Szerző Téma: Mennyit fogyaszt a Yarisod???  (Megtekintve 898192 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Zénóka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1463
Mennyit fogyaszt a Yarisod???
« Válasz #45 Dátum: 2005.05.09 17:55:38 »
Idézetet írta: "afekete"
Idézetet írta: "kishaver"
10 koszos percért megy a kínzás?? Mikor Zamárdinál van 3-4 lámpa?? Van úgy hogy ott beérek nagy autókat, akik addig ezerrel mentek el mellettem, mindig mosolygok rajtuk  :lol:  :lol:  Sőt olyat is soxor látok, hogy megelőznek aztán kávéznak a kúton majd megint megelőznek fél óra múlva. Nem sok értelme van ennek.....

Már hogyne volna értelme. Képzeld mikor érne oda, ha 130-al menn és még kávézna is. :-)
Na meg olyankor hol marad az élvezet...


Számolgatok tankolás után és, ééséés, éééééééés... micsoda élvezet :boobs:


andzsin

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 591
Mennyit fogyaszt a Yarisod???
« Válasz #46 Dátum: 2005.05.09 22:46:29 »
No emberek megvan a második tankom. Ugye első verzió, nem kíméletes vezetés vegyesben 6,3 lett. Most pedig szintén vegyesben kíméletes vezetéssel 5,5. Ez már jobban tetszik.  :wink:

andzsin

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 591
Mennyit fogyaszt a Yarisod???
« Válasz #47 Dátum: 2005.05.09 22:47:13 »
34l 620km. :lol:

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Mennyit fogyaszt a Yarisod???
« Válasz #48 Dátum: 2005.05.10 08:12:27 »
Idézetet írta: "andzsin"
34l 620km. :lol:
Hááát pont ez az gyerekek!!! Miért nem veszitek a dieselt, ha szerettek a fogyasztásra figyelni???

Én 620 km-t vegyesen óvatosba (kb 4,2 fogyival, de volt már jobb is) 26  liter környékén abszolválom.
Üdv: Kishaver 74

Zso

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 329
Mennyit fogyaszt a Yarisod???
« Válasz #49 Dátum: 2005.05.10 08:52:20 »
Idézetet írta: "Zénóka"
Idézetet írta: "afekete"
Idézetet írta: "kishaver"
10 koszos percért megy a kínzás?? Mikor Zamárdinál van 3-4 lámpa?? Van úgy hogy ott beérek nagy autókat, akik addig ezerrel mentek el mellettem, mindig mosolygok rajtuk  :lol:  :lol:  Sőt olyat is soxor látok, hogy megelőznek aztán kávéznak a kúton majd megint megelőznek fél óra múlva. Nem sok értelme van ennek.....

Már hogyne volna értelme. Képzeld mikor érne oda, ha 130-al menn és még kávézna is. :-)
Na meg olyankor hol marad az élvezet...


Számolgatok tankolás után és, ééséés, éééééééés... micsoda élvezet :boobs:


Kinek a pap, kinek a papné....én jobban élveztem a múltkor, hogy egy G Astra (gondolom 1,4 fapad) flegmán nekiállt villogni 150 környékén, mikor előttem is lassan mentek...elengedtem, majd csak lesett mikor én kezdtem rá villogni...és letoltam a pályáról :rockout3:

Zso

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 329
Mennyit fogyaszt a Yarisod???
« Válasz #50 Dátum: 2005.05.10 09:13:58 »
Idézetet írta: "kishaver"

10 koszos percért megy a kínzás?? Mikor Zamárdinál van 3-4 lámpa?? Van úgy hogy ott beérek nagy autókat, akik addig ezerrel mentek el mellettem, mindig mosolygok rajtuk  :lol:  :lol:  Sőt olyat is soxor látok, hogy megelőznek aztán kávéznak a kúton majd megint megelőznek fél óra múlva. Nem sok értelme van ennek.....


Igazándiból azt utálom a legjobban, hogy az esetek többségében ha próbálok felvenni egy 130 körüli tempót, a külső sávban cammognak,
a belsőben meg levillognak, tehát állandóan fékezhetek, meg gyorsíthatok, meg előzhetek és mellesleg az a 10 perc egyből felugrik 15-20-ra
Persze egy nyári péntek délután az M7-en ezt el is feledhetjük...és lehet örülni egy 130-140-es átlagnak :?

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Mennyit fogyaszt a Yarisod???
« Válasz #51 Dátum: 2005.05.10 10:05:40 »
Ja mondjuk az M7 az tud bolondok háza lenni, de nekem soha nem szokott gondom lenni az előzéssel, ha csak 120-al megyek. Így is szoktam sokat előzni, de nagyon ritka, hogy fékeznem kell. Inkább kimegyek és gyorsítok 140-re, mint fékezek 90-re. Ha jól figyel az ember, akkor a gyors autók elé még be lehet férni úgy, hogy neki se kelljen fékezni vagy 120-ról 115-re lassulva el lehet engedni őket és akkor mehet az előzés.

De tényleg kinek a pap......

Meg jó ha kiderül, hogy hogyan bírja a hajtást a kis ufó, mert én biztos, hogy nem fogok tudni szolgálni ilyen tapasztalatokkal. Ha nagyon nagyon sietek (mondjuk fial a kutya  :lol: vagy kikérték a söröm és még sehol nem vagyok  :lol:   ), akkor megyek 150-el, bár akkor 4 személlyel is.
Üdv: Kishaver 74

andzsin

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 591
Mennyit fogyaszt a Yarisod???
« Válasz #52 Dátum: 2005.05.10 14:27:17 »
Az a jó egyébként ha a pályán van tolóember, aki valami nagy fekete csodával tolja le az embereket az útról te meg mész utána ha tudsz. Ezzel csak az a baj, hogy ők nem 150-170-el mennek hanem általában 200 körül:((

Orffyreus

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 56
Mennyit fogyaszt a Yarisod???
« Válasz #53 Dátum: 2005.05.10 21:19:09 »
Nekem Szeged-Budapest lett 7.0 körül...mondjuk az ötösön előzgettem, a pályán meg 140-150-nel jöttem.... (Itt erős volt a szembeszél, és nálam is elkezdett fütyülni a visszapillantó...nem állandóan csak néha....)

Az igazi probléma pesten volt...felértem másfél-két óra alatt és a Határ úttól a Szentendrei útig ültem 2 és fél órát...  [smilie=sm12.gif]
aris '04 1.3 Sol :D    Ha mindíg a múltba nézel, seggel mész a jövőbe!

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Mennyit fogyaszt a Yarisod???
« Válasz #54 Dátum: 2005.05.10 21:53:54 »
Idézetet írta: "Orffyreus"
Az igazi probléma pesten volt...felértem másfél-két óra alatt és a Határ úttól a Szentendrei útig ültem 2 és fél órát...  [smilie=sm12.gif]

Ilyenkor aranyat ér, ha az ember ismeri a "szökőutakat".
music     

saro

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 443
Mennyit fogyaszt a Yarisod???
« Válasz #55 Dátum: 2005.05.10 22:43:02 »
Idézetet írta: "kishaver"
Idézetet írta: "Zso"
Egyébként sikerült 5,5 alá tornásznom a városi átlagomat :D  :D  :D
Az autópályás viszont még nem ment 6 alá, nem tudom megszokni a 150-160 alatti autózást, egyenesen unatkozom....
Ha csak 120-130 körül mennél, akkor nyáron 4,5-4,7 lenne a fogyid még akkor is ha vadul előznél meg nem kíméletesen gyorsulnál 130-ra, mellette klímáznál meg ilyenek. A motor nem használódik, a turbó meg egyenesen felsóhajtana egy ilyen lájtos tempótól. Mennyit is spórolsz időbe, ha 160-al mész és nem 130-al?? Bp-Siófok sacc 120 km.

Akkor 120/160=0,75 óra x 60 perc = 45 Perc
Akkor 120/130=0,923 óra x 60 perc = 55 Perc

10 koszos percért megy a kínzás?? Mikor Zamárdinál van 3-4 lámpa?? Van úgy hogy ott beérek nagy autókat, akik addig ezerrel mentek el mellettem, mindig mosolygok rajtuk  :lol:  :lol:  Sőt olyat is soxor látok, hogy megelőznek aztán kávéznak a kúton majd megint megelőznek fél óra múlva. Nem sok értelme van ennek.....

hát értelme az nincs, de az élvezet! a férfiak az autózásukra és a szexuális teljesítményükre hiúk. Én régebben Szabolcsba jártam és kb 15 perccel értem fel hamarabb Pestre (300km), ha eszelősként vezetve jöttem, mintha előzés nélkül, nyugodt tempóban autóztam. De nem is termelődött egy gramm tesztoszteronom se!

andzsin

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 591
Mennyit fogyaszt a Yarisod???
« Válasz #56 Dátum: 2005.05.10 22:52:03 »
Idézetet írta: "Orffyreus"
Nekem Szeged-Budapest lett 7.0 körül...mondjuk az ötösön előzgettem, a pályán meg 140-150-nel jöttem.... (Itt erős volt a szembeszél, és nálam is elkezdett fütyülni a visszapillantó...nem állandóan csak néha....)

Az igazi probléma pesten volt...felértem másfél-két óra alatt és a Határ úttól a Szentendrei útig ültem 2 és fél órát...  [smilie=sm12.gif]


na ezt én nem bírom ki. mindent csak ne kelljen egy helyben állni. inkább kerülök 30km-t. úgyhogy én mindig megyek:))

leszilaci

  • Vendég
Mennyit fogyaszt a Yarisod???
« Válasz #57 Dátum: 2005.05.11 07:25:48 »
Idézetet írta: "kishaver"
Hááát pont ez az gyerekek!!! Miért nem veszitek a dieselt, ha szerettek a fogyasztásra figyelni???
.[/quote]

azért, mert amikor autóvásárlásra adtam a fejem, akkor kiindulásnak az 1.0 fapad yarisról kezdtem gombolkozni.
aztán egy új autó milyen már klíma nélkül???és ha klíma, akkor már nagyobb motor, meg jobban is hangzik a 87, mint a 68 LE.
aztán elektromos ablak sem árt, és a tükrök?nameg legyen már színre fújva is, apropó szín: ja, hogy ami tetszik már metálfelár....óóó, és mennyivel kellemesebb fogású a bőr, mint a műanyag!
a biztonság szempontjából legalább 1 váltózár.
és a 2.4mila felkúszott 3.1-re
és itt jött az, hogy a dízel mennyi lenne??
nanemmondod, hogy plussz fél????
és itt álltam meg  :D

persze most már picit bánom, mert a hétvégén voltam nyíltnapon, és kaptam D4D-re 2,9-es ajánlatot(terra+ és ajándék klíma).
TS-re pedig 3,2-t  :cry:

szóval
 :banging:

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Mennyit fogyaszt a Yarisod???
« Válasz #58 Dátum: 2005.05.11 08:59:59 »
Idézetet írta: "andzsin"
Idézetet írta: "Orffyreus"
Az igazi probléma pesten volt...felértem másfél-két óra alatt és a Határ úttól a Szentendrei útig ültem 2 és fél órát...  [smilie=sm12.gif]
na ezt én nem bírom ki. mindent csak ne kelljen egy helyben állni. inkább kerülök 30km-t. úgyhogy én mindig megyek:))
Teljesen hasonló módon gondolkodok!!! :wink:  Én is inkább megyek 30 km-el többet.....de haladok...
Üdv: Kishaver 74

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Mennyit fogyaszt a Yarisod???
« Válasz #59 Dátum: 2005.05.12 23:18:26 »
Ma megint sikerült lejjebb tornázni a fogyit, ennyit számít, hogy az ember nyugis stílusban döcög :D 6.8ról hírtelen 6.6 lett :D
Laco 73 :D