Szerző Téma: Programajánló  (Megtekintve 157982 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Programajánló
« Válasz #210 Dátum: 2009.05.05 23:31:46 »
Mármint más programod lesz?! Vagy ez tavaly volt?
Gabe 254.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Programajánló
« Válasz #211 Dátum: 2009.05.06 07:25:55 »
A plakát helyét, már más műsor plakátja foglalta el.
Egyébként verseny nem is volt, csak örömautózás. A magyar bajnokság résztvevői + néhány lelkes amatőr. Terepjárók is voltak egy külön részen, valamint egy markoló, ami csinálta a gödröket.  :D
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: Programajánló
« Válasz #212 Dátum: 2009.05.08 15:20:34 »
A vörös bikák Szegedre jönnek!

Szeged - Forma–1-es versenyautókat, pilótákat láthatnak az érdeklődők Szegeden május 16-án és 17-én. A Red Bull itt rendezi meg fergeteges utcai parádéját: a dóm előtti téren bárki megtekintheti az autókat és a szerelőboxokat. Sebastian Vettel F–1-es pilóta és Palik László biztosan jön: köröznek a városban, 200-zal száguldanak végig a rakparton.


Már 16-án 10 órától kiállítják az autókat a Dóm téren: mindkét Red Bull-istálló, a Red Bull Racing és a Toro Rosso is bemutatja járműveit, itt lesz egy – hazánkban először látható – Nascar-versenyautó, amely az Egyesült Államok legnagyobb autóverseny-sorozatában szerepel. Az érdeklődők azt is megtudhatják, milyen a Száguldó Cirkusz egy szerelőboxa.

17-én, vasárnap pedig két Forma–1-es pilóta, Sebastian Vettel és Sebastien Buemi, valamint Palik László, a Hungaroring Sport Zrt. elnöke is megmutatja a szegedieknek, mit tudnak a planéta leggyorsabb négykerekűi: 5-5 kört mennek a városban, kijelölt útvonalon. A zárt pályát kétméteres kerítéssel veszik körbe, két órára lezárják a belváros ezen részét.

A versenypálya hossza 3 kilométer, a rajt és a cél a Dóm téren lesz, onnan az Oskola utca–Roosevelt tér–Stefánia–Dózsa utca–Tisza Lajos körút–Huszár Mátyás rakpart–Tisza Lajos körút–Rerrich Béla tér–Dóm tér útvonalon haladnak, néhol 250 kilométeres óránkénti sebességgel. Nem csak az égett gumi szagától vagy a dübörgő motoroktól ámulhatnak majd a nézők: a Tisza fölött légi bemutatót tart Besenyei Péter műrepülő-világbajnok, felvonul a Palik Dakar Team és a Red Bull Rally Team is, valamint számos veterán versenyautó.


Továbbá ezen a a hétvégén kezdődik (előrehozták) a borfesztivál is, 9napon át 108borász finomságaival lehet közelebbi ismerettséget kötni :D
Borfesztivál programja: delmagyar.hu
kisa
born to ride

Szilvi

  • Vörös démon (ex Szőke ciklon:)))
  • Globális moderátor
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 969
    • Pizza Eataliano Éttermek
Re: Programajánló
« Válasz #213 Dátum: 2009.07.06 13:12:22 »
Zénóka megkért, hogy kérdezzem meg a tisztelt Klubtagokat érdekelné őket ez a program  :D:
http://www.egumotors.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=79&Itemid=43

Zénókának van pár ajándék jegye és szívesen rendelkezésére bocsájtaná, ha valakit érdekel, csak kérem jelezze itt vagy pirivben.
Szilvi 62

Zénóka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1463
Re: Programajánló
« Válasz #214 Dátum: 2009.07.06 16:19:03 »
na ideértem pontosítok:
Tehát a fenti program az egy 2 napos robogó és motoros találkozó. Robogósnak van hirdetve, hogy ne legyen túl sok nagymotor, a soproni motoros egyesület lesz jelen 30 körüli nagymotorral, meg innen aki még eljön.
A pályázáson kívül a fő program (párhuzamosan) a biztonságtechnikai bemutató ÉS TRÉNING (lemaradt) lesz. Ez egy 140 bólyából felállított pálya, ami a városi veszélyhelyzetek szimulációjára hivatott. (mellesleg ugyanez a nemzetközileg elfogadott motoros rendőr vizsgapálya is.)
A pálya nehézségét jelzi, hogy a legutóbbi ilyen eseményen 50 főböl 3-an tudták teljesíteni :winkiss:
Külön egymás után felrakjuk majd a robogós (kicsit szűkebb) és a motoros pályát, ezen mindenki korlátlanul gyakorolhat, a 2db oktató mindenkinek személyre szabott segítséget fog adni. Mindez ingyenes.

Mellette természetesen 2 napig pályázás kategóriákra bontott csapatokban

Tehát várunk szeretettel mindenkit aki robogózik, vagy motorozik, vagy csak szeretne, vagy csak nézőként érdekli az esemény. ::)

Összesen tíz darab jegyet kaptunk, tehát lécci előre jelezni a részvételt Szilvinél.

Persze nem kell 2 napig ott lenni, aki egy délutánra benéz annak is örülünk  :D
« Utoljára szerkesztve: 2009.07.06 17:46:30 írta Zénóka »


kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: Programajánló
« Válasz #215 Dátum: 2009.07.23 18:55:26 »
Szigetre valaki?
  :D :D :D
kisa
born to ride

WeSzil

  • Pixel & Bit rendezőnő
  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 608
    • weigel.hu - webfejlesztés
Re: Programajánló
« Válasz #216 Dátum: 2009.08.12 14:30:04 »
Szigetre valaki?

Én megyek :) Itt a karszalag rajtam  :clap:
WeSzil - IQ²  ¤ 299  :)
{Aygo}
weboldal készítés - weigel.hu

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Re: Programajánló
« Válasz #217 Dátum: 2009.08.12 20:06:43 »
Volt valaki a tegnapi magyar napon? Milyen volt?
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

tutinet

  • Vendég
Re: Programajánló
« Válasz #218 Dátum: 2009.08.12 20:11:11 »
Volt valaki a tegnapi magyar napon? Milyen volt?


annyira erőltették ezt a rasszizmusellen dolgot, hogy elég szégyenteljes lebőgés volt az egész.

Legalább Nagy Feró becsületből zenélt a magyar rasszizmus ellen és milyen igaza volt, ezt a közönség is "dotálta", már amennyire a cikkekből ki lehetett olvasni.
Ferónak már több koncertjén voltam tud hangulatot teremteni a "srác". :clap: :clap:

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Programajánló
« Válasz #219 Dátum: 2009.08.12 22:19:42 »
Ha valaki szereti az effajta zenét, akkor újra Besh o Drom koncert lesz Óbudán augusztus 18-án kedden este Óbudán, a Kobuci kertben, az Árpád-híd budai lábánál.  :clap:
         

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Programajánló
« Válasz #220 Dátum: 2009.08.17 21:53:50 »
Holnap, kedd este Óbudán Besh O drom koncert a Kobuci kertben:innocent:
         

Peety

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 91
Re: Programajánló
« Válasz #221 Dátum: 2009.08.23 14:34:30 »

tomi023

  • Klubtag
  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 85
Re: Programajánló
« Válasz #222 Dátum: 2009.08.27 12:10:32 »
Szeretettel meghívlak benneteket a II. Pályanapra:


A rendezvény hivatalos weboldala a www.palyanap.com
Én vagyok az egyik szervezője, bármi kérdés van húsz-383-16-84
« Utoljára szerkesztve: 2009.08.27 12:12:32 írta tomi023 »
üdv: Tomi

benji

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 496
Re: Programajánló
« Válasz #223 Dátum: 2009.08.27 14:32:10 »
Úgy tudom hétvégén lesz ingyenes FIA túrakocsiverseny a hungaroringen...  :whistling:
Yaris Ts 05'

tomi023

  • Klubtag
  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 85
Re: Programajánló
« Válasz #224 Dátum: 2009.08.27 14:58:45 »
Úgy tudom hétvégén lesz ingyenes FIA túrakocsiverseny a hungaroringen...  :whistling:
igen ez most hétvégén, én is tervezem, aztán meg pályanap
üdv: Tomi