Szerző Téma: Beszélgessünk  (Megtekintve 7223109 alkalommal)

0 Felhasználó és 14 vendég van a témában

diegho

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #30525 Dátum: 2010.04.14 15:24:23 »
Megfogtam és kemény módon beba.... hátramenetbe, na úgy már bevette és kitolattam vele. Az autó amúgy hétfőn volt műszakin és ha jól láttam rendszám alapján, akkor 6 éves lehetett.

Nem próbáltad meghintáztatni az autót, lehet csak összekeveredtek ott picit a dolgok.

Nem tudom mi volt, simán azt mutatta, hogy hátramenetben van (égett is a tolatólámpa), de teljesen felengedett kuplunggal sem mozdult meg, de le se fulladt. Másodikra már bevette.

Villi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1781
  • 08' Yaris II 1.3; '19 Corolla TS Hybrid 2.0
Re: Beszélgessünk
« Válasz #30526 Dátum: 2010.04.14 19:14:50 »
A szuzukis kiscsajt kellett volna hintáztatnia szerintem. A kocsit simán csak bebaxni rükvértzbe... :D
Kollegina meg a szuzukis kiscsaj, nem lett volna sok egyszerre? :D
Villi
Toyota Yaris 1.3 Sol Plus
Toyota Corolla TS 2.0 Hybrid Executive

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Beszélgessünk
« Válasz #30527 Dátum: 2010.04.14 21:17:38 »
Saját magára meg a Carinkára, teee kis kötekedős.  :flowers: :winkiss:
Jok voltunk  :yes: ... 1400 km 15 ora alatt, majdnem vegig esoben. Utazo 130-140 korul, fogyasztas (2.0 Carina wagon) 8 korul. Felavattam az uj M60 & M6-ost is, allat  :clap:
Örülök, hogy épségben visszaértetek.
Az ékezetek hiányából kiindulva még csak odaértek...  :whistling:
Gabe 254.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Beszélgessünk
« Válasz #30528 Dátum: 2010.04.14 21:48:56 »
Kicsit off, de érdekes: így készül...

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Beszélgessünk
« Válasz #30529 Dátum: 2010.04.14 21:57:35 »
Múltkor néztem az "Így készül a motorja" verziót :D
Gabe 254.

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Beszélgessünk
« Válasz #30530 Dátum: 2010.04.14 22:01:35 »
Egyébként sztem szarul fogy, azért kell a marketing...
Gabe 254.

Zénóka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1463
Re: Beszélgessünk
« Válasz #30531 Dátum: 2010.04.15 09:46:36 »
Hátha valaki nem tudja:

Toyotaklub tavaszi találkozó balaton és veszprém környékén, május 1-2.
Program itt megtalálható: http://forum.toyotaclub.hu/index.php?topic=963.60

Várunk mindenkit szeretettel  :)


diegho

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #30532 Dátum: 2010.04.15 10:12:42 »
Ma van 1 hete, hogy történt a baleset, de a rendőrség még semmit nem mondott az ügyről. Ilyenkor mit kell csinálnom? Biztosítónak nem tudok szólni, mert még nem állapították meg a felelősséget. Nincs valami határidő, hogy mennyi napon belül kell bejelenteni a balesetet? Nekem azt mondta a rendőr, hogy várjam meg amíg kiértékelik az adatokat, de hívjam fel a biztosítómat, hogy az autó baleset részese volt. A biztosítónál meg azt mondták, hogy majd azt a biztosítót kell felhívnom, akinél a vétkes jármű volt biztosítva. Na most akkor mi van?  :helpsmilie:

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: Beszélgessünk
« Válasz #30533 Dátum: 2010.04.15 10:15:37 »
Ma van 1 hete, hogy történt a baleset, de a rendőrség még semmit nem mondott az ügyről. Ilyenkor mit kell csinálnom? Biztosítónak nem tudok szólni, mert még nem állapították meg a felelősséget. Nincs valami határidő, hogy mennyi napon belül kell bejelenteni a balesetet? Nekem azt mondta a rendőr, hogy várjam meg amíg kiértékelik az adatokat, de hívjam fel a biztosítómat, hogy az autó baleset részese volt. A biztosítónál meg azt mondták, hogy majd azt a biztosítót kell felhívnom, akinél a vétkes jármű volt biztosítva. Na most akkor mi van?  :helpsmilie:
Én a helyedben írásban (e-mail, fax, tértivevényes levél) minél előbb írnék a biztosítómnak..... legyen róla papírod, hogy lejelentetted a balesetet.

diegho

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #30534 Dátum: 2010.04.15 10:35:08 »
Ma van 1 hete, hogy történt a baleset, de a rendőrség még semmit nem mondott az ügyről. Ilyenkor mit kell csinálnom? Biztosítónak nem tudok szólni, mert még nem állapították meg a felelősséget. Nincs valami határidő, hogy mennyi napon belül kell bejelenteni a balesetet? Nekem azt mondta a rendőr, hogy várjam meg amíg kiértékelik az adatokat, de hívjam fel a biztosítómat, hogy az autó baleset részese volt. A biztosítónál meg azt mondták, hogy majd azt a biztosítót kell felhívnom, akinél a vétkes jármű volt biztosítva. Na most akkor mi van?  :helpsmilie:
Én a helyedben írásban (e-mail, fax, tértivevényes levél) minél előbb írnék a biztosítómnak..... legyen róla papírod, hogy lejelentetted a balesetet.

Telefonon azt mondták, hogy 30 napon belül kell bejelentenem kötelezőre és délután kérjek egy előzetes kárfelmérést Casco-ra, az nem kerül semmibe. Szerinted is jó megoldás ez? Nekem logikusnak tűnik.

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: Beszélgessünk
« Válasz #30535 Dátum: 2010.04.15 10:43:40 »
Én őszintén mondom, hogy nem vagyok most naprakész biztosítási ügyintézésben. De ha te hiszel még a 'telefonon azt mondták' típusú dolgokban, akkor OK. Ha mégsem úgy van, akkor hogyan tudod bevédeni magad? Arra hivatkozol, hogy egy ismeretlen hang azt mondta hogy...?
Nem vagyok a helyedben, de egy e-mailt (mint írásos bizonyíték) semeddig sem tart megírni a saját biztosítódnak.

diegho

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #30536 Dátum: 2010.04.15 10:45:34 »
Én őszintén mondom, hogy nem vagyok most naprakész biztosítási ügyintézésben. De ha te hiszel még a 'telefonon azt mondták' típusú dolgokban, akkor OK. Ha mégsem úgy van, akkor hogyan tudod bevédeni magad? Arra hivatkozol, hogy egy ismeretlen hang azt mondta hogy...?
Nem vagyok a helyedben, de egy e-mailt (mint írásos bizonyíték) semeddig sem tart megírni a saját biztosítódnak.


Rögzítették a beszélgetést.

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4549
Re: Beszélgessünk
« Válasz #30537 Dátum: 2010.04.15 11:51:19 »
Szerintem minnél előbb jelentsd be a vétkes biztosítójánál. Nekem a rendőrségi végzés november végén érkezett az augusztus elején történt balesetről.
Ja és szeritnem is írásban. Hogy keresel elő te egy általuk rögzített beszélgetést 3 hónap múlva, ha ők azt mondják hogy a 30 napnál réggebbieket törlik?
Attila 31
  - Avensis
- Prius

Peti

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #30538 Dátum: 2010.04.15 11:55:45 »
Ma van 1 hete, hogy történt a baleset, de a rendőrség még semmit nem mondott az ügyről.

 :flowers:

Nekem anno 3hét után küldtek egy papírt, hogy majd behívnak egyeztetésre...

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #30539 Dátum: 2010.04.15 12:07:52 »
Ja drukkolok én is! De MINDENT CSAK ÍRÁSBAN!!! Felejtsd el a telefonálgatást és írj!!! Ezt már ezerszer megtapasztaltam munkahelyen és akkora mák volt néhány esetben hogy írtam és nem telefonáltam, hogy hihetetlen!!