Szerző Téma: Beszélgessünk  (Megtekintve 7208662 alkalommal)

0 Felhasználó és 14 vendég van a témában

Peti

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #31515 Dátum: 2010.06.10 20:30:58 »
Nem mondanám h meglepődtem :hmmmm:

tutinet

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #31516 Dátum: 2010.06.10 21:02:24 »
Azért anno itt is sokat vitáztunk erről.....

http://index.hu/belfold/2010/06/10/a_vilagjarvany_elmaradt_a_botrany_nem/?rnd=251



Ja, lehet megmagyarázkodni , főleg Palacknak .
Megette a többség.
Ennyi. :clap:

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Beszélgessünk
« Válasz #31517 Dátum: 2010.06.10 21:07:23 »
Tutinet, muszáj neked állandóan valakinek beszólni? Lehettél volna az egyik azok közül, akik nem élték túl ezt a vírust... Azért voltak így páran.
         

barna.czukor

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #31518 Dátum: 2010.06.10 21:09:48 »
Sokan a téli megfázást sem élték túl, mert: öregek és gyengék voltak, más betegségben is szenvedtek, meghaltak volna amúgy is rövid időn belül már, stb...

Marha nagy átbaxás volt és én is beszoptam végül, bár sejtettem, hogy átbaxás, de biztos, ami biztos... Most dühös vagyok, hogy nyíltan kiderült, hogy kamu az egész...  :censored:

tutinet

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #31519 Dátum: 2010.06.10 21:16:06 »
Azok nem ebben hunytak el csak ráfogták. De látom van aki még mindig azt hiszi, sajna innen látszik mekkora hatalma van az agymosó médiának.

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9397
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: Beszélgessünk
« Válasz #31520 Dátum: 2010.06.10 21:26:09 »
Azok nem ebben hunytak el csak ráfogták. De látom van aki még mindig azt hiszi, sajna innen látszik mekkora hatalma van az agymosó médiának.

Tutinet = tutiinfó :punk:

Sanyesz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1077
Re: Beszélgessünk
« Válasz #31521 Dátum: 2010.06.10 21:43:25 »
Sokan a téli megfázást sem élték túl, mert: öregek és gyengék voltak, más betegségben is szenvedtek, meghaltak volna amúgy is rövid időn belül már, stb...

Marha nagy átbaxás volt és én is beszoptam végül, bár sejtettem, hogy átbaxás, de biztos, ami biztos... Most dühös vagyok, hogy nyíltan kiderült, hogy kamu az egész...  :censored:
Hát... Annak idején írtam is: a helyi iskola igazgató, életerős 50 éves férfiember VOLT. 10 nap alatt elvitte a "kamu" H1N1. Karácsony előtt temették. Lehet, hogy statisztikailag nagyobb járványra gondoltak, de aki ebbe belehalt, azt ez már nem támasztja föl. :censored:
« Utoljára szerkesztve: 2010.06.10 21:44:57 írta Sanyesz »

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #31522 Dátum: 2010.06.10 21:53:54 »
én meg statisztikailag nem tudom mi vagyok (vagy rohadt nagy "mákos")...de 7,5 hónapra születtem,túl éltem egy agyhártyagyulladást 2 évesen,majd a balesetem 8éve,meg egy rosszindulatú daganat 7éve!!! Mit nekem egy h1n1!! :1eye:

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #31523 Dátum: 2010.06.10 22:05:47 »
Marha nagy átbaxás volt és én is beszoptam végül, bár sejtettem, hogy átbaxás, de biztos, ami biztos... Most dühös vagyok, hogy nyíltan kiderült, hogy kamu az egész...  :censored:
Ne legyél dühös, amiért ésszerűen döntöttél és nem kockáztattál  :) ... Utólag marha könnyű okosnak lenni  :yes:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #31524 Dátum: 2010.06.10 22:09:05 »
Ja, lehet megmagyarázkodni , főleg Palacknak .
Sose legyen ennél kisebb elégtételed az életben, barátom  :yes:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Kasu

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 680
  • Gas pedal fuck3r |Carina E fanatic
Re: Beszélgessünk
« Válasz #31525 Dátum: 2010.06.10 22:10:35 »
én meg statisztikailag nem tudom mi vagyok (vagy rohadt nagy "mákos")...de 7,5 hónapra születtem,túl éltem egy agyhártyagyulladást 2 évesen,majd a balesetem 8éve,meg egy rosszindulatú daganat 7éve!!! Mit nekem egy h1n1!! :1eye:

Akár a vídia olyan vagy :D :ph34r:

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26344
Re: Beszélgessünk
« Válasz #31526 Dátum: 2010.06.10 23:10:52 »
Miután nekünk ingyen volt, és az oltásszkeptikus gyermekorvosunk is javasolta a beadását, nem gondolom, hogy bármit is rosszul csináltunk volna.
Az pedig, hogy ebből valaki(k) anyagilag jól jár(nak), eddig sem volt titok, és azt sem gondolom, hogy a mai világban ez akkora szenzáció lenne.
music     

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #31527 Dátum: 2010.06.10 23:33:15 »
egyébként lehet én gyártok összeesküvés elméleteket csepp agyamban...de nem lehet hogy egy-egy laborban kikísérleteznek v.milyen vírust és mikor már túlságosan is nagy a népesség pl kínában akkor bevetik....de csak akkor amikor már van ellenszere!! Kicsit érdekes hogy minden Ázsiából...azon belül nagyon nagy része Kínából indul.....
A többi kontinensen viszont mekkora nagy buisness az ellenszérum v. védőoltás v. gyógyszerek forgalma!! Média simán beparáztatja a népet...a tömeg persze beszarik és már veszik is...és repkednek a milliárdok!!
Ez igazából effektív több dologra megoldás.....Kína túlnépesedett,így kicsit ritkul....gyógyszergyártók cefet nagyot szakítanak,plusz azért ha háború van vagy akármi milyen jó is ha van valami hatásos kis mutyi,amihez még töltényt se kell gyártani....nevezhetjük akár biológiai fegyvernek!! Ha nem vagyok teljesen hülye volt már ilyenre példa a világtörténelemben...lehet tévedek de mint ha az ebola,antrax és társai is ilyenek lennének!! :innocent: :hmmmm:

Javítsatok ki ha hülyeséget írtam,de azért a Ti véleményetekre is kíváncsi lennék....lehet paranoid vagyok?? :helpsmilie: :hmmmm:

barna.czukor

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #31528 Dátum: 2010.06.10 23:40:15 »
Kínában minden szart megesznek, a pátkányt, a macskát, kutyát, tücsköt bogarat, így könnyen elkapják ezektől a sokszor rosszul tartott állatoktól a fertőzéseket. A nagy városoktól távol meg putrikban élnek a mocsokban 1m2-en 5-en telepeken, ahol egy valaki beteg lesz, akkor mindenki elkap mindent.

Nálunk honnan szokott a kalici meg a heppatitis kiindulni?! Tetszik érteni e betegség és a putri között az összefüggést?!

Ettől még lehet szándékos bármi, én ebbe azonban nem mennék bele, mert nincsen értelme találgatni.

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #31529 Dátum: 2010.06.11 00:00:01 »
jah ezt vágom...de írtam is az elején hogy lehet hogy az én csepp agyam jár téves vágányon!! :1eye: Csak töprengtem!! Meg igazából kíváncsi lennék többek véleményére is.....persze politika mentesen ha lehet!! :ph34r:
De egyébként nem csak a kínaiak esznek meg mindent aminek 4 lába van (kivéve asztal)!!  :D