Szerző Téma: Vigyázzatok!Corolláról így lopják a keréktárcsát  (Megtekintve 21797 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

istju

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 18
Üdvözlök mindenkit!
Kedves fórumozó társaim, tegnap a szolnoki nagyáruházi parkolóban lelopták az egyik feléről a Corollánknak a műanyag eredeti (2db)dísztárcsákat.
Beálltak háttal a kocsinknak, a kocsiban ülő nővel veszekedést színlelve egy szőke bajszos baseball sapkás férfi kilépett és 15sec alatt csinálta meg a lopást.
Vigyázzon mindenki!
Ja a szőke férfinak üzenem, hogy megvan a rendszáma, így egy-két fontos adat is róla.
És mielőtt még rosszra gondolna a tolvaj, elmondom, hogy elég régen értek a fegyverek kezeléséhez, mivel 10 éve ezt tanítom egy oktatási intézményben.
Toyotások vigyázzatok a zsiványokkal, főleg ha színlelt veszekedést láttok egy parkolóban!

Peter

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1629
Re: Vigyázzatok!Corolláról így lopják a keréktárcsát
« Válasz #1 Dátum: 2005.05.06 21:50:50 »
Idézetet írta: "istju"
Üdvözlök mindenkit!
Kedves fórumozó társaim, tegnap a szolnoki nagyáruházi parkolóban lelopták az egyik feléről a Corollánknak a műanyag eredeti (2db)dísztárcsákat.
Beálltak háttal a kocsinknak, a kocsiban ülő nővel veszekedést színlelve egy szőke bajszos baseball sapkás férfi kilépett és 15sec alatt csinálta meg a lopást.
Vigyázzon mindenki!
Ja a szőke férfinak üzenem, hogy megvan a rendszáma, így egy-két fontos adat is róla.
És mielőtt még rosszra gondolna a tolvaj, elmondom, hogy elég régen értek a fegyverek kezeléséhez, mivel 10 éve ezt tanítom egy oktatási intézményben.
Toyotások vigyázzatok a zsiványokkal, főleg ha színlelt veszekedést láttok egy parkolóban!


Basszus, ugye legalabb eltoritek mindket kezet?

Majd tudosits a fejlemenyekrol.

Mi volt a rendszama?
Beirhatnad ide.

istju

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 18
Vigyázzatok!Corolláról így lopják a keréktárcsát
« Válasz #2 Dátum: 2005.05.07 08:56:44 »
Tisztelt Péter!
Hát persze, hogy küldök be egy hozzászólást, és ha rendőr haverok rábuknak a témára, még arról is, hogy kis mezővárosomban a lakótelepeken megfújják a teljes kerékkészletet- a pótkereket kivéve- is.
Érdeklődésedet köszönöm Péter!
Maradok Tisztelettel:Istju

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Re: Vigyázzatok!Corolláról így lopják a keréktárcsát
« Válasz #3 Dátum: 2005.05.07 13:04:32 »
Idézetet írta: "istju"
Üdvözlök mindenkit!
Kedves fórumozó társaim, tegnap a szolnoki nagyáruházi parkolóban lelopták az egyik feléről a Corollánknak a műanyag eredeti (2db)dísztárcsákat.
Beálltak háttal a kocsinknak, a kocsiban ülő nővel veszekedést színlelve egy szőke bajszos baseball sapkás férfi kilépett és 15sec alatt csinálta meg a lopást.
Vigyázzon mindenki!
Ja a szőke férfinak üzenem, hogy megvan a rendszáma, így egy-két fontos adat is róla.
És mielőtt még rosszra gondolna a tolvaj, elmondom, hogy elég régen értek a fegyverek kezeléséhez, mivel 10 éve ezt tanítom egy oktatási intézményben.
Toyotások vigyázzatok a zsiványokkal, főleg ha színlelt veszekedést láttok egy parkolóban!


Újkorában apám 2-hetes kocsijárol vitték el mind a 4 tárcsát, a szalonban 15e/darab a gyári!!! - azóta is tescogazdaságos van neki, én meg nyáron alukereket hordok, télen meg nem teszem fel!
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Vigyázzatok!Corolláról így lopják a keréktárcsát
« Válasz #4 Dátum: 2005.05.07 22:29:08 »
Idézetet írta: "Tamás69"
Idézetet írta: "istju"
Üdvözlök mindenkit!
Kedves fórumozó társaim, tegnap a szolnoki nagyáruházi parkolóban lelopták az egyik feléről a Corollánknak a műanyag eredeti (2db)dísztárcsákat.
Beálltak háttal a kocsinknak, a kocsiban ülő nővel veszekedést színlelve egy szőke bajszos baseball sapkás férfi kilépett és 15sec alatt csinálta meg a lopást.
Vigyázzon mindenki!
Ja a szőke férfinak üzenem, hogy megvan a rendszáma, így egy-két fontos adat is róla.
És mielőtt még rosszra gondolna a tolvaj, elmondom, hogy elég régen értek a fegyverek kezeléséhez, mivel 10 éve ezt tanítom egy oktatási intézményben.
Toyotások vigyázzatok a zsiványokkal, főleg ha színlelt veszekedést láttok egy parkolóban!


Újkorában apám 2-hetes kocsijárol vitték el mind a 4 tárcsát, a szalonban 15e/darab a gyári!!! - azóta is tescogazdaságos van neki, én meg nyáron alukereket hordok, télen meg nem teszem fel!


Nekünk a Coronán nem voltak dísztárcsák , úgyhogy arról meg a típus- és márkajelzéseket lopták le rendszeresen a lakótelepi parkolóban , még anno mikor ott laktunk ; néhány hónap alatt (amíg tanultunk a leckéből és kibéreltünk egy garázst) két teljes garnitúrát  :x
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

kuf

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 239
    • http://www.igeny.hu/corolla
Vigyázzatok!Corolláról így lopják a keréktárcsát
« Válasz #5 Dátum: 2005.05.08 10:10:52 »
Nálam az alufelnim alu-szelepsapkáit lopták el 2x.. :(
(A melóhelyem elől, bekamerázott/bevilágított, járőrős védelemmel ellátott
parkolóból..:)

üdv,
kuf

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Vigyázzatok!Corolláról így lopják a keréktárcsát
« Válasz #6 Dátum: 2005.05.08 11:36:58 »
Idézetet írta: "kuf"
Nálam az alufelnim alu-szelepsapkáit lopták el 2x.. :(
(A melóhelyem elől, bekamerázott/bevilágított, járőrős védelemmel ellátott
parkolóból..:)

üdv,
kuf


Ja tényleg . Pár éve én is vettem a Camryre szép fém szelepsapkákat . Két hét alatt elfogytak , először az egyik oldalról kettő , aztán a megmaradtak egyesével  :x

Anno a 412-esemre meg fölszereltem két szép kürtöt , félig rejtetten a lökhárító alá . Igen naiv ötlet volt . Kevesebb mint egy hét után lelopták őket  :evil:

Sajnos ebből a szempontból Magyarország a béka segge alatt jó mélyen tartózkodik  :(
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Peter

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1629
Vigyázzatok!Corolláról így lopják a keréktárcsát
« Válasz #7 Dátum: 2005.05.08 12:20:20 »
En a Suzimra kaptam egyszer a fatertol krom kipufogoveget. Jartam vele 1 hetig esoben, aztan tokre berozsdalt. Akkor egy zart udvarban alltam vele, egyik reggelre valaki lelopta a rozsdas veget. Nem akartam hinni a szememnek  :shock:

Valaki ezert kepes vol  zuhogo esoben, sarban a kocsi ala maszni, hogy leszedje...

Random_

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 442
    • http://borbelyj.spaces.live.com
Vigyázzatok!Corolláról így lopják a keréktárcsát
« Válasz #8 Dátum: 2005.05.09 08:38:09 »
Ilyenkor örülök, hogy van hova beállnom este mert bár falun lakom azért szombat esténként a sok bulizó fiatal szokott pusztítani.

Sőt jómagam is voltam egykoron ilyen még általánosban lopkodtuk a feliratokat szerencsére ez csak egy rövid időszakom volt.
Corolla 1.4 Terra --> Focus 1.6 Ghia [155]

istju

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 18
Vigyázzatok!Corolláról így lopják a keréktárcsát
« Válasz #9 Dátum: 2005.05.31 11:16:44 »
Üdvözlök mindenkit!
Nos uraim a jó magyar hatósági közegek nem tudták a jogállamiság keretein belül visszaadatni  kb. 10e Ft/db fogyasztói árú keréktárcsáimat az elkövetővel.
Neki üzenem, hogy törvénytisztelő állampolgár vagyok, de azért ne aludjon nyugodtan és a kevlar-mellény sem védi meg semmitől amit esetleg tőlem fog kapni, természetesen szigorúan betartva a Magyar Köztársaság törvényeit.
Egyébként Machiavelli írta néhány évszázaddal ezelőtt, hogy az az ország a jó ahol jók a törvények.
A minősítést ezek után rátok bízom.
Négy keréktárcsát egyébként a Bárdyéknál megrendeltem 7.860 Ft összáron, szerintem még dekoratívabb, mint a márkakereskedőké.
(Bocs Hillar ez nem a Te sarad)
Ezt a minősítést is rátok bízom.

Rozsomák

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 982
Vigyázzatok!Corolláról így lopják a keréktárcsát
« Válasz #10 Dátum: 2005.05.31 11:45:45 »
Idézetet írta: "istju"
Üdvözlök mindenkit!
Nos uraim a jó magyar hatósági közegek nem tudták a jogállamiság keretein belül visszaadatni  kb. 10e Ft/db fogyasztói árú keréktárcsáimat az elkövetővel.
Neki üzenem, hogy törvénytisztelő állampolgár vagyok, de azért ne aludjon nyugodtan és a kevlar-mellény sem védi meg semmitől amit esetleg tőlem fog kapni, természetesen szigorúan betartva a Magyar Köztársaság törvényeit.
Egyébként Machiavelli írta néhány évszázaddal ezelőtt, hogy az az ország a jó ahol jók a törvények.
A minősítést ezek után rátok bízom.
Négy keréktárcsát egyébként a Bárdyéknál megrendeltem 7.860 Ft összáron, szerintem még dekoratívabb, mint a márkakereskedőké.
(Bocs Hillar ez nem a Te sarad)
Ezt a minősítést is rátok bízom.

Fogadd együttérzésemet. :(
A rend éber őrei sajnos nem tesznek semmit, de ha Te igazságot szolgáltatsz, akkor az "igazságszolgáltatás" teljes szigorával sújtanak le rád. :evil:
A mi "demokráciánk" az elkövetőket védi. :(
dv,
   Rozsomák
TOYOTA COROLLA 2004 1.4 HB 20
"Az élet olyan, mint egy doboz bon-bon. Nem tudhatod, mit veszel ki belõle."

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4548
Vigyázzatok!Corolláról így lopják a keréktárcsát
« Válasz #11 Dátum: 2005.05.31 12:40:50 »
Idézetet írta: "istju"
Egyébként Machiavelli írta néhány évszázaddal ezelőtt, hogy az az ország a jó ahol jók a törvények.
A minősítést ezek után rátok bízom.

Az a baj, hogy a rendőröknek jogszerűnek kell lenniük – elvileg –, a bűnöző meg azt csinál, amit akar. A törvények néha nevetségesek és még rosszabbak lesznek.

Idézetet írta: "istju"
Négy keréktárcsát egyébként a Bárdyéknál megrendeltem 7.860 Ft összáron, szerintem még dekoratívabb, mint a márkakereskedőké.

Ez négy acél tárcsa? Nekem is kéne, mert nincs külön felnin a téli és a nyári gumi. Majd megnézem.
Attila 31
  - Avensis
- Prius

Rozsomák

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 982
Vigyázzatok!Corolláról így lopják a keréktárcsát
« Válasz #12 Dátum: 2005.05.31 14:31:15 »
Idézetet írta: "afekete"
Idézetet írta: "istju"
Egyébként Machiavelli írta néhány évszázaddal ezelőtt, hogy az az ország a jó ahol jók a törvények.
A minősítést ezek után rátok bízom.

Az a baj, hogy a rendőröknek jogszerűnek kell lenniük – elvileg –, a bűnöző meg azt csinál, amit akar. A törvények néha nevetségesek és még rosszabbak lesznek.

Idézetet írta: "istju"
Négy keréktárcsát egyébként a Bárdyéknál megrendeltem 7.860 Ft összáron, szerintem még dekoratívabb, mint a márkakereskedőké.

Ez négy acél tárcsa? Nekem is kéne, mert nincs külön felnin a téli és a nyári gumi. Majd megnézem.

Szerintem dísztárcsáról van szó és nem keréktárcsáról (azaz felniről).
15 sec alatt csak az F1-ben lopnak felnit.  :D
dv,
   Rozsomák
TOYOTA COROLLA 2004 1.4 HB 20
"Az élet olyan, mint egy doboz bon-bon. Nem tudhatod, mit veszel ki belõle."

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Vigyázzatok!Corolláról így lopják a keréktárcsát
« Válasz #13 Dátum: 2005.05.31 15:11:22 »
Téli időszakban én is mindig parázok, hogy valakinek pont majd az én dísztárcsáim kellenek. Ha elviszik (keze száradjon le könyöktől!), tuti nem veszek újat. Szerencsére napközben a melóhely zárt udvarán állok, otthon meg garázsban. Ami veszélyes, az a bevásárlások ideje  :x
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

Satriani

  • Vendég
Vigyázzatok!Corolláról így lopják a keréktárcsát
« Válasz #14 Dátum: 2005.05.31 16:19:42 »
Nekem szerencsére olyan csúf dísztárcsáim vannak, hogy azok nem fognak kelleni senkinek :lol: Az előző tulaj idején nyilván lelopták az eredeti, Toyota feliratú tárcsákat, és ő frappánsan a Tescóból pótolta a hiányt :D