Szerző Téma: Beszélgessünk  (Megtekintve 7241601 alkalommal)

0 Felhasználó és 16 vendég van a témában

tutinet

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #28470 Dátum: 2010.01.29 23:41:19 »
Ide tartozik:

A tegnapi sajtóban megjelent videofelvétel miatt a Társaság belső vizsgálatot rendelt el annak érdekében, hogy kiderüljön, ki és miért készítette, illetve hozta nyilvánosságra a minősíthetetlen hangvételű videót - írja közleményében a BKV Zrt.

blablablabla blabla,  mossák kezeiket......
a bizalmat már rég elvesztették,

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26346
Re: Beszélgessünk
« Válasz #28471 Dátum: 2010.01.29 23:58:49 »
Nem is ezért tettem be, csak hogy kirúgták a sofőrt.
De azt áruljátok már el, hogy mit tehetnek a megállókban vacogó emberek minderről?
music     

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: Beszélgessünk
« Válasz #28472 Dátum: 2010.01.30 00:00:42 »
Gyerekek ezen beszartok   :clap: :clap: :c
Nem tudtam röhögni rajta......azon sem amit mondott, és azon sem hogy kirúgták szerencsétlent..... :surrender:

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: Beszélgessünk
« Válasz #28473 Dátum: 2010.01.30 00:17:06 »
Én megértem az öreg csókát... Én is hasonlóan cselekedtem volna...

Ezt a ket dolgot kifejtened melyrehatobban? :)
kisa
born to ride

tutinet

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #28474 Dátum: 2010.01.30 01:28:21 »
Én megértem az öreg csókát... Én is hasonlóan cselekedtem volna...

Ezt a ket dolgot kifejtened melyrehatobban? :)

Talán nem értesz magyarul ?????
Tele lett a töke a bkv-val, meg azzal, hogy minden nap azzal kell fölkelni, hogy kit fog elcsapni a műszakjában a műszakilag alkalmatlan busz miatt vagy kinek fog nekimenni.
Az öreg aki szaladt a buszhoz pedig látszott, hogy vontatják...az nagyon ott van, és sok ilyen idióta van sajnos......
Az a nő aki kitolta az orrát a kereszteződésben.... aki azt hitte, hogy befér!!!....az ilyenekkel szinte percenként küzdenek.
Elmondta mi volt: kapott egy buszt, aminek kifolyt a váltóolaja, Utána kapott egy másik vacakot, ami nem indult be utána egy harmadikat aminek  tankján folyt a gázolaj, (én már itt abbahagytam volna, te nem ?...) mert ment vele 95-el óra szerint ami őszerinte 50 km/h-t jelent......És ez nap mint nap évek óta kis pénzért.
Gondolom már elege lett az egészből szerintem hamarosan úgyis kilépett volna magától.
Végigondolva a dolgot valóban nem nevetséges bár első hallásra az volt főleg a film eleje.


tutinet

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #28475 Dátum: 2010.01.30 01:32:06 »
De azt áruljátok már el, hogy mit tehetnek a megállókban vacogó emberek minderről?

Láthatod azok között is van pár elmés, aki még így is simám fölszállt volna, na gondolom ezért röhögött rajtuk.

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: Beszélgessünk
« Válasz #28476 Dátum: 2010.01.30 09:41:03 »
Én megértem az öreg csókát... Én is hasonlóan cselekedtem volna...

Ezt a ket dolgot kifejtened melyrehatobban? :)

Talán nem értesz magyarul ?????

Nem szeretnek szemelyeskedni, meg bunkonak tunni, de mintha Te nem tudtad volna megallapitani, hogy kasu0707-et ideztem, es igy a hozzaszolasom is neki szolt :winkiss: . Szoval biztos vagy a kerdesben?  :sorcerer:

Tele lett a töke a bkv-val..............

1. munkahelyet kell valtani
2. nyelni kell
3. nyelni kell tovabb
Az a nő aki kitolta az orrát a kereszteződésben.... aki azt hitte, hogy befér!!!....az ilyenekkel szinte percenként küzdenek.
Hat igen, az esetek 99.999%-aban nincs vonorud ket jarmu kozt, attol mert valaki ezt elmulasztja feltetelezni mar egybol k*rva meg f*ssz*po ribanc?
Es igen, kuzdenie kell az ilyenekkel, ugyanis a kozlekedes reszei az autok is, de amikor kezdte a szakmat, szerintem ez akkor is igy volt.


A masik aranyos 2:13nal, mikor jon a robogos. Leanyazza, mert motorozik. Gratulalok  :clap:

Amugy valasztekosan beszel az Uriember(?)


Es kulon nem ertem egyreszt, hogy ezt a felvetelt miert kellett elkesziteni, masreszt, hogy miert osztotta meg az interneten (de buta)?! Varhato volt, hogy kirugjak....
« Utoljára szerkesztve: 2010.01.30 09:43:00 írta kis_andras »
kisa
born to ride

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12161
Re: Beszélgessünk
« Válasz #28477 Dátum: 2010.01.30 09:46:34 »
tipikus esete h ebben a kuplerájban mindenki gyűlöl mindenkit. ez a biztos. szomorú
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: Beszélgessünk
« Válasz #28478 Dátum: 2010.01.30 09:56:02 »
Itt Budapesten nagyon esik a hó.....mehetek rövidesen havat lapátolni.....bár ha most megyek, 2-3óra múlva megint mehetek :hmmmm: Kicsit sajnálom, hogy nem mehetek egy kört a corival az új goodyear gumikkal, mert a hétvégén a bnőm kocsiját használjuk szörnyű firestone gumikkal :surrender:

pzs

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #28479 Dátum: 2010.01.30 10:09:38 »
Hat igen, az esetek 99.999%-aban nincs vonorud ket jarmu kozt, attol mert valaki ezt elmulasztja feltetelezni mar egybol k*rva meg f*ssz*po ribanc?

Nem kell felteteleznie, hogy vonorud van a ket jarmu kozott. A ketto megegezo sebesseggel haladt es volt koztuk vagy 3 meter.... Elsobbsege annak van akinek megadjak ;)
Persze nem kene le*****zni, ebben egyetertunk.... Ha esetleg 18-25 eves telefonalo cicababa volt aki rendszerint engem is leszorit az utrol, bevag elem, mert nincs ideje es kedve tukorbe nezni, akkor megerdemli ezt a jelzot....

hnova

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 208
  • élőszövet a fémvázban
Re: Beszélgessünk
« Válasz #28480 Dátum: 2010.01.30 10:30:25 »
hát hogy mennyi nem normális van...ma arra ébredtem hajnal 9:06kor hogy már fél órája (szó szerint) bőgeti 100ezerrel az //M5-öt az utcánkban egy marha. kigurult 3métert, utána 3ember lapátokkal, pusztakézzel próbálta visszagyűrni a helyére :lol: kis kávészünet, egyszer csak emberünk megint elindul, egyedül, 10métert sikerül, utána tolatás, tologatás, billegtetés, emberek mennek tolni, bimmer meg redline pörög. valahogy kijutott, legalábbis most csönd van.
ez hüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüülye  :clap:
taaaaaavasz vááááááá  :tt1:

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: Beszélgessünk
« Válasz #28481 Dátum: 2010.01.30 10:47:30 »
Hat igen, az esetek 99.999%-aban nincs vonorud ket jarmu kozt, attol mert valaki ezt elmulasztja feltetelezni mar egybol k*rva meg f*ssz*po ribanc?
Tegyük már túl magunkat ezen a felvételen, hihetetlen hogy ennyire megindít ez titeket. Mintha itt senki nem hallott volna még káromkodást, ez főként idegi állapottól-vehemenciától és kulturáltságtól/műveltségtől/intelligenciától függ.
Ez a kisöreg lehet nem is bírta már idegileg ezt az egészet, így adta ki magából. Mivel garázsmenet volt, senki nem hallja. Az egy dolog hogy valaki beszívatta, feltehetően az egyik szervizes aki a buszon állt mögötte, és most kirúgták a kisöreget. Mit kell ezen problémázni ennyit? Nem szép dolog így beszélni, ez tény. Igaz, be kell vallanom, és is tudok szépeket mondani az autóban a többi -általam idiótának vélt- közlekedőre. De ahol dolgozom, a kollégákkal van hogy szidunk egy egy ügyfelet....ilyen az ember. Szerintem azon, hogy ez a felvétel felkerült a netre ketten vesztettek, a Bkv is és a buszsofőr is, vagyis mindenki rosszul járt.

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: Beszélgessünk
« Válasz #28482 Dátum: 2010.01.30 11:14:07 »
Legszebb öröm a káröröm :clap: :D
http://totalcar.hu/magazin/hirek/2010/01/30/a_ford_is_kapott_a_beragado_gazpedalbol/

"A Toyota visszahívási akciója immár közel hétmillió autót érint világszerte, meglehetősen kellemetlenül érinti a japán gyártót. A konkurencia már igyekszik kedvezményekkel átcsábítani a Toyota-vevőket – elsősorban a GM és a Ford startolt rá a lehetőségre –"
« Utoljára szerkesztve: 2010.01.30 11:15:52 írta Ákos2004 »

tutinet

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #28483 Dátum: 2010.01.30 11:50:32 »
Itt Budapesten nagyon esik a hó.....mehetek rövidesen havat lapátolni.....bár ha most megyek, 2-3óra múlva megint mehetek :hmmmm: Kicsit sajnálom, hogy nem mehetek egy kört a corival az új goodyear gumikkal, mert a hétvégén a bnőm kocsiját használjuk szörnyű firestone gumikkal :surrender:

Nemhogy örülnél ennek a szép hónap, jó dolog a hómunka én megcsinálom itt a járdát meg az udvart. Kell egy kis mozgás a friss levegőn.

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: Beszélgessünk
« Válasz #28484 Dátum: 2010.01.30 12:56:13 »
Itt Budapesten nagyon esik a hó.....mehetek rövidesen havat lapátolni.....bár ha most megyek, 2-3óra múlva megint mehetek :hmmmm: Kicsit sajnálom, hogy nem mehetek egy kört a corival az új goodyear gumikkal, mert a hétvégén a bnőm kocsiját használjuk szörnyű firestone gumikkal :surrender:
Nemhogy örülnél ennek a szép hónap, jó dolog a hómunka én megcsinálom itt a járdát meg az udvart. Kell egy kis mozgás a friss levegőn.
Én azok közé tartozom, akik szeretik a havazást, nyugi! :flowers:
Azóta rájöttem, hogy reménytelen havat lapátolni, max a ház körül csak. Autóval sehova nem megyünk, esélytelen...