Szerző Téma: Vigyázzatok!Corolláról így lopják a keréktárcsát  (Megtekintve 19850 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Vigyázzatok!Corolláról így lopják a keréktárcsát
« Válasz #15 Dátum: 2005.06.01 12:41:13 »
Idézetet írta: "Satriani"
Nekem szerencsére olyan csúf dísztárcsáim vannak, hogy azok nem fognak kelleni senkinek :lol: Az előző tulaj idején nyilván lelopták az eredeti, Toyota feliratú tárcsákat, és ő frappánsan a Tescóból pótolta a hiányt :D


Ez nem olyan biztos  :)
Keresztapám OFF BMW -jéröl a Tesco 300Ft -os dísztárcsát lopták le kb 2 hete   :?
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

Satriani

  • Vendég
Vigyázzatok!Corolláról így lopják a keréktárcsát
« Válasz #16 Dátum: 2005.06.01 14:51:27 »
Idézetet írta: "Deep Rush"
Keresztapám OFF BMW -jéröl a Tesco 300Ft -os dísztárcsát lopták le kb 2 hete   :?

Látod, nem volt elég ronda :lol: Az enyém az, hidd el.


music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Vigyázzatok!Corolláról így lopják a keréktárcsát
« Válasz #17 Dátum: 2005.06.01 23:49:15 »
Idézetet írta: "Deep Rush"
Keresztapám OFF BMW -jéröl a Tesco 300Ft -os dísztárcsát lopták le kb 2 hete   :?

Biztos azt hitték, hogy drága BMW alkatrészhez jutottak... :twisted:  :twisted:  :twisted:
music     

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Vigyázzatok!Corolláról így lopják a keréktárcsát
« Válasz #18 Dátum: 2005.06.02 07:59:57 »
Idézetet írta: "Satriani"
Az enyém az, hidd el.

Húú, ez tényleg gáz?  :shock:  Nem szégyelled?  :oops:
 :wink:  :D
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

Satriani

  • Vendég
Vigyázzatok!Corolláról így lopják a keréktárcsát
« Válasz #19 Dátum: 2005.06.02 08:46:11 »
Idézetet írta: "whis"
Idézetet írta: "Satriani"
Az enyém az, hidd el.

Húú, ez tényleg gáz?  :shock:  Nem szégyelled?  :oops:
 :wink:  :D


Dehogynem :lol:

Mikor februárban megvettük az autót, első dolgom lett volna lecserélni gyárira, de az autó kezdőrészlete eléggé leterhelt, úgyhogy nem vettem gyárit. Tavasszal pedig rákerültek az alufelnik, úgyhogy most egyelőre nem igzat. Viszont olvasva a fórumot egyre inkább érik bennem, hogy télen sem fogok gyári tárcsákat venni, ha így lopják őket. Inkább járok ezzel a rondával, vagy dísztárcsa nélkül :)

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Vigyázzatok!Corolláról így lopják a keréktárcsát
« Válasz #20 Dátum: 2005.06.02 09:13:41 »
Satriani:
Rénéztem az autódra és ezzel a dísztárcsával a 3-mal ezelőtti -ismerősék- Ford Fiestája jutottak eszembe. Tényleg elég jó lopásgáló kinézetük van  :?

tte

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 8
tte
« Válasz #21 Dátum: 2005.06.02 23:07:15 »
sziasztok érdekes a téma ,de sajnos ezek adolgok elkerülhetelenek
ha kocsid van,vagy rácsapják az ajtót a parkolóban vagy letörnek valamit vagy nekimennek és elhuzzák a csikot.
nekem szerencsére van jó külföldi kapcsolatom és kb 8éve toyotázom
ha valakinek kell valami ismerek nagyonsok bontót és nagyonnagy
kedvezményeket tudok intézni csaó tte@tvn.hu

Satriani

  • Vendég
Vigyázzatok!Corolláról így lopják a keréktárcsát
« Válasz #22 Dátum: 2005.06.03 07:48:40 »
Idézetet írta: "squiddy"
Satriani:
Rénéztem az autódra és ezzel a dísztárcsával a 3-mal ezelőtti -ismerősék- Ford Fiestája jutottak eszembe. Tényleg elég jó lopásgáló kinézetük van  :?

Hát még, ha hozzávesszük, hogy egy hete váltózár is van benne, amit jóóó kis matricákkal is hirdetek, akkor biztos lehetek abban, hogy télen majd nem nagyon piszkál hozzá senki az autóhoz :lol:

Nekem egyébként a Tesco mint fogalom ugrott be ezekről a förmedvényekről. A kereskedő még csak beszélt a kocsiról, mikor azt találta mondani, hogy "a tulaj alufelnikkel hozta be az autót, de meggondolta magát, majd meglátják, miről beszélek" :lol:

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Vigyázzatok!Corolláról így lopják a keréktárcsát
« Válasz #23 Dátum: 2005.07.12 11:25:02 »
Az osztrákoknál ócsóbban lehet kapni "eredeti" :toy: dísztárcsát. Yarishoz, Corollához. 10-11 EURO környékén volt 5-6 hónapja. Nem tudom mennyire eredeti, de a fröcsöntött műanyag belső oldalán is ott virít a :toy: jel és teljesen olyan, mint a gyári. Szóval lehet, hogy hamis a cucc ezen az áron, de biztos, hogy gyári volt a minta és nagyon jól sikerülnek az utánzatok (vagy csak korrekt áron adják). Bkrisznek már van ilyen, tőle kérdezzetek, bár most nagyon eltűnt.....
Üdv: Kishaver 74

Dragon79

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 239
disztárcsák betárazva
« Válasz #24 Dátum: 2005.07.12 13:43:20 »
Na én úgy voltam ezzel a kérdéssel, hogy eleve úgy álltam hozzá: elopják, eltörik, leesik... stb.  :wink:  Tehát elsétáltama tecsóba, és vettem két garnitura egyforma disztárcsát. Nem a legalájból... azért szép is legyen, jó anyag is legyen.
Na szóval 4-et felraktam a kerekekre, 4-et meg beraktam a csomagtartóba tartalékba. Eddig egy horvártországi úton kopott el egy /valószinü leszédült az egyik hegyi kanyarban  :D /. Gond egy szál se, újratáraztam.  :D

Na persze azért a gyári alufelniket könnyes szemekkel nézgetném az autón, de most valhogy nincs kedvem hozzá...  :roll:  Egyenölre azzal is megelékszek, ha jó lesz a motor.
126.] volt valamikor, de kilépett a klubból, mert 1 év után se tudták elküldeni a toyotás apróságokat, pedig többször is kérte szépen,  most meg tagdíjat követelenek tölle.

Profy

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3148
  • Bontó szökevény 5,2L országút :D
Vigyázzatok!Corolláról így lopják a keréktárcsát
« Válasz #25 Dátum: 2005.07.12 13:52:18 »
Idézetet írta: "kishaver"
Az osztrákoknál ócsóbban lehet kapni "eredeti" :toy: dísztárcsát. Yarishoz, Corollához. 10-11 EURO környékén volt 5-6 hónapja. Nem tudom mennyire eredeti, de a fröcsöntött műanyag belső oldalán is ott virít a :toy: jel és teljesen olyan, mint a gyári. Szóval lehet, hogy hamis a cucc ezen az áron, de biztos, hogy gyári volt a minta és nagyon jól sikerülnek az utánzatok (vagy csak korrekt áron adják). Bkrisznek már van ilyen, tőle kérdezzetek, bár most nagyon eltűnt.....


Esetleg ha arra jársz veszel nekem 4 db 14-est?
Toyota Avensis I.Se 2002 kifutó

16

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Vigyázzatok!Corolláról így lopják a keréktárcsát
« Válasz #26 Dátum: 2005.07.12 14:02:18 »
Idézetet írta: "Profy"
Idézetet írta: "kishaver"
lehet, hogy hamis a cucc ezen az áron, de biztos, hogy gyári volt a minta és nagyon jól sikerülnek az utánzatok (vagy csak korrekt áron adják). Bkrisznek már van ilyen, tőle kérdezzetek, bár most nagyon eltűnt.....
Esetleg ha arra jársz veszel nekem 4 db 14-est?
Inkább a szombathelyi alakulatot kell keresni. Xanyi meg Zénóka néha néha megfordul arra felé havonta 1-2 alkalommal. Én a futár szoktam lenni.  Szerintem most engem utálnak, de segíteni fognak neked :lol:  :lol:
Üdv: Kishaver 74

Profy

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3148
  • Bontó szökevény 5,2L országút :D
Vigyázzatok!Corolláról így lopják a keréktárcsát
« Válasz #27 Dátum: 2005.07.12 14:06:30 »
Idézetet írta: "kishaver"
Idézetet írta: "Profy"
Idézetet írta: "kishaver"
lehet, hogy hamis a cucc ezen az áron, de biztos, hogy gyári volt a minta és nagyon jól sikerülnek az utánzatok (vagy csak korrekt áron adják). Bkrisznek már van ilyen, tőle kérdezzetek, bár most nagyon eltűnt.....
Esetleg ha arra jársz veszel nekem 4 db 14-est?
Inkább a szombathelyi alakulatot kell keresni. Xanyi meg Zénóka néha néha megfordul arra felé havonta 1-2 alkalommal. Én a futár szoktam lenni.  Szerintem most engem utálnak, de segíteni fognak neked :lol:  :lol:


Oksa rendben.Vagy esetleg tip hogy hol van és akkor megvetetem olyannal aki arra jár. :D
Toyota Avensis I.Se 2002 kifutó

16

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Vigyázzatok!Corolláról így lopják a keréktárcsát
« Válasz #28 Dátum: 2005.07.12 14:30:37 »
Idézetet írta: "Profy"
Idézetet írta: "kishaver"
Idézetet írta: "Profy"
Idézetet írta: "kishaver"
lehet, hogy hamis a cucc ezen az áron, de biztos, hogy gyári volt a minta és nagyon jól sikerülnek az utánzatok (vagy csak korrekt áron adják). Bkrisznek már van ilyen, tőle kérdezzetek, bár most nagyon eltűnt.....
Esetleg ha arra jársz veszel nekem 4 db 14-est?
Inkább a szombathelyi alakulatot kell keresni. Xanyi meg Zénóka néha néha megfordul arra felé havonta 1-2 alkalommal. Én a futár szoktam lenni.  Szerintem most engem utálnak, de segíteni fognak neked :lol:  :lol:
Oksa rendben.Vagy esetleg tip hogy hol van és akkor megvetetem olyannal aki arra jár. :D
Nem fogom pontosan írni, mert én még csak 1x voltam. Xanyi kb 5x magyarázta el valamelyik Yarisos topicban töviről hegyire merre kell menni. Szóval Obervart a helység név és a Forstingert kell keresni vagy van egy gumis is, ahol még lehet kutakodni ilyen ügyben. De tényleg Xanyi, vagy Zénóka fog segíteni nektek pontosan, ők nagyon vágják ezt a témát.
Üdv: Kishaver 74

AttilaZK

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 13
Vigyázzatok!Corolláról így lopják a keréktárcsát
« Válasz #29 Dátum: 2006.10.30 22:23:11 »
Én azt az 5letet kaptam, hogy gyorskötözõvel lehet rögzíteni a dísztárcsákat, lehetõleg fehérrel.
A tolvajok ritkán járnak csípõ-fogóval. Abban is segít, hogy éles kanyarokban ne engedjen a centrifugális erõnek és repüljön UFO-ként a 7-8000 Ft.
ISTJU: A gyorskötözõ egyébként nagyon hasznos ha a "céltáblát" ki akarod rögzíteni  :evil:
Bárdinál van olcsó, de a legtöbb TESCO gazdaságost is õk szálljtják be. Nem túl jó minõségûek, mert könnyen repülnek ha nincsenek rögzítve a fenti gyorskötözõvel.
AttilaZK
Corolla Verso D-4D Sol '04