Szerző Téma: Beszélgessünk  (Megtekintve 7249674 alkalommal)

0 Felhasználó és 19 vendég van a témában

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #22140 Dátum: 2009.02.19 20:36:16 »
Ráfutásos baleset  :ph34r:

Ezt én is néztem tegnap. Az utolsó két kocsi gyakorlatilag megsemmisült.

Most képzeljétek el ugyanezt úgy, hogy a 10-12 tonnás szóló teherautó helyett egy 40 tonnás nyerges szerelvény rohan bele a sorba; az autók be vannak fékezve; és a sor előtt nem üres hely van, hanem egy másik 40 tonnás kamion hátulja  ::) ...
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

01010011

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #22141 Dátum: 2009.02.19 21:44:03 »
én a Kékmadár nevü 30as cirkálóvónkat vittem idén mivel apum el volt foglalva. Kategóriában elsök voltunk 2 1/2 óra elönnyel a második 30as elött, öszetett 80ik s valamikor hajnalban futottunk be 6 körül aszem. Alkohol nincs a hajón, tiltja a kapitány (én ;) )...
Szerintem a legszebb sport

Nos, mi egy veterán 25-ös jolléval nyomtuk.... és nálunk szerencsére a kapitány rendelte el a kötelező alkoholfogyaztást  :lol:
Talán ennek (is) köszönhető, hogy amikor Ti befutottatok, akkor mi még Keszthely felé tartottunk valahol Fenyvesnél.  :szemez:
Ettől függetlenül nagy buli volt.
Az, hogy a legszebb sport, az igaz... talán a snowboard még az, amit mindig, bármikor...
No meg a kajak... meg a bicikli...

HUN337

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #22142 Dátum: 2009.02.20 08:07:15 »

Nos, mi egy veterán 25-ös jolléval nyomtuk.... és nálunk szerencsére a kapitány rendelte el a kötelező alkoholfogyaztást  :lol:
Talán ennek (is) köszönhető, hogy amikor Ti befutottatok, akkor mi még Keszthely felé tartottunk valahol Fenyvesnél.  :szemez:
Ettől függetlenül nagy buli volt.
Az, hogy a legszebb sport, az igaz... talán a snowboard még az, amit mindig, bármikor...
No meg a kajak... meg a bicikli...


Uff, hát nemtom. èn 6kor amikor beértem (fél órát aludtam éjjel, azt is a kormány melett kidölve) elégé kivoltam, nem tudom kibirtam e volna még egy szakasz nyugati medencét :)
melyik 25es mentetek? nem a bolygó véletlenül?

Amugy nekem a Ski tartja még az osztott elsö helyet, utánna meg a mountainbike meg a LaCrosse...

Ezért is szeretem az Ave-t... minden belefér ami ezekhez a sportokhoz kell, meg még a kis hajómat is el tudom huzogatni ide oda ha külföldön van verseny. Ez volt a fö ok hogy nem STi-t vettem hanem ezt!

Idén is tervezitek az indulást?

üdv

Peti

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #22143 Dátum: 2009.02.20 09:50:30 »
Most képzeljétek el ugyanezt úgy, hogy a 10-12 tonnás szóló teherautó helyett egy 40 tonnás nyerges szerelvény rohan bele a sorba; az autók be vannak fékezve; és a sor előtt nem üres hely van, hanem egy másik 40 tonnás kamion hátulja  ::) ...

Van fönt egy ilyen videó, sztem régebben ide is belett linkelve, ott pont ez történik amit leírtál :wacko:

Peti

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #22144 Dátum: 2009.02.20 09:54:04 »
Az utolsó két kocsi gyakorlatilag megsemmisült.

Azért azt tegyük hozzá hogy az két kocsi egy Kacsa meg egy Autobianchi, bár utolsó autóként lehet egy S-Mercibe se ülnék szívesen. :ph34r:

01010011

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #22145 Dátum: 2009.02.20 09:54:22 »
melyik 25es mentetek? nem a bolygó véletlenül?
Nem, Réboval:


Amugy nekem a Ski tartja még az osztott elsö helyet, utánna meg a mountainbike meg a LaCrosse...
Ezért is szeretem az Ave-t... minden belefér ami ezekhez a sportokhoz kell, meg még a kis hajómat is el tudom huzogatni ide oda ha külföldön van verseny.
Nekem mondod? Én aztán kihasználom minden tulajdonságát, pár kép:





Ez volt a fö ok hogy nem STi-t vettem hanem ezt!
Hmmm... Ehhez csak egy kép az előző autómról:


Idén is tervezitek az indulást?
Naná...
« Utoljára szerkesztve: 2009.02.27 11:59:24 írta 01010011 »

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: Beszélgessünk
« Válasz #22146 Dátum: 2009.02.20 10:04:54 »
Kitalálom! Ti rokonlelkek vagytok  :D :D :D
kisa
born to ride

WeSzil

  • Pixel & Bit rendezőnő
  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 608
    • weigel.hu - webfejlesztés
Re: Beszélgessünk
« Válasz #22147 Dátum: 2009.02.20 11:58:09 »
Ajaj, akkor lehet én rögtön a kétoldalú ragasztóval megerősítést fogom választani, ha kapok ilyen matricát  :szemez:
Megnézem majd, ha nem dobtam ki, akkor pénteken tudok vinni  :)

Köszi, örülnék neki :)
WeSzil - IQ²  ¤ 299  :)
{Aygo}
weboldal készítés - weigel.hu

HUN337

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #22148 Dátum: 2009.02.20 19:32:43 »
Kitalálom! Ti rokonlelkek vagytok  :D :D :D

Lassan ettöl tartok énis :)

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Beszélgessünk
« Válasz #22149 Dátum: 2009.02.20 21:05:09 »
Kitalálom! Ti rokonlelkek vagytok  :D :D :D
Szerintem meg csak simán egy darab skizofrén emberről van szó. Csak most magára talált(ak). :devil:  :flowers:
Gabe 254.

andzsin

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 591
Re: Beszélgessünk
« Válasz #22150 Dátum: 2009.02.21 07:30:47 »
nincs valami ötletetek, hogy totálkáros TS Yarist hogyan lehet jó árban elpasszolni? a kaszni egyes részei menthetők, a motor teljesen egyben van. egy ismerősöm kérdezte, merthogy a bontók "vas" árban veszik meg. mondtam neki, adja el egyenként az alkatrészeket:)

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #22151 Dátum: 2009.02.21 10:45:14 »
nincs valami ötletetek, hogy totálkáros TS Yarist hogyan lehet jó árban elpasszolni? a kaszni egyes részei menthetők, a motor teljesen egyben van. egy ismerősöm kérdezte, merthogy a bontók "vas" árban veszik meg. mondtam neki, adja el egyenként az alkatrészeket:)
Jobban jár ha szétszedi és darabokban felrakja valahova...pl vatera stb.. pl a műszerfalért többet kap mint a bontó adna az egészért!! utána meg az üres kasznit vigye be egy bontóba azt kérjen egy bontási igazolást rá....
Tudom miről beszélek...nekem is van egy bontott camry-m...én is ezt csinálom!! :D
« Utoljára szerkesztve: 2009.02.21 12:01:34 írta szkaresz28 »

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: Beszélgessünk
« Válasz #22152 Dátum: 2009.02.21 10:50:38 »
nincs valami ötletetek, hogy totálkáros TS Yarist hogyan lehet jó árban elpasszolni?

Esetleg használtautós oldalakon lehetne hirdetni donorként, vagy alkatrésznek, árveréses oldalakon alkatrészeket ezzel párhuzamosan lehet hirdetni. Képek mindenképpen legyenek a hirdetéshez.
kisa
born to ride

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #22153 Dátum: 2009.02.21 12:47:07 »
Az utolsó két kocsi gyakorlatilag megsemmisült.

Azért azt tegyük hozzá hogy az két kocsi egy Kacsa meg egy Autobianchi, bár utolsó autóként lehet egy S-Mercibe se ülnék szívesen. :ph34r:

Mindegy lenne! A sor végén tényleg mindegy lenne. 40 tonna ellen no chance. Régebben láttam az AB-ben egy képet egy balesetről, ahol egy új E-Klasse (akkori új, dupla lámpás) meg egy szintén új Polo került két kamion közé a dugó végén. Teljesen felismerhetetlen, és megdöbbentően rövid fémtömb maradt csak belőlük.

Ezért szeretnék az EU-illetékesek közül sokan kötelezővé tenni teherautókban a teljes automatikus lefékezésre is képes, radaros távolságtartó biztonsági rendszert - ez egyelőre csak opció, és nyilván messze nem minden típushoz. Mert a sofőrök néha el fognak aludni/bambulni, ezt nem lehet kivédeni.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

HUN337

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #22154 Dátum: 2009.02.22 01:48:51 »
nincs valami ötletetek, hogy totálkáros TS Yarist hogyan lehet jó árban elpasszolni? a kaszni egyes részei menthetők, a motor teljesen egyben van. egy ismerősöm kérdezte, merthogy a bontók "vas" árban veszik meg. mondtam neki, adja el egyenként az alkatrészeket:)

mennyit kér érte? lehett tudok segitteni...