Szerző Téma: Mennyit fogyaszt a Yarisod???  (Megtekintve 935664 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

leszilaci

  • Vendég
Mennyit fogyaszt a Yarisod???
« Válasz #780 Dátum: 2006.02.05 14:05:36 »
Idézetet írta: "ToTo"
Idézetet írta: "leszilaci"

itt is elkergettem 3-ban 140ig, és szerintem itt el is fogy a kisautó ereje....talán 155-160ig még "húz" 4-ben, de inkább 130-140-es tempót tartva takarítottam le a belső sávot

fogyim fel is ment 6,1-re :nagymosoly:


3-ban akkor meddig is nyomattad? 140-ig 3-ban aztán váltás 4-be és 150-160-as tempó? Tiltás volt?

tiltás nem volt...olyan 6.000-ig nyomtam
1-ben 56-nál
2-ben 106 km/h-nál tilt
3-ban nemtudom :) 140-ig még ment, szerintem 150-et már nem bírná kipörögni...legalábbis szivem nem volt tovább küldeni, nameg az erő is elfogyott már, váltani kellett :vezetes:

tegnap viszont sikerült "látványosan" elb@@sznom a váltást...
1-est kb 53-ig elhajtottam, majd az istennek nem akarta bevenni a 2-est...harmadik próbára már bevette, de nem kicsit volt :oops: égőőőő  mert a gázra persze már régen ráléptem és a motor csak ordít, a kocsi meg csak gurul... :sir: akkor is rendesen meg kellett rángatnom a kart..érzésre olyan volt, mintha már 2-be lett volna, de csak a kar akadt meg, a sebességet nem vette. recsegni nem recsegett szerencsére

SzzS!!! mintha említetted volna vala oly' rég', h a kocsidon állítottak a váltón..ezügyben valamikor tudnánk értekezni? mert ez a váltómizéria a halálba kerget (főleg,h tegnap este még az öcsém yarisát is vezettem pár km erejéig, és neki vajpuha a váltója az enyémhezt képest..nem hiszem,h ne lehetne állítani ezen!)

leszilaci

  • Vendég
Mennyit fogyaszt a Yarisod???
« Válasz #781 Dátum: 2006.02.05 14:08:10 »
Idézetet írta: "andzsin"
sikerült elérni a 7-et, hogy egye meg a fene :banging:  :evil:  :robbanfej:

nekem meg a 6,0-t
most 5,2 áll...
lehetne kicsit kevesebb fogyim is(mondjuk 0,5l-rel), de félek,h ellustulna az ótó :rohog:

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Mennyit fogyaszt a Yarisod???
« Válasz #782 Dátum: 2006.02.05 14:33:44 »
Idézetet írta: "leszilaci"


tiltás nem volt...olyan 6.000-ig nyomtam
1-ben 56-nál
2-ben 106 km/h-nál tilt
3-ban nemtudom :) 140-ig még ment, szerintem 150-et már nem bírná kipörögni...legalábbis szivem nem volt tovább küldeni, nameg az erő is elfogyott már, váltani kellett :vezetes:


Az én fogyim most 7.5-öt mutat... A fenti adatok azok a tiltási adatok amelyeket tapasztaltál? 2-ben 106-nál tilt, hát nem semmi!  :nagymosoly: Majd én is megpróbálom...  :kacsint:
Toyota Yaris T SPORT
153



andzsin

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 591
Mennyit fogyaszt a Yarisod???
« Válasz #783 Dátum: 2006.02.05 16:43:56 »
Idézetet írta: "kishaver"
Idézetet írta: "andzsin"
sikerült elérni a 7-et, hogy egye meg a fene :banging:  :evil:  :robbanfej:
HOGYAN???


úgy, hogy Ön dönt iszik vagy vezet! :nagymosoly:  A fene se tudja. Sok rövidjárat, nem bemelegedő motor..etc.

galland

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 718
Mennyit fogyaszt a Yarisod???
« Válasz #784 Dátum: 2006.02.05 17:40:15 »
SzzS!!! mintha említetted volna vala oly' rég', h a kocsidon állítottak a váltón..ezügyben valamikor tudnánk értekezni? mert ez a váltómizéria a halálba kerget (főleg,h tegnap este még az öcsém yarisát is vezettem pár km erejéig, és neki vajpuha a váltója az enyémhezt képest..nem hiszem,h ne lehetne állítani ezen!)[/quote]
Én is ebben a cipőben járok engem is érdekellne, hogyan lehetne kissé "puhitani" a váltó járásán.

Tondach

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 325
Mennyit fogyaszt a Yarisod???
« Válasz #785 Dátum: 2006.02.05 22:35:59 »
Békéscsaba-Bánkút 5,6 oda.vissza 5,4 90-110 közötti tempóval 2személlyel,sícuccal.Teljesen jó.Ja.,és a váltón sokat segit a rudazat leápolása.Anno a Suzukimmal csodát tett.

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Mennyit fogyaszt a Yarisod???
« Válasz #786 Dátum: 2006.02.06 10:34:37 »
Idézetet írta: "leszilaci"
Idézetet írta: "ToTo"
Idézetet írta: "leszilaci"

itt is elkergettem 3-ban 140ig, és szerintem itt el is fogy a kisautó ereje....talán 155-160ig még "húz" 4-ben, de inkább 130-140-es tempót tartva takarítottam le a belső sávot

fogyim fel is ment 6,1-re :nagymosoly:


3-ban akkor meddig is nyomattad? 140-ig 3-ban aztán váltás 4-be és 150-160-as tempó? Tiltás volt?

tiltás nem volt...olyan 6.000-ig nyomtam
1-ben 56-nál
2-ben 106 km/h-nál tilt
3-ban nemtudom :) 140-ig még ment, szerintem 150-et már nem bírná kipörögni...legalábbis szivem nem volt tovább küldeni, nameg az erő is elfogyott már, váltani kellett :vezetes:

3-ban kicsivel 150 felett tilt (úgy emlékszem 153 körül).

Pontosítok: 154 km/h -nál tilt 3-ban .
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

baru

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 512
Mennyit fogyaszt a Yarisod???
« Válasz #787 Dátum: 2006.02.06 12:40:18 »
Idézetet írta: "galland"
SzzS!!! mintha említetted volna vala oly' rég', h a kocsidon állítottak a váltón..ezügyben valamikor tudnánk értekezni? mert ez a váltómizéria a halálba kerget (főleg,h tegnap este még az öcsém yarisát is vezettem pár km erejéig, és neki vajpuha a váltója az enyémhezt képest..nem hiszem,h ne lehetne állítani ezen!)

Én dettó így vagyok. Bár Monoron leápolták a váltót, nem változott. Tök ideg vagyok, amikor reggel hidegen a második stoptáblánál nem veszi az 1-et, oszt alig tudok elindulni. És az 1-2 közt melegen is van akadópont, pedig ott kéne a leggyorsabb váltás, hogy ne essen le a fordulat.
 :figyellek:
Yaris Blue Ice 1.0

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8098
Mennyit fogyaszt a Yarisod???
« Válasz #788 Dátum: 2006.02.06 12:45:47 »
Srácok, kezdünk nagyon offtopicolni, léci a megfelelő helyre menjetek át, mondjuk a Probléma a Yarisommal-ba a váltóhibával, a tíltás meg az általánosba, vagy a tuningba illik. Csak azért szólok közbe, mert az újoncok szívrohamot kapnak, ha meglátják, mekkora káosz van, szal mindenki érdekében léci ha valaki offtopic dologba ütközik, akkor a választ már a megfelelő topicba írja be. Köszönettel: az egyik modi
Laco 73 :D

baru

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 512
Mennyit fogyaszt a Yarisod???
« Válasz #789 Dátum: 2006.02.06 12:46:11 »
6,7-ről három nap alatt le tudtam tornászni 6,3-ra úgy, hogy csak Bp.-n mentem. Sima, egyenletes tempó, vasárnapi forgalom, nix dugó... :vezetes:
Yaris Blue Ice 1.0

galland

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 718
Mennyit fogyaszt a Yarisod???
« Válasz #790 Dátum: 2006.02.06 14:47:03 »
Idézetet írta: "KLaco"
Srácok, kezdünk nagyon offtopicolni, léci a megfelelő helyre menjetek át, mondjuk a Probléma a Yarisommal-ba a váltóhibával, a tíltás meg az általánosba, vagy a tuningba illik. Csak azért szólok közbe, mert az újoncok szívrohamot kapnak, ha meglátják, mekkora káosz van, szal mindenki érdekében léci ha valaki offtopic dologba ütközik, akkor a választ már a megfelelő topicba írja be. Köszönettel: az egyik modi

Hát ez nem az a topic??? akkor bocs  :nagymosoly:

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Mennyit fogyaszt a Yarisod???
« Válasz #791 Dátum: 2006.02.06 14:53:23 »
Idézetet írta: "galland"
Idézetet írta: "KLaco"
Srácok, kezdünk nagyon offtopicolni, léci a megfelelő helyre menjetek át, mondjuk a Probléma a Yarisommal-ba a váltóhibával, a tíltás meg az általánosba, vagy a tuningba illik. Csak azért szólok közbe, mert az újoncok szívrohamot kapnak, ha meglátják, mekkora káosz van, szal mindenki érdekében léci ha valaki offtopic dologba ütközik, akkor a választ már a megfelelő topicba írja be. Köszönettel: az egyik modi

Hát ez nem az a topic??? akkor bocs  :nagymosoly:

Na elég az OFF-ból :D Különben csúnyán megbüntet minket a modi.
Amúgy a legutóbbi tankolás óta 6,6 l/100 -at mutat az átlagfogyi mérő.
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

legslie

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 108
Mennyit fogyaszt a Yarisod???
« Válasz #792 Dátum: 2006.02.07 11:47:21 »
Csak hogy ne legyen annyi OFF topic :-)

Nekem így télvíz tájt csak városban 7l/100 km a fogyi. Pedig pörgetem rendesen  :nagymosoly:

peron

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 11
Mennyit fogyaszt a Yarisod???
« Válasz #793 Dátum: 2006.02.08 18:40:51 »
Amiket írtatok fenn az nekem,
mind csak álom, 9.5-alatt még sose
inkább 10.5 ilyen hidegben.
Ennyit ehet egy TS?

Mondjuk elég nehéz a lábam...
 :nagymosoly:

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Mennyit fogyaszt a Yarisod???
« Válasz #794 Dátum: 2006.02.08 19:46:25 »
Idézetet írta: "peron"
Amiket írtatok fenn az nekem,
mind csak álom, 9.5-alatt még sose
inkább 10.5 ilyen hidegben.
Ennyit ehet egy TS?

Mondjuk elég nehéz a lábam...
 :nagymosoly:



Hát nekem most 6.6-ot mutat, persze van benne egy kis pálya is! De amúgy 7.5-7.7 körül mozog, én viszont nem nyomom még annyira... A fogyasztásodat hogy hozod össze, pörgeted tiltásig?  :?:
Toyota Yaris T SPORT
153