Szerző Téma: Beszélgessünk  (Megtekintve 7189509 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

Kasu

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 680
  • Gas pedal fuck3r |Carina E fanatic
Re: Beszélgessünk
« Válasz #31590 Dátum: 2010.06.13 21:45:47 »
itt a nyár. nálunk is éjjel szólt a tuc-tuc de messze volt nemtudom pontosan hol volt
ha az ablak alatt pofáznak ott ki szoktam szólni. részletekbe nem mennék.. :whistling:

Tegnap eléggé sok helyen volt általános iskolás ballagás így sztm megérthető  :whistling:
Mikor a szembeszomszéd lánya ballagott en inkabb kinyitottam fullra az ablakot hogy tisztábban haljam a zenét engem nem zavar az ilyen egyáltalán. Főleg h néha ugy horkol a koma h az udvarunkról hallatszik [rohog] [rohog] [rohog]

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: Beszélgessünk
« Válasz #31591 Dátum: 2010.06.14 08:24:20 »
A regi lakhelyemen (ezert is koltoztem el) felettem 2db fekete srac lakott. Minden aldott este jott 5-6 haverjuk egyutt vacsorazni hajnali 3kor. Ujepitesu keroban ugye minden fal gipszkartonbol van. A feketek meg tudnak egy fajta hangon orditani. Huzogattak a szekeket, fociztak a keroban, kinnt orditottak az erkelyen stb. Rengetegszer mentem fel, neha hasznalt is. Aztan kiakadt, hogy mivel O fizet a lakasert, azt csinal amit akar. Ekkor kezdtunk el uj albit keresni.
Utolso este valahol talaltam egy fel literes PET palackot tele pipivel.  :?: Ajtonak nekitamaszt, becsenget es eltunik  :szemez: Randa dolog, de fel evnyi 5 oras alvasok utan, azt is ket reszletben, mar nem erdekelt a moralis melysege a dolognak  :ph34r:


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

Kisfiatal

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3068
  • E12 1.6
Re: Beszélgessünk
« Válasz #31592 Dátum: 2010.06.14 09:39:14 »
 Emléxem, még a 80-as években  az akkori házunk előtt is voltak padok, és esténként mindig oda gyűltek a suhancok, és hangoskodtak. Apám párszor kiszólt, míg a vége az lett, hogy ki lettek ásva a padok :)) Így nem tudtak odaülni.
Most is a padon hangoskodnak, megfigyeltem, sajna pont nem úgy áll az ablakom, hogy lelocsoljam őket :D Bár, vízipuskával talán lehetne :D

Myko

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1993
Re: Beszélgessünk
« Válasz #31593 Dátum: 2010.06.14 10:45:44 »
A mi esetünkben annyira fura volt pár lakó hozzáállása,h mikor jött a városgazdálkodás és elvitték a régi vas játékokat és hozták az új,fából készült mászókát,csúszdát, akkor kijötték és megkérték a munkásokat,h ne rakják oda őket,mert "ide szokik" mindenki. Sokszor még a kisgyerekeseknek is kiszóltak,h húzzanak el, sőt levetették a szemetest is a kedves lakók. Mi vittünk oda ilyen nagy,sűrített paradicsomos konzervet,szemetesnek :) Amúgy mint így utólag kiderült,most hogy már nem ott bandázunk,hogy nem csak mi jártunk oda,hanem ilyen linkkebb alakok is mint mi...és nem csak beszélgetések vagy csendes sörözések folytak ott ,hanem előkerültek bizonyos cigik is...
Toyota Corolla '02 1.4VVT-i Linea Terra Plus

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Beszélgessünk
« Válasz #31594 Dátum: 2010.06.14 13:28:28 »
Sasch lengéscsillapítóról mi az általános vélemény?
Vagy másképp kérdezve: gyári vs. Sasch?

barna.czukor

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #31595 Dátum: 2010.06.14 13:30:41 »
Sasch lengéscsillapítóról mi az általános vélemény?
Vagy másképp kérdezve: gyári vs. Sasch?
Gyári=Kayaba: keményebb, jó minőség
Sachs: puhább, jó minőség

Az dönti el, hogy Kayaba (más néven gyári) vagy Sachs, hogy mennyire akarsz kemény futóművet. Én a Kayabát javaslom a Toyotákba (Lexusba is).

Használtam már Sachs-ot is, jó nagyon, csak kicsit himbilimbi tőle a kocsi.

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #31596 Dátum: 2010.06.14 23:37:54 »
hát nem tudom..nekem az agyon ültetett golfomba sachs volt....de kib. kemény volt!! Elég régi,és elég jó megbízható márka az tutti!!

barna.czukor

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #31597 Dátum: 2010.06.14 23:52:46 »
hát nem tudom..nekem az agyon ültetett golfomba sachs volt....de kib. kemény volt!! Elég régi,és elég jó megbízható márka az tutti!!
Szerinted miért volt kemény?!

A másik meg, hogy minek kell agyonültetni a kocsit, he? Arcoskodunk, arcoskodunk?! :D

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #31598 Dátum: 2010.06.15 09:17:04 »
eh...19éves voltam mikor volt azaz autóm!! 1984-es 1.8Gti. I-es Golf,165Le-re feltúrva,elöl-hátul-alul-felül toronymerevítés!! :D Egyébként ez az egy német autóm amit szerettem!!Olyan volt mint kis gokart és turmixgép keverék!! :1eye: Tiltás semmi...szegény addig forgott még toltad neki....fordulatszámmérő simán átfordult....ez is lett a veszte....haverom megvette tőlem.2 hét múlva kinyírta...kikönyökölt szó szerint a blokk!! Ráadásul "tecccsó gazdaságos olajjal járt"!! Én 90fokos olajakkal (castrol) járkáltam, Ő meg a gazdaságossal 150fokokkal gyilkolta szegényt!! Mondtam neki hogy annál még a 10e km-t futott castrol is többet ér,mint ha lecseréli arra a trutyira...hát lecserélte az állat!!
« Utoljára szerkesztve: 2010.06.15 09:19:26 írta szkaresz »

Peti

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #31599 Dátum: 2010.06.15 09:31:31 »
Dobjatok össze öten egy ugatás gátló nyakörvre... kutya leszokik az ugatásról, Ti meg nyugiban lehettek... :sorcerer:

És szted felrakná a gazdi? :sorcerer:

Peti

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #31600 Dátum: 2010.06.15 09:33:29 »
A regi lakhelyemen (ezert is koltoztem el) felettem 2db fekete srac lakott. Minden aldott este jott 5-6 haverjuk egyutt vacsorazni hajnali 3kor. Ujepitesu keroban ugye minden fal gipszkartonbol van. A feketek meg tudnak egy fajta hangon orditani. Huzogattak a szekeket, fociztak a keroban, kinnt orditottak az erkelyen stb. Rengetegszer mentem fel, neha hasznalt is. Aztan kiakadt, hogy mivel O fizet a lakasert, azt csinal amit akar. Ekkor kezdtunk el uj albit keresni.

Gáz, de albérletből fogod a cuccod azt továbbállsz, (persze leírni könnyű) de ha saját lakás fölé költözik be egy ilyen állatcsorda :ph34r: na akkor mit csinálsz :hmmmm:

Peti

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #31601 Dátum: 2010.06.15 09:45:45 »
A mi esetünkben annyira fura volt pár lakó hozzáállása...

Semmi furát nem látok ebben :hmmmm: zavarta volna őket hogy minden este valami klubgyűlés van az ablak alatt...

Régen Muteréknál is voltak ilyen padok, mondjuk a mi ablakunk hála az égnek a másik oldalra nézett, de mesélték a szembe-szomszédok, hogy minden este 17-8éves suhancok röhögcséltek, hangos beszélgetés, péntek-szombat még durvább volt, mert akkor töltöttek is az esti bulira, másnap reggel üres üvegek, csipszes zacskó, párszor lelett fényképezve, önkormányzat kijött aztán szépen lebontotta.

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: Beszélgessünk
« Válasz #31602 Dátum: 2010.06.15 09:49:20 »
de ha saját lakás fölé költözik be egy ilyen állatcsorda :ph34r: na akkor mit csinálsz :hmmmm:
Pesten van egy kis keronk. Oda most bekoltozott... 2-3 havonta toltok csak ott 2 ejszakat, de akkor nulla alvas  :wacko: Ha aktualisabb lesz, kemenyebben fellepek, terv mar megvan  :D


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

Peti

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #31603 Dátum: 2010.06.15 09:52:25 »
Nem lesz egy fáklyás menet :whistling: persze van akire lehet hatni, de ezeknél nem ez a jellemző, inkább támadásnak, sértésnek veszi a szólni merészelsz... mindegy, készítsd majd a literes pet palackot. :devil:

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Beszélgessünk
« Válasz #31604 Dátum: 2010.06.15 10:39:38 »
Gabe 254.