Szerző Téma: Beszélgessünk  (Megtekintve 7223020 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

balu232

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 91
  • Yaris Verso 1.3 vvt-i 2001
Re: Beszélgessünk
« Válasz #31905 Dátum: 2010.06.24 18:31:33 »
Sziasztok!
Elbírálták a hitelképességemet ( pozitív) és valószínűleg jövő héten már én is Toyota tulaj leszek!  :clap:

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Re: Beszélgessünk
« Válasz #31906 Dátum: 2010.06.24 18:50:31 »
Sziasztok!
Elbírálták a hitelképességemet ( pozitív) és valószínűleg jövő héten már én is Toyota tulaj leszek!  :clap:

Meglesz a Verso  :flowers: Grat!!!!

balu232

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 91
  • Yaris Verso 1.3 vvt-i 2001
Re: Beszélgessünk
« Válasz #31907 Dátum: 2010.06.24 19:14:17 »
Ő lesz, ha nem közbe semmi:


Szombaton megyek újból átnézni és hosszabb tesztútra vinni. Ha minden rendben lesz , leelőlegezem.

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: Beszélgessünk
« Válasz #31908 Dátum: 2010.06.24 19:30:32 »
Mindenki megkönnyebülésére jelentem leszedtem a hírdetést:) Ave marad.
Ok: Elhatároztam véglegesen, hogy a következő autóm egy s2000 lesz, amíg nemjön össze rá a keret addig nem váltok.
Nem inkább egy Porsche?  :D  :flowers:

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Re: Beszélgessünk
« Válasz #31909 Dátum: 2010.06.24 19:57:48 »
Sziasztok!

Szombathely - Hajduszoboszló távot fogom megtenni hamarosan. A kérdés, hogy az M1 és M3 közötti szakaszt merre érdemes megtenni? Budapesten keresztül, vagy az M0-n?
Xanyi

TSityu

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #31910 Dátum: 2010.06.24 20:06:16 »
Én a városon keresztül mennék, mert a másik kb 60km kerülő. (az M0-t amúgy is utálom) Ha este mész, jó a város.  ;)

xpet

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 667
  • Auris 1.6 Luna 2008
Re: Beszélgessünk
« Válasz #31911 Dátum: 2010.06.24 20:19:42 »
Mivel már itt az iskolai szünidő, így reggel, illetve délután sem olyan rettenetesen vészes a város, úgyhogy én azt választanám. Hogy aztán Budapesten melyik útvonalon az már más kérdés.*
Az M0-n, azon kívül, hogy hosszabb, bele lehet futni egy balesetbe és akkor órás várakozás is lehet.

*Mióta átalakították a Petőfi S. u.-t, illetve fel van túrva a Keleti p.u. előtt, így mind a két utvonalam kiesik. Hétvégén jártam a Kerepesin, több száz méteres sor várt a balra fordulásra a H. körútra, ezért azt sem választanám.

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #31912 Dátum: 2010.06.24 21:20:54 »
Mindenki megkönnyebülésére jelentem leszedtem a hírdetést:) Ave marad.
Ok: Elhatároztam véglegesen, hogy a következő autóm egy s2000 lesz, amíg nemjön össze rá a keret addig nem váltok.
Nem inkább egy Porsche?  :D  :flowers:

Nem :) Az drága... viszont az s2000 3milla körül mozog, 4ért már elég jót lehet kapni:)

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26345
Re: Beszélgessünk
« Válasz #31913 Dátum: 2010.06.24 22:36:37 »
Szombathely - Hajduszoboszló távot fogom megtenni hamarosan. A kérdés, hogy az M1 és M3 közötti szakaszt merre érdemes megtenni? Budapesten keresztül, vagy az M0-n?
Mindenképp a városon keresztül, ha 7vége, akkor Lágymányosi híd és Hungária gyűrű, ha 7köznap, akkor esetleg jobb lehet a Petőfi híd, és akkor vagy járható a Nagykörút, vagy ha nem, akkor Haller u - Fiumei út- Rottenbiller u - István út - Ajtósi Dürer sor - Hungária krt.
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26345
Re: Beszélgessünk
« Válasz #31914 Dátum: 2010.06.24 22:48:42 »
Tegnapra virradóra az egyik szomszéd szinte új E Mercijéről leszerelték a külső visszapillantó tükröket. (Nem letörték, leszerelték). Bejutni kaputelefon segítségével, vagy kulccsal, vagy az éppen nyíló/záródó motoros kapun besurranva lehet - meg persze a kerítésen átmászni sem egy nagy bravúr. A kocsi viszont az utcáról elég jól látszik, tehát onnan is célponttá válhatott. Annyi még hozzátartozik, hogy az egyik lakásban felújítás zajlott, és hát ott mindenféle alakok megfordultak... még mielőtt valaki rögtön tudná, kik is voltak, nem orkok, ezt bizton állíthatom, mivel mindennap kétszer hosszabb időt lenn vagyunk a gyerekekkel, volt idő megfigyelni a munkásokat.
music     

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #31915 Dátum: 2010.06.24 22:51:17 »
Nem a tulaj volt, mert olvasta, hogy palaczk fogyasztáscsökkentést ért el visszapill nélkül és ezen felbuzdult? :)

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26345
Re: Beszélgessünk
« Válasz #31916 Dátum: 2010.06.24 22:55:45 »
Akinek E Mercire telik, annak sztem mindegy a fogyi. Ez meg asszem dízel, szóval még kevésbé számít. ;)
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #31917 Dátum: 2010.06.25 01:59:59 »
Akinek E Mercire telik, annak sztem mindegy a fogyi.
Már sokszor akartam mondani, hogy ez a gondolkodás mennyire alapvetően téves szerintem. Tisztában vagy vele, mit gondol a te anyagi helyzetedről Magyarországon rengeteg ember, az autód alapján ;) ? Mit gondolsz, szerintük számít neked, hogy mennyit fogyaszt az autód  :szemez: ? ...  :otlet:

Véleményem szerint úgy kb. a Ferrari & Rolls & Co. vásárlók kategóriája az, akinek VALÓBAN nem számít, hogy mennyit fogyaszt az autója. Igen, lehet, hogy 10 Yarisosból 10-et érdekel a fogyi, míg mondjuk 10 LS-esből csak 8-at. De a nagy többségnek nem mindegy hogy mennyit ad ki üzemanyagra (vagy még jobban leegyszerűsítve: hogy mennyit ad ki bármire), függetlenül attól hogy milyen drága autója van.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Re: Beszélgessünk
« Válasz #31918 Dátum: 2010.06.25 07:16:40 »
Köszönöm szépen a hozzászólásokat. Akkor városon keresztül fogok haladni. Egyébként odafelé reggel megyek, visszafelé délután...
Xanyi

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #31919 Dátum: 2010.06.25 08:42:27 »
Tegnapra virradóra az egyik szomszéd szinte új E Mercijéről leszerelték a külső visszapillantó tükröket. (Nem letörték, leszerelték). Bejutni kaputelefon segítségével, vagy kulccsal, vagy az éppen nyíló/záródó motoros kapun besurranva lehet - meg persze a kerítésen átmászni sem egy nagy bravúr. A kocsi viszont az utcáról elég jól látszik, tehát onnan is célponttá válhatott. Annyi még hozzátartozik, hogy az egyik lakásban felújítás zajlott, és hát ott mindenféle alakok megfordultak... még mielőtt valaki rögtön tudná, kik is voltak, nem orkok, ezt bizton állíthatom, mivel mindennap kétszer hosszabb időt lenn vagyunk a gyerekekkel, volt idő megfigyelni a munkásokat.
az valakinek a megrendelésére vitték el!! Kib. drága tud lenni egy külső tükör...és igazából nem egy nagy kaland levenni!! :hmmmm: