Szerző Téma: AYGO gyárlátogatás :)  (Megtekintve 65906 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
AYGO gyárlátogatás :)
« Válasz #75 Dátum: 2006.08.28 11:18:14 »
Az Aygo gyárlátogatás idõpontja továbbra is változatlan, azaz 2006.09.12. 13.15h.
Korábban az alábbi emberek jelezték részvételi szándékukat:
Tutivesztes, Misi, Misiné, Whis, Kacsabi, Obga, Ear, Szeke, MiCKEY, Totalcar
Illetve várólistán kmr kolléga volt.
Vele együtt 11-en lennénk, ami jelen állás szerint kivitelezhetõ, azaz Õ is az utazók listáján van, sõt még egy üres hely is van.
Kérem, hogy akik a listán szerepelnek, egy e-mailben erõsítsék meg, hogy jönnének (az e-maileket 09.01ig várom), akik eddig nem jelzik újra a részvételi szándékukat, azok helyére új embereket keresünk majd.
A látogatás napja keddre esik, azt találtuk ki, hogy szombaton mennénk ki, és a hétvégét Prága és környéke megtekintésével töltenénk. A visszaindulás pedig a látogatás után lenne, közvetlenül.
Ez a program természetesen fakultatív, azaz akinek van kedve, ideje, lehetõsége az jön. Aki jönne, az szintén jelezze ezen szándékát, így akkor a szállást is egyben rendezhetnénk (persze, ha valaki maga szeretné intézni, az is jó).
Tehát a feladat a következõ: Aki a listán van és jönne, az írjon nekem egy mélt. Írja meg, hogy szombaton jönne-e, vagy csak kedden. Ha szombaton, akkor velünk akar-e lakni, vagy maga intézi a szállást.
Az utat autóval tesszük meg, ezért azt is jelzzétek légyszíves, hogy kihez lehet beülni még, így a költségek megoszlanak majd.(Az alapfelállás az, hogy mindenki kocsival jön, de természetesen a névsor összeállása után ezt is racionalizáljuk majd, igény szerint.)


A pénteki határidõ után kiírom az utazók listáját, illetve azt, hogy mennyi hely van még. Ezekre akkor lehet pályázni majd, itt a fórumon (így látszik majd, hogy milyen sorrendben jelentkeztek rá).

WeSzil

  • Pixel & Bit rendezőnő
  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 608
    • weigel.hu - webfejlesztés
AYGO gyárlátogatás :)
« Válasz #76 Dátum: 2006.08.28 11:51:56 »
Idézetet írta: "Misi"
Az Aygo gyárlátogatás idõpontja továbbra is változatlan, azaz 2006.09.12. 13.15h.
Korábban az alábbi emberek jelezték részvételi szándékukat:
Tutivesztes, Misi, Misiné, Whis, Kacsabi, Obga, Ear, Szeke, MiCKEY, Totalcar
Illetve várólistán kmr kolléga volt.
Vele együtt 11-en lennénk, ami jelen állás szerint kivitelezhetõ, azaz Õ is az utazók listáján van, sõt még egy üres hely is van.
Kérem, hogy akik a listán szerepelnek, egy e-mailben erõsítsék meg, hogy jönnének (az e-maileket 09.01ig várom), akik eddig nem jelzik újra a részvételi szándékukat, azok helyére új embereket keresünk majd.
A látogatás napja keddre esik, azt találtuk ki, hogy szombaton mennénk ki, és a hétvégét Prága és környéke megtekintésével töltenénk. A visszaindulás pedig a látogatás után lenne, közvetlenül.
Ez a program természetesen fakultatív, azaz akinek van kedve, ideje, lehetõsége az jön. Aki jönne, az szintén jelezze ezen szándékát, így akkor a szállást is egyben rendezhetnénk (persze, ha valaki maga szeretné intézni, az is jó).
Tehát a feladat a következõ: Aki a listán van és jönne, az írjon nekem egy mélt. Írja meg, hogy szombaton jönne-e, vagy csak kedden. Ha szombaton, akkor velünk akar-e lakni, vagy maga intézi a szállást.
Az utat autóval tesszük meg, ezért azt is jelzzétek légyszíves, hogy kihez lehet beülni még, így a költségek megoszlanak majd.(Az alapfelállás az, hogy mindenki kocsival jön, de természetesen a névsor összeállása után ezt is racionalizáljuk majd, igény szerint.)


A pénteki határidõ után kiírom az utazók listáját, illetve azt, hogy mennyi hely van még. Ezekre akkor lehet pályázni majd, itt a fórumon (így látszik majd, hogy milyen sorrendben jelentkeztek rá).


Hat én mint kis aygo tulajdonos, reméltem fent vagyok a várólistán, de végül is teljesen mindegy, mert sajnos még ha maradna is üres hely, akkor se tudnék csatlakozni az idõpont/szabadság/pénz miatt :(
WeSzil - IQ²  ¤ 299  :)
{Aygo}
weboldal készítés - weigel.hu

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
AYGO gyárlátogatás :)
« Válasz #77 Dátum: 2006.08.28 11:59:09 »
Várólistát szándékosan nem csináltam.
De természetesen rád, mint a klub elsõ számú Aygo tulajdonosára számítunk!
Ha beülnél valakihez, akkor a költségek jelentõsen csökkennének. Remélem ha lesz hely, akkor sikerül valamilyen módon eljönnöd (menj el betegácsiba :kacsint: )!

obga

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 384
AYGO gyárlátogatás :)
« Válasz #78 Dátum: 2006.08.28 15:06:00 »
Sajnos nem fogok tudni elmenni a gyárlátogatásra.  :banging:
Misi, lsz húzzál ki a listáról.  :elkeseredett:
Visszajövök :)

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
AYGO gyárlátogatás :)
« Válasz #79 Dátum: 2006.08.28 20:06:26 »
Én megyek!  :nagymosoly:  A szombatot még nem tudom, de péntekig eldõl. Addig talán az is, hogy ki és mikor tervezné az utat  :roll:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
AYGO gyárlátogatás :)
« Válasz #80 Dátum: 2006.08.29 07:29:02 »
Én is mennék, de csak aznap, korán indulva. Sajnos elõbb nem megy.
Viszont hozzám beülhetnek 3-an. Mint a legkisebb üzemanyag-költségû autóba  :kacsint:
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

Ear

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2924
    • http://www.ear.hu
AYGO gyárlátogatás :)
« Válasz #81 Dátum: 2006.08.30 09:49:43 »
Sajna nem jó ez az idõpont, szóval le lehet húzni a listáról, és a +1 fõ totalcart is.

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
AYGO gyárlátogatás :)
« Válasz #82 Dátum: 2006.08.31 09:33:55 »
Idézetet írta: "Ear"
Sajna nem jó ez az idõpont, szóval le lehet húzni a listáról, és a +1 fõ totalcart is.

A hosszú hétvégés megoldás nekem biztosan nem jó.
Az egy napos túra viszont jó!
Tudok menni autóval, de szívesen beülök Szeke-hez vagy valaki máshoz aki kedden jön.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
AYGO gyárlátogatás :)
« Válasz #83 Dátum: 2006.09.01 11:54:41 »
Jelen állás szerint így néz ki az utazók listája:
Mickey, Kacsabi, Kmr, Szeke, Whis, Misi+né, Tutivesztes(?).
Azaz még van 4 szabad hely (hacsak nem jön valami médium-tag).
Akinek van kedve jönni, jelentkezzen itt a topicban. A helyek jelentkezési sorrendben nyerhetõk el.

Batyuka

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 402
    • http://www.qefglobal.com
AYGO gyárlátogatás :)
« Válasz #84 Dátum: 2006.09.01 12:42:18 »
Sajnos nem jo az idopont.....
vensis II, 1.6 Sol Sedan [size=12]33[/size]

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
AYGO gyárlátogatás :)
« Válasz #85 Dátum: 2006.09.01 12:57:55 »
Idézetet írta: "Batyuka"
Sajnos nem jo az idopont.....


Ne válogass, különben is azt kérdeztem, hogy ki jön, nem azt, hogy ki nem.
 :nyelv:  :nagymosoly:  :nagymosoly:  :nagymosoly:  :nyelv:

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
AYGO gyárlátogatás :)
« Válasz #86 Dátum: 2006.09.01 23:32:46 »
És nézzük, hogy lennének az indulási idõpontok:
- szombat: Misi (+né), Mickey
- kedd: Szeke, kmr
Kacsabi, Tutivesztes és én (whis) még nem tudja.
Ha más nem lenne mondjuk vasárnap vagy hétfõn, akkor én a szombatra szavazok  :roll:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
AYGO gyárlátogatás :)
« Válasz #87 Dátum: 2006.09.02 09:05:39 »
Írjátok be lszi a pontos címet, megnézném hová is megyünk :) (meg fõleg mennyi idõ lesz az út).
Köszi

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
AYGO gyárlátogatás :)
« Válasz #88 Dátum: 2006.09.02 10:49:42 »
Idézetet írta: "kmr"
Írjátok be lszi a pontos címet, megnézném hová is megyünk :) (meg fõleg mennyi idõ lesz az út).
Köszi


A gyár.
Az útvonal.

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
AYGO gyárlátogatás :)
« Válasz #89 Dátum: 2006.09.02 16:59:48 »
Asszem jó lesz a szombat.
És bekéreszkednék Misi csodaautójába, ha van még egy hely. Ha nézel szállást, akkor két szobát néznél? Mickeyjel megosztanék egy kétágyasat  :pofa:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety