Szerző Téma: Beszélgessünk  (Megtekintve 7222180 alkalommal)

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27345 Dátum: 2009.12.28 23:22:22 »

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27346 Dátum: 2009.12.28 23:22:39 »
Ma valami kib... hacker távirányítással jelszó-védetté tette kollégám gépét, plusz létrehozott rajta egy új felhasználói fiókot, "SQLadmin" néven  :eek:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27347 Dátum: 2009.12.28 23:23:20 »
Mi ma már söröztünk (nekem doki írta elő).  :D
Na ha már más témáról van szó, akkor elmesélem, hogy múlt kedden a mentő vitt el a melóhelyről. Mikor kiszálltam a kocsiból, még semmi bajom se volt, de ahogy kiraktam a lábam, éreztem, hogy elaludtam a derekam (még át is villant az agyamon, hogy eddig vajon miért nem fájt?). Mire lepakoltam és felértem a másodikra, már kapkodtam a levegő után és sántikáltam, 5 perc múlva majdnem elájultam a pultban, 15 perc múlva közöltem a kollegákkal, hogy mentőt hívjanak, mert doki kell és az orvosi szobában az ágyról már felkelni se tudtam, nemhogy autóba tegyenek és elvigyenek a kollegák az ügyeletre...

A mentők 45 perc alatt ki is értek, konstatálták, hogy életem első vesegörcsét élem át, bár nehezen hallottam a saját jajgatásomtól, kaptam két adag frankó koktélt vénába, aztán Sote ambulancia. Sose ültem még szirénázó mentőautóban, nagy élmény lett volna, ha nem lettem volna annyira nagyon rosszul.  :clap:
Lényeg a lényeg, a gyógyszerek hatottak, szednem kell még két fajtát és reméljem, hogy a vesehomok hamar kimegy. Erre javasolták, hogy igyak sok sört (Fantával felesben hígítva napi egy doboz talán lemegy).  :D
         

tutinet

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27348 Dátum: 2009.12.28 23:23:37 »
Legalább kiderült, hogy Raikonnen miért is szereti a piát.   [rohog] [rohog]

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4549
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27349 Dátum: 2009.12.28 23:24:13 »
Finnek, svédek, norvégok. Nézzetek utána mekkora probléma ott pl. az alkoholizmus.


És? Ez kit érdekel, ez pont olyan dolog ami rajtam áll. Én pl. sportolok és nem iszok nem cigizek. Kint is ezt tenném tehét ez miért is probléma ???
DE aki ott dolgozik és csinál is valamit , azt nem nézik le mint itt.
Ember, dolgoztál már ott? Én csak Stockholmban voltam két hetet télen: reggel nem láttam a napot, melóban az ablakon kinézve szürkeség, 4-kor sötétbe mentem a szállásra. Lehet te jól bírod ezt mondjuk 6 hónapon keresztül, de a többség nem - a svédek sem. A nyár meg a fordítottja. Ennyire északra csak rövid időre és jól megfizetve mennék dolgozni - ahogy a többség teszi. Ott élni... Na azt inkább nem.
Attila 31
  - Avensis
- Prius

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27350 Dátum: 2009.12.28 23:25:26 »
Túrós csusza
.....................

látom megint tombolnak a női hormonok benned!!  [rohog] :flowers: :flowers: :flowers:

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27351 Dátum: 2009.12.28 23:25:32 »
Erre javasolták, hogy igyak sok sört (Fantával felesben hígítva napi egy doboz talán lemegy).  :D
Ha pécsiek lennétek, tarthatnánk néhány tréninget  :D :ser:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27352 Dátum: 2009.12.28 23:26:13 »
Lényeg a lényeg, a gyógyszerek hatottak, szednem kell még két fajtát és reméljem, hogy a vesehomok hamar kimegy. Erre javasolták, hogy igyak sok sört (Fantával felesben hígítva napi egy doboz talán lemegy).  :D

Részvétem. Én már többször átéltem.
Mentő (betegszállító) 1x volt.
Patent dolog.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27353 Dátum: 2009.12.28 23:27:34 »
Túrós csusza
.....................

látom megint tombolnak a női hormonok benned!!  [rohog] :flowers: :flowers: :flowers:

Igen, aki szeretni a túrós csuszát, az nő.
Vagy buzi.
És mivel ma vacsorára én sütöttem az oldalast, valószínűleg felvételt nyertem rúdtáncosnak a Kék Osztrigába.

TSityu

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27354 Dátum: 2009.12.28 23:27:35 »

Nagyapám lelkészként tartotta el a feleségét és az öt gyerekét. Városban, nem falun. Jó darabig kvázi nyomorogtak, míg sok év után eljutottak oda, hogy legalább mindig legyen kaja.


Kedves Palack,

Most úgy fog tűnni, hogy személyeskedek, pedig hidd el távol áll tőlem. Minden tiszteletem nagyapádé amiért egy ilyen komoly és felelősségteljes hivatást választott, de a lelkészeket a hitközösség tartja el, és ő választotta magának, a gyerekekről pedig annyit, hogy Isten ajándéka, gondolom eszébe se jutott, hogy ezt másképp is lehet.
Gondolom ez a nézet öröklődött tovább a családban, ami nagyon örvendetes, mert ezek az értékek a mai emberek világából kihalt.
Sajnos a nyugati mintából mi mindig csak a rosszat vesszük át, de hát ez az emberi gyarlóság.
Én egy egyszerű munkás családból származom, soha semmilyen anyagi segítséget nem kaptam, a körmöm ledolgozom és nem jutok 1-ről a 2-re.
Én megértem azokat akik félnek/nem akarnak gyereket vállalni. Akinek nehéz gyerekkora volt az szintén megérti.
Még ezer sort tudnék írni a témáról, de utálok gépelni, remélem le jött a lényeg és nem lessz félreértés.

Szerk: hú bakker, mire megírtam 3X változotta téma, ezért utálok gépelni. :D :D :D
« Utoljára szerkesztve: 2009.12.28 23:32:48 írta exTSityu »

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27355 Dátum: 2009.12.28 23:28:07 »
Túrós csusza Hozzávalók (4 személyre):...
Valami igazán jó Rizskoch recepted nincs? De olyan, ami tényleg kipróbáltan finom. A sok netes recept közül nemtom, melyik lehet a legjobb.  :?:

Erre javasolták, hogy igyak sok sört (Fantával felesben hígítva napi egy doboz talán lemegy).  :D
Ha pécsiek lennétek, tarthatnánk néhány tréninget  :D :ser:
A fenének laksz ilyen messze.  :flowers: :D Ha erre jársz, csak szólj, van egy szép nagy parkoló a ház előtt meg egy plusz ágy a nappaliban, ha túl jól sikerülne a tréning.  :lol:
         

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27356 Dátum: 2009.12.28 23:28:18 »
Mi ma már söröztünk (nekem doki írta elő).  :D
Na ha már más témáról van szó, akkor elmesélem, hogy múlt kedden a mentő vitt el a melóhelyről. Mikor kiszálltam a kocsiból............
A mentők 45 perc alatt ki is értek, konstatálták, hogy életem első vesegörcsét élem át,............ Erre javasolták, hogy igyak sok sört (Fantával felesben hígítva napi egy doboz talán lemegy).  :D
Én is ezért sörözök néha...de komolyan....nekem volt egy kisebb kavicsom de azt hittem hogy leszakad a.....-om mikor kijött.... :1eye:

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27357 Dátum: 2009.12.28 23:28:32 »
Nekem a perforálódni akaró vakbelem miatt volt eddig 1x szerencsém nénózó mentőben utazni  :sorcerer: ... Az (mármint a perforálódni akaró vakbél) is 10 pontos feeling volt  :yes:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27358 Dátum: 2009.12.28 23:29:55 »
Túrós csusza
.....................

látom megint tombolnak a női hormonok benned!!  [rohog] :flowers: :flowers: :flowers:

Igen, aki szeretni a túrós csuszát, az nő.
Vagy buzi.
És mivel ma vacsorára én sütöttem az oldalast, valószínűleg felvételt nyertem rúdtáncosnak a Kék Osztrigába.
ne hisztizz...  :flowers: :flowers: arra értettem hogy receptes oldalakról másolgatsz be!! :D

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27359 Dátum: 2009.12.28 23:30:37 »
Valami igazán jó Rizskoch recepted nincs? De olyan, ami tényleg kipróbáltan finom. A sok netes recept közül nemtom, melyik lehet a legjobb.  :?:

Ezt a receptet is most láttam először. Csak elkezdtem szavakat írni a Googlebe.

Vagy a Fürge Újakból néztem ki.....