Szavazás

Mennyire jól tuningolható a Yaris?

Nagyon, azt se tudom, mit vegyek bele :)
14 (15.9%)
Közepesen, elég sok cucc kapható hozzá.
31 (35.2%)
Alig, nem sok lehetőség közül lehet választani
20 (22.7%)
Nem tuningolható. Így jó, ahogy van :)
23 (26.1%)

Összes szavazó: 86

Szerző Téma: Yaris tuning  (Megtekintve 560041 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

saro

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 443
Yaris tuning
« Válasz #825 Dátum: 2005.03.08 08:40:44 »
Idézetet írta: "kishaver"
Idézetet írta: "molnarl"

Mondjuk így is 52e+Áfa a két küszöb és 64e+Áfa az első spoiler. Áfa nélkül már majdnem korrekt lenne. Gondolkodóba estem, de tényleg egy lejtő eleje ez. :?


Jobb a lejtőn minél gyorsabban legurulni, mert, ha sokat gondolkodsz rajta, el se indulsz. Szerintem azért akcióznak, mert jön majd az új modell

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Yaris tuning
« Válasz #826 Dátum: 2005.03.08 08:48:05 »
Idézetet írta: "saro"
Idézetet írta: "kishaver"

Mondjuk így is 52e+Áfa a két küszöb és 64e+Áfa az első spoiler. Áfa nélkül már majdnem korrekt lenne. Gondolkodóba estem, de tényleg egy lejtő eleje ez. :?


Jobb a lejtőn minél gyorsabban legurulni, mert, ha sokat gondolkodsz rajta, el se indulsz. Szerintem azért akcióznak, mert jön majd az új modell
Nem biztos, hogy el akarok indulni, bár az ültető már lassan meg lesz  :lol: Nem csak a Yarisra akcióznak, hanem minden autó típusra, ha jól értettem a mailt!! Márpedig félre nem érthető utalás van ott erre vonatkozóan.

Zénóka: HA Euro-ba fizetek, neked GUT? Minden külföldi utam után Euro-ba kapom a napidíjam. Már majdnem összejött a drót ára.  :lol:  Így szinte ingyen van. :lol: Mi a véleményed a küszöbről és egyéb szépségről? Az is van kint óccsóéééé???
Üdv: Kishaver 74

Zénóka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1463
Yaris tuning
« Válasz #827 Dátum: 2005.03.08 13:32:34 »
Mondjuk egy szép küszöb engem is meghatna. Ráadásul még elönye is van, mert nem veri be a kerék a koszt az ajtó alsó résébe. Nem mintha nem mosnám ki 2 naponta szivaccsal de akkor is. No meg 1 elsö finom kis spojler.
Hol is lehet megnézni ezt amire az árat írtad?


kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Yaris tuning
« Válasz #828 Dátum: 2005.03.08 13:37:50 »
Idézetet írta: "Zénóka"
Mondjuk egy szép küszöb engem is meghatna. Ráadásul még elönye is van, mert nem veri be a kerék a koszt az ajtó alsó résébe. Nem mintha nem mosnám ki 2 naponta szivaccsal de akkor is.
:lol:  :lol:
Idézetet írta: "Zénóka"
Hol is lehet megnézni ezt amire az árat írtad?
http://ms-design.com/carx1ms1_2.icc?lang=en&cty=at&car=301&id=1964&start=0

Pont erről volt szó. Kedves kis darab. Vééér egyszerű, de ettől tetszik nekem. Nem kell oda semmi csavarás, légbeömlő meg marhaság. Még is csak 100 ló alatti autókról beszélünk. Vicces lenne a tudat :lol:
Üdv: Kishaver 74

deric

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 168
Yaris tuning
« Válasz #829 Dátum: 2005.03.16 19:16:42 »
Sziasztok

voltam ma a szerelőnél beraktuk az ültető rugót
ami majd a szívbajt hozta rám mert kb 3 cm-rel
nagyobb mint a gyári igaz 2 menettel több van rajta
Látványra sokkal durvább nem lett elöl kb 1,5cm
hátul 0,5cm -rel lett alacsonyabb
A konfort nem hogy romlott hanem mintha jobb lenne
(bár ezek még csak az első próbák után)
a kanyarsebességről a mai este után holnap megírom de
nagy dolgokat nem várok tőle.
A kuplung csúszása sajna beigazolódott ha tovább romlik
sajna biztos cserélni kell a szerkezetet azt mondták kb 100e HUF
Ja azt nem tudjátok, hogy az 1.3-as és a TS kuplungja ugyanaz?

Üdv

Deric

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Yaris tuning
« Válasz #830 Dátum: 2005.03.17 07:31:14 »
Idézetet írta: "deric"
voltam ma a szerelőnél beraktuk az ültető rugót
Mennyiért szerelte be?
Üdv: Kishaver 74

deric

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 168
Yaris tuning
« Válasz #831 Dátum: 2005.03.17 12:02:11 »
Hali egy 10-est kért

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Yaris tuning
« Válasz #832 Dátum: 2005.03.17 12:43:31 »
jó sok volt érte!!

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Yaris tuning
« Válasz #833 Dátum: 2005.03.18 09:00:16 »
Idézetet írta: "SzzS"
jó sok volt érte!!
Na ne ba.....

Nekem első körben 16-ot mondtak egy hívatalos szervízben. Aztán van egy másik ajánlatom nekem is 10-ről, de csak akkor, ha ott veszem a drótot. (Na ezt már nem lenne okos meglépnem, minek két garnitúra.)

Szóval ha van okos és jobb (olcsóbb, de megbízható megoldásod) ötlet, akkor szólj. Nem szívesen kérném meg erre is a Zénókát. Mármint hogy szerelje be. Ez már a pofátlanság első (talán már második) lépcsője lenne.

Zénóka: Hogy is volt az az ismerősöd szerelte be szöveg?? :) No meg mennyiért tudna rajtam segíteni. Szigorúan drót ügyben :)
Üdv: Kishaver 74

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Yaris tuning
« Válasz #834 Dátum: 2005.03.18 09:31:25 »
Azért sok,mert kb 1 órás munka az egész...az enyémet én tettem be az egyik haveromnál!
 a két hátsóval végeztünk kb 15 perc alatt!

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Yaris tuning
« Válasz #835 Dátum: 2005.03.18 09:44:16 »
Idézetet írta: "SzzS"
Azért sok,mert kb 1 órás munka az egész...az enyémet én tettem be az egyik haveromnál!
 a két hátsóval végeztünk kb 15 perc alatt!
Ha jól emlékszem, akkor 1,8 óra a szint ideje, amit a :toy: megállapított. Meg kell valami spec szerszám is, ami összeszorítja a drótot a beszerelést segítve ezzel. Szóval nekem nem pálya, hogy valami garázsba neki álljak egy nem régen szerzett baráttal itt Zalába.

Ha neked egy óra volt, akkor talán másfél órát kifizetek, de nem 8000-9000 forintos bruttó rezsióradíjjal!!!

Lehet, hogy megkeresem azt a 10e HUN Ft-os ajánlatot adó embert és megfűzöm valahogy. Vagy te beszereled nekem?? :) Mondjuk akkor ahhoz nekem le kellene mennem Pécsra, ami ugye....nem lenne ócsó, pláne, ha még sok szabadidőt (menetidőt) is számolom.
Üdv: Kishaver 74

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Yaris tuning
« Válasz #836 Dátum: 2005.03.18 13:01:08 »
Úgyis jössz a talira nem???Lejössz egy nappal előbb! :P

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Yaris tuning
« Válasz #837 Dátum: 2005.03.18 15:04:31 »
Idézetet írta: "SzzS"
Úgyis jössz a talira nem???Lejössz egy nappal előbb! :P
Basssssszús most figyelem, hogy mikor lesz tali. Teljesen kiment az eszemből gyorsan átkuksiztam abba a topicba......


Rossz az időpont. Otthon kell lennem 10-11.-én, de ez még semmi, mert 1-6-ig is.

Programom

ápr1 Zeg-Miskolc
ápr9 Miskolc-Pécs
ápr10Pécs-Miskolc
ápr11Miskolc-Zeg

Ez saccolva is 2000 km. Már most utálom...... Nem akarom kihagyni
Üdv: Kishaver 74

Zénóka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1463
Yaris tuning
« Válasz #838 Dátum: 2005.03.18 19:42:11 »
Idézetet írta: "kishaver"
Idézetet írta: "SzzS"
jó sok volt érte!!
Na ne ba.....

Nekem első körben 16-ot mondtak egy hívatalos szervízben. Aztán van egy másik ajánlatom nekem is 10-ről, de csak akkor, ha ott veszem a drótot. (Na ezt már nem lenne okos meglépnem, minek két garnitúra.)

Szóval ha van okos és jobb (olcsóbb, de megbízható megoldásod) ötlet, akkor szólj. Nem szívesen kérném meg erre is a Zénókát. Mármint hogy szerelje be. Ez már a pofátlanság első (talán már második) lépcsője lenne.

Zénóka: Hogy is volt az az ismerősöd szerelte be szöveg?? :) No meg mennyiért tudna rajtam segíteni. Szigorúan drót ügyben :)


Ha elérjük a pofátlanság bármelyik lépcsöjét akkor szólok úgyis, ne aggódj. Azért annyira nem vagyok ám félénk :oops:  :D

Rugó. Már meséltem, hogy amikor nekem beszerelte az kb 20 percig tartott. Baráti alapon 2000-et kért. Akkor megkérdeztem, hogy ha másnakis kell akkor mennyi lenne. 3-4 körül volt a válasz. Ha megjön végre a rugód (Ma voltam kérdeztem, telefonáltak kettöt, és hétföre megígérték. )  akkor felhívom és megkérdezem neked konkrétan, hogy mennyi az a 3-4 körül. Legalább még berakja dumálunk 1 jót. :D


kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Yaris tuning
« Válasz #839 Dátum: 2005.03.19 08:44:46 »
Idézetet írta: "Zénóka"
Rugó. Már meséltem, hogy amikor nekem beszerelte az kb 20 percig tartott. Baráti alapon 2000-et kért. Akkor megkérdeztem, hogy ha másnakis kell akkor mennyi lenne. 3-4 körül volt a válasz. Ha megjön végre a rugód (Ma voltam kérdeztem, telefonáltak kettöt, és hétföre megígérték. )  akkor felhívom és megkérdezem neked konkrétan, hogy mennyi az a 3-4 körül. Legalább még berakja dumálunk 1 jót. :D
Húúúú, de jó lenne, ha már itt lenne. Hajtogathatnék végre a drótból végre egy jó csúúzlit vagy esetleg beraknám a kocsi alá. Már nagyon izgat a téma, hogy mennyivel lesz stabilabb és mennyivel lesz pattogósabb. Ha meglesz, akkor a berakásnál számítok rád, ha ilyen fincsi áron tudjuk megoldani. Szeretnék már úgy menni a talira, hogy ül. Igaz Szzs is ajánlotta magát, de ha így hamarabb és kényelmesebben meg tudjuk oldani......akkor bocsi Szzs!!!
Üdv: Kishaver 74