Szerző Téma: Beszélgessünk  (Megtekintve 7233181 alkalommal)

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában

diegho

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #32085 Dátum: 2010.07.14 17:45:59 »
Ha már annyira a presztízs a téma, akkor szerintem ne bmw-ről beszélgessünk, hanem Lexusról. Bárki bármit mond a bmw-k manapság már nem azok a presztízsautók. Sok "menő vagyok mert apu vett nekem bmw-t" stílusú fiatal jár az utakon bmw-vel és ez sokat ront egy márka presztízsén szerintem. Én abszolút meg se nézem őket, de ha szembe jön egy lexus azt tuti jól megnézem. Nekem ha valaki a bmw nevet említi egy fiatal 20-35 közötti kopasz kigyúrt élőlény képe jelenik meg előttem. (az összes bmw/audi-s ismerősöm ilyen)

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Beszélgessünk
« Válasz #32086 Dátum: 2010.07.14 18:29:57 »
8ezred van hatra mesterem  :1eye:
:D  csak nem....  Vigyázok rá.  Nem hiszem, hogy 200E-nél ránétz a km órára és hanyattdobja magát, vagy elkezdi azonnal az olajat zabálni, kiköpi a turbót, mittoménmégmi. 15E-ként jó ha fél liternyi olaj eltűnik. Az meg szvsz. belefér.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re: Beszélgessünk
« Válasz #32087 Dátum: 2010.07.14 21:48:19 »
Ha már annyira a presztízs a téma, akkor szerintem ne bmw-ről beszélgessünk, hanem Lexusról.
...már éppen javasolni akartam a váltást... :cool2: ;)
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26345
Re: Beszélgessünk
« Válasz #32088 Dátum: 2010.07.14 22:06:52 »
de ha szembe jön egy lexus azt tuti jól megnézem. Nekem ha valaki a bmw nevet említi egy fiatal 20-35 közötti kopasz kigyúrt élőlény képe jelenik meg előttem.
Hát a Lexus is jó úton jár efelé, sajnos... :wacko:
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26345
Re: Beszélgessünk
« Válasz #32089 Dátum: 2010.07.14 22:08:31 »
Egy kérdés, elsősorban Németországba gyakran, illetve a közelmúltban járókhoz.
Brüsszelből kéne hazajönni autóval 20:00 körüli indulással, tehát a forgalmi dugók minimalizálva, a legsűrűbb, német részen a késő esti-éjszakai órákban mennénk keresztül.
Tapasztalataim szerin a ViaMichelin Rourterplan adja a legpontosabb utat az aktuális viszonyokhoz. Személyre szabható, költséget számol, napra kész útinfó, részletes router.
Megnéztem, ő is az általam legjobbnak tartott útvonalat favorizálja. :D
music     

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9397
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: Beszélgessünk
« Válasz #32090 Dátum: 2010.07.14 22:16:03 »

Megnéztem, ő is az általam legjobbnak tartott útvonalat favorizálja. :D
Az még soha nem vitt rossz útra, azért szeretem.

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Re: Beszélgessünk
« Válasz #32091 Dátum: 2010.07.14 22:33:35 »
Olvastátok?

"A fék helyett a gázt taposták a toyotások"

http://toyotaclub.hu/index.php?page=hir&hir=1212

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #32092 Dátum: 2010.07.14 22:34:06 »
Azért megjegyzem, hogy az összes mai diesel motor hamar megdöglik, pláne ahogyan sokan vezetik azokat az autókat... Sok D-4D-ről hallottam, hogy gáz van vele, különösen a 2,2-es 177 LE-s ről... Nekem nem kellene diesel se Toyotába, se BMW-be, mert szerintem egyik sem megy el 200e km-nél öbbet úgy, hogy vagy a turbo vagy a porlasztócsúcs be nem halna...

Bocs, de az én 1.9 dCi-m 192E Km-el, köszöni jól van, tökéletes.  :flowers:  Szóval nem az összes.
Haverom ezt mondta az L200-asánál,mikor közeledett a 200e-hez azoknál is köztudottan 200e-nél megáll valami!! Hát neki konkrétan 201e után kicsivel az olajpumpa,ennek következményeként a motor állt meg!! Atti már csak röhögött rajta!! Igaz autószerelő,egy nap alatt összedobta!! :D

tutinet

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #32093 Dátum: 2010.07.14 23:51:59 »
meg se nézem őket, de ha szembe jön egy lexus azt tuti jól megnézem. Nekem ha valaki a bmw nevet említi egy fiatal 20-35 közötti kopasz kigyúrt élőlény képe jelenik meg előttem. (az összes bmw/audi-s ismerősöm ilyen)

Mi a franc ez az előítélet a kopaszokkal meg a gyúrósokkal szemben ? Neked mi bajod van azzal, ha valaki gyúr vagy kopasz vagy a kettő együtt ????
Köze nincs ezeknek a  dologoknak a BMW-hez  ,ezt valamelyik göthös füvezős rasztahajú biciklis találta ki.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Beszélgessünk
« Válasz #32094 Dátum: 2010.07.15 08:39:21 »
Haverom ezt mondta az L200-asánál,mikor közeledett a 200e-hez azoknál is köztudottan 200e-nél megáll valami!! Hát neki konkrétan 201e után kicsivel az olajpumpa,ennek következményeként a motor állt meg!! Atti már csak röhögött rajta!! Igaz autószerelő,egy nap alatt összedobta!! :D

Karesz, ne  keverjük össze a dCi motorokat az oldscool Mitshu dieselmotorokkal.... Nem azonos a zsebbenyúlás mértéke. Az L200 meg híresen kényes az igénybevétel minőségére. :whistling: :flowers:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26345
Re: Beszélgessünk
« Válasz #32095 Dátum: 2010.07.15 09:25:37 »
Mi a franc ez az előítélet a kopaszokkal meg a gyúrósokkal szemben ? Neked mi bajod van azzal, ha valaki gyúr vagy kopasz vagy a kettő együtt ????
Köze nincs ezeknek a  dologoknak a BMW-hez  ,ezt valamelyik göthös füvezős rasztahajú biciklis találta ki.

Nyilván pontosan érted, diegho kikre gondolt.
Az előítéleteket meg inkább hagyjuk. :nono:
Most mondjam el, hogy egy éve egyszer a piros lámpánál  kocsiban várakozó feleségem mellett megállt egy BMW Xakármi, egy ilyen kedves alak behajolt a lehúzott ablakon és pofon vágta  őt (7. hónapos terhes volt, mögötte ült a másfél éves gyerek), csak azért mert nem a vonal előtt állt meg, hanem 2 méterrel korábban az árnyékban?
« Utoljára szerkesztve: 2010.07.15 09:28:46 írta music »
music     

Peti

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #32096 Dátum: 2010.07.15 10:44:30 »
Xakármikbe, meg úgy nagy általánosságba a fiatalabb, német prémium márkákba inkább kínaiak ülnek.

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #32097 Dátum: 2010.07.15 10:47:46 »
Most mondjam el, hogy egy éve egyszer a piros lámpánál  kocsiban várakozó feleségem mellett megállt egy BMW Xakármi, egy ilyen kedves alak behajolt a lehúzott ablakon és pofon vágta  őt (7. hónapos terhes volt, mögötte ült a másfél éves gyerek), csak azért mert nem a vonal előtt állt meg, hanem 2 méterrel korábban az árnyékban?

Huh a kitépném a belét, ha ilyet látnék..... :censored: Ezek mind hulladék állatok, nem kéne az ilyeneket élni hagyni....

tutinet

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #32098 Dátum: 2010.07.15 10:58:40 »
Mi a franc ez az előítélet a kopaszokkal meg a gyúrósokkal szemben ? Neked mi bajod van azzal, ha valaki gyúr vagy kopasz vagy a kettő együtt ????
Köze nincs ezeknek a  dologoknak a BMW-hez  ,ezt valamelyik göthös füvezős rasztahajú biciklis találta ki.

Nyilván pontosan érted, diegho kikre gondolt.
Most mondjam el, hogy egy éve egyszer a piros lámpánál  kocsiban várakozó feleségem mellett megállt egy BMW Xakármi, egy ilyen kedves alak behajolt a lehúzott ablakon és pofon vágta  őt (7. hónapos terhes volt, mögötte ült a másfél éves gyerek), csak azért mert nem a vonal előtt állt meg, hanem 2 méterrel korábban az árnyékban?

De ez nem azért volt mert pl. kopasz volt az illető ha haja lett volna akkor is megcsinálta volna. És nem hinném, hogy kizárólag a BMW tulajok ilyenek.
BRS: az meg önbíráskodás és sajna lesznek tanúk is ellened. Van arra jobb módszer is, ami nem látszik és még tanúk sincsenek. Igaz kell hozzá 1-2 segédeszköz.
 :detective:

Peti

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #32099 Dátum: 2010.07.15 10:59:56 »
De ennek sztem nincs sok köze egy adott márkához, jópár éve, 2autóval előttem, egy fehér Ibizából kiszállt egy fickó, a hajánál fogva kiszedte az előtte lévő autót vezető nőt és úgy arcon vágta, hogy csak nyekkent...