Szerző Téma: Mennyit fogyaszt a Yarisod???  (Megtekintve 935682 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Zénóka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1463
Mennyit fogyaszt a Yarisod???
« Válasz #1275 Dátum: 2006.09.21 15:11:52 »
Gratulálok a szép eredményekhez. 5,5 körüli érték nem rossz városban, fõleg Budapesten :pofa:

Amúgy nem bátorság hanem vakmerõség. :kacsint:  Mármint ha gyorsabban megy az ember, nem pedig lassabban :pofa:  :pofa:

Leszilaci külön kategória, õ már régóta zénókaklubtag  :nagymosoly:


Zénóka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1463
Mennyit fogyaszt a Yarisod???
« Válasz #1276 Dátum: 2006.09.21 15:20:37 »
Idézetet írta: "Szeke"
Idézetet írta: "leszilaci"
bátor vagyok?

Ahhoz kell bátorság, hogy valaki a forgalom ritmusánál jelentõsen lassabban haladjon.


Értem mire gondolsz, igaz ez engem nem szokott zavarni :pofa:
Amúgy kedvezõ fogyi-értékekhez nem kell sokkal lassabban menni, mint a forgalom. Országúton pl faluba 50, kint 80-al már egész szép eredményeket lehet elérni :pofa:


Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Mennyit fogyaszt a Yarisod???
« Válasz #1277 Dátum: 2006.09.21 15:42:32 »
Idézetet írta: "Zénóka"
Értem mire gondolsz, igaz ez engem nem szokott zavarni :pofa:

Féltékeny és irigy vagyok, ezért kell találni valami ürügyet, hogy miért nem megyek lassabban és döntögetek én is fogyasztási rekordokat.
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

Momo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1097
    • http://mithrasz.fw.hu
Mennyit fogyaszt a Yarisod???
« Válasz #1278 Dátum: 2006.09.21 15:48:12 »
Idézetet írta: "Zénóka"

....
Leszilaci külön kategória, õ már régóta zénókaklubtag  :nagymosoly:


Kerestem a www.zenokaklub.hu -t.  :nagymosoly:  Be akartam lépni, bár nem hiszem hogy a Tiszteletreméltó Elnök Úr bevenne, mivel 70alatt csak lakott területen megyek, az Elnök Úr ugyis ismeri vezetési stílusom...  :szomoru:   :elkeseredett:
Momo 63
Toyota Corolla Hatchback 1,4

Zénóka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1463
Mennyit fogyaszt a Yarisod???
« Válasz #1279 Dátum: 2006.09.21 18:44:17 »
Idézetet írta: "Szeke"
Féltékeny és irigy vagyok, ezért kell találni valami ürügyet, hogy miért nem megyek lassabban és döntögetek én is fogyasztási rekordokat.


Féltékeny és irigy csakis én lehetnék az otod orrában ketyegõ kis "ékszer" miatt... mindig azzal álmodom milyen jó lehet mikor az embernek úgy kezdõdne a fogyiadata, hogy háromegész... néha meg úgy, hogy kettõegészkilencven..... :rolleyes:  :mrgreen:

Idézetet írta: "molnarl"


Kerestem a www.zenokaklub.hu -t.  :nagymosoly:  Be akartam lépni, bár nem hiszem hogy a Tiszteletreméltó...



Te meg ne írd eme felemelõ szavakat nevem mellé jelzõül kedves Barétom, mert még valaki nem ismer majd rám ezen topikon... :kacsint:  :pofa:  :pofa:


pittyu

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 9
Mennyit fogyaszt a Yarisod???
« Válasz #1280 Dátum: 2006.10.05 10:18:09 »
No és egy 1.0 yaris nektem mennyi idõ alatt éri el a végsebességét? Úgy értem mennyire rugalmasan?
Csak mert ezek a 160-ak, meg még ment is volna dolgok azért furák. Már amiket itt olvastam, átrágtam magam a topic egy részén.

leszilaci

  • Vendég
Mennyit fogyaszt a Yarisod???
« Válasz #1281 Dátum: 2006.10.05 10:38:39 »
840km megtétele után kezdett villogni az utolsó csík az üzemanyag visszajelzõnél.
860km után tankoltattam 37.7litert ( kutas a kattanás után még rátöltött,h kerek legyen az összeg)
számolva 4,38
computer szerint 4,3
átlagsebesség:43
:)

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8098
Mennyit fogyaszt a Yarisod???
« Válasz #1282 Dátum: 2006.10.05 22:22:48 »
Idézetet írta: "pittyu"
No és egy 1.0 yaris nektem mennyi idõ alatt éri el a végsebességét? Úgy értem mennyire rugalmasan?
Csak mert ezek a 160-ak, meg még ment is volna dolgok azért furák. Már amiket itt olvastam, átrágtam magam a topic egy részén.
Ezek az értékek nem mindig sík úton jönnek össze. Én februárban téli gummán mentem 174-et lejtõn 2 személlyel, még ment volna  :kacsint: csak nagyon instabil, meg 2 fokban mégse illik, mert bármi közbejöhet. Hát szó mi szó, 130 ig még hamar felküzdi magát, de onnantól kínkeserves, 1 perc alatt 160 talán, de ez csak tipp. Mióta megvan a Corim, azóta ritkán vezetem a Yarist, de nem is bánom, persze ez nem sértés, de nagyon lassú szegényke. Városban még nem is, de fõúton kijön már. Elõzéskor halálba kell pörgetni...
Laco 73 :D

galland

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 718
Mennyit fogyaszt a Yarisod???
« Válasz #1283 Dátum: 2006.10.06 20:20:24 »
Idézetet írta: "pittyu"
No és egy 1.0 yaris nektem mennyi idõ alatt éri el a végsebességét? Úgy értem mennyire rugalmasan?
Csak mert ezek a 160-ak, meg még ment is volna dolgok azért furák. Már amiket itt olvastam, átrágtam magam a topic egy részén.

Hát én nem néztem meg a végét. 145nél jobban nem mertem menni vele, nagyon instabil volt. Meg aztán nem volt szivem tovább pörgetni.

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Mennyit fogyaszt a Yarisod???
« Válasz #1284 Dátum: 2006.10.08 15:28:40 »
Idézetet írta: "galland"
Idézetet írta: "pittyu"
No és egy 1.0 yaris nektem mennyi idõ alatt éri el a végsebességét? Úgy értem mennyire rugalmasan?
Csak mert ezek a 160-ak, meg még ment is volna dolgok azért furák. Már amiket itt olvastam, átrágtam magam a topic egy részén.

Hát én nem néztem meg a végét. 145nél jobban nem mertem menni vele, nagyon instabil volt. Meg aztán nem volt szivem tovább pörgetni.
Instabil?? akkor ott valami nem stimmel. (nem hinném hogy volna külömbség a 1.0 és 1.3 közöt futómûvileg) De hogy ne legyek off Szeged - Budapest(Soroksár) - Szeged végig autópálya 6,5 l/100. Többnyire 130-140, helyenként 160-170km/h.
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

galland

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 718
Mennyit fogyaszt a Yarisod???
« Válasz #1285 Dátum: 2006.10.08 18:46:38 »
Idézetet írta: "Deep Rush"
Idézetet írta: "galland"
Idézetet írta: "pittyu"
No és egy 1.0 yaris nektem mennyi idõ alatt éri el a végsebességét? Úgy értem mennyire rugalmasan?
Csak mert ezek a 160-ak, meg még ment is volna dolgok azért furák. Már amiket itt olvastam, átrágtam magam a topic egy részén.

Hát én nem néztem meg a végét. 145nél jobban nem mertem menni vele, nagyon instabil volt. Meg aztán nem volt szivem tovább pörgetni.
Instabil?? akkor ott valami nem stimmel. (nem hinném hogy volna külömbség a 1.0 és 1.3 közöt futómûvileg) De hogy ne legyek off Szeged - Budapest(Soroksár) - Szeged végig autópálya 6,5 l/100. Többnyire 130-140, helyenként 160-170km/h.

Hát ja. Akkor másképp fogalmazom, ültem olyan verdában ami ekkora sebességnél jóval stabilabb. a hangsúlyt inkább a kímélésre fordítanám. Azért mondták többen is, hogy ültek stabilabb autóba.
Fogyim mostanában nem mértem  :pofa: .

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Mennyit fogyaszt a Yarisod???
« Válasz #1286 Dátum: 2006.10.08 21:34:25 »
Idézetet írta: "Deep Rush"
Idézetet írta: "galland"
Idézetet írta: "pittyu"
No és egy 1.0 yaris nektem mennyi idõ alatt éri el a végsebességét? Úgy értem mennyire rugalmasan?
Csak mert ezek a 160-ak, meg még ment is volna dolgok azért furák. Már amiket itt olvastam, átrágtam magam a topic egy részén.

Hát én nem néztem meg a végét. 145nél jobban nem mertem menni vele, nagyon instabil volt. Meg aztán nem volt szivem tovább pörgetni.
Instabil?? akkor ott valami nem stimmel. (nem hinném hogy volna külömbség a 1.0 és 1.3 közöt futómûvileg) De hogy ne legyek off Szeged - Budapest(Soroksár) - Szeged végig autópálya 6,5 l/100. Többnyire 130-140, helyenként 160-170km/h.

Én volt hogy már 150-160-at is mentem tartósan, mégsem tûnt istabilnak még más autóhoz képest sem. Jó persze ez 2.2 D4D Avensisbe ugyanez a tempo lassúnak tûnik, de hát a méretek ugyebár...
Mindenesetre instabilnak egyáltalán nem lehet nevezni!
Xanyi

Catman

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 244
Mennyit fogyaszt a Yarisod???
« Válasz #1287 Dátum: 2006.10.09 08:22:21 »
Tegnap Budapest-Vac-Budapest 4.1l. :) Persze csak azert, mert valaki totyogott elottunk 60-70-nel... :turelmetlen:

Amugy az eddigi legtobb, amit mentem a yarissal 170 volt ora szerint, azt persze nem mertem, hogy mennyi ido alatt ertem el ezt a sebesseget. :)
Yaris II 1.0

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Mennyit fogyaszt a Yarisod???
« Válasz #1288 Dátum: 2006.10.09 11:15:23 »
Idézetet írta: "Xanyi"
Idézetet írta: "Deep Rush"
Idézetet írta: "galland"
Idézetet írta: "pittyu"
No és egy 1.0 yaris nektem mennyi idõ alatt éri el a végsebességét? Úgy értem mennyire rugalmasan?
Csak mert ezek a 160-ak, meg még ment is volna dolgok azért furák. Már amiket itt olvastam, átrágtam magam a topic egy részén.

Hát én nem néztem meg a végét. 145nél jobban nem mertem menni vele, nagyon instabil volt. Meg aztán nem volt szivem tovább pörgetni.
Instabil?? akkor ott valami nem stimmel. (nem hinném hogy volna külömbség a 1.0 és 1.3 közöt futómûvileg) De hogy ne legyek off Szeged - Budapest(Soroksár) - Szeged végig autópálya 6,5 l/100. Többnyire 130-140, helyenként 160-170km/h.

Én volt hogy már 150-160-at is mentem tartósan, mégsem tûnt istabilnak még más autóhoz képest sem. Jó persze ez 2.2 D4D Avensisbe ugyanez a tempo lassúnak tûnik, de hát a méretek ugyebár...
Mindenesetre instabilnak egyáltalán nem lehet nevezni!
De a méret sem mindig igaz, kb 1éve mentem fel pestre pályán 2,4 diesel Omega A -val, és 140-nél már tényleg olyan érzésem volt hogy szét akar esni, 180-at alig érte el, és olyankor már a kormányt nagyon kellett markolni. Arra mondhatni hogy instabil volt. Ilyet a Yarisban nem éreztem.
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

spock

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 196
Mennyit fogyaszt a Yarisod???
« Válasz #1289 Dátum: 2006.10.10 09:05:53 »
Nyilván, ha tönkre van menve a kocsi futómûve, akkor az lehet bármekkora, para lesz. :)
Yaris 1.3, 2006