Szerző Téma: Autós klubok közti gokartverseny. 2007.03.03. Szombat.  (Megtekintve 49574 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Dr.Gáz

  • Szervezők
  • Alap-tag
  • *****
  • Hozzászólások: 386
  • F1 Hiace TF 109
    • http://www.drgaz.hu
Autós klubok közti gokartverseny. 2007.03.03. Szombat.
« Válasz #135 Dátum: 2006.10.22 08:20:23 »
Idézetet írta: "Dr.Gáz"
Gyerekek csak óvatosan ne, hogy ti is így járjatok! :sir:
http://www.koreus.com/media/karting-accident.html


Ismét idézem önmagam  errõl beszéltem kemény aki még nem látta ajánlom figyelmébe! Csak erõs idegzetûeknek!!!!!!

http://www.koreus.com/media/karting-accident.html    :hmm:  :mivan:

tita

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 23
Autós klubok közti gokartverseny. 2007.03.03. Szombat.
« Válasz #136 Dátum: 2006.10.22 10:53:55 »
Idézetet írta: "Dr.Gáz"
Kedves Klubtagok!

Tamás és jómagam elnézést kérünk mindenkitõl, hogy nem sikerült a dobogó legfelsõ fokára állni a csapatnak.


NE CSINÁLD MÁR EZT!!!!!!!! Ez egyáltalán nem a Tomin mulott. Õ  mindent megtett, nem véletlenül övé lett a legjobb kör idõ!!!!!!  [smilie=icon_winner.gif] A Láda klub gyöngyszeme egy alpári stílust képviselt, ahol nem a játék és a verseny volt a fontos hanem a minden áron gyözni akarás. Ehez nagyon jól kihasználták a bundázott gokart kiosztást és a sportszerûtlenség eszközeit. Gratulálok nekik! :assshaking:
A verseny nagyon jó buli volt, kár hogy ez a "kis incidens" beárnyékolta azt, hogy a Tomi nagyszerû teljesítményéhez felhõtlenül tudjunk örülni.
Minden elismerésünk a Tomié és Szeke öccsérõl se feletkezzünk meg. Hiszen a legjobb 5 között õk mint TOYOTA-sok vettek részt!!!!! :toy:

Mickey! További szervezést és gyakorlást szeretnénk + egy saját pályát! A pénteki mikrotalikat is ott bonyolíthatnánk le! :nagymosoly:
zirájder öcccsém!!!!
Nyomd neki már várják a vesédet!

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Autós klubok közti gokartverseny. 2007.03.03. Szombat.
« Válasz #137 Dátum: 2006.10.22 12:46:57 »
Dr.Gáz:
Te most viccelsz....
A fiad és Szeke öccse nélkül sehol sem lettünk volna.....
Köszönjük a dobogós helyet!
Majd megpróbálunk felzárkózni hozzátok, hogy jövõre mi nyerhessünk.
 :nagymosoly:

Toygli003

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 700
Autós klubok közti gokartverseny. 2007.03.03. Szombat.
« Válasz #138 Dátum: 2006.10.22 18:52:22 »
Sziasztok!


Szerintem semmi okunk szégyenkezni, hisz mi voltunk a legjobbak. A Ladások felének szerintem a 8 általánosa is csak protekcióval van meg. Csak egy példa:
Az egyik barátom a Lada baráti körhöz tartozik és ez a Lada Club Hungary megfenyegette Õket, ha nem adják át a nevet(Lada Club) akkor egy-két autójuk felgyullad.
Kérdem én, hogy ez milyen hozzáállás, amikor egy márkát képviselnek mindketten??

Az igaz, hogy ha rendes Gokartban ültek volna a Láda tuti, elszáll, mint a gyõzelmi…

Valamiben azért igazuk volt nekik is, mert sajnos azon a pályán nem lehet sehogy elõzni csak ha ekkora paraszt vagy mint Õk!
 A Másik pedig az, hogy ugattak, hogy nem engedte el a Srácot a Tamás. Akkor az elsõ körben miért nem engedték el a Tamást? Mert ugyebár volt ilyen is.

Na mindegy. Várható volt, hogy Õk fognak gyõzni, mert elég sokat járnak oda, és azért eléggé ismerik a pályát.

Mi viszont gizdábbak vagyunk, mert Mi közel nem gyakoroltunk annyit, mint mások.

Szóval szerintem nagyon jók voltunk. Köszi mindenkinek, hogy eljött.

És az is jó volt, hogy jobban megismerhettem embereket, mivel nem sûrûn fordulok elõ találkozokon.
 :oops:  :oops:
Toygli
94' Carina E 1.6 XLI

Pecka

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 193
Autós klubok közti gokartverseny. 2007.03.03. Szombat.
« Válasz #139 Dátum: 2006.10.22 21:43:20 »
Hali!

Elõször is elismerésem mindenkinek aki ott volt függetlenül attól, hogy pörgette-e a volánt
vagy sem. Szerintem jó kis csapatot alkottunk és alapos leckét kaptunk gokartozásból egy olyan fiatalembertõl aki nem csak minket, hanem az egész mezõnyt alaposan helybenhagyta  :nagymosoly:
Sajnos történt egy két dolog, amely nem épp a sportszerûség fogalom hírnevét öregbíti, de ez szubjektív vélemény.
Biztosan azért gondolom ezt, mert más sportágban egy kevés tapasztalatom van és ez befolyásol ebbe az irányba.
Nem értek a gokarthoz, de gondolom általában meg szokták próbálni megelõzni a versenyzõtársat
- ha úgy tetszik ellenfelet - és nem a startot követõ kanyarban bal hátulról belehajtva befordítják...
Egyébként pedig az idõ nekünk, azaz Tamásnak dolgozik :hmm:

Összegezve: Gratulálok az egyéni helyezésekhez a két leggyorsabb Toyotásnak és a csapatnak is a II. helyhez !   :tapsi:
A többivel pedig nem érdemes foglalkozni, lapozni kell.
Egyébként csinálhatnánk egy "zártkörû" versenyt is.
Klubon belül 2-3 kategória: pl. Hölgyek, Profik, Amatõrök.

No és persze, hogy ne máséval csapkodjam a csalánt:
Amennyiben kellõ számban érdekli a Klubtársakat, akkor összeírom neveket, megpróbálom leszervezni stb.
Mivel csak mi leszünk, így mi nézünk idõpontot ami minél több embernek jó :nagymosoly:

Pl. évadzáró gumikoptatás & pedáltaposás december eleje körül ?
Pecka - Corolla HB Sol  64

Dr.Gáz

  • Szervezők
  • Alap-tag
  • *****
  • Hozzászólások: 386
  • F1 Hiace TF 109
    • http://www.drgaz.hu
Autós klubok közti gokartverseny. 2007.03.03. Szombat.
« Válasz #140 Dátum: 2006.10.23 02:51:01 »
Idézetet írta: "Pecka"
Hali!

Elõször is elismerésem mindenkinek aki ott volt függetlenül attól, hogy pörgette-e a volánt
vagy sem. Szerintem jó kis csapatot alkottunk és alapos leckét kaptunk gokartozásból egy olyan fiatalembertõl aki nem csak minket, hanem az egész mezõnyt alaposan helybenhagyta  :nagymosoly:
Sajnos történt egy két dolog, amely nem épp a sportszerûség fogalom hírnevét öregbíti, de ez szubjektív vélemény.
Biztosan azért gondolom ezt, mert más sportágban egy kevés tapasztalatom van és ez befolyásol ebbe az irányba.
Nem értek a gokarthoz, de gondolom általában meg szokták próbálni megelõzni a versenyzõtársat
- ha úgy tetszik ellenfelet - és nem a startot követõ kanyarban bal hátulról belehajtva befordítják...
Egyébként pedig az idõ nekünk, azaz Tamásnak dolgozik :hmm:

Összegezve: Gratulálok az egyéni helyezésekhez a két leggyorsabb Toyotásnak és a csapatnak is a II. helyhez !   :tapsi:
A többivel pedig nem érdemes foglalkozni, lapozni kell.
Egyébként csinálhatnánk egy "zártkörû" versenyt is.
Klubon belül 2-3 kategória: pl. Hölgyek, Profik, Amatõrök.

No és persze, hogy ne máséval csapkodjam a csalánt:
Amennyiben kellõ számban érdekli a Klubtársakat, akkor összeírom neveket, megpróbálom leszervezni stb.
Mivel csak mi leszünk, így mi nézünk idõpontot ami minél több embernek jó :nagymosoly:

Pl. évadzáró gumikoptatás & pedáltaposás december eleje körül ?


Ok benne vagyunk szervezd a többieknek!

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Autós klubok közti gokartverseny. 2007.03.03. Szombat.
« Válasz #141 Dátum: 2006.10.23 08:38:04 »
Ok menjünk :) De mehetünk máshova is ha tud valaki jobbat.

...és csak pár szó a "versenyrõl"

- egyéniben Tomi mente legjobb idõt, GRAT újra :)
- csapatban ahogy meg lett anno hírdetve (mindenki legjobb körének átlaga) másodikak lettünk, itt a ladások a negyedikek vagyis utolsók, de valahogy érdekes módon nem ez számított, hanem ebbõl is csináltak egy egyéni versenyt mint "döntõ" és annak ez eredménye lett a végeredmény. Miért is?

Szerintem ilyen szerezésû versenyen nem kéne többet részt vennünk, mert még a játékot is elrontják. Esetleg ha:
- a döntõ gokartjait nem az egyik lada-klubos osztja ki hanem sorsoljuk. (érdekes volt)
- a csapat végeredmény tényleg a 10 csapattag legjobb köreinek átlaga. (errõl semmi infót nem kaptunk, csak hogy 2. Pedig érdekelt volna hogy milyen átlag idõk jöttek ki. Máskor vigyünk notebookot és számoljunk? Siralmas...)

...és igen kereshetnénk egy jobb pályát is, mert az elszántság az megvan, de ilyen "igazságos" szervezéssel el lehet venni az ember kedvét.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Autós klubok közti gokartverseny. 2007.03.03. Szombat.
« Válasz #142 Dátum: 2006.10.23 15:53:35 »
Mindenkinek gratulálok aki részt vett. Remélem a legközelebbin én is ott tudok lenni. Egyik kollégámnak van konektja a ceglédi pályához, igaz az szabadég alatti pálya, így véleményem szerint csak tavasszal rúghat labdába.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Pecka

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 193
Autós klubok közti gokartverseny. 2007.03.03. Szombat.
« Válasz #143 Dátum: 2006.10.23 19:47:34 »
Hali!

A szombati képek fenn vannak az ftp-n.
Pecka - Corolla HB Sol  64

Peter

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1629
Autós klubok közti gokartverseny. 2007.03.03. Szombat.
« Válasz #144 Dátum: 2006.10.23 22:23:50 »
Sajnalom nem tudtam menni, maskepp alakult a 7vegem.

Azt is sajnalom, hogy ilyen problemak voltak a Ladasokkal...

Dr.Gáz

  • Szervezők
  • Alap-tag
  • *****
  • Hozzászólások: 386
  • F1 Hiace TF 109
    • http://www.drgaz.hu
Autós klubok közti gokartverseny. 2007.03.03. Szombat.
« Válasz #145 Dátum: 2006.10.24 00:13:06 »
Idézetet írta: "MiCKEY"
Ok menjünk :) De mehetünk máshova is ha tud valaki jobbat.

...és csak pár szó a "versenyrõl"

- egyéniben Tomi mente legjobb idõt, GRAT újra :)
- csapatban ahogy meg lett anno hírdetve (mindenki legjobb körének átlaga) másodikak lettünk, itt a ladások a negyedikek vagyis utolsók, de valahogy érdekes módon nem ez számított, hanem ebbõl is csináltak egy egyéni versenyt mint "döntõ" és annak ez eredménye lett a végeredmény. Miért is?

Szerintem ilyen szerezésû versenyen nem kéne többet részt vennünk, mert még a játékot is elrontják. Esetleg ha:
- a döntõ gokartjait nem az egyik lada-klubos osztja ki hanem sorsoljuk. (érdekes volt)
- a csapat végeredmény tényleg a 10 csapattag legjobb köreinek átlaga. (errõl semmi infót nem kaptunk, csak hogy 2. Pedig érdekelt volna hogy milyen átlag idõk jöttek ki. Máskor vigyünk notebookot és számoljunk? Siralmas...)

...és igen kereshetnénk egy jobb pályát is, mert az elszántság az megvan, de ilyen "igazságos" szervezéssel el lehet venni az ember kedvét.


Nem hinném, hogy megkellene futamodnunk. Szerintem nyugodtan álljunk oda jövõre is. Még több edzéssel a köridõk javíthatók. Aztán a verseny napján a "döntõbe" nekünk is roncsderbit kell játszani. Természetesen a gusztustalanság határait NEM súrolva. Az ftp-én a Dr.Gáz könyvtárba találhattok érdekes képeket, videókat.

Toygli003

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 700
Autós klubok közti gokartverseny. 2007.03.03. Szombat.
« Válasz #146 Dátum: 2006.10.24 08:43:30 »
Sziasztok!

Azt Ftp-rõl, hogy tudom megnézni a képeket?? :oops:  :oops:
Toygli
94' Carina E 1.6 XLI

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Autós klubok közti gokartverseny. 2007.03.03. Szombat.
« Válasz #147 Dátum: 2006.10.24 16:26:36 »
Idézetet írta: "Toygli003"
Sziasztok!

Azt Ftp-rõl, hogy tudom megnézni a képeket?? :oops:  :oops:


Klubtag vagy nemde?
Akkor lépjél be a honlapon a userneveddel és a jelszavaddal és máris látható az ftp-hez vezetõ út.... :kacsint:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Autós klubok közti gokartverseny. 2007.03.03. Szombat.
« Válasz #148 Dátum: 2006.10.26 07:48:37 »
Idézetet írta: "Dr.Gáz"
Idézetet írta: "Pecka"
Hali!

Elõször is elismerésem mindenkinek aki ott volt függetlenül attól, hogy pörgette-e a volánt
vagy sem. Szerintem jó kis csapatot alkottunk és alapos leckét kaptunk gokartozásból egy olyan fiatalembertõl aki nem csak minket, hanem az egész mezõnyt alaposan helybenhagyta  :nagymosoly:
Sajnos történt egy két dolog, amely nem épp a sportszerûség fogalom hírnevét öregbíti, de ez szubjektív vélemény.
Biztosan azért gondolom ezt, mert más sportágban egy kevés tapasztalatom van és ez befolyásol ebbe az irányba.
Nem értek a gokarthoz, de gondolom általában meg szokták próbálni megelõzni a versenyzõtársat
- ha úgy tetszik ellenfelet - és nem a startot követõ kanyarban bal hátulról belehajtva befordítják...
Egyébként pedig az idõ nekünk, azaz Tamásnak dolgozik :hmm:

Összegezve: Gratulálok az egyéni helyezésekhez a két leggyorsabb Toyotásnak és a csapatnak is a II. helyhez !   :tapsi:
A többivel pedig nem érdemes foglalkozni, lapozni kell.
Egyébként csinálhatnánk egy "zártkörû" versenyt is.
Klubon belül 2-3 kategória: pl. Hölgyek, Profik, Amatõrök.

No és persze, hogy ne máséval csapkodjam a csalánt:
Amennyiben kellõ számban érdekli a Klubtársakat, akkor összeírom neveket, megpróbálom leszervezni stb.
Mivel csak mi leszünk, így mi nézünk idõpontot ami minél több embernek jó :nagymosoly:

Pl. évadzáró gumikoptatás & pedáltaposás december eleje körül ?


Ok benne vagyunk szervezd a többieknek!


én is benne vagyok!!! meg szerintem Pécsrõl pár klubtag!!

Maxter

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 19
Autós klubok közti gokartverseny. 2007.03.03. Szombat.
« Válasz #149 Dátum: 2006.10.28 21:14:23 »
Köszi szépen a gratulációkat :) Nem volt olyan nagy mutatvány :P
a Csapat összehozta nekem a 2. rajtpozociót amit nagyon szépen csinált. Aztán én meg köröztem 10 kört.
A Csapat lett második! Gratula nekünk! ^^


A zártkörû versenyben én is benne vagyok.  Csak valaki szervezze meg hova és mikor :P