Szerző Téma: Klublogo mobilra  (Megtekintve 12060 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
Klublogo mobilra
« Válasz #15 Dátum: 2006.11.27 17:59:14 »
Hát ez valóban nem halálos, mégha most nincs is nekik éppen raktáron. De gondolom Kínába úgysem szállítanának házhoz... :ordog:  :ordog:  :ordog:
music     

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Klublogo mobilra
« Válasz #16 Dátum: 2006.11.27 18:56:59 »
Idézetet írta: "music"
Hát ez valóban nem halálos, mégha most nincs is nekik éppen raktáron. De gondolom Kínába úgysem szállítanának házhoz... :ordog:  :ordog:  :ordog:
Lehet ócsóbb ha megveszed ezt ott kinn, elvégre lassan úgy is minden Made in China :D
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Klublogo mobilra
« Válasz #17 Dátum: 2006.11.27 19:54:19 »
Idézetet írta: "Deep Rush"
Idézetet írta: "music"
Hát ez valóban nem halálos, mégha most nincs is nekik éppen raktáron. De gondolom Kínába úgysem szállítanának házhoz... :ordog:  :ordog:  :ordog:
Lehet ócsóbb ha megveszed ezt ott kinn, elvégre lassan úgy is minden Made in China :D

Ócsóbbnak ócsóbb, tsak nem hiszem, hogy music mester megtanulta a kínai írásjeleket.... :rolleyes: Ámbár tolmács is van a világon, meg angol nyelvtudás. Habár telót is vehetne ennyi erõvel odakint.... :hmm:
Esetleg megveszem, oszt, ha jössz odaadod.... :vag2:  Vagy kiküldöm UPS-el... :ordog:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
Klublogo mobilra
« Válasz #18 Dátum: 2006.11.28 03:53:00 »
Telót nem érdemes venni, mert olyan a szoftverjük, hogy sms-ezni csak kínai módon tudsz - létezik egy laitn betûs átírás, "pin-yin"-nek hívják, és úgy sms-eznek, hogy latin betût írnak be, a kijelzõn pedig kínai karakter jeleneik meg, de mivel egy betûsornak több kínai karakter is megfelel, ezért mindig ki kel választani a megfelelõt; a kész üzenet már csak kínai karaktereken jelenik meg, és egy ilyen ketyerével
nem sokra mennék. De elõlap-ügyben körbenézek, eddig nem láttam ilyen boltot, de nem is néztem...
music     

rezol

  • Vendég
Klublogo mobilra
« Válasz #19 Dátum: 2006.12.05 21:04:57 »

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
Klublogo mobilra
« Válasz #20 Dátum: 2006.12.06 09:13:03 »
Utánajártam, itt nem forgalmazták a 6610-est, úgyhogy majd otthon...
music     

Satriani

  • Vendég
Klublogo mobilra
« Válasz #21 Dátum: 2006.12.06 13:45:09 »
Idézetet írta: "Szonár"
ITT A KÉP

WOW, S55-ösöd van? :10: Kedvenc telefonom volt, imádtam.  :szivecske: Még mindig megvan valahol, tartaléknak eltettem. Széthekkeltem a menüjét, a fõképernyõn már semmi nem volt gyári, kiszedtem belõle a fölösleges nyelveket, így maradt egy "csomó" tárhelyem, nagyon szerettem bütykölni vele. Rendes kijelzõvel és memória-bõvítéssel a mai napig versenyképes lenne, okos kis készülék volt.