Szerző Téma: Mennyit fogyaszt a Yarisod???  (Megtekintve 907277 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Mennyit fogyaszt a Yarisod???
« Válasz #255 Dátum: 2005.07.08 10:40:59 »
Idézetet írta: "andzsin"
Hehe, rekordot döntöttem: sikerült 5,4-et autózni a csákóval, autópálya nélkül. Azért ez elég jó nem?
Nekem is ennyit ehetett kb (vagy kicsivel 1-2 decivel többet) tegnap az olajkályha. Mondjuk én ennyiből már 150-160-as tempót diktáltam Sopron-Zeg között. ahol lehetett. Így 1 óra 15 perc lett a futam idő eredménye. Este beszéltem, Zénókával róla. Érezhetően utált miatta.  :?  Aztán mikor éjjel koncertek után jöttem vissza Zegre és semmi forgalom nem volt, így rááltam a 110-re mindenhol és szintén 1 óra 15-öt futottam, akkor már én is utáltam magam.  :?
Üdv: Kishaver 74

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Mennyit fogyaszt a Yarisod???
« Válasz #256 Dátum: 2005.07.08 10:57:10 »
te dög...!
Én meg majd sajnállak hogy 4-5 literekkel autózol jó???? :lol:

Zénóka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1463
Mennyit fogyaszt a Yarisod???
« Válasz #257 Dátum: 2005.07.08 13:13:11 »
Idézetet írta: "leszilaci"
Idézetet írta: "andzsin"
Hehe, rekordot döntöttem: sikerült 5,4-et autózni a csákóval, autópálya nélkül. Azért ez elég jó nem?

ez jó!
nekem meg, tegnap Fót-Hajdúböszörmény-Fót távon fogyasztott 4,4-et  :wink:
440km, kb a fele ótópálya, a másik fele meg nagyobb városokat teljesen elkerülő útak (33-as)


Azon gondolkodom Leszilacival külön "klub szárnyat" alapítunk. A nevén még gondolkozom :lol:
Na jó bevesszük Kishavert is, de csak ha többet nem csinál olyan csúnya dolgot mint tegnap este :alright:  :yawinkle:  :mrgreen:  :mrgreen:


kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Mennyit fogyaszt a Yarisod???
« Válasz #258 Dátum: 2005.07.08 13:32:25 »
Idézetet írta: "Zénóka"
Azon gondolkodom Leszilacival külön "klub szárnyat" alapítunk. A nevén még gondolkozom :lol:
Na jó bevesszük Kishavert is, de csak ha többet nem csinál olyan csúnya dolgot mint tegnap este :alright:  :yawinkle:  :mrgreen:  :mrgreen:
Mondjuk: Mennyit fogyaszt a Yarisod klubb??? Persze én kicsit helyzeti előnyben vagyok a D4D mocimmal. Még szerencse, mert én nem bírok 90 alatt autózni. :twisted:  :twisted:
Üdv: Kishaver 74

Zénóka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1463
Mennyit fogyaszt a Yarisod???
« Válasz #259 Dátum: 2005.07.08 13:42:47 »
Idézetet írta: "kishaver"
Idézetet írta: "Zénóka"
Azon gondolkodom Leszilacival külön "klub szárnyat" alapítunk. A nevén még gondolkozom :lol:
Na jó bevesszük Kishavert is, de csak ha többet nem csinál olyan csúnya dolgot mint tegnap este :alright:  :yawinkle:  :mrgreen:  :mrgreen:
Mondjuk: Mennyit fogyaszt a Yarisod klubb??? Persze én kicsit helyzeti előnyben vagyok a D4D mocimmal. Még szerencse, mert én nem bírok 90 alatt autózni. :twisted:  :twisted:


Hétfön érkezik a karton castrol slx r-tec olajam. Ez még 1 picit vékonyabb olaj mint az slx long life II. No meg azért még gondolkodom én azon a 145/80 R14-es kerkón. Meg esetleg egy yaris eco váltót is jó lenne (hosszabb 4-es 5-ös) szerválni valahonnan. Szóval az a "helyzeti elöny" mérséklödni látszik :lol:  :lol:


kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Mennyit fogyaszt a Yarisod???
« Válasz #260 Dátum: 2005.07.08 13:54:22 »
Idézetet írta: "Zénóka"
Szóval az a "helyzeti elöny" mérséklödni látszik :lol:  :lol:
Még a végén 80-al kell járnom, hogy neked 60-al kelljen járnod hasonló fogyihoz!!!  :lol:  :lol: De várjunk csak??? Tankolj már egyszer gázolajat, hátha kevesebbet eszik majd belőle, mint a drága benzinből.  :lol:  :lol:  Meg az tiszta, hogy nem fogsz venni D4D-t. Szerintem az is tiszta, hogy én nem fogok benzinesre váltani. Viszont valahogyan egységesíteni kell a feltételeket. Vagy én locsoljak benzint? :twisted:
Üdv: Kishaver 74

Zénóka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1463
Mennyit fogyaszt a Yarisod???
« Válasz #261 Dátum: 2005.07.08 14:15:46 »
Idézetet írta: "kishaver"
Idézetet írta: "Zénóka"
Szóval az a "helyzeti elöny" mérséklödni látszik :lol:  :lol:
Még a végén 80-al kell járnom, hogy neked 60-al kelljen járnod hasonló fogyihoz!!!  :lol:  :lol: De várjunk csak??? Tankolj már egyszer gázolajat, hátha kevesebbet eszik majd belőle, mint a drága benzinből.  :lol:  :lol:  Meg az tiszta, hogy nem fogsz venni D4D-t. Szerintem az is tiszta, hogy én nem fogok benzinesre váltani. Viszont valahogyan egységesíteni kell a feltételeket. Vagy én locsoljak benzint? :twisted:


Nem mondtam, hogy nem veszek d4d-t. A következö d4d lesz(fogyimérövel). Esetleg benzin de akkor muszály mellette figyelnie az elektromotornak :D
Csak most csak azért, hogy....  na azért nem éri meg cserélnem. most. :D


Zso

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 329
Mennyit fogyaszt a Yarisod???
« Válasz #262 Dátum: 2005.07.08 14:36:23 »
Idézetet írta: "Zénóka"
No meg azért még gondolkodom én azon a 145/80 R14-es kerkón. Meg esetleg egy yaris eco váltót is jó lenne (hosszabb 4-es 5-ös) szerválni valahonnan. Szóval az a "helyzeti elöny" mérséklödni látszik :lol:  :lol:


Nemtom a szervízkerék milyen méretű, de szerintem abból szerezz 4 db-ot :wink:

leszilaci

  • Vendég
Mennyit fogyaszt a Yarisod???
« Válasz #263 Dátum: 2005.07.08 17:01:05 »
Idézetet írta: "kishaver"
Idézetet írta: "Zénóka"
Azon gondolkodom Leszilacival külön "klub szárnyat" alapítunk. A nevén még gondolkozom :lol:
Na jó bevesszük Kishavert is, de csak ha többet nem csinál olyan csúnya dolgot mint tegnap este :alright:  :yawinkle:  :mrgreen:  :mrgreen:
Mondjuk: Mennyit fogyaszt a Yarisod klubb??? Persze én kicsit helyzeti előnyben vagyok a D4D mocimmal. Még szerencse, mert én nem bírok 90 alatt autózni. :twisted:  :twisted:

én se 90 alatt autóztam :!:
rááltam 96-ra ótópályán, aztán gurultam :twisted:
90-nél kevesebbet lakott területen kívül csak akkor megyek, ha nagyon sz@r az út,
lakott területen pedig max55.

lássuk be a többiekkel szemben, hogy nem lenne teljesen fer, ha blikkesednénk, mert a legtöbb yaris-os vársoban használja, országuti cirkálásra pedig kevesen. na jó a Ts-esek, de azok meg nyomják neki :)

nem tom' hogy vagy vele Zénóka, de az még nem fusztrál, ha az autópályán hagy le egy dömper,mert ott van neki még 1 sáv, és ott nem jön szembe senki, de sima 1*1 sávos úton nem merek 65-tel közlekedni.

kizárólagos bp.-i közlekedésben 5lityi alá nem tudom vinni!

ma megjártam Soltvadkertet, computer szerint 4,5 :wink:

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Mennyit fogyaszt a Yarisod???
« Válasz #264 Dátum: 2005.07.08 17:12:11 »
Tényleg Zénóka!!!

Ha szerzek 4 db mankókereket (ami a pótkerék gyárilág) elcseréljük egy az egybe a TS felnikre???  :lol:  :lol:
A mankókerék szerintem még a 145-ösnél is szűkebb...  :lol:
Xanyi

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Mennyit fogyaszt a Yarisod???
« Válasz #265 Dátum: 2005.07.08 17:23:33 »
Idézetet írta: "Xanyi"
Tényleg Zénóka!!!

Ha szerzek 4 db mankókereket (ami a pótkerék gyárilág) elcseréljük egy az egybe a TS felnikre???  :lol:  :lol:
A mankókerék szerintem még a 145-ösnél is szűkebb...  :lol:

Tényleg, és ez csak most jutott eszébe valakinek? :D :D Kár, hogy nem az én ötletem volt :D És Héliumot kell tölteni a kerékbe, meg a kasznit is azzal kell feltölteni légmentesen, és maszkban kell szívni az oxigént :D
Laco 73 :D

leszilaci

  • Vendég
Mennyit fogyaszt a Yarisod???
« Válasz #266 Dátum: 2005.07.08 17:29:34 »
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "Xanyi"
Tényleg Zénóka!!!

Ha szerzek 4 db mankókereket (ami a pótkerék gyárilág) elcseréljük egy az egybe a TS felnikre???  :lol:  :lol:
A mankókerék szerintem még a 145-ösnél is szűkebb...  :lol:

Tényleg, és ez csak most jutott eszébe valakinek? :D :D Kár, hogy nem az én ötletem volt :D És Héliumot kell tölteni a kerékbe, meg a kasznit is azzal kell feltölteni légmentesen, és maszkban kell szívni az oxigént :D


Nem bántani Zénókát :axe: , hanem követni a példáját :!:
 :wink:

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Mennyit fogyaszt a Yarisod???
« Válasz #267 Dátum: 2005.07.08 17:31:40 »
Idézetet írta: "leszilaci"
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "Xanyi"
Tényleg Zénóka!!!

Ha szerzek 4 db mankókereket (ami a pótkerék gyárilág) elcseréljük egy az egybe a TS felnikre???  :lol:  :lol:
A mankókerék szerintem még a 145-ösnél is szűkebb...  :lol:

Tényleg, és ez csak most jutott eszébe valakinek? :D :D Kár, hogy nem az én ötletem volt :D És Héliumot kell tölteni a kerékbe, meg a kasznit is azzal kell feltölteni légmentesen, és maszkban kell szívni az oxigént :D


Nem bántani Zénókát :axe: , hanem követni a példáját :!:
 :wink:

De nem megy, én már próbáltam, bezsongok, ha néha nem taposhatom meg a pedált. A fogyimat nagyon úgy se tudom csökkenteni, mert a városi az felviszi, ha meg néha vidéken járok, legalább a 90-es táblát szoktam úgy érezni, hogy kék alapú :D :D
Laco 73 :D

leszilaci

  • Vendég
Mennyit fogyaszt a Yarisod???
« Válasz #268 Dátum: 2005.07.08 17:53:46 »
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "leszilaci"

Nem bántani Zénókát :axe: , hanem követni a példáját :!:
 :wink:

De nem megy, én már próbáltam, bezsongok, ha néha nem taposhatom meg a pedált. A fogyimat nagyon úgy se tudom csökkenteni, mert a városi az felviszi, ha meg néha vidéken járok, legalább a 90-es táblát szoktam úgy érezni, hogy kék alapú :D :D


nekem szerencsére kiment már a lábamból ez a széttaposós gázpedál (ami nem jelenti azt, hogy nem gyorsulgatok havi1-2szer, az is piroslámpánál, ha felhúznak)
szóval  céges vasakon kiéltem már minden ilyen irányú perverziómat  :twisted:

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Mennyit fogyaszt a Yarisod???
« Válasz #269 Dátum: 2005.07.08 18:05:16 »
Idézetet írta: "leszilaci"
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "leszilaci"

Nem bántani Zénókát :axe: , hanem követni a példáját :!:
 :wink:

De nem megy, én már próbáltam, bezsongok, ha néha nem taposhatom meg a pedált. A fogyimat nagyon úgy se tudom csökkenteni, mert a városi az felviszi, ha meg néha vidéken járok, legalább a 90-es táblát szoktam úgy érezni, hogy kék alapú :D :D


nekem szerencsére kiment már a lábamból ez a széttaposós gázpedál (ami nem jelenti azt, hogy nem gyorsulgatok havi1-2szer, az is piroslámpánál, ha felhúznak)
szóval  céges vasakon kiéltem már minden ilyen irányú perverziómat  :twisted:

Én is el tudnék képzelni magamnak 1 jó kis céges vasat, mondjuk vmit minimum 1,6-os, vagy 2 literes japán kocsit :D De se cég, se állás, inkább maradok a tanulásnál egyenlőre. Eljön még az én időm :D :twisted:
Laco 73 :D