerülhet az ember kétségbeejtő helyzetbe, minek hatására elkövethet hülyeségeket. Fel is nőhet eléggé predesztináló körülmények között. Ésatöbbi ésatöbbi. Szóval az vesse rájuk az első követ, aki...  ;)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Beszélgessünk
« Válasz #32212 Dátum: 2010.07.22 23:42:53 »
És akkor még nem is beszéltünk a "gondatlanságból..." kategóriáról.
Gabe 254.

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #32213 Dátum: 2010.07.23 03:09:11 »
BV intézményekről... Van fogház, börtön és fegyház. Ez egyben "durvasági" sorrend is, a fegyház a legkeményebb. Értelemszerűen nem egyformák a körülmények.

Anélkül hogy védeni akarnék bárki bűnelkövetőt, mindenképpen baromságnak tartom úgy általában "férgeknek" meg hasonlóknak nevezni őket. Az élet kibachat az emberrel; addig örüljön mindenki, amíg biztonságos, komfortos távolságból tud fennkölten ítéletet mondani a "férgek" felett. Kerülhet az ember kétségbeejtő helyzetbe, minek hatására elkövethet hülyeségeket. Fel is nőhet eléggé predesztináló körülmények között. Ésatöbbi ésatöbbi. Szóval az vesse rájuk az első követ, aki...  ;)
:clap: :yes: Így van Mester!! Egyébként ha mindenkit lecsuknának,aki életében csinált valami jogelleneset,akkor szerintem itt is jóval kevesebb lenne a taglétszám most!! Mindenki elhiheti hogy jobb az otthoni puha ágy,mint a benti vaskeretes!! Egyébként elég sok leélt,penészes,koszos stb cella....szóval amit mondanak hogy tiszta,tv,konditerem stb..ez a duma része!! Konditerem az a vizes vödör megtöltve,meg a két ágy összetolva azt tolóckodás,meg a föld fekvőtámasznak!! De nem részletezem,mert általában az magyarázza a hül.yeségeket aki még életében nem került sz.ar helyzetbe!! Egy nagyon jó barátom,a második ittas vezetése után,mikor bejött az hogy bűncselekmény,le is tették 10 hónapra,pedig nem okozott balesetet...(más is volt a pakliba,de ezt tudták csak bizonyítani)!! Azóta ő is meggondolja 2x hogy iszik-e!! Most már autó közelébe se,nem hogy autóba!!Még folytathatnám..de nem fogom...csak kicst felb. egyes emberek tudatlanságból,okoskodásból hül.yeségeket írnak!! Egyébként láttam már cefet nagydarab,kemény embert,kiszabadulás után zokogni,szóval azért akinek van egy kis lelkivilága,azt megtöri még pár nap bent lét is,nem hogy jó pár év!! Szóval van a börtönnek visszatartó hatása az tutti,senki nem hobbyból fog bevonulni,csak azért hogy a "becsületestisztességes" adófizetők pénzét költse,meg abból melegedjen,egyen stb...azért nem hajléktalan szálló,akkor minden hajléktalan lecsukatná magát nem?? (van kaja,pia,szállás,meleg..... hurrá..)...és vajon miért nem teszik akkor?? :ph34r:
Na én itt ezt a témát le is zártam magam részéről!!

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: Beszélgessünk
« Válasz #32214 Dátum: 2010.07.23 08:43:14 »
Hogy kicsit oldjuk a temat, de ne legyen OFF! Ez a kep az Alcatrazban keszult   ;)
Lecsusztunk a dobogorol.  :ph34r:


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: Beszélgessünk
« Válasz #32215 Dátum: 2010.07.23 18:02:14 »
Most mar ertelmet nyer azt mondani a Priusra: tudnak vmi ezek az oroszok ukranok


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #32216 Dátum: 2010.07.23 19:39:07 »
Tök jó. Csak éppen szvsz nem ellopták az ötletet, hanem párhuzamosan fejlesztették ki ugyanazt. Amúgy nem igazán vágom a lényeget, hiszen a hibrid rendszer elgondolása ennél jóval régebbi.

Ez persze nyilván nem von le semmit az ukrán feltaláló érdeméből.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

tutinet

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #32217 Dátum: 2010.07.23 22:17:15 »
BV intézményekről... Van fogház, börtön és fegyház. Ez egyben "durvasági" sorrend is, a fegyház a legkeményebb. Értelemszerűen nem egyformák a körülmények.

Anélkül hogy védeni akarnék bárki bűnelkövetőt, mindenképpen baromságnak tartom úgy általában "férgeknek" meg hasonlóknak nevezni őket. Az élet kibachat az emberrel; addig örüljön mindenki, amíg biztonságos, komfortos távolságból tud fennkölten ítéletet mondani a "férgek" felett. Kerülhet az ember kétségbeejtő helyzetbe, minek hatására elkövethet hülyeségeket. Fel is nőhet eléggé predesztináló körülmények között. Ésatöbbi ésatöbbi. Szóval az vesse rájuk az első követ, aki...  ;)


Az , hogy ki mibe kerül arra azt tudom mondani, hogy mindenkinek van választása mielőtt cselekszik. A gyilkosnak is és az öngyilkosnak. Meglepődnél, ha tudnád hányan követnek el öngyilkossságot havonta csak Pesten. És sajnos gyilkosságot is, rablást , betörést vagy autólopást is. Ezek távol állnak a hülyeségektől. Vagy idesorolom a nőket ért atrocitásokat amik szintén irritálják a közvéleményt. Nem tudom ki dédelgetné ezek elkövetőit és ki minek nevezi őket igaz ez mindenkinek saját ugye.
Szerintem beszélgess el pár zsaruval vagy BV-sel, hogy mi a valóság ne a netről meg a sajtóból tájékozódj a fotelból.
« Utoljára szerkesztve: 2010.07.23 22:38:04 írta tutinet »

tutinet

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #32218 Dátum: 2010.07.23 22:59:18 »
Még annyit hogy a mai autóval rendőrt halálra gázoló féreg ügyében kemény itéletet hoznak és ennek nyomán a törvénykezők újragondolják a rendőrök fegyverhasználati jogköreit is .
Ebben az esetben bent volt az is, hogy a fegyvert használni szinte tilos a rendőrnek annyira túl lett szigorítva.

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: Beszélgessünk
« Válasz #32219 Dátum: 2010.07.23 23:16:46 »
mindenképpen baromságnak tartom úgy általában "férgeknek" meg hasonlóknak nevezni őket. Az élet kibachat az emberrel; addig örüljön mindenki, amíg biztonságos, komfortos távolságból tud fennkölten ítéletet mondani a "férgek" felett. Kerülhet az ember kétségbeejtő helyzetbe, minek hatására elkövethet hülyeségeket. Fel is nőhet eléggé predesztináló körülmények között. Ésatöbbi ésatöbbi. Szóval az vesse rájuk az első követ, aki...  ;)
Önmagában szerintem hasznos, ha a társadalom úgy alapból jó mélyen elítéli azokat, akik börtönbe kerültek. Szerintem hasznosabb ez a nézet, mint az alapból 'biztos volt rá oka, nem tehet róla' liberális, elnéző felfogás. Az meg megint egy más dolog, ha valakit kirabolnak, nagy értékben meglopnak, közeli hozzátartozóját meggyilkolják stb stb, és ezek után megbocsátó, de ez a kategória nem egyenlő az eggyel korábban taglalttal.