Szerző Téma: Beszélgessünk  (Megtekintve 7232196 alkalommal)

0 Felhasználó és 19 vendég van a témában

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27555 Dátum: 2010.01.01 00:00:50 »
BUÉK Mindenkinek !  :hug:

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27556 Dátum: 2010.01.01 00:06:44 »
Boldog új évet cartársak, sok-sok balesetmentes kilométert kívánok!

sanya77

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 248
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27557 Dátum: 2010.01.01 00:27:11 »
BUÉK! Toyotások!
corolla 1.6 HB terra 2004

tutinet

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27558 Dátum: 2010.01.01 04:52:10 »
Kazettákon működik tovább a Sláger Rádió

Tudjuk, hogy hallgatóink és nagyon csalódottak, hogy elhallgattattak minket, de visszatérünk – áll a nem régiben megszűnt rádió honlapján. A műsorokat továbbra is elkészítik, kazettára veszik őket, majd forgalomba bocsájtják. A Bumeráng című műsort például minden reggel 7 órakor lehet majd megvásárolni a Blaha Lujza téren.

Gyalog már járhatóak a 4-es metró egyes útvonalai

Az átadás ugyan még éveket csúszhat, de néhány megálló között gyalogosan már lehet közlekedni – tájékoztatták lapunkat a BKV szóvivői. A föld alatti gyalogos közlekedésre egy kedvezményes árú vonaljegy megvásárlásával lesz lehetőség.

Budapesti Olimpia egy helyszínen?

Megdöbbentő részletek szivárogtak ki a 2020-as budapesti olimpiára vonatkozó megvalósíthatósági tanulmányból. A nyilvánosság elé került információk szerint az egész rendezvény egyetlen helyszínen, a Puskás Ferenc Stadionban lenne megtartva. „Míg az egyik labdarúgócsapat támad, a másik térfélre nyugodtan át lehet hajítani a gerelyt, ahogy a kalapácsot és a diszkoszt is. Az így meglazított gyepre máris érkezhetnek a távolugrók. (…) A közönség egy belépőjegy áráért rendkívül sok sporteseménynek lehet szemtanúja.” A stadionban, augusztusban fellépő Madonna nem kommentálta az ügyet.

Büntet az ORTT az időjárás-jelentés miatt

Minden televíziós társaság büntetésre számíthat, aki műsorára tűzte az időjárás-jelentést – áll az ORTT lapunkhoz is eljuttatott közleményében. A szankcióra a Meleg Méltóság Mozgalom panasza nyomán kerül sor. A szervezet kifogásolta a műsorban elhangzó mondatot, mely szerint „egy időre elbúcsúzhatunk a nagy melegektől, hazánkba hidegfront érkezik.” A Mozgalom szóvivőnője, Wonder Attila szerint ez nemcsak cinikus megjegyzés volt, hanem egyenesen utalás „valamiféle terrorfenyegetésre.” A rendőrség vizsgálatot indított az ügyben.

3%-ot erősödött Gyurcsány az euróhoz képest

A nagyszerű gazdasági eredményről maga a volt miniszterelnök számolt be a TV2 Mokka című műsorában. „Rengeteg munka van emögött, s ezt Európa is jól tudja. Nagyon sok szakértővel egyeztettünk az elmúlt években, s szerintem a rendszeres reggeli kocogásom sem elhanyagolható” – mondta Gyurcsány, majd a műsorvezetővel együtt hangos nevetésben tört ki, mert a képernyő alján egy „orbán alatt jobb volt a műsor és a barátok köztbe is jobb nők voltak gondolkozni kéne!!! hunpeti” sms futott végig.


Új valóságshow indul az ATV-n

Januárban új valóságshow-t tűz képernyőjére az ATV a Táncsics Alapítvány támogatásával. A műsor címe „Lendvai szavazókat keres” lesz, az epizódokat pedig egészen áprilisig kívánják sugározni. Gondot jelent ugyanakkor, hogy a műsor meghirdetett castingjára egyelőre senki sem jelentkezett.

 [rohog] [rohog] [rohog]

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27559 Dátum: 2010.01.01 07:55:38 »
Bújjék  :) ! Hajjaj... Mekkora császárság volt reggel 6-kor fölkelni... Bejönni dógozni  :wacko: ... Kocsival  :whistling: ... "Nyeljük a csíkokat, és a világ pajkos szellőként suhan"  :ser: ... A Camry a világ legjobb autója  :rockon:

('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

pzs

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27560 Dátum: 2010.01.01 09:04:55 »
Sikerekben es egeszsegben gazdag boldog uj evet kivanok minden kedves klubtarsnak es csaladjanak!  :hug:

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27561 Dátum: 2010.01.01 13:12:24 »
Palaczk:
Ez még viccnek is rossz, nem irigyellek pajti  :ph34r:  Azért kitartás!

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27562 Dátum: 2010.01.01 13:27:42 »
Palaczk:
Ez még viccnek is rossz, nem irigyellek pajti  :ph34r:  Azért kitartás!
Kösz-kösz  :) ! Most már jobb; benyomtam egy Aspirin+C-t, meg ugye az idő múlása is kifejti jótékony hatását  :yes: ... Azér' úgy kb. 8 és 11 között eléggé rottyon voltam, tegnap este azért fogyott a szesz rendesen  :whistling:

És hát, ja, "megnyertem" ezt a műszakot  ::) ... Valakinek ezt is el kellett vinni; végül is nem panaszkodhatok, sem szenteste, sem szilveszter éjjel nem kellett dolgoznom. Ez van, négyen vagyunk, senki nem ússza meg rázós műszak nélkül. Nekem most a karácsony első nap, és a ma jutott. Na bumm... Cserébe rugalmasan tudom alakítani az életemet, nem sok más munka teszi lehetővé, hogy három-négy napos egybefüggő szabad időszakjai legyenek az embernek anélkül, hogy szabadságot venne ki.

Persze majd ha elkezdem az oktatást is, nyilván besűrűsödik a leves... De nagyon hosszú távon nyilván nem szeretném együtt csinálni a kettőt; max pár évig, illetve amíg nem lesz család, gyerek.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

pzs

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27563 Dátum: 2010.01.01 13:44:11 »
Nem a legnagyobb oromhir, de szep huzas  :clap:

Zénóka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1463
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27564 Dátum: 2010.01.01 13:53:33 »
Zöldkártya új infók:

Kedden kapták meg a rendőrök a legújabb állásfoglalást, miszerint jan.1-től valóban nem nézik a zöldkártyát. Mindegy van-nincs-lejárt nem foglalkoznak vele. Egészen hétfőig ennek ellenkező álláspont volt.  Én is 1 hét miatt csináltattam zk-t a yarisra, de sajnos úgy tűnik aki még így tett az sem bukja el a 7200 ft-ot:

Január 6-a szerdára van egy autónk bejelentve itthoni vizsgára. Szerdán voltam a közlekedési hatóság (korábban közlekedési felügyelet, korábban kpm - még jó h nálunk nem változik semmi :) ), a következő tájékoztatást kaptam:
Eddig ugye azt hallottuk, hogy ezentúl vizsgánál "csinálják a zöldkártyát", ellenőrizni ugye eddig is mindig ellenőrizték a kipuffgázok összetevőit.
Namost tőlük az ugye nem várható (ők miondták), hogy amennyiben nem jó egy autó "Co-ja" akkor majd ők nekiállnak és beállítják a karbit. Éppen ezért a legutolsó hír, hogy jan-1.-től ha viszem az autót vizsgára, akkor vagy van egy érvényes! zk-ja, és ez alapján ellenörzik "csinálják a zk-t" a vizsgán természetesen emelt összegért (ugyanezt csinálták eddig is, csak nem került pluszba).

Amennyiben nincs az autónak érvényes zk-ja, akkor ELŐZETESEN környezetvédelmi adatlapot kell készítettni, az arra kijelölt szerelőknél, szervizeknél. Ennek összege az eddigi zk elkészítési összege körül lesz, és 30 napig! lesz érvényes. Magyarul vizsga előtt arra alkalmas szerelőhöz menni adatlapért, majd így lehet csak vinni vizsgára, ahol plussz lovéért mégegyszer ellenörzik minden okés-e.

"Szerződéses" autoszervíz pertnerünk azt mondta 31.-e ! délelőtt, hogy valóban ezzel összevágó információkat kapott, de természetesen még fingja sincs mikor, hol, hogyan, milyen feltételekkel kaphatnak jogot a környezetvédelmi adatlap kibocsátására.

Ha ez nem csak valami hülye rémhír, bár nem annak tűnik, akkor január 1 től nem megszűnik a zöldkártya, hanem szigorodik és drágul és új nevet kap. Igaz nem a rendőr fogja ellenőrizni, hanem a vizsgáztató hatóság....persze plusz pénzért.

Január 6-ra viszem azt az autót vizsgára, utána pontosan mondom merre kanyarodik a történet :wacko:
« Utoljára szerkesztve: 2010.01.01 14:06:36 írta Zénóka »


tutinet

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27565 Dátum: 2010.01.01 14:07:12 »
Áááááá,  menjenek a jó édes anyukájukba.......ha ez lesz.
Csinálják azt amit eddig annyiért , amit eddig, én se kapok több pénzt ugyanazért a munkáért hát ők se akarjanak többet. Nem szeretem a cigánykodást....... :whistling: :whistling:

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27566 Dátum: 2010.01.01 14:08:20 »
Marha jó  :wacko: ...

Egyébként nekem eddig nem volt világos, de most rájöttem az AutoBildből, hogy ez (ti. a műszaki vizsgától függetlenül létező környezetvédelmi felülvizsgálat) mától az egész EU-ban megszűnik. A németeknél is eltűnik pl. mától az AU (Abgasuntersuchung).

De feltételezem, náluk pl. nem ilyen kretén módon fogják a dolgot "megoldani"  ::) ...
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27567 Dátum: 2010.01.01 14:16:18 »
Akik ezeket eldöntik tuti hogy buzi biciklisek.... mindet szét kéne lőni... :ph34r:

tutinet

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27568 Dátum: 2010.01.01 15:03:06 »
Akik ezeket eldöntik tuti hogy buzi biciklisek.... mindet szét kéne lőni... :ph34r:

Jaja a sok agyament, pl. nálunk a Kiskörútra mind2 oldalon sárga csíkot festettek és odaírták, hogy bicikliút. CSak úgy......
Az nem gond, hogy ott van a Nagycsarnok a piaccal !!!! a Fővám téren pl. de rengeteg üzlet, lakás stb... neee. a bicikliút a lényeg főleg ilyenkor télvíz idején aztán te meg autóval állj meg ahol tudsz, senkit nem érdekel.
Jó dolog a bringázás na tényleg......CSak azt kéne már látni hogy ez egy világváros közel 2 millió emberrel és ebben sok az autós és az átutazó vagy legalábbis átutazni akaró. Ha akarnak bicikliutat akkor ne a parkolóhelyekről vegyék le.


« Utoljára szerkesztve: 2010.01.01 15:22:28 írta tutinet »

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27569 Dátum: 2010.01.01 15:39:23 »