Szerző Téma: Beszélgessünk  (Megtekintve 7228176 alkalommal)

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re: Beszélgessünk
« Válasz #22800 Dátum: 2009.04.15 09:30:54 »
150k-ra tippeltem (amit később más forrás meg is erősített), ahhoz képest szépen kiglancolták.

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Re: Beszélgessünk
« Válasz #22801 Dátum: 2009.04.15 10:18:27 »
A DOT lehet becsapós, ha valaki időközben "csak úgy" lecseréli a gumit: jobb minőségűre, sportosabbra, takarékosabbra. Persze a többség nem ilyen. Vagy csak egyszerűen tönkre ment a gumi (padka, kátyú) és vett 4 újat.
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Re: Beszélgessünk
« Válasz #22802 Dátum: 2009.04.15 10:28:07 »
Ha valaki még nem készítette el az adóbevallását és az 1% felajánláson sem gondolkodott el, akkor megteheti ezt a klub részére is.
Egy előre kitöltött rendelkező nyilatkozat letölthető, nyomtatásra kész formában INNEN.
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Beszélgessünk
« Válasz #22803 Dátum: 2009.04.15 12:30:18 »
Ugye nem írnuk színessel.... :surrender:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Villi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1781
  • 08' Yaris II 1.3; '19 Corolla TS Hybrid 2.0
Re: Beszélgessünk
« Válasz #22804 Dátum: 2009.04.15 13:02:04 »
A DOT lehet becsapós, ha valaki időközben "csak úgy" lecseréli a gumit: jobb minőségűre, sportosabbra, takarékosabbra. Persze a többség nem ilyen. Vagy csak egyszerűen tönkre ment a gumi (padka, kátyú) és vett 4 újat.
Lehet, ez sem tuti módszer, de érdemes szerintem megnézni ezt is. Sajna az itthoni viszonyok alapján nagyon sok esetben át akarják verni a leendő vásárlót, ezért jobb megnézni minden lehetséges helyet.
Villi
Toyota Yaris 1.3 Sol Plus
Toyota Corolla TS 2.0 Hybrid Executive

TLantos

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 216
Re: Beszélgessünk
« Válasz #22805 Dátum: 2009.04.15 13:48:43 »
Az a bajom igazabol, hogy egy markakereskedesben ilyen termeknek illene a polcon lenni a legolcsobb fajtabol a legtobb modellhez (mondjuk a jelenlegi es az elozo). Mindenki csak rendelesre akar eladni. Ez szanalmas.
Ugyhogy vettem a norautoban 2800-ert, kivancsi leszek, hogy szolgal majd :)
Enyémhez se volt raktáron a mkereskedésbe, 2-3nap még megrendelik a központból, mondjuk annyiért akasszák a fülükre...
Én inkább azon akadtam fel, hogy egy xaros hibajavító-stiftet is rendelgetni kell, 1.4e a kisker ára, abból igazán tarthatnának...
A norautoba anno én is néztem, gyakorlatilag ugyanaz a style mint amit írtam, bár maga a norauto drága, 6.5e volt a 4db-os szett...
Megvettem, beraktuk. Patent nincs (lehet, kellene venni gyari patentot, es furni egy lukat as zonyegre :) de vegulis eddig se volt.
A minosege teljesen megfelelonek tunik. Erdekessege, hogy 3 darabos, merthogy a hatso szonyeg egyben van, szepen atkuszik a kozepso dudoron). Van Corollahoz is.
Az a vicc, hogy a norautoban volt vagy 50 garnitura, mert ugye nem egyfajta gyartmanyhoz arulnak. Akkor egy marmakereskedes is kibirna, hogy a gyakoribb modellekhez legyen raktaron egy garnitura mindig a legolcsobb fajtabol. Perse nem csillagaszati arakon. vegul nem tudom, a gyari mennyi lett volna (mint emlitettem, az off-hoz 6000 se volt a 4db, bar a norautoshoz kepest mar az is horror ar :)
Ugyanigy legyen a polcon fekbetet, stb. De nagyon el vannak ezek szemtelenedve, nem tartanak semmit raktaron.

Apropo festek : koromlakkosuvegben lehet kevertetni pl. a viztoronynal ujpesten barmilyen szint kod vagy minta alapjan. A minimum mennyiseg 2 uveg, kiveve, ha van raktaron. Anno az off Swifthez volt, mert tudtak, hogy sokan veszik. Ez is egy hozzaallas.

TLantos

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 216
Re: Beszélgessünk
« Válasz #22806 Dátum: 2009.04.15 13:50:15 »
... a nők leálltak vitatkozni.  :eek:
Szuletett felesegek megvolt?
"en egesz nap tusarkakon caplatok, maga meg csak gurul" :)

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Beszélgessünk
« Válasz #22807 Dátum: 2009.04.15 17:09:04 »
Apropo festek : koromlakkosuvegben lehet kevertetni pl. a viztoronynal ujpesten barmilyen szint kod vagy minta alapjan. A minimum mennyiseg 2 uveg, kiveve, ha van raktaron. Anno az off Swifthez volt, mert tudtak, hogy sokan veszik. Ez is egy hozzaallas.

Pontos cím, website, telefon és elérhetőség már fel lett téve a fórumba korábban, akit esetleg mélyebben érdekel. Nemcsak "körömlakkos" kiszerelésben, hanem spray-ban is kapható.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Re: Beszélgessünk
« Válasz #22808 Dátum: 2009.04.15 19:04:14 »
Ugye nem írnuk színessel.... :surrender:
:eek: A cél a figyelemfelkeltés volt  :hmmmm:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Beszélgessünk
« Válasz #22809 Dátum: 2009.04.15 20:13:16 »
Ugye nem írnuk színessel.... :surrender:
:eek: A cél a figyelemfelkeltés volt  :hmmmm:

Értem, arra való a vastagítás, döntés, stb. Most nem emlékezem pontosan, hogy hol van leírva, szerintem a regeléskor felugró tájékoztatóban. Amikor az Etikai kódexet alakítottuk, akkor lett betéve az "ajánlás".

Itten van, ez az utolsó változatból ollóztam ki:

Idézet
Moderátoraink tevékenységüket zöld színnel végzik, piros színnel az Egyesület Elnöke ír kizárólagosan, ezért kérjük, hogy hozzászólásaidat fekete színnel írd, kiemelésre javasoljuk a dőlt, vagy a kövérebb betűtípus használatát! 
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Re: Beszélgessünk
« Válasz #22810 Dátum: 2009.04.15 20:28:13 »
Értem, arra való a vastagítás, döntés, stb. Most nem emlékezem pontosan, hogy hol van leírva, szerintem a regeléskor felugró tájékoztatóban. Amikor az Etikai kódexet alakítottuk, akkor lett betéve az "ajánlás".
Jajj már, Trotter kolléga! :taz:
Ez egy különleges felhívás és mint moderátor, gondolom eldönthetem, hogy épp színesben szeretném közzétenni.  :dots:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

tutinet

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #22811 Dátum: 2009.04.15 20:31:38 »

Értem, arra való a vastagítás, döntés, stb. Most nem emlékezem pontosan, hogy hol van leírva, szerintem a regeléskor felugró tájékoztatóban. Amikor az Etikai kódexet alakítottuk, akkor lett betéve az "ajánlás".

Itten van, ez az utolsó változatból ollóztam ki:

Idézet
Moderátoraink tevékenységüket zöld színnel végzik, piros színnel az Egyesület Elnöke ír kizárólagosan, ezért kérjük, hogy hozzászólásaidat fekete színnel írd, kiemelésre javasoljuk a dőlt, vagy a kövérebb betűtípus használatát! 


ez már beteges......

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Beszélgessünk
« Válasz #22812 Dátum: 2009.04.15 21:25:42 »
Főleg úgy, hogy időnként még egy sima idézés sem megy Trotternek.
 :devil: :devil: :devil:

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re: Beszélgessünk
« Válasz #22813 Dátum: 2009.04.15 21:30:37 »
Főleg úgy, hogy időnként még egy sima idézés sem megy Trotternek.
 :devil: :devil: :devil:
Ahol fűrészelnek ott hullik a forgács. ámbátor fejétől bűzlik a hal  :cool2: :innocent: :flowers:

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #22814 Dátum: 2009.04.15 22:12:46 »
Misinek meg "idézésibetegsége" van...de remélem ez nem ragályos... :D  :flowers: :flowers: