Szavazás

Mennyire jól tuningolható a Yaris?

Nagyon, azt se tudom, mit vegyek bele :)
14 (15.9%)
Közepesen, elég sok cucc kapható hozzá.
31 (35.2%)
Alig, nem sok lehetőség közül lehet választani
20 (22.7%)
Nem tuningolható. Így jó, ahogy van :)
23 (26.1%)

Összes szavazó: 86

Szerző Téma: Yaris tuning  (Megtekintve 540916 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Yaris tuning
« Válasz #180 Dátum: 2004.04.23 07:45:41 »
Marcipánk!

gépeld csak be ide azt a két címet!
Ha tudsz árat akkor az is jó lenne!
Nekem lexus optikás lámpa kellene!
Sima kristályt én is tudok,de az ezüst autón nekem nem mutat!

Marcipán

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 516
    • http://www.motocrossteam.hu
Yaris tuning
« Válasz #181 Dátum: 2004.04.23 13:08:18 »
Idézetet írta: "SzzS"
Marcipánk!

gépeld csak be ide azt a két címet!
Ha tudsz árat akkor az is jó lenne!
Nekem lexus optikás lámpa kellene!
Sima kristályt én is tudok,de az ezüst autón nekem nem mutat!


Lexus optikás amit én tudok.

BP XIII-ker Jász utca nemtudommenyi.Lucid lámpabolt.Tel.:0613295089

BP Üllői ut nemtudommenyi Garancia lámpabolt Tel.:0612910920

Csak halkan mondom azt hiszem 50HUF/pár,de nem biztos.
arcipán

03' YARIS SOL  50

SZegecs

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1179
Yaris tuning
« Válasz #182 Dátum: 2004.04.23 13:27:09 »
Idézetet írta: "Marcipán"


Csak halkan mondom azt hiszem 50HUF/pár,de nem biztos.


Annyit biztosan megér. Veszek egy 20-30 darabot  :lol:

 :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
zegecs
'04 Toyota Yaris TS

Marcipán

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 516
    • http://www.motocrossteam.hu
Yaris tuning
« Válasz #183 Dátum: 2004.04.23 13:29:40 »
Idézetet írta: "SZegecs"
Idézetet írta: "Marcipán"


Csak halkan mondom azt hiszem 50HUF/pár,de nem biztos.


Annyit biztosan megér. Veszek egy 20-30 darabot  :lol:

 :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:



Legalább aból tudsz ajándékba adni SzzS-nek :lol:  :lol:  :lol:
arcipán

03' YARIS SOL  50

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Yaris tuning
« Válasz #184 Dátum: 2004.04.26 12:04:26 »
:P

 várom a felajánlásokat...!

Marcipán

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 516
    • http://www.motocrossteam.hu
Yaris tuning
« Válasz #185 Dátum: 2004.04.26 18:04:27 »
Idézetet írta: "SzzS"
:P

 várom a felajánlásokat...!


Várjuk együtt,hátha én is kapok,legfeljebb eladom félárba  :P
arcipán

03' YARIS SOL  50

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Yaris tuning
« Válasz #186 Dátum: 2004.05.03 07:32:00 »
Szegecs kérdezte az MMT topicban,hogy mikor lehet visszatépni neki az egyet: erre azt tudom mondani,hogy az enyém az visszaveszi minden zokszó nélkül 3000-4000 alatti fordulaton...!Felette már nem igazán szereti mert akkor már ott van szabályzás környékén...

Egyszer kicsit gyorsabban érkeztem egy útleágazóhoz, 5.ben kb 160-nal és rövidebb féktávot is vettem, elkezdtem gyorsan visszaakasztani neki a fokozatokat, 4,3,2, csak azt nem vettem észre,hogy 110 nél húztam vissza a 2.-at... semmit sem csinált,szabályzott az elektronika és kész, nem engedi szétforogni a mocit! Jó autók ezek!

Marcipán: Nekem is van szempillám!!! :haha:  Most viszem műanyagoshoz...majd ha kész megmutatom!Hasonló forma lett mint a tiéd,csak egy kicsit nagyobb! Vettem egy lámpatakarót(tudod azt a szemüvegformájút 9000-ért) és kivágtam belőle olyat amilyet én akartam!Kicsit bele kell toldani egy ívet és hibátlan!

SZegecs

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1179
Yaris tuning
« Válasz #187 Dátum: 2004.05.03 09:04:59 »
Idézetet írta: "SzzS"
Szegecs kérdezte az MMT topicban,hogy mikor lehet visszatépni neki az egyet: erre azt tudom mondani,hogy az enyém az visszaveszi minden zokszó nélkül 3000-4000 alatti fordulaton...!Felette már nem igazán szereti mert akkor már ott van szabályzás környékén...

Egyszer kicsit gyorsabban érkeztem egy útleágazóhoz, 5.ben kb 160-nal és rövidebb féktávot is vettem, elkezdtem gyorsan visszaakasztani neki a fokozatokat, 4,3,2, csak azt nem vettem észre,hogy 110 nél húztam vissza a 2.-at... semmit sem csinált,szabályzott az elektronika és kész, nem engedi szétforogni a mocit! Jó autók ezek!

Marcipán: Nekem is van szempillám!!! :haha:  Most viszem műanyagoshoz...majd ha kész megmutatom!Hasonló forma lett mint a tiéd,csak egy kicsit nagyobb! Vettem egy lámpatakarót(tudod azt a szemüvegformájút 9000-ért) és kivágtam belőle olyat amilyet én akartam!Kicsit bele kell toldani egy ívet és hibátlan!


És amikor 2-be húztad 110-nél, akkor a váltót magát engedte behúzni a 2-be csak nem engedte rá a kuplungot? Vagy hogy érted a szabályozást? Mit csinál/nem csinál?
Amúgy pont ma reggel próbáltam ki, hogy hol engedi az 1-et. Lassultam, és kb 30-tól próbáltam berakni 1-be, toltam előre a váltót de nem engedte, és amikor 15km/h lett a sebesség, akkor bevette (simán becsúszott mint kés a vajban, nem pedig hirtelen bekapta vagy bereccsent, semmi ilyesmi). Szóval lehet hogy a sebességtől függ? Mert a ford.számot változtathatom, illetve változhat a lassítás mértékétől is pl.
zegecs
'04 Toyota Yaris TS

Marcipán

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 516
    • http://www.motocrossteam.hu
Yaris tuning
« Válasz #188 Dátum: 2004.05.03 10:26:23 »
SzzS :!:

Képet akarok.Légyszi-légyszi :!: Vívjunk meg melyikünké a jobb [smilie=sm31.gif]
arcipán

03' YARIS SOL  50

S

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 248
    • http://www.kótai.hu
Yaris tuning
« Válasz #189 Dátum: 2004.05.03 11:38:37 »
Idézetet írta: "SZegecs"

És amikor 2-be húztad 110-nél, akkor a váltót magát engedte behúzni a 2-be csak nem engedte rá a kuplungot? Vagy hogy érted a szabályozást? Mit csinál/nem csinál?
Amúgy pont ma reggel próbáltam ki, hogy hol engedi az 1-et. Lassultam, és kb 30-tól próbáltam berakni 1-be, toltam előre a váltót de nem engedte, és amikor 15km/h lett a sebesség, akkor bevette (simán becsúszott mint kés a vajban, nem pedig hirtelen bekapta vagy bereccsent, semmi ilyesmi). Szóval lehet hogy a sebességtől függ? Mert a ford.számot változtathatom, illetve változhat a lassítás mértékétől is pl.



Nekem se veszi be az egyest ha gyorsabban megyek (olyan mint egy kis polák:))) bár az csak állva engedi asszem)
a hátramenettel is vannak gondjaim , de azt nem értem hogy néha gond nélkül megy mint kés a vajban néha meg akad... már arra gyanaxom, hogy a rükit is csak akkor engedi ha mondjuk egyesből váltva kiengeded a kupplungot és újra kupplungolsz lehet ez is valami védelmi mechanizmus, de az is lehet hogy totális baromságokat beszélek :wink:

A leszabályozást szerintem úgy értette SzzS hogy letilt a motor, mert kissé pirosba ugrik a fordulatszám :D  (elvileg minden autó ezt csinálja)
dv S
----------------------
'04 Yaris Sol 1.3

S

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 248
    • http://www.kótai.hu
Yaris tuning
« Válasz #190 Dátum: 2004.05.03 11:42:57 »
Idézetet írta: "Marcipán"
SzzS :!:

Képet akarok.Légyszi-légyszi :!: Vívjunk meg melyikünké a jobb [smilie=sm31.gif]


Tényleg jó lenne mert amiket eddig láttam azok nekem naon nem tetszettek de én is szeretnék ilyet meg hátsószárnyat meg oldalkötényt meg meg meg.... de alufelnit nem :axe:

Na komolyra fordítva, tényleg rakhatnátok fel ilyen kiegészítőkről képet, meg valami bekerülési árat is. Némi optikai tuningot én is tennék rá.

Pl. nem tudja valaki miként oldható meg a csomagtér nyitás ha lefalaztatom? Mert az a gomb naon csúf ott hátul.
dv S
----------------------
'04 Yaris Sol 1.3

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Yaris tuning
« Válasz #191 Dátum: 2004.05.03 11:45:41 »
Szegecs: simán ráengedtem a kuplungot...jó nagy motorfék volt, és ledadogott a motor...tudod...!
Ezt ki kell bírja!Ez Toyota...! :toy:
Az egynél is nekem simán beveszi, kell előtte nyomni egy kicsi gázfröccsöt és sima ügy...!(úgy mint a trabantnál)

Most érkeztem el a 90000 szervízhez, nem írja a szervízkönyv,de ledobom róla a váltóolajat is, és veszek bele valami tutit. Lehet kapni váltóolaj adalékot, az egyik ismerősöm tett a corollájába és teljesen más lett, tiszta lágyan lehet cibálni a fokozatokat,nem kattog úgy mint a yaris váltója!
A Championnak van egy versenygyertyája, ami állítólag nagyon jó a japán vasakhoz!9000 a 4 db!Szerintem azt is kipróbálom,a régiek úgyis cserések!

Marcipán: ANGARD! [smilie=sm58.gif]

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Yaris tuning
« Válasz #192 Dátum: 2004.05.03 11:49:39 »
S!

Egy két fajta hátsó szárny létezik, pl 32000 a www.autoplastic-a.hu  -nál!
Ott van szempilla is,meg még egy-két rondaság!

Igazából svájc,belgium,stb az igaz forrás!

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Yaris tuning
« Válasz #193 Dátum: 2004.05.03 12:10:42 »
Hátsó ajtót ha lefalaztatod akkor bowdenesre kell átalakítatni a csomagtérzárat, elég macerás szerintem. Én már megszoktam... :cry:

S

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 248
    • http://www.kótai.hu
Yaris tuning
« Válasz #194 Dátum: 2004.05.03 12:27:56 »
Idézetet írta: "SzzS"
S!

Egy két fajta hátsó szárny létezik, pl 32000 a www.autoplastic-a.hu  -nál!
Ott van szempilla is,meg még egy-két rondaság!

Igazából svájc,belgium,stb az igaz forrás!


Kösz a linket! Külföldi oldalakat nem tudsz véletlenül?
Autoplasticnál jók a lökhárítók meg a küszöbök (legalábbis nekem tetszik:)) de a lámpatakarók eléggé csúnyák:) De ezek gondolom a faceliftre már nem egészen passzolnak. az árak meg gondolom fényezés nélkül ennyiek :?
dv S
----------------------
'04 Yaris Sol 1.3