Szerző Téma: Beszélgessünk  (Megtekintve 7228227 alkalommal)

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: Beszélgessünk
« Válasz #30240 Dátum: 2010.03.27 20:55:40 »
Nah, én az ilyesmi miatt nem vagyok elégedett a szolgáltatással. Mi a f...sz közük van hozzá?! Én sem kérdezem, hogy maga meg este mit csinál...

Meg a másik, hogy nem a <vezetéknevem> úr megszolítást alkalmazza sok arc, hanem <keresztnév> úr megszólítást. Pl.: "Gergő Úr tudja-e, hogy miért állítottuk meg?"
De hagyjuk, mindegy.
Ne stresszeld mar magad ennyi mindenen  ;) Fogd fel ugy, hogy kielegitetted egy ember kivancsisagat  :hug: Nem teljesen mindegy? Ha amugy szakszeruen jar el, akkor tok mindegy  :hug:


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: Beszélgessünk
« Válasz #30241 Dátum: 2010.03.27 20:56:27 »
Én nem próbálkoznék tegezéssel... :nonono: :hmmmm:
No way  :no:  :innocent:


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #30242 Dátum: 2010.03.27 20:56:40 »
Na ja, azzal az arcszerkezettel és sötétben....  :tt2: :tt2:

 :surrender: :flowers:
Na, ezt OK fine is írhatta volna  :D :D :D [rohog] [rohog] [rohog]

A legjobb az volt, mikor megállítottak éjjel fél 2-kor, februárban, a töksötét és fullkihalt fonyódligeti parton, a befagyott Balaton mellett (nyilván csak baxogatni akartak és nem a parti házakba a betöréseket megakadályozni) - mikor kiszálltam, a rendőr visszalépett az autója mögé és a képembe zseblámpázott  :sorcerer: ... Aztán feltette a kérdést: "horgászni, horgászni?"  :lol:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #30243 Dátum: 2010.03.27 20:59:10 »
Mi a f...sz közük van hozzá?! Én sem kérdezem, hogy maga meg este mit csinál...
De kettőtök közül ő a RENDŐR, bammeg! Az a dolga, hogy ellenőrizzen!
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Beszélgessünk
« Válasz #30244 Dátum: 2010.03.27 20:59:32 »
Tőlem eddig egy igen emlékezetes igazoltatásnál azt kérdezték: "szórakozni volt, hölgyem?". Namármost vasárnap hajnali 3-kor, teljes harci díszben és sminkben, atom füstszagúan, hol a bánatos tökben lehettem volna, ha nem bulizni, diszkóban?
Ennek ellenére mást mondtam és kimagyaráztam (plusz valszeg szimpi lehettem a rendőrnek). :devil: Na így maradt meg egyszer a jogosítványom.  ::)
         

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #30245 Dátum: 2010.03.27 21:01:52 »
Na így maradt meg egyszer a jogosítványom.  ::)
Nekem is volt pár hasonló, izgalmas esetem  :whistling:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12161
Re: Beszélgessünk
« Válasz #30246 Dátum: 2010.03.27 21:24:55 »
jó 15 éve hazavittem eklubbol egy csajt aki menet közben ásitott egy színeset a ladám oldalára az anyósoldalon kihajolva.
csajt kidobtam majd üllöin kifelé a béke téri kereszteződésen át kamiont elöztem olyan 100 körül. fakabát megállit , kész.
ott helyben el is vették a jogsim írták a papirokat. leültem a padkára nem néztem ki túl jól kérdezik mi van. mondom cukros vagyok ha nem érek haza 30percen belül , adios. így. elengedtek. 3ropi volt nálam azt odaadtam, mondták menjek a túróba. előtte a kocsimak támaszkodtak de nem vették észre a lényeget.. ::)

rá pár évre ittam megállitottak. szonda robban, 5rongy. megyek tovább köv. rendor is megállit. mondtam sorry de odaadtam az összes pénzem az előzö kollégának. elküldtek a piba.. :1eye:
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

diegho

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #30247 Dátum: 2010.03.27 21:30:42 »
Engem tök ritkán állítanak meg a rendőrök. Eddig talán ha 7-8szor igazoltattak a 12 év alatt. Ebből egyszer faggattak ki, novemberi hajnal 4, megyek nagy nyugodtan egyik városban, látom hogy k.va sok ember áll az úton kb 2km-re, megyek közelebb, mind rendőr. Olyan laza 20-an lehettek. Na mondom ezek most megölnek, ha valami nem lesz renben  :D aztán persze rögtön belevilágítottak az arcomba és jött a kérdés: hol voltam, mit csináltam, hová megyek. Mondom: barátnőnél voltam és haza. Hagyták is ennyiben a dolgot, ráadásul egyik rendőr felismerte az autót (rokony csaj pasija) onnantól már mehettem is.

Persze volt ciki szitu is. Nagykanizsa, éjjel 1-2 körül, aktuális barátnőt vittem haza és nem akartunk sietni, ezért tettem 2 kört a körforgalomban és hát persze amikor ráfordultam az útra amerre menni kellett, kb 50m-re álltak a rendőrök, meg is állítottak. Enyhén égett a pofám, de meglepetésemre nem volt bunkó. Elkérte a papírokat, megnézte honnan jött ez a paraszt. Meglátta. Ja csurgóiak?! Akkor további szép estét! Enyhén ciki volt.

Viszont kolléganőmet mindig megtalálják. Egyik éjjeli igazoltatásnál kétszer rántott ki a táskájából női dolgokat (betét, meg tampon), mikor a személyit kereste. Egyik rendőr el is röhögte magát, aztán mikor elengedték, mindketten a rendőrautót támasztva röhögtek rajta :D

Nekem nincsenek rossz tapasztalataim az igazoltatások során, inkább ciki és vicces történetek.

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Beszélgessünk
« Válasz #30248 Dátum: 2010.03.27 21:33:24 »
Ha mar szoba kerult es Trotter ilyen jol vagja  :police:  akkor egy kerdes:
Miert kerdezik meg rendszeresen, hogy hova megyek?
Felreertes ne essek, nem szoktam kekeckedni (mert amugyis mindig total befosok ha megallitanak  :surrender: ) csak nem ertem. En tuti nem mondanam meg, hogy epp megyek elasni a 20db-ba vagott anyosomat, aki a csomagtartomban pihen.
 
Ez olyan, mint az angol How du you du? (vagy hogy kell leírni)  :D
Furan neznenek ha azt mondanam: Kosz jol. Es te?   :hmmmm:

Azért a "How do you do"-ra ne tessék már elmesélni, hogy vagy :flowers:
Gabe 254.

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12161
Re: Beszélgessünk
« Válasz #30249 Dátum: 2010.03.27 21:47:47 »
rendőrnek nem fog feltűnni.. :flowers: ;)
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Beszélgessünk
« Válasz #30250 Dátum: 2010.03.27 21:54:49 »
Nálunk a nyelvsuliban nem egy rendőr tanul angolt. Ne általánosíts!  :winkiss:
Gabe 254.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #30251 Dátum: 2010.03.27 21:58:25 »
Ebből egyszer faggattak ki, novemberi hajnal 4, megyek nagy nyugodtan egyik városban, látom hogy k.va sok ember áll az úton kb 2km-re, megyek közelebb, mind rendőr. Olyan laza 20-an lehettek. Na mondom ezek most megölnek, ha valami nem lesz renben  :D aztán persze rögtön belevilágítottak az arcomba és jött a kérdés: hol voltam, mit csináltam, hová megyek.
Ezek nyilvánvalóan kereshettek valakit; olyankor szoktak sokan lenni, és kíváncsibbak is az átlagnál. Engem egyszer Szeged szélén állítottak meg így; mondták is, hogy volt vmi balhé a városban és az elkövetőkre vadásznak, minden autót ellenőriznek, ami elhagyja a várost.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #30252 Dátum: 2010.03.27 22:59:42 »
véleményem szerint azért kérdezik hogy "hova hova"vagy mi az úti cél....mert ha hebegsz habogsz zavarba jössz akkor valszínű rosszban"sántikálsz" akkor jobban átnéznek,lekérdeznek.....
de ezzel a kérdéssel azt is le tudja műszakizni rajtad hogy ittas vagy-ééé vagy valamihasonló...szóval hogy mennyire válaszolsz értelmesen az sok mindent elárulhat...
de ez az én elgondolásom!! :1eye:

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #30253 Dátum: 2010.03.27 23:10:05 »
Ezt én is ugyanígy gondolom.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Zoten

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 17
Re: Beszélgessünk
« Válasz #30254 Dátum: 2010.03.27 23:25:35 »
Egyszer mentünk ismerős mercijével. Német rendszám, de volt papír írva h használhatjuk. Megállítottak minket. Próbáltak németül beszélni de nem ment aztán mondtuk h nem is kell, mert magyarok vagyunk.
-Aztán hova megyünk?
-Elmondtuk.
-Van valami a csomagtartóban?
-Nincs
-Megnézheti?
-Persze.
Na a meglepetés ekkor jött mert volt bennt 4 db zsír új gumi felnire szerelve, amit nem mondott a tulaj h bennt hagyta az autóban.
Végülis látta h mercire való, meg téli gumi ősszel már lassan kezd aktuális lenni, de azért megkérdezte, hogy mi lenne ha a tulja anyósa lenne a csomagtartóba. Erre csak annyit tudtunk mondani h a hullaszagot csak észrevennénk, mert már pár napja nálunk van az autó..
Toyota Group