Szerző Téma: Beszélgessünk  (Megtekintve 7232142 alkalommal)

0 Felhasználó és 19 vendég van a témában

pzs

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27570 Dátum: 2010.01.01 15:54:01 »
http://www.vezess.hu/magazin/lenyeg_uj_kresz/21661/

Azt mibol allapithatom meg, hogy az integeto emberke NKH-s, penzugyor, tuzolto? Tuzoltot valszeg felismernem, masik 2-t nem biztos. Van valami kotelezo egyenruhajuk nekik is? Vagy ezt ugy kell ertelmezni, hogy barkinek megallok es kerem, h igazolja magat? :hmmmm:

tutinet

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27571 Dátum: 2010.01.01 16:19:17 »
http://www.vezess.hu/magazin/lenyeg_uj_kresz/21661/

Érdekes ez a  hülyegyereck stílus...

"A Piaggio MP3-asok viszont megszívták"
"ÁTMEHETÜNK KILENCVENNEL MEG ÖTVENNEL A VASÚTI ÁTJÁRÓN, HURRÁÁÁÁ!"

Persze ha esetlen jön a vonat akkor hurráztál egy uccsót... :whistling: :whistling:

"Viszont a civil autós csak műszaki okból állhat meg, hányni nem."

Biztos magából indult ki a hülyéje...... :whistling:
« Utoljára szerkesztve: 2010.01.01 16:22:32 írta tutinet »

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27572 Dátum: 2010.01.01 16:26:20 »
Érdekes ez a  hülyegyereck stílus...

Hát nekem valahogy szimpatikusabb így sokkal mint a jogi forma.... szerintem ez sokkal érthetőbb és kevésbé agyszopó...viszont jót derültem rajta amikor olvastam...szal részemről zsír.... :D

tutinet

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27573 Dátum: 2010.01.01 16:32:24 »
Itt a fórumba teljesen Ok, de egy újságcikknél szerintem más.

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27574 Dátum: 2010.01.01 16:41:59 »
Itt a fórumba teljesen Ok, de egy újságcikknél szerintem más.

Dee azért totalcaron is írnak néha olyanokat amiket mondjuk sokan nem írnának újságcikkbe. De sztem pont ezért olvassák többen ezekert mint a száraz, tényeken alapuló, csakis hírközlő írásokat.. így van benne egy kicsi élet... lehet szeretni, nemszeretni de a lényeg hogy érzelmeket vált ki az olvasóból...ez is csak marketing...ezt tanítják:) A legjobb példa meg te vagy jelen esetben mert a "Érdekes ez a  hülyegyereck stílus..." azt jelenti hogy te ezen elgondolkodtál, meg adott esetben nemtetszésedet fejezted ki, nemcsak elolvastad és nyugtáztad:)

Bocs mindenkitől csak ilyesmit csinálok nap mint nap:)

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27575 Dátum: 2010.01.01 16:55:08 »
azért ide rakom nem az adok-veszekbe "meeee ingyéééé" adom,ha valakinek szüksége lenne rá,és van panasonic autóscuccca....
Ha valakinek kell,elviheti ingyen,mert nekem nem kell,megmaradt régebbről,szép állapotban van, PANASONIC előlaptartó!! Írj pü-t. azt vagy személyesen,vagy postán vagy akárhogy eljuttatom!! :D
Kidobni sajnálnám....nekem meg csak itt hányódik a szobában!!

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27576 Dátum: 2010.01.01 17:01:54 »
az előző hsz-ekhez csak annyit aki száguldozik vasúti átjáróban az megérdemli....én pl. meg is állok és körül nézek mindegyiknél,lesz.rom hogy a mögöttem jövőnek esetleg nem tetszik....nem akarok megdögleni....(egyik haverom így halt meg vasúti átjáróban 6 éve),egyébként meg általában sz.ar a minősége az összes átjárónak,nem hiányzik hogy lezúzzam a futóművemet pár mp miatt!!

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4549
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27577 Dátum: 2010.01.02 07:36:29 »
Én örülök ennek. Az 1-es úton Budaörstől kifelé van egy le nem bontott vasúti átjáró, ahol nincs a sineknek folytatása. Itt eddig is nyugodtan mentem 60-70 körül. Mostmár szabályosan is.
Meg a 6-os úton is van egy vasúti átjáró, ami mindkét irányba belátható vagy 1 km-re. Itt se szoktam nagyon lassítani. Aki meg egy nem belátható átjárónál nem lassít...
Attila 31
  - Avensis
- Prius

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9397
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27578 Dátum: 2010.01.02 09:46:10 »

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27579 Dátum: 2010.01.02 10:13:54 »
Idézet innét:

"Az év utolsó hónapjaiban szinte csak készpénzzel fizető magánszemélyek, illetve néhány optimista vállalat vásárolt új személygépkocsit. Gablini szerint ugyanakkor hiba lenne a jövőben mesterséges keresletet támasztani az új autók iránt."

Most vagy megjött az eszük (de akkor ezelőtt miért ment el), vagy ... nem látok másik megoldást. :) Avagy jó volt-e és ha igen miért nem 200000 autót eladni egy évben.

Satriani

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27580 Dátum: 2010.01.02 11:15:50 »
...Gablini szerint ugyanakkor hiba lenne a jövőben mesterséges keresletet támasztani az új autók iránt."

Most vagy megjött az eszük (de akkor ezelőtt miért ment el), vagy ... nem látok másik megoldást. :) Avagy jó volt-e és ha igen miért nem 200000 autót eladni egy évben.

Azért ment el, mert alapvető igény egy gazdaság részéről a növekedés, a tulajdonos részéről a jövedelmezőség. Nem volt más lehetőségük, mint a hitel alapú eladás felé menekülni. Most ez a lehetőség a korábbi változatában elveszett, úgyhogy keresni fognak egy másik megoldást: borítékolom, hogy leépítik a sokszáz m2-es szalonokkal villogó, méregdrága kereskedő-hálózatot, amit a jó esetben nullszaldós értékesítési üzletág mellett a hiteljutalék és a szervizdíjak tartottak el, maradnak a szervizpontok, amik általában önmagukban is életképesek, és berendezkednek egy 100.000 körüli darabszámot értékesítő piacra. Hasonló jövedelmezőséget így is el fognak tudni érni, csak kisebb lesz a volumen.

Természetesen nem volt jó 200 ezret eladni, de a kereskedőnek nem volt más választása.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27581 Dátum: 2010.01.02 11:31:58 »
A szervizekkel is lesznek gondok, mert a csökkenő eladások ott is érződnek majd. Nálunk nem divat garanciaidőn túl is márkaszervizbe vinni az autót. És mivel kevesebb lesz az autó, az óradíjak sem fognak csökkenni.
Amúgy jelen pillanatba az évi 100ezres eladás is túlzónak tűnik. 75-80 ezer a realitás.

Myko

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1993
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27582 Dátum: 2010.01.02 11:33:21 »
Jól látom,hogy az idei Dakar Rallyn egyetlen egy magyar versenyző sem indul semelyik kategóriában??? Vagy csak én vagyok ilyen vak és nem találom őket??  :no:
Toyota Corolla '02 1.4VVT-i Linea Terra Plus

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27583 Dátum: 2010.01.02 11:34:28 »
Nem volt pénzük rá.

Myko

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1993
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27584 Dátum: 2010.01.02 11:44:09 »
Pedig mindig szoktaím értük szorítani,meg követni a helyzetüket a rally oldalain. Hát akkor majd talán jövőre...
Toyota Corolla '02 1.4VVT-i Linea Terra Plus