Szerző Téma: Beszélgessünk  (Megtekintve 7238719 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #26745 Dátum: 2009.12.21 21:52:10 »

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #26746 Dátum: 2009.12.21 21:53:48 »
Nem írtam, hogy minden német így vezetne, arra reagáltam, hogy a németek sem különbek nálunk.
Mármint közlekedési kultúrában? Dehogynem.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

TSityu

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #26747 Dátum: 2009.12.21 21:54:12 »
Egyedül volt,mondom RÉSZEGEN...és így is vezetett...allergiás vagyok az ilyen buzikra....de tudod mit....nem tudom mit szólnál ha egy ilyen barom épp nem az autódnak nyitja neki az autót,hanem kicsit hosszabb a reakció ideje amikor mész át a gyerekkel az öledbe az úton??!! Te mit csinálnál??
Egyébként ha normális módon annyit mond bocccs....akkor semmi gáz,mással is előfordul.....de ez nem épp kulturált formában szólt vissza....ezért nem hordok már magamnál mást csak a "szalonnázót"!!

Helyes eljárás: mosolyogsz rá, majd mikor bemegy vásárolni belevésed az ajtajába: óvatosabban köcsög. :D :D :D

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Beszélgessünk
« Válasz #26748 Dátum: 2009.12.21 21:55:06 »
Helyes eljárás: mosolyogsz rá, majd mikor bemegy vásárolni belevésed az ajtajába: óvatosabban köcsög. :D :D :D
:10 pont:  :clap: :clap: :clap:
         

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #26749 Dátum: 2009.12.21 21:55:34 »
Egyedül volt,mondom RÉSZEGEN...és így is vezetett...allergiás vagyok az ilyen buzikra....de tudod mit....nem tudom mit szólnál ha egy ilyen barom épp nem az autódnak nyitja neki az autót,hanem kicsit hosszabb a reakció ideje amikor mész át a gyerekkel az öledbe az úton??!! Te mit csinálnál??
Egyébként ha normális módon annyit mond bocccs....akkor semmi gáz,mással is előfordul.....de ez nem épp kulturált formában szólt vissza....ezért nem hordok már magamnál mást csak a "szalonnázót"!!

Helyes eljárás: mosolyogsz rá, majd mikor bemegy vásárolni belevésed az ajtajába: óvatosabban köcsög. :D :D :D
[rohog] [rohog] [rohog]
vagy így járt volna??
http://ahumor.network.hu/kepek/vicces_kepek/onnek_3_uj_uzenete_erkezett

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26346
Re: Beszélgessünk
« Válasz #26750 Dátum: 2009.12.21 21:56:18 »
Eléggé szánalmas, hogy egy ekkora hidegtől mennyire összeomlik a tömegközlekedésünk  ::) ... Azért a mínusz 15-20 sehogy sem nevezhető extrémnek, Európának ezen a részén nem rendkívüli - nálunk sem, és korábban még gyakoribb is volt. De ez, hogy leáll a vasút, százával robbannak le a buszok... Döbbenet.
Részben van igazad. 1 kezemen meg tudom számolni, hogy amióta élek, Budapesten hányszor volt mínusz 15 környékén. Ebben nincs igazad. Abban igen, hogy ennél a pár alkalomnál nem volt ez probléma a BKV-nak.
A vasúti váltók mindig is befagytak ilyen hidegben, most annyi volt az újdonság, hogy nem a préri, hanem a főváros közepén.  
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26346
Re: Beszélgessünk
« Válasz #26751 Dátum: 2009.12.21 21:58:39 »
Nem azzal volt a gond hogy rányitotta...hanem a stílus....meg az hogy segg részegen autóba ül reflex nulla és még ő kötekedik utána!!
Pont azért kötekedett, mert részeg volt...
music     

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Beszélgessünk
« Válasz #26752 Dátum: 2009.12.21 22:01:53 »
Idézetet írta: szmuk
Hi Skacok! Nyugtassatok meg hogy nem kuplungos a kocsim (tudjátok most vettem nemrég, 2000, 1.4 Corolla vvt-i)!
Olyat csinál 5.-ben hogy odalépek a gázra és 3,2e fordulatnál elpörög 3.4-re és utánna vissza áll(csak annyit érzel hogy felpörög a moci illetve a kileng felfelé, de épp hogy egy picit a füled alig halja amúgy is halk motort)
ezt nagyon ritkán csinálja eddig volt vagy 5alkalom. Lehet csak utánna kell állítani a kuplungon??? Mondjatok valami okosat?
         

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26346
Re: Beszélgessünk
« Válasz #26753 Dátum: 2009.12.21 22:04:25 »
Nem írtam, hogy minden német így vezetne, arra reagáltam, hogy a németek sem különbek nálunk.
Mármint közlekedési kultúrában? Dehogynem.
Palaczk, könyörgöm. :wacko:
Nem én írtam azt, amire reagáltam...  ;)
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26346
Re: Beszélgessünk
« Válasz #26754 Dátum: 2009.12.21 22:07:01 »
vagy így járt volna??
http://ahumor.network.hu/kepek/vicces_kepek/onnek_3_uj_uzenete_erkezett
Nem kell szétverni mások autóját.
Tarts magadnál öntapadós papírt. Ragaszd a szélvédőjére, és írd rá a bűnét. Jelen esetben, hogy "nem vezetek részegen", "nem csapom az ajtót másokra".
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #26755 Dátum: 2009.12.21 22:08:02 »
Palaczk, könyörgöm. :wacko:
Nem én írtam azt, amire reagáltam...  ;)
Igazad van  :yes: ... Figyelmetlenül olvastam, sorry.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26346
Re: Beszélgessünk
« Válasz #26756 Dátum: 2009.12.21 22:08:14 »
Idézetet írta: szmuk
Hi Skacok! Nyugtassatok meg hogy nem kuplungos a kocsim (tudjátok most vettem nemrég, 2000, 1.4 Corolla vvt-i)!
Olyat csinál 5.-ben hogy odalépek a gázra és 3,2e fordulatnál elpörög 3.4-re és utánna vissza áll(csak annyit érzel hogy felpörög a moci illetve a kileng felfelé, de épp hogy egy picit a füled alig halja amúgy is halk motort)
ezt nagyon ritkán csinálja eddig volt vagy 5alkalom. Lehet csak utánna kell állítani a kuplungon??? Mondjatok valami okosat?
Elsőre valóban ezt kéne meglépni.
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #26757 Dátum: 2009.12.21 22:10:13 »
Idézetet írta: szmuk
Hi Skacok! Nyugtassatok meg hogy nem kuplungos a kocsim (tudjátok most vettem nemrég, 2000, 1.4 Corolla vvt-i)!
Olyat csinál 5.-ben hogy odalépek a gázra és 3,2e fordulatnál elpörög 3.4-re és utánna vissza áll(csak annyit érzel hogy felpörög a moci illetve a kileng felfelé, de épp hogy egy picit a füled alig halja amúgy is halk motort)
ezt nagyon ritkán csinálja eddig volt vagy 5alkalom. Lehet csak utánna kell állítani a kuplungon??? Mondjatok valami okosat?
Hát ez sajnos úgy hangzik, mint kezdődő kuplung-csúszás. Még jó darabig eltarthat, míg rosszabbodik.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #26758 Dátum: 2009.12.21 22:10:46 »
Elsőre valóban ezt kéne meglépni.
Ha csúszik a kuplung, azon már nem lehet beállítással segíteni.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Beszélgessünk
« Válasz #26759 Dátum: 2009.12.21 22:11:06 »
Jó tudni, hogy így kezdődik.  :flowers: