Szerző Téma: Beszélgessünk  (Megtekintve 7238988 alkalommal)

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12161
Re: Beszélgessünk
« Válasz #32100 Dátum: 2010.07.15 11:02:39 »
ezek nagyon durva dolgok. még nem láttam ilyet. jobb is
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

tutinet

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #32101 Dátum: 2010.07.15 11:09:35 »
Látatlanban nem lehet ezekre semmit mondani, de bizonyos söfőrök, akik egy része nő, bizony tudnak nagy hülyeségeket csinálni.
Meg Peti te is írtál pár esetet, mikor legszívesebben bevertél volna az illetőnek. Ők megtették te majdnem.
Én letudom egy hosszabb dudálással ..... pl. a főúton közlekedve a mellékutcából főútra elém hirtelen kikanyarodó idiótákat szoktam jól ledudálni . Hirtelen fékezésre kényszerít emiatt figyelnem kell hátra is és utána meg cammog előttem. Ezekkel elbeszélgetnék, hogy most mit is akar.

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #32102 Dátum: 2010.07.15 11:50:05 »
Még reggelente jártam melózni,akkor én is rúgtam rá suzukis köcsögre az ajtót amikor ki akart rám szállni...szerintem tutti megrottyant a lába!! Utána nem volt nagy pofája csak ott hagytam a pi.be!! A másik meg egy kispolákos nőt húztam ki az autóból....elsőbbségem volt,nem adta meg,majdnem árkot fogtam miatta,és még ő anyázott!! Akkor én is voltam "köcsögkopasznagyautóból" (Még a fehér camrym volt 2001-ben) Na azóta változott a helyzet,már nem tudok kiugrálni!! :innocent:

Haverom viszont a maga 140kg-jával és közel 2m-es magasságával,apósa kombi trabijából ugrott ki,és verte rá a taxisra az oldalüveget!! Igaz feküdt a traiba és nem látszott hogy mekkora!! :1eye:

Peti

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #32103 Dátum: 2010.07.15 11:56:56 »
Látatlanban nem lehet ezekre semmit mondani, de bizonyos söfőrök, akik egy része nő, bizony tudnak nagy hülyeségeket csinálni.
Meg Peti te is írtál pár esetet, mikor legszívesebben bevertél volna az illetőnek. Ők megtették te majdnem.
Én letudom egy hosszabb dudálással .....

No persze itt is volt előzmény, nem full spontán történt a dolog, más kérdés hogy tettlegességig nem szabad elmenni, pláne nem nőnél.
Ellenben jól emlékszel, valóban volt velem is 1-2szitu mikor legszívesebben felpofoztam volna a nőt, (mondom ezt úgy hogy soha nem ütöttem meg nőt és nem is tervezem) bevág elém, leszorít, és még ő áll neki ugatni meg kiröhög :eek: nyilván ezek úgy vannak vele hogy úgyse lesz semmi, aztán jön egy Ibizás és lehet nagyokat nézni. :whistling:

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: Beszélgessünk
« Válasz #32104 Dátum: 2010.07.15 15:15:19 »
Csonti car a legjobb ar!
Ez megint egy jol megkomponalt leiras lett  :lol:


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #32105 Dátum: 2010.07.15 15:16:20 »
Elkészült a celi.... hétvégén lefújtam és most összeraktam átpolíroztam!! Most már csak egy kiadós mosás kell rá(hogy a paszta nyomok eltűnjenek),meg egy belső kárpittisztítás és rakom fel hasznaltauto-ra!! Így ahogy van 300e alku nélkül...műszakira nem kellene rá semmit csinálni!! Műszakival és ha át is íratom akkor 500e!!
Ki van teljesen kasznizva,lerücsizve az alja,és lefújva!! Úgy indult hogy saját magamnak készül!! Bővebb infó a 90-es évek előtti toyoták topikban a celicánál!!
Kasznizáson kívül minden saját kezű munka!!

Egy kép


szerk: bocs, kiszedtem a képet, mert széthúzta az oldalt. Kleingy
« Utoljára szerkesztve: 2010.07.15 15:21:53 írta kleingy »

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23134
Re: Beszélgessünk
« Válasz #32106 Dátum: 2010.07.15 15:25:14 »
Csonti car a legjobb ar!
Ez megint egy jol megkomponalt leiras lett  :lol:

úúúú, de cink
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

BloodRedSandman

  • Vendég

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26346
Re: Beszélgessünk
« Válasz #32108 Dátum: 2010.07.15 15:30:56 »
De ez nem azért volt mert pl. kopasz volt az illető ha haja lett volna akkor is megcsinálta volna. És nem hinném, hogy kizárólag a BMW tulajok ilyenek.
Nem azért volt, és sok audis is van köztük... [rohog] :devil: , de azért ha német luxusmárka - kigyúrt test - kopasz fej hármasítással találkozol, ráadásul egy autóban többel is, te sem arra fogsz gondolni, hogy a Máltai Szeretetszolgálat számára jöttek adományt gyűjteni.
Biztos feltűnt már, hogy bizonyos külső jegyek néha valahová tartozást is hivatottak jelezni.
music     

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23134
Re: Beszélgessünk
« Válasz #32109 Dátum: 2010.07.15 16:35:47 »
Ismét egy gyöngyszem :)

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/calibra/opel_calibra_turbo_263le_tuning.egyegi_csak-3903986

Istenem, miért kerülnek az ilyen - valóban - gyöngyszemek ilyen idióták kezébe  :censored:, akik tovább tuningolják, az igényesség minden formáját mellőzve, "csak meghúzzzuka turbaót, oszt' jóvan!"
Egyszer volt szerencsém egy vectra turbot vezetni (1993-as évjárat). Szerencsére full gyári autó volt, szinte hibátlan, igazi ritkaság. Hát, aki próbálta, az tudja, hogy megy, leírni egyszerűen nem lehet (215-nél húzod rá a 6.-at!!!). Ez teljesen ugyanaz...volt! Nincs értelme ezek tovább piszkálni...  :no:

Egyszer azért csak úgy a hecc kedvéért - és mert ezeket már érdemes gyűjteni - vennék egy Lotus Omegát 1992 tájékáról (380Le, hátsó kerék hajtás, 2 turbó, 3,6L, 6 henger)...  :wub:
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

Peti

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #32110 Dátum: 2010.07.15 21:45:14 »
Nemrég vittek ilyen Omegával, eszméletlen brutális autó, mondjuk azon is volt chip-tuning, de Lotec féle, ami azért nem rossz megoldás, 450lóerő körül volt az autó. :flowers:

Nekem mondjuk tuti nem kéne, mert a fele is durva hátsó kerékre.

4x4 turbós A-Vectrát akart anno egyik barátom, de lebeszélték, mert állítólag cseppet szervizigényes. Mondjuk iszonyat nagy meglepi autó lehet :D

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #32111 Dátum: 2010.07.15 22:38:41 »

..........................

szerk: bocs, kiszedtem a képet, mert széthúzta az oldalt. Kleingy
Nem haragszok.... :box: :alien: :flowers: :flowers:

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23134
Re: Beszélgessünk
« Válasz #32112 Dátum: 2010.07.15 22:58:20 »
Nemrég vittek ilyen Omegával, eszméletlen brutális autó, mondjuk azon is volt chip-tuning, de Lotec féle, ami azért nem rossz megoldás, 450lóerő körül volt az autó. :flowers:

Nekem mondjuk tuti nem kéne, mert a fele is durva hátsó kerékre.

4x4 turbós A-Vectrát akart anno egyik barátom, de lebeszélték, mert állítólag cseppet szervizigényes. Mondjuk iszonyat nagy meglepi autó lehet :D

Az nem kifejezés. Tulajdonképpen a sötétített hátsó lámpán - leszámítva persze a feliratot -, a felniken és az első hűtőmaszkon kívül nagyon hasonlít a simára. Ja, meg dupla auspuff...  :D
Nem is egyszerű Opel váltója volt ám! Abban az időben mi is szidtuk az f astra váltóját, de ezt valahogy szerettük, ez más. Hogy szervizigényes-e? Biztos, főleg, ha ki is használják az erejét.
You tube-on Tiff bátyánk megmutatja... 0-160=11,5s!!!  :D
Ez meg egy kis ízelítő
Lotus Carlton! Respect...!  :yes:
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Beszélgessünk
« Válasz #32113 Dátum: 2010.07.15 23:42:15 »
Kedves leszilaci és bepi81 (de mások is, akik jártasak a témában)

Vajon a melegtől lehet az, hogy a frissen átadott M6oson több helyen is elég durva útpálya süllyedések keletkeztek, keresztben az úton? Többnyire hidak, felüljárók előtt lehet tapasztalni. Egy-két ilyen megsüllyedt rész elég szépet dob az autón. Ha valaki mondjuk kicsit a megengedett tempó fölött megy (mondjuk 150-160) akkor ez elég kellemetlen lehet...
Gabe 254.

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #32114 Dátum: 2010.07.15 23:55:32 »
Hát ha leszilacit kérdezed... a fogyasztást állat módon hazavágják!  [rohog] :flowers:

Szerintem azért van mert frissen épült és még nem ágyazódott be a pálya burkolata... minden építménynek kell egy idő mire megsüpped végleges helyére, ez például házaknál 10években is mérhető. Persze autópályán nem ennyi mert nincs ilyen súlya egy adott ponton. DE! Tény hogy most lett átadva és még nagyon friss az alatta lévő réteg, ezért valószínüleg kevesebb időre volt szüksége a természetnek hogy hazavágja az esőzéssel most meg a nagy meleggel. És persze a kivitelezés körülményeiről, szakszerűségéről még nem is beszéltünk...