Szerző Téma: Beszélgessünk  (Megtekintve 7238119 alkalommal)

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában

tutinet

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27645 Dátum: 2010.01.02 15:23:52 »

...és azoknak a hülyéknek ill. a lustáknak is fölösleges oda bemenni, akik egy IDE kábel ára alapján ítélnek. ;) Mindig vannak olyan termékeik, amiket máshol elég nehéz lenne olcsóbban megvenni, lévén egy-egy termékből akkora tételben rendelnek, olyan áron, amivel más nem tud versenyezni.

Én csak 1 db . példát ragadtam ki a sok közül. de NEM IS akarlak pont téged meggyőzni mert járj oda , kit érdekel.....
Gondolod, hogy csak ezt néztem meg ? Több minden mást is csatlakozókat , kábeleket amikből sok kell és nagy tételben veszik őket. Ezek is többszörösébe kerülnek egy tipikusan antennabolt árainál. És egy számtech. boltban ha valami normális áron van, akkor a többi cucc is hasonlóan árazott.
Más nem tud velük versenyezni ??? Te viccelsz, mindenki tud velük vannak webáruházak telephellyel pl. avplanet, laser , muszakidepo stb. és vannak a számtech boltok , bárhova megyek vagy bárhol nézem mindenütt olcsóbban kijövök, mint a "hülyék boltjában".

Olcsó poén volt az is, mikor 1-2 éve a "fukar bolt" azt reklámozta, hogy olcsóbb a "hülyékénél" aztán kiderült, hogy ugyanaz a tulaj.

Satriani

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27646 Dátum: 2010.01.02 16:04:04 »
...Más nem tud velük versenyezni ??? Te viccelsz, mindenki tud velük...

Olvasd el még egyszer, amit írtam.

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9397
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27647 Dátum: 2010.01.02 16:06:09 »
Egy jobban sikerült bármiben nem kell. A Toyota annyival jobb e téren, hogy arányaiban több a jobban sikerült. De amelyik nem az, ott lesz gond.
Ez egy nagyon jó megfogalmazása a mai autó piacnak  :yes: Bármelyik márka, bármelyik típusából kifoghat az ember egy probléma menteset vagy egy állandó szervizlátogatót.

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27648 Dátum: 2010.01.02 16:07:58 »
Kapitalista tervgazdaság?  [rohog] [rohog] [rohog]

Hát nem röhejes?! :) Csak sajnos igaz. Mert pl. a külföldi anyabankokból a hazai élére leejtőernyőztetett emberkének egyetlen célja, hogy visszajusson (és ne a balettbe ugrálni :)), amit csak a kintről meghatározott célszám elérésével tud. A külső körülményeket (pl. válság, átmenetileg munkanélkülivé vált ügyfelek) lexarja. Csak a terv számít, annak teljesülnie _kell_. Bármi áron.

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27649 Dátum: 2010.01.02 16:13:57 »

Én csak 1 db . példát ragadtam ki a sok közül. de NEM IS akarlak pont téged meggyőzni mert járj oda , kit érdekel....

Én ma megyek Budaörsre a MédiaMarktba, mert behalt a GPS-em szivargyújtóra csatlakoztatható töltője. A mosógépemet és a hűtőket meg az electro wordben vettem. 

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27650 Dátum: 2010.01.02 16:15:21 »
Akkor meg fogja érni ilyen fiatal autókat venni, de ki lesz az, aki ekkora bukással fog megszabadulni tőle....

Akinek hirtelen pénzre van szüksége, vagy akinek már annyi van, hogy még újabbat vesz belőle. :)

Satriani

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27651 Dátum: 2010.01.02 16:15:58 »
Én ma megyek Budaörsre a MédiaMarktba, mert behalt a GPS-em szivargyújtóra csatlakoztatható töltője. A mosógépemet és a hűtőket meg az electro wordben vettem. 

Rögzítsük: hülye vagy.

 [rohog]

tutinet

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27652 Dátum: 2010.01.02 16:20:50 »
...Más nem tud velük versenyezni ??? Te viccelsz, mindenki tud velük...

Olvasd el még egyszer, amit írtam.

Elolvastam és még mindig olcsóbbak a webáruházak. Pedig azok nem nagy tételben veszik.

Satriani

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27653 Dátum: 2010.01.02 16:35:37 »
Elolvastam és még mindig olcsóbbak a webáruházak. Pedig azok nem nagy tételben veszik.

Ezt írtam: "Mindig vannak olyan termékeik, amiket máshol elég nehéz lenne olcsóbban megvenni" - ami ugye nem jelenti, hogy az összes termékük olcsóbb lenne, mint máshol. Nyilván nem kell tovább magyarázni.

A webáruházaknak van egy általános hátrányuk: nem nagyon vannak bemutatótermeik. Ne gyere nekem azzal, hogy igenis némelyiknek van egy üzlete Pesten, mert az egy 10 milliós országban elég gyér, és azokban sincs közelítőleg sem olyan szortiment bemutatótermékből, mint a nagyobb láncoknál. Ha egy kábelt nem is feltétlenül kell kipróbálni (bár erre is tudnék ellenpéldát), egy tévét azért illene megnézni, egy hifit illene meghallgatni vétel előtt. Bizonyos termékek vásárlásánál nehéz megkerülni ezeket a láncokat.

Villi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1781
  • 08' Yaris II 1.3; '19 Corolla TS Hybrid 2.0
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27654 Dátum: 2010.01.02 16:53:24 »
Olyan autót még nem találtak ki, amiben csak ezeket kellene cserélni.
Egy jobban sikerült e12-es példányban nem kell nagyon mást cserélni 7-8éves koráig szvsz.
Szűrőket azért biztosan, tán még gyertyát is, de ez lényegében mindenhol így van, ahol bordásszíj van még azt is, tehát van szervizköltség.
Villi
Toyota Yaris 1.3 Sol Plus
Toyota Corolla TS 2.0 Hybrid Executive

Villi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1781
  • 08' Yaris II 1.3; '19 Corolla TS Hybrid 2.0
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27655 Dátum: 2010.01.02 16:55:45 »
Egy jobban sikerült bármiben nem kell. A Toyota annyival jobb e téren, hogy arányaiban több a jobban sikerült. De amelyik nem az, ott lesz gond.
Ez egy nagyon jó megfogalmazása a mai autó piacnak  :yes: Bármelyik márka, bármelyik típusából kifoghat az ember egy probléma menteset vagy egy állandó szervizlátogatót.
Az előző autóm is csak a kötelező szervizeken volt 7 éves koráig, egyszer volt egy kontakthiba az önindítónál, semmi több. Pedig francia kocsi.:)
Villi
Toyota Yaris 1.3 Sol Plus
Toyota Corolla TS 2.0 Hybrid Executive

Villi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1781
  • 08' Yaris II 1.3; '19 Corolla TS Hybrid 2.0
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27656 Dátum: 2010.01.02 17:00:09 »
Akkor meg fogja érni ilyen fiatal autókat venni, de ki lesz az, aki ekkora bukással fog megszabadulni tőle....
Akinek hirtelen pénzre van szüksége, vagy akinek már annyi van, hogy még újabbat vesz belőle. :)
Hát olyan rengetegen nem valószínű hogy lesznek.:) Kész lottónyeremény lesz ilyen kocsit kifogni. :)
Villi
Toyota Yaris 1.3 Sol Plus
Toyota Corolla TS 2.0 Hybrid Executive

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9397
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27657 Dátum: 2010.01.02 17:00:44 »
Az előző autóm is csak a kötelező szervizeken volt 7 éves koráig, egyszer volt egy kontakthiba az önindítónál, semmi több. Pedig francia kocsi.:)
A pedig-et lehagyhatod  :)

Villi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1781
  • 08' Yaris II 1.3; '19 Corolla TS Hybrid 2.0
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27658 Dátum: 2010.01.02 17:03:12 »
Az előző autóm is csak a kötelező szervizeken volt 7 éves koráig, egyszer volt egy kontakthiba az önindítónál, semmi több. Francia kocsi.:)
A pedig-et lehagyhatod  :)
Így jobb? :) (Egyébként kedveltem azt a kocsit)
Villi
Toyota Yaris 1.3 Sol Plus
Toyota Corolla TS 2.0 Hybrid Executive

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27659 Dátum: 2010.01.02 17:04:45 »
Valamiert megis mindketten japant vettetek egy ujabb francia helyett....  :innocent:
kisa
born to ride