Szerző Téma: Beszélgessünk  (Megtekintve 7238609 alkalommal)

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Beszélgessünk
« Válasz #26730 Dátum: 2009.12.21 21:34:34 »
Szkaresznak a kés kivételével totál igaza van. De asszem ebben mind egyetértünk.  ;)
Kissé higgadtabban kell, mert az anyázás nem bizonyíték, de annyit kapnál az ilyenért mint egy rendes emberért...

Bár épp fel vagyok idegelve én is, talán azért látom máshogy a dolgokat, mint általában, pedig általában áldott, nyugodt leányzó vagyok.
Épp megfogalmaztam a b....s, r...c, undorítóan felháborító, megalázó, durva szövegű leveleket írogató garázsos néninek egy levelet. Asszem már csak 2 napig lesz bérelt garázsom.  :D :no: Remélem feldobja a talpát mielőbb és megvehetem a garázst.

Bár akinek a halálát kívánják, sokáig él, tehát remélem még naaaagyon sokáig él ez a némber.  :devil:
         

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: Beszélgessünk
« Válasz #26731 Dátum: 2009.12.21 21:37:47 »
Gondolom Te kiszálltál volna,megveregetted volna a vállát dicsérő szavakkal,és még kértél volna neki két sört??
Ha meg részegen véletlen belekap  a késedbe, aztán feljelent, te szívod meg. Ennek semmi értelme. Egyébként abban egyetértünk, hogy az ilyen taplók nagyon fel tudják nyomni az ember agyát. De inkább adj neki egy pofont, mint a kés.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #26732 Dátum: 2009.12.21 21:37:49 »
Pár napja is: közeledek egy kereszteződéshez, no zebra. Dühös fejű vénember áll a sarkon, néz felém és mikor látja hogy nem lassítok (mondom még egyszer: no zebra), kezd járni a szája. Na, erre lefékezek és megállok előtte. Átsétál, közben folyamatosan ugat felém  :yes: ... Én közben letekerem az ablakot, és mikor átért, utána kiáltok: "az a baj, hogy átengedtem?" - Erre megáll, visszanéz, befogja a pofáját és elvörösödik  :tt2:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #26733 Dátum: 2009.12.21 21:38:55 »
Egy tök részeg emberben,aki beül full takony úton az autóba vezetni,abban mennyi empátia lehet szerintetek?? az ilyennek még könyörögjek?? Ha valaki így ül autóba arra eleve ideges vagyok!! Ha már ilyen reakcióval száll ki az autóból,hogy azt se tudja hova ér az autó,akkor honnan tudná hogy hol áll meg az eleje fékezéskor??
de mondom...a részegekre,ha valaki úgy kötekszik,eleve allergiás vagyok!!

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Beszélgessünk
« Válasz #26734 Dátum: 2009.12.21 21:39:21 »
A kést a csajod elvihette volna jó messzire, amíg kiérnek a rendőrök... Aztán magyarázkodjon a kis k...g... :whistling:
Látom TE hála az égnek normálisan fogtad fel....Misi megint antiszoci kicsit....ahogy szokott!! :D

Öööö, tehát az a szociális, ha kést rántunk?
Valami tényleg nincs rendben az értékítéletemmel.  :hmmmm:

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Beszélgessünk
« Válasz #26735 Dátum: 2009.12.21 21:43:03 »
Egy tök részeg emberben,aki beül full takony úton az autóba vezetni,abban mennyi empátia lehet szerintetek?? az ilyennek még könyörögjek?? Ha valaki így ül autóba arra eleve ideges vagyok!! Ha már ilyen reakcióval száll ki az autóból,hogy azt se tudja hova ér az autó,akkor honnan tudná hogy hol áll meg az eleje fékezéskor??
de mondom...a részegekre,ha valaki úgy kötekszik,eleve allergiás vagyok!!

A részegeket én sem szeretem, azt sem, ha valaki felelőtlen, és mondjuk részegen vezet. De szerintem késsel fenyegetni sem épen példamutató dolog.
Mivel különb így az ember annál, aki felelőtlen?
Amúgy kíváncsi lennék rá, ha mondjuk Ő is kést ránt erre, és a vége egy szurkálás, amiből Te jössz ki "jól", mert Te maradsz élve, akkor is úgy gondolnád az éveket számolva a sitten, hogy ez volt a jó reakció?

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Re: Beszélgessünk
« Válasz #26736 Dátum: 2009.12.21 21:43:11 »
szkaresz!

-Kerékkulcs tartozék, és nem fegyver, de sokszor jobb, mint a kés.

-Haver 20-éves hondájának nyitották így rá az ajtót, mikor kérdőre vont az illetőt hasonló beszólást kapott. - ő simán kirugta a Honda ajtót - másnap újrafújta a sajátját.
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #26737 Dátum: 2009.12.21 21:43:59 »
Látom sokat kocsmázhatsz....én mondom utálom a részegeket...de nem magyarázkodom mert felesleges,még plusz tényleg felhúzom magam megint,elmegyek autózni azt keresek valami barmot!! :D

Mondjuk a másik csúcspontja a napnak egy buszos volt.....full féktávon belül kijött elém a csuklóssal.....a másik sávban sikerült is megállnom!!  :cry:

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Re: Beszélgessünk
« Válasz #26738 Dátum: 2009.12.21 21:45:37 »
Mondjuk a másik csúcspontja a napnak egy buszos volt.....full féktávon belül kijött elém a csuklóssal.....a másik sávban sikerült is megállnom!!  :cry:

Nem vetet észre, hogy nem 15-el mész, mint ma mindenki.
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #26739 Dátum: 2009.12.21 21:45:57 »
szkaresz!

-Kerékkulcs tartozék, és nem fegyver, de sokszor jobb, mint a kés.

-Haver 20-éves hondájának nyitották így rá az ajtót, mikor kérdőre vont az illetőt hasonló beszólást kapott. - ő simán kirugta a Honda ajtót - másnap újrafújta a sajátját.
Keresztkulcs az ülés alatt...arra nem volt időm!! :D régebben még kicsit más körökben mozogtam,mást is tartottam az ülés alatt...azóta már nyugodtam kicsit!! :D

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Re: Beszélgessünk
« Válasz #26740 Dátum: 2009.12.21 21:47:13 »

Keresztkulcs az ülés alatt...arra nem volt időm!! :D régebben még kicsit más körökben mozogtam,mást is tartottam az ülés alatt...azóta már nyugodtam kicsit!! :D

-A keresztkulcs dobni jó, a gyári tartozék hajlított végű meg ütni!
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #26741 Dátum: 2009.12.21 21:47:39 »
Mondjuk a másik csúcspontja a napnak egy buszos volt.....full féktávon belül kijött elém a csuklóssal.....a másik sávban sikerült is megállnom!!  :cry:

Nem vetet észre, hogy nem 15-el mész, mint ma mindenki.
na igen...a másik.....mai átlagsebessége a népnek 20-40km/h....de még ott is ahol csak vizes volt az út.... de ezen nem pattogtam...mindenki úgy vezet ahogy tud,meg ahogy biztonságos neki!!

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #26742 Dátum: 2009.12.21 21:48:34 »

Keresztkulcs az ülés alatt...arra nem volt időm!! :D régebben még kicsit más körökben mozogtam,mást is tartottam az ülés alatt...azóta már nyugodtam kicsit!! :D

-A keresztkulcs dobni jó, a gyári tartozék hajlított végű meg ütni!
Jajjjjj....hááát milyen vagy!! Ne légy már ilyen agresszív...bánja az önérzetem!!  [rohog] [rohog]

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26346
Re: Beszélgessünk
« Válasz #26743 Dátum: 2009.12.21 21:51:33 »
A németek akkor őrülnek meg, amikor belépnek hozzánk Hegyeshalomnál, épp azért, mert megtapasztalták, hogy itt balkáni módon KELL vezetni.
Ne általánosítsunk már. Egy kis hányaduk "őrül meg" - és tegyük hozzá, hogy a német rendszámú autóban is ülhet mindenféle népség (és ül is gyakran). Az ide látogató németek többsége itt is fegyelmezetten, szabályosan vezet. Állatok persze vannak köztük is. Csak nem mindegy, hogy milyen arányban.
Nem írtam, hogy minden német így vezetne, arra reagáltam, hogy a németek sem különbek nálunk.
music     

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Beszélgessünk
« Válasz #26744 Dátum: 2009.12.21 21:52:02 »
Én ma úgy röhögtem: előttem vmi Suzi, erős és hosszú kanyar latyakkal, lefagyásokkal, 50-60-nal megy, majd amikor az egyenes, lepucolt részre értünk, konzekvensen fék és 30 km/h...  :hug: