Szavazás

Mennyire jól tuningolható a Yaris?

Nagyon, azt se tudom, mit vegyek bele :)
14 (15.9%)
Közepesen, elég sok cucc kapható hozzá.
31 (35.2%)
Alig, nem sok lehetőség közül lehet választani
20 (22.7%)
Nem tuningolható. Így jó, ahogy van :)
23 (26.1%)

Összes szavazó: 86

Szerző Téma: Yaris tuning  (Megtekintve 558854 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

Marcipán

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 516
    • http://www.motocrossteam.hu
Yaris tuning
« Válasz #720 Dátum: 2005.02.03 17:48:13 »
Idézetet írta: "Hardy"
195/50R15 felni-gumi szettnél alapban is figyelni kell olyankor,ha 4-en ültök benne és valamilyen kanyart gyorsabban veszel be.Beleér a sárvédőben vagy valaminek,mert hangot ad :D
És semmi ültetés meg szélesítés.De termetes 4 főnél csak :) .


Hány száz kilós embereket ültetsz be az autódba, hogy beleér a sárvédöbe :?:
arcipán

03' YARIS SOL  50

Zénóka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1463
Yaris tuning
« Válasz #721 Dátum: 2005.02.04 23:14:56 »
Idézetet írta: "deric"
Hali Zénóka

a toronymerevitőn kívül az ültető rugót is megtudnád
kérdezni, kifejezetten TS-hez van-e ? és hogy hány cm-t ültet
én csak olyanokat találtam ami egyaránt jó 1.3-hoz is .


Köszi


Na ma voltam forstingerben:  toronymerevítö nincs náluk sajnos. Az a baj, hogy ök csak azt árulhatnak ami a központi katalógusukban van, viszont mivel országosan sok fogy 1 adott cumóbol ezért az olcsó.
Ha esetleg van vagy találsz valami osztrák/német cégnél a neten akkor csak szólj, telcsin megkérdezek neked mindent. Van hova küldetni is a közelben, akkor nem kell érte menni ha messze van. (osztrák címre)


Ültetörugó: a katalogus amit írt az ültetés "mélységével" kapcsolatban nem volt 1értelmü, viszont én 4 után voltam náluk így nem tudtak rákérdezni. (Péntek)
Hétfön felhívják a céget és pontosítanak, utána hívnak engem és már mondom is. Ami viszont jó hír, hogy a készlet ára egységes, tehát a ts-hez is 86,10 ajróó :D


Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Yaris tuning
« Válasz #722 Dátum: 2005.02.05 06:02:26 »
Idézetet írta: "Zénóka"
Idézetet írta: "deric"
Hali Zénóka

a toronymerevitőn kívül az ültető rugót is megtudnád
kérdezni, kifejezetten TS-hez van-e ? és hogy hány cm-t ültet
én csak olyanokat találtam ami egyaránt jó 1.3-hoz is .


Köszi


Na ma voltam forstingerben:  toronymerevítö nincs náluk sajnos. Az a baj, hogy ök csak azt árulhatnak ami a központi katalógusukban van, viszont mivel országosan sok fogy 1 adott cumóbol ezért az olcsó.
Ha esetleg van vagy találsz valami osztrák/német cégnél a neten akkor csak szólj, telcsin megkérdezek neked mindent. Van hova küldetni is a közelben, akkor nem kell érte menni ha messze van. (osztrák címre)


Ültetörugó: a katalogus amit írt az ültetés "mélységével" kapcsolatban nem volt 1értelmü, viszont én 4 után voltam náluk így nem tudtak rákérdezni. (Péntek)
Hétfön felhívják a céget és pontosítanak, utána hívnak engem és már mondom is. Ami viszont jó hír, hogy a készlet ára egységes, tehát a ts-hez is 86,10 ajróó :D

Lexus hátsólámpát nem tudsz valahol Ausztriában? Vagy ilyen tuninggal foglalkozó üzletet? Csak érdekelne mennyi...
Xanyi

Zénóka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1463
Yaris tuning
« Válasz #723 Dátum: 2005.02.05 12:15:09 »
Ha hétfön hívnak megkérdem, hátha van nekik, mást sajna nem tudok.


deric

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 168
Yaris tuning
« Válasz #724 Dátum: 2005.02.05 16:34:35 »
Köszi Zénóka

kiváncsian várom a választ, hogy mit mondanak
de ugye a katalógus mást ajánlott az 1.3-hoz mint a TS-hez ?
ez nagyon baráti ár, egyébként milyen márka?
Ja egyébként mi németül a toronymerevitő?

deric

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 168
Yaris tuning
« Válasz #725 Dátum: 2005.02.05 16:56:22 »
www.dts.de

már azt is tudom, hogy mi németül Fahrwerkstreben
de ha megnéznéd megköszönném mert számomra nem
egyértelmű, hogy mennyi is az annyi mert legalább 6-7 féle
árat felhoz (gondolom más anyagból vannak) de ezt a részét
nem értettem

Üdv.

deric

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 168
Yaris tuning
« Válasz #726 Dátum: 2005.02.05 16:58:10 »
Pontosítok www.dtsshop.de

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Yaris tuning
« Válasz #727 Dátum: 2005.02.07 09:14:33 »
Idézetet írta: "Zénóka"

Ültetörugó: a katalogus amit írt az ültetés "mélységével" kapcsolatban nem volt 1értelmü, viszont én 4 után voltam náluk így nem tudtak rákérdezni. (Péntek)
Hétfön felhívják a céget és pontosítanak, utána hívnak engem és már mondom is. Ami viszont jó hír, hogy a készlet ára egységes, tehát a ts-hez is 86,10 ajróó :D
Zénóka: Ezt a rugót ajánlottad nekem is? Háát ez nem sok píz érte. Engem is érdekel a márka, meg az, hogy szerinted kibírna-e 4 embert és némi csomagot az autó anélkül, hogy bármi gond lenne. Beérne valami valamit vagy iszonyatosan felkeményedne. Nagyon szép lenne a kis Ufo, ha ülne. Hétvégén volt egy kis hajtás és mikor hátul ketten ültek és FULL csomag volt a csomagtérben illetve lábak közt, akkor nagyon tetszett a kis gép. A kerékív szinte párhuzamos volt a kerékkel. Nagyon érdekelne, hogy mi van akkor, ha rugó van (-30 mm) és hasonló terhelés???
Üdv: Kishaver 74

Zénóka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1463
Yaris tuning
« Válasz #728 Dátum: 2005.02.07 10:40:34 »
Idézetet írta: "deric"
www.dts.de

már azt is tudom, hogy mi németül Fahrwerkstreben
de ha megnéznéd megköszönném mert számomra nem
egyértelmű, hogy mennyi is az annyi mert legalább 6-7 féle
árat felhoz (gondolom más anyagból vannak) de ezt a részét
nem értettem

Üdv.


Na bocs a lassú válaszért.
Az acél 83 euró
Az aluminium 128
A Racing line" meg 145.
Azt nem irja, hogy melyik miben külömbözik.

Ezenkívül van náluk hátsó is 2 féle (acél, alu), illetve vannak elöre de alsó merevítök. azoknak is mondjam az árát?


Zénóka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1463
Yaris tuning
« Válasz #729 Dátum: 2005.02.07 10:45:37 »
Idézetet írta: "kishaver"
Idézetet írta: "Zénóka"

Ültetörugó: a katalogus amit írt az ültetés "mélységével" kapcsolatban nem volt 1értelmü, viszont én 4 után voltam náluk így nem tudtak rákérdezni. (Péntek)
Hétfön felhívják a céget és pontosítanak, utána hívnak engem és már mondom is. Ami viszont jó hír, hogy a készlet ára egységes, tehát a ts-hez is 86,10 ajróó :D
Zénóka: Ezt a rugót ajánlottad nekem is? Háát ez nem sok píz érte. Engem is érdekel a márka, meg az, hogy szerinted kibírna-e 4 embert és némi csomagot az autó anélkül, hogy bármi gond lenne. Beérne valami valamit vagy iszonyatosan felkeményedne. Nagyon szép lenne a kis Ufo, ha ülne. Hétvégén volt egy kis hajtás és mikor hátul ketten ültek és FULL csomag volt a csomagtérben illetve lábak közt, akkor nagyon tetszett a kis gép. A kerékív szinte párhuzamos volt a kerékkel. Nagyon érdekelne, hogy mi van akkor, ha rugó van (-30 mm) és hasonló terhelés???


Na az enyémben még sohasem ült 4 ember. Nem bírnám ki, hogy vki összekoszolja a hátsó gumiszönyegen az újságpapírt. :lol:
Viszont a metróban már pakoltam meg úgy a gépet, hogy a csomagtartóban kb 300kg hasáb+liszt+ilyesmik, a jobb elsö lábtérben meg hozzá 60 kg napraforgóolaj. Nem keményedett, és nem is ült le túlságosan. Egész normális volt sztem.  A beleérést meg felejtsd el. A gyári kerekekkel 13-15-ig kizárt.


deric

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 168
Yaris tuning
« Válasz #730 Dátum: 2005.02.07 12:09:45 »
Köszi szépen

Zénóka

megvárnám  a rugókra mit mondanak aztán
miután látom mást is érdekelnek dolgok egyeztetünk

Köszi

Marcipán

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 516
    • http://www.motocrossteam.hu
Yaris tuning
« Válasz #731 Dátum: 2005.02.07 14:42:26 »
Ma olvastam a januári Tuning sztereo ujságba Yaris alkatrészeket.Ültetörugó toronymerevítö lexus optikás hátsó lámpa stb.

Ha valakit érdekel 06309673391
arcipán

03' YARIS SOL  50

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Yaris tuning
« Válasz #732 Dátum: 2005.02.07 15:32:03 »
kishaver
Köszi, hogy szóltál SMS-ben, de megvan az újság, s asszem pont ebben a topicban már volt róla szó...
A toronymerevítőt már eladta a srác, a többit nem tudom!  :wink:
Xanyi

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Yaris tuning
« Válasz #733 Dátum: 2005.02.07 15:46:59 »
Idézetet írta: "Xanyi"
kishaver
Köszi, hogy szóltál SMS-ben, de megvan az újság, s asszem pont ebben a topicban már volt róla szó...
A toronymerevítőt már eladta a srác, a többit nem tudom!  :wink:
Oks, nincs mit. Visszanéztem, hogy mikor jártál erre és nem láttam nagyon hozzászólást tőled. (mondjuk ettől még olvashattad az itt írtakat.) Ja és még felületes is lehettem.
Üdv: Kishaver 74

Ludi

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 77
    • Toyota TMAX
Yaris tuning
« Válasz #734 Dátum: 2005.02.07 21:36:52 »
Xanyi!

Válaszoltam a mailedre. Rég jártam erre. Mindenki ok?

Kilinccsel előre!