Szerző Téma: Beszélgessünk  (Megtekintve 7188864 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27135 Dátum: 2009.12.27 18:32:57 »
A titkos kapcsolos kommenteloknek halkan: ez egy nyilvanos forum, amit barki (a tolvajok is) olvashat  :surrender:
kisa
born to ride

Satriani

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27136 Dátum: 2009.12.27 18:37:54 »
Amugy nem fogyasztok bőrt, es fiatal vagyok, ami nem baj  :D

Majd vénségedre rákapsz.  :whistling:

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9395
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27137 Dátum: 2009.12.27 18:41:46 »
A titkos kapcsolos kommenteloknek halkan: ez egy nyilvanos forum, amit barki (a tolvajok is) olvashat  :surrender:
Tudod ki az apósom?  :surrender:   :clap:
Egyébként meg nem zavar ha tudnák, hogy van egy ilyen kapcsoló a kocsiban. Lehet, hogy éppen azért nem pont azt a kocsival akarnak bajlódni. Az a lényeges, hogy sk. egyedi, sok időbe telik megtalálni.

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27138 Dátum: 2009.12.27 19:51:24 »
A titkos kapcsolos kommenteloknek halkan: ez egy nyilvanos forum, amit barki (a tolvajok is) olvashat  :surrender:
Nem tudja hány kapcsoló és hova van beépítve, valamint hogy milyen egyéb, adott esetben nem látható védelmi eszközöket vetünk be. Általánosságban beszélünk a dologról, nem fotózzuk le, ki, hova, milyen kapcsolót, stb. tett. A végeredményt nyilván én sem osztom meg a fórummal majd (sőt, a szerelőt is kinyírom  :D ).
         

tutinet

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27139 Dátum: 2009.12.27 20:05:39 »
A belváros a Gürtelen belül van. Ami a Ringen belül van az a City. Hasonlóan, mint nálunk, a Kiskörúton belül a City, a Hungária gyűrűn belül a belváros.


Szerintem a belváros a Nagykörúttól befelé az, nem a Hungáriától.

Villi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1781
  • 08' Yaris II 1.3; '19 Corolla TS Hybrid 2.0
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27140 Dátum: 2009.12.27 20:08:09 »
Nem tudja hány kapcsoló és hova van beépítve, valamint hogy milyen egyéb, adott esetben nem látható védelmi eszközöket vetünk be. Általánosságban beszélünk a dologról, nem fotózzuk le, ki, hova, milyen kapcsolót, stb. tett. A végeredményt nyilván én sem osztom meg a fórummal majd (sőt, a szerelőt is kinyírom  :D ).
De a műhelyét is gyújtsd fel, semmi bizonyíték se maradjon utána.:D
Villi
Toyota Yaris 1.3 Sol Plus
Toyota Corolla TS 2.0 Hybrid Executive

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27141 Dátum: 2009.12.27 20:13:25 »
http://www.gondola.hu/cikkek/68630
érdekes cikk.....sok újat mondjuk nem mond!! :1eye:

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12161
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27142 Dátum: 2009.12.27 20:22:17 »
igaza van a cikknek teljes mértékben
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

tutinet

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27143 Dátum: 2009.12.27 20:36:35 »
Ebbők is csak az jön ki, hogy nincs pénzünk dehát eddig volt ?
Nem.
És akkor mire fel ment az új autó ?
Hát hitelre.
Köszi, de én ebből nem kérek. :nono: :no: :whistling:


Villi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1781
  • 08' Yaris II 1.3; '19 Corolla TS Hybrid 2.0
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27144 Dátum: 2009.12.27 20:43:02 »
Ebbők is csak az jön ki, hogy nincs pénzünk dehát eddig volt ?
Nem.
És akkor mire fel ment az új autó ?
Hát hitelre.
Köszi, de én ebből nem kérek. :nono: :no: :whistling:
A hitel önmagában még nem gond, kérdés hogy mekkora a hitel és az hogy terheli meg a családi kasszát. Mert sokan vettek szinte 0%-ra hosszú futamidőre úgy, hogy tartalék nem maradt egy esetleges (és be is következett) válságra, amikor nagyon megugrottak a törlesztések. Most akkor ki a hibás? A bank, hogy felelőtlenül rásózta ezeket a hiteleket az emberekre vagy ők, akik nem gondolkodtak előre kellőképpen? Vagy mindkettő?
Villi
Toyota Yaris 1.3 Sol Plus
Toyota Corolla TS 2.0 Hybrid Executive

tutinet

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27145 Dátum: 2009.12.27 20:45:10 »
http://www.gondola.hu/cikkek/68630
érdekes cikk.....sok újat mondjuk nem mond!! :1eye:

Ez az egyik párt közeli honlap és igaza is van viszont van egy nagy hibája : az okokról nem beszél. És a lehetséges megoldásról megint nem szól.

De én elmondom röviden: ha a köv. kormány is a jelenlegi tulajdonosi  formában viszi tovább a nemzeti bankot és a forintkibocsájtást, akkor a várva várt és remélt javuló gazdaságot és jólétet megint csak el lehet felejteni. Én szóltam előre......És abba is biztos vagyok, hogy sokaknak ez most hülyeség de 2-3 év múlva leesik nekik is, Hány iilyen esetet láttam már ..... És ne legyen igazam.

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27146 Dátum: 2009.12.27 20:48:42 »
Ebbők is csak az jön ki, hogy nincs pénzünk dehát eddig volt ?
Nem.
És akkor mire fel ment az új autó ?
Hát hitelre.
Köszi, de én ebből nem kérek. :nono: :no: :whistling:
A magyar keresetek évek óta megrekedtek egy vicc szinten...én kb 8éve voltam pályakezdő, és szerintem egy mai pályakezdő sem keres 120nettónál többet (...sőt), mint én anno, persze ez Bp. és magán szektor.
Általános a netes fórumokon, hogy milyen szarok a magyarok, hogy hitelre veszik a lapos tv-t, autót stb, és hogy milyen jó fejek a nyugatiak. A magyar vidéken olyan megalázóan kevés a munka, és olyan kevés a fizu, mint egy átlag román területen. Ez a valóság. És igen, a lapos TV a TV, más nincs, és még mindig olcsóbb otthon nézni a lapos TV-t, mint utazgatni, kirándulni.
Szóval nem szabad általánosítani, tényleg sok a felelőtlen hitelfelvevő, de mielőtt a magas lóról ítélkezünk, néha a dolgok mögé is érdemes nézni.  

Satriani

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27147 Dátum: 2009.12.27 20:50:09 »
...ha a köv. kormány is a jelenlegi tulajdonosi  formában viszi tovább a nemzeti bankot...

 :eek:

Na, még ilyet se hallottam, hogy gond, illetve egyáltalán kérdéses lenne a jegybank tulajdonlása. Hogy finom legyek és nőies, be is szeretkezne, ha nem 100%-os állami tulajdonban lenne az MNB.

tutinet

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27148 Dátum: 2009.12.27 20:50:14 »
Most akkor ki a hibás? A bank, hogy felelőtlenül rásózta ezeket a hiteleket az emberekre vagy ők, akik nem gondolkodtak előre kellőképpen? Vagy mindkettő?

Tegyük fel már fordítva is ezt :
És azért meg ki a hibás ,aki egy rakás olyan dolgot vesz meg külföldről és vetet meg itt a fogyasztókkal amit itthon is elő lehet állítani ?????
Mintha lenne némi összefüggés a 2 eset között.


Satriani

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #27149 Dátum: 2009.12.27 20:59:34 »
És azért meg ki a hibás ,aki egy rakás olyan dolgot vesz meg külföldről és vetet meg itt a fogyasztókkal amit itthon is elő lehet állítani ?????

Szemét összeesküvés áldozatai vagyunk, mert a hazai gyártású Samsungot meg Suzukit ránk sózták a rohadt kereskedők, akik ugye a kereskedelemből élnek, és a rohadt szemét bankok meg hitelt adtak mögé, és hogy, hogy nem, ők meg a hitelezésből élnek. De a magyar, az neeeem tehet semmiről, az neeeem birka, csak valahogy megszopatják mindig.