Szerző Téma: Corona  (Megtekintve 305452 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12152
Corona
« Válasz #120 Dátum: 2006.03.22 09:28:33 »
Te Pali, szeretnem a corona ujjászületését segiteni 4 db téli gumival.   :nagymosoly:
tehát szeretnék felajánlani ingyen és bérmentve 4 db continental contrans 165/70 r13 téli gumit.  :hipnozis:
érdekel? ezek a gumik ***a jók most is ezek vannak a kocsimon a múlt heti müszakin röhögve átmentek csak egyedül a szélsöséges téli körülményeket nem birják. télen az alpokban már csúsztak a tengelyig érő hóban.
nagyon sajnálom őket de már nem rakom fel újra
egyenletesen vannak kopva , és tök jók.
érdekel?

[a csatolmányt egy admin törölte]
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Corona
« Válasz #121 Dátum: 2006.03.22 10:43:36 »
Idézetet írta: "murray"
Te Pali, szeretnem a corona ujjászületését segiteni 4 db téli gumival.   :nagymosoly:
tehát szeretnék felajánlani ingyen és bérmentve 4 db continental contrans 165/70 r13 téli gumit.  :hipnozis:
érdekel? ezek a gumik *** jók most is ezek vannak a kocsimon a múlt heti müszakin röhögve átmentek csak egyedül a szélsöséges téli körülményeket nem birják. télen az alpokban már csúsztak a tengelyig érő hóban.
nagyon sajnálom őket de már nem rakom fel újra
egyenletesen vannak kopva , és tök jók.
érdekel?


Hát öregem , ez nagyon gáláns ajánlat  :oops:  :10: ...

Ha tényleg komolyan gondolod , akkor , hálás köszönettel , természetesen érdekel  :) ! Föltéve , hogy meg tudod oldani a tárolásukat addig , amíg én legközelebb BP-en járok és át tudom őket venni ... nem gond ez ? Lehet , hogy csak hónapok múlva kerül sor rá ...
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12152
Corona
« Válasz #122 Dátum: 2006.03.22 11:20:30 »
jóvan örülök h érdekel,  :szemez: remélem a méret is jó lesz. :hmm:  akkor mától vigyázok a gumijaidra  :kacag:
nemsoká leszedem őket jönnek fel a nyári pirellik ezeket meg elviszem anyámékhoz ott berakom a garazsba és ha jössz pestre akkor összejovünk és viheted. nagyon megkedveltem ezeket a gumikat hiába német, ill. ez spec angol gyártmány de mindegy. aza baj h ez ujonnan 20e /db
itten a linkje.
http://www.conti-online.com/generator/www/de/de/continental/automobil/themen/van_reifen/winter/hidden/contrans/master_de.html#

müszakin átmenni vagy téli használatra is jó.
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Corona
« Válasz #123 Dátum: 2006.03.22 15:10:30 »
Idézetet írta: "murray"
jóvan örülök h érdekel,  :szemez: remélem a méret is jó lesz. :hmm:  akkor mától vigyázok a gumijaidra  :kacag:
nemsoká leszedem őket jönnek fel a nyári pirellik ezeket meg elviszem anyámékhoz ott berakom a garazsba és ha jössz pestre akkor összejovünk és viheted. nagyon megkedveltem ezeket a gumikat hiába német, ill. ez spec angol gyártmány de mindegy. aza baj h ez ujonnan 20e /db
itten a linkje.
http://www.conti-online.com/generator/www/de/de/continental/automobil/themen/van_reifen/winter/hidden/contrans/master_de.html#

müszakin átmenni vagy téli használatra is jó.


Rendben , akkor ha járok BP-n , előtte mindenképpen kereslek ! És köszi mégegyszer nagyon  :D

Egyébként a startfelni.hu-n jelenleg éppen 13 ezerért árulják a Conti Winter TS 780-as darabját ;) ...
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12152
Corona
« Válasz #124 Dátum: 2006.03.24 09:00:39 »
és meddig marad a corona Fonyódon?  mik a közelebbi terveid vele? le is akarod vizsgáztatni meg ilyesmi gondolom.
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Corona
« Válasz #125 Dátum: 2006.03.24 12:32:10 »
Idézetet írta: "murray"
és meddig marad a corona Fonyódon?  mik a közelebbi terveid vele? le is akarod vizsgáztatni meg ilyesmi gondolom.


Április 5.-én vagy 6.-án hozom vissza Pécsre . Őszig elálldogál a ház előtt , aztán szeptembertől bérelek neki egy garázst . A terveimet vele kapcsolatosan már sokszor leírtam , pár napja neked is  :) ... felújítás , majd , ha lesz pénz . Közelebbi tervek nincsenek . Vizsgája majd akkor lesz , ha kész lesz a felújítás .
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )


David

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 127
Corona
« Válasz #127 Dátum: 2006.03.29 21:48:24 »
Egyébként gratulálok az autóhoz Palaczk, szerintem a régebbi Toyoták közül az egyik legszebb autó még ma is.
Én első látásra beleszerettem, szerinted van még eladó az országban??? :nagymosoly:


David
avid :toy: Fan

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Corona
« Válasz #128 Dátum: 2006.03.30 20:58:34 »
Idézetet írta: "David"
Hali!

Nézzétek mit találtam:

http://www.keystoneautocenter.com/

az első kép

vagy közelebbről:

http://images.google.co.hu/imgres?imgurl=http://www.keystoneautocenter.com/full/80_corona.jpg&imgrefurl=http://www.keystoneautocenter.com/&h=525&w=700&sz=246&tbnid=vv-CWNb_u7MJ:&tbnh=103&tbnw=138&prev=/images%3Fq%3Dtoyota%2Bcorona%26hl%3Den%26lr%3D&start=1&sa=X&oi=images&ct=image&cd=0


David


Igen , ezt már én is láttam , borzasztó régóta árulják . Már nyáron is fenn volt ez a hirdetés a neten . Az amik valszeg nem igazán buknak a veterán japán kocsikra , ehhez képest pedig sok a közel 2000 USD ár . Mondjuk , Európában már rég elkelt volna ennyiért , mert amúgy szépnek látszik , és iszonyat ritka .

Amúgy ez a kocsi gyakorlatilag azonos az enyémmel , ezt a modellt minden kontinensen gyakorlatilag ugyanolyan formában árulták , bár a designon látszik , hogy azért elsősorban az amerikai ízlést célozták meg vele . Az enyémtől a képen látható amerikai kivitel csak a gumikban , dísztárcsákban , oldalsó helyzetjelzőkben és a krómozott tükrökben tér el - ezek sokkal szebbek is , mint az enyémek - meg az ormótlan fekete lökhárítóban , ami viszont sokkal rondább !
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Corona
« Válasz #129 Dátum: 2006.03.30 21:05:01 »
Idézetet írta: "David"
Egyébként gratulálok az autóhoz Palaczk, szerintem a régebbi Toyoták közül az egyik legszebb autó még ma is.
Én első látásra beleszerettem, szerinted van még eladó az országban??? :nagymosoly:


David


Örülök hogy tetszik :)

Én eddig ezen az amerikain kívül eladót még soha , sehol nem láttam . Nagyon ritka az autó , az elmúlt 20 év alatt élőben összesen 9 ilyet láttam , a miénket is beleszámítva ! Ebből -a miénkkel együtt- négy volt magyar , de ebből kettőt vagy 15 évvel ezelőtt láttam , és már akkor is rozzantak voltak .

Amiről biztosan tudok , hogy a német Japan Classic Freunde egyesületen belül van egy Coronás is , amint az az egyik talijukon készült képről kiderül : http://www.japanclassicfreunde.de/html/nippon_classic_cars_13.html
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Corona
« Válasz #130 Dátum: 2006.03.31 14:22:47 »
Gyönyörűek a kocka-ikerlámpás Coronák de ez a non plus ultra sztem:

Celica
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Corona
« Válasz #131 Dátum: 2006.04.01 18:30:28 »
Idézetet írta: "Trotter66"
Gyönyörűek a kocka-ikerlámpás Coronák de ez a non plus ultra sztem:

Celica


Ez sztem is az egyik legszebb valaha gyártott Toyota  :10: !
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Corona
« Válasz #132 Dátum: 2006.04.04 00:46:37 »
Na , reggel irány a szép Balaton  :D ... a bibi csak az , hogy vonattal , ayyyyy , nem szeressük vonatot  :? ... dehát ezt muszáj így csinálni , mert holnapután , visszafelé már a Coronával jövök  :vag2:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12152
Corona
« Válasz #133 Dátum: 2006.04.04 08:54:34 »
mennék én még vonattal is a balcsira Palaczk papa!  :sir:
néha úútálom már bp-et.
a gumik amiket igértem jövö héten lekerülnek a kocsiról. akkor kell úgye?
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Corona
« Válasz #134 Dátum: 2006.04.05 21:29:49 »
Idézetet írta: "murray"
mennék én még vonattal is a balcsira Palaczk papa!  :sir:
néha úútálom már bp-et.
a gumik amiket igértem jövö héten lekerülnek a kocsiról. akkor kell úgye?


Igen , hogyne kéne , köszi még egyszer :) ... ha minden igaz , vmikor hó vége felé értük is tudok majd menni .

Amúgy a vonat olyan szar volt , mint amit vártam  :? ... büdös , elmondhatatlanul koszos (legszívesebben le sem ültem volna , az ablakon meg alig lehetett kilátni) , lassú (Pécs-Bélatelep 3 óra) - és úgy fűtöttek , mintha nem plusz , hanem mínusz 15 lett volna kint , a hajam majd' leégett  :robbanfej: ... na mindegy , eddig sem szerettem , ezután is kerülni fogom !
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )