Szavazás

Mennyire jól tuningolható a Yaris?

Nagyon, azt se tudom, mit vegyek bele :)
14 (15.9%)
Közepesen, elég sok cucc kapható hozzá.
31 (35.2%)
Alig, nem sok lehetőség közül lehet választani
20 (22.7%)
Nem tuningolható. Így jó, ahogy van :)
23 (26.1%)

Összes szavazó: 86

Szerző Téma: Yaris tuning  (Megtekintve 557300 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Yaris tuning
« Válasz #495 Dátum: 2004.10.12 15:25:16 »
kishaver

A könyöklő itt rendelhető: http://www.tuningshop.hu/
12.990.- az ára, és van szürke és fekete is! Eddig csak az tartott vissza a rendeléstől, hogy nem tudtam van-e bent rekesz, de szerintem most meg is rendelem!  :lol:  
Egyébként ezek a Tuning Shop-os arcok ott voltak a péri Tuning & Stereo-n, és akkor 10 ezerért adták volna... Csak ha megveszem nem marad kajára pénzem!  :lol:
Nem kell a dieseledbe Weitec (az jóó márka) ültetőrugó? Használt, de rugónál nem számít! Én ráizgultam, csak kiderült, hogy dieselbe való!

SzzS
Itt Szhelyen az egyik Golfos srác is lefalaztatta a csomagtérajtót, és elmondása szerint egy központizár motorral oldotta meg és egy gombbal a műszerfalról tudja nyitni!
Xanyi

villarreal

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 70
Yaris tuning
« Válasz #496 Dátum: 2004.10.12 15:32:53 »
Idézetet írta: "kishaver"
Képzeljétek, láttam most itt Zegen egy Yarist, amibe könyöklő volt szerelve!!! Tök állat. Felnyitható bőr kényelmes fedél, belül bazi nagy hely, kb 7-8 cm széles 30-32 cm hosszú és vagy 4-5 cm magas. Az egész felhajtható és a kézifék mögötti phártartóra szerelhető.

Nekem tetszett csak nem tudom, hogy valaki látott-e már ilyet? Esetleg beszerzési lehetőségek?


Nekem a Toyota Szuper beletette "ajándékba" mikor vettem az autót. Elképesztően praktikus, bár a Yaris szerintem amúgy is jó adottságú rekeszek pakolás terén (ez a rész a tuti pénztárca tartó). A komfort funkció alapján pedig erős 4-es, mert szerintem lehetne magasabb (mondjuk én 185 cm vagyok).
color=red]-76-[/color]

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Yaris tuning
« Válasz #497 Dátum: 2004.10.12 16:37:20 »
Idézetet írta: "Xanyi"

A könyöklő itt rendelhető: http://www.tuningshop.hu/
12.990.- az ára, és van szürke és fekete is! Eddig csak az tartott vissza a rendeléstől, hogy nem tudtam van-e bent rekesz, de szerintem most meg is rendelem!  :lol:  
Egyébként ezek a Tuning Shop-os arcok ott voltak a péri Tuning & Stereo-n, és akkor 10 ezerért adták volna... Csak ha megveszem nem marad kajára pénzem!  :lol:
Nem kell a dieseledbe Weitec (az jóó márka) ültetőrugó? Használt, de rugónál nem számít! Én ráizgultam, csak kiderült, hogy dieselbe való!


XANYI!!

Lefosom a bokám!!! Pont ez volt!!! Akarjuk együtt rendelni? Hátha lesz ócsóbbb!! Vagy áfa nélkül vagy mitudomén? Faragjunk amit lehet. Ha már egyszer ment volna 10-ért, akkor most sem kellene nagyon engedni feljebb.

Weitec?? Nem tudom milyen, bár nekem aztán írhattál volna bármit!! Többiek mit szólnak hozzá?? Utánanézek ha van időm. Minimum a gyári árat kell tudnom, hogy nehogy drágábban vegyem, mint az eredeti ár. Mi az hogy dieselhez? A kevés súly különbség miatt van ez? Bár mondjuk a súly elosztás tuti, hogy sokban különbözik a benzinesektől, főleg elől. Mennyi lehet most ez a cucc? Mondjuk a használt dolgokat soha nem komáltam. Főleg oylan esetben, ha gőzöm sincs róla, hogy mitől kell egyáltalán félnem. Egy jó hegesztést nagyon ki lehet köszörülni és lefesteni szépen, stb. Biztos jó nagy hülyeséget írtam, de kicsit akartam is.
Üdv: Kishaver 74

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Yaris tuning
« Válasz #498 Dátum: 2004.10.12 16:39:24 »
Idézetet írta: "villarreal"
Nekem a Toyota Szuper beletette "ajándékba" mikor vettem az autót. Elképesztően praktikus, bár a Yaris szerintem amúgy is jó adottságú rekeszek pakolás terén (ez a rész a tuti pénztárca tartó). A komfort funkció alapján pedig erős 4-es, mert szerintem lehetne magasabb (mondjuk én 185 cm vagyok).


Akkor nekem pont király a 170 cm-hez. Kell kell kell kell. :lol:

Kár hogy jön a tél, most ezt hogy lépem meg gumma mellett. :cry:

kell kell....
Üdv: Kishaver 74

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Yaris tuning
« Válasz #499 Dátum: 2004.10.12 19:48:54 »
Nekem is pont jó lesz a 175 cm-emhez!  :lol: De mégsem rendeltem meg rögtön, de szerintem karácsonyra meglesz nekem is!  :lol:
Sajna most érdekes dolgok jöttek elő... Nem, nem a Yarissal... Na mind1  :(
Rugó téma...
http://www.weitec.de/2003/start.php?lang=en
Egy havernak van a Clio-jába komplett Weitec futómű, az szerintem nagyon jóó!!! Nem az a túl kemény fajta, hanem az a pont jó!  :lol:
Szerintem ez a rugó is nagyon jó lehet... A honlapon meg is tudod nézni, más kell a benzinesekhez és más a dieselhez! Gondolom pont a súlytöbblet miatt! Az ára is ott a honlapon, 125 EUR! Szóval ha le akarod ültetni, akkor...  :lol:
Amúgy ő hírdeti:
http://www.carstyling.hu/pic.php?pic=pic/usercar/car_179.jpg
http://www.carstyling.hu/car_shower.php?id=179
Xanyi

Zénóka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1463
Yaris tuning
« Válasz #500 Dátum: 2004.10.12 21:04:10 »
Az ültetőrugó "márkáját" holnapra megnézem a dobozán. Amúgy -30mm
Ja és könyöklővel kapcsolatban. Nekem is van új kora óta és marha jó! Holnap megnézheted ezt is. A tartósságra sincs panasz 180 ezernél még el sem kezdett kopni. Pedig egy 115 kg-os tömeghez tartozó kezet szoktam rajta pihentetni :lol:
Nekem nem alacsony (182cm). Mondjuk eléggé fekszem az autóban :D
Azért nem a dieselt vettem mert nálunk nincs 3 ajtós. Nekem ez szempont volt.


hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Yaris tuning
« Válasz #501 Dátum: 2004.10.12 22:26:23 »
Idézetet írta: "villarreal"
[ Elképesztően praktikus, bár a Yaris szerintem amúgy is jó adottságú rekeszek pakolás terén (ez a rész a tuti pénztárca tartó). A komfort funkció alapján pedig erős 4-es, mert szerintem lehetne magasabb (mondjuk én 185 cm vagyok).

Hali villarreal!

Nincs egy fényképed véletlenül a beszerelt könyöklődről!?  :lol:  Ha van, átdobod? Lécciiii!!
Köszi előre is!  :P
ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

villarreal

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 70
Yaris tuning
« Válasz #502 Dátum: 2004.10.13 06:46:41 »
Idézetet írta: "hillar"
Idézetet írta: "villarreal"
[ Elképesztően praktikus, bár a Yaris szerintem amúgy is jó adottságú rekeszek pakolás terén (ez a rész a tuti pénztárca tartó). A komfort funkció alapján pedig erős 4-es, mert szerintem lehetne magasabb (mondjuk én 185 cm vagyok).

Hali villarreal!

Nincs egy fényképed véletlenül a beszerelt könyöklődről!?  :lol:  Ha van, átdobod? Lécciiii!!
Köszi előre is!  :P
ÁÁ  :D  :D


Hi,

Napközben ahogy meló engedi csinálok fotót, és küldöm mailben.
color=red]-76-[/color]

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Yaris tuning
« Válasz #503 Dátum: 2004.10.13 07:49:52 »
Idézetet írta: "Xanyi"
125 EUR! ..... ha le akarod ültetni, akkor...  :lol:


Nem is olyan rossz. Hogy lehet felvenni a kapcsolatot a pacákkal. Láttam, hogy benyomattad a megfelelő oldalt, meg azt is hogy te nyomulsz ott, jó lenne, ha egy telszámot kicsikarnál és akkor izibe mindent ledumálok. Nekem pont jó lenne az a -30 mm. De izgi.

Könyöklőre akkor még visszatérünk? Nekem nagyon tetszik.
Üdv: Kishaver 74

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Yaris tuning
« Válasz #504 Dátum: 2004.10.13 07:54:04 »
Idézetet írta: "Zénóka"
Ja és könyöklővel kapcsolatban. Nekem is van új kora óta és marha jó! Holnap megnézheted ezt is. A tartósságra sincs panasz 180 ezernél még el sem kezdett kopni. Pedig egy 115 kg-os tömeghez tartozó kezet szoktam rajta pihentetni :lol:
Nekem nem alacsony (182cm). Mondjuk eléggé fekszem az autóban :D
Azért nem a dieselt vettem mert nálunk nincs 3 ajtós. Nekem ez szempont volt.


180 e km??? :shock:  :shock:  1,0 Yaris :shock:  Jól értem?  Ja és a lényeg két év alatt :shock:  :shock: és még nincs vége az évnek.

Anyámék belehúzhatnak, hogy utolérjenek. Mesélj kicsit az autó állapotáról, de komolyan. Mit kellett cserélni? Hogyan használod. Gondolom nem lehet ennyit levezetni 70-el.
Üdv: Kishaver 74

Zénóka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1463
Yaris tuning
« Válasz #505 Dátum: 2004.10.13 10:54:37 »
Az autó új állapotban van. De komolyan. Estefelé ha ráérsz meg is nézheted. Cserélni az olaj, lev. szűrő, gyertyán kívül semmit sem kellett. Fékbetét, kuplung eredeti. Még a lapos szíj is amit elvileg 90nél cserélni kell. Akkor megnéztük a toyotánál a szerelő barátommal és feleslegesnek találtuk a cserét. Megmutatta hogy mit lessek rajta azóta is figyelem de semmi. Majd 200 körül kicsere.
Nem szoktam gyorsan menni. 95 %-ban országúton megy a verda ott 80-90. Ha sietek akkor 110. Autópályán azért tempósabban de ott ritkán megyek.

Ha élőben is érdekel akkor 4-5 felé csörögj meg: 30/6800-445 eddig olyan 90 %, hogy ma megyek.
Üdv!


kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Yaris tuning
« Válasz #506 Dátum: 2004.10.13 13:11:45 »
Idézetet írta: "Zénóka"
Ha élőben is érdekel akkor 4-5 felé csörögj meg: 30/6800-445 eddig olyan 90 %, hogy ma megyek.
Üdv!


Sajna ma megyek NKanizsára egy jónak induló zenebóóót felkeresése miatt, de ha legközelebb jössz Zegre, akkor szólj és egyeztetünk egy mini talira. Egyébként a 4-5 körül a legmegfelelőbb nekem bármely nap, amikor itthon nyúznak a főnökeim.
Üdv: Kishaver 74

Zénóka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1463
Yaris tuning
« Válasz #507 Dátum: 2004.10.13 14:03:33 »
Oks. Én már bizti, hogy megyek és ott leszek kb 8 ig. Ha esetleg addig hazaérsz... ha nem akkor majd legközelebb.


deric

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 168
Yaris tuning
« Válasz #508 Dátum: 2004.10.13 15:44:46 »
Sziasztok

bocsi de le kell írnom, hogy IMÁDOM a kocsimat.
ma nézegettem a neten az 1.6 TDCI fiestát és rájöttem mennyire
gagyi + arra is,hogy majdnem megcsaltam a gépem

Köszi

deric

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 168
Yaris tuning
« Válasz #509 Dátum: 2004.10.13 15:46:10 »
ja és lemaradt, hogy nem cserélném el semmiért :lol: