Szerző Téma: Süssünk szalonnát!  (Megtekintve 34123 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Süssünk szalonnát!
« Válasz #75 Dátum: 2005.05.20 07:34:11 »
Idézetet írta: "Apu"
Úgy néz ki öten megyünk. viszem az asszonyt az egyik barátnőjét, plussz egy haver a nejével, aki épp töri a fejét, mire cserélje le a Zafiráját... Odaigértem neki Mickey Versoját a nyársalás idejére, korlátlan kilométerhasználattal....   Ugye nem baj? :twisted:


A Mickey bisztosan nem bánja, mert már vagy 3hónapja nincs
meg a Verso. Egy szedán Corolla van helyette.
A plussz emberekről meg Omegát kérdezd, mivel az Ő kertje a helyszín.
 8)

Apu

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 915
Süssünk szalonnát!
« Válasz #76 Dátum: 2005.05.20 08:25:32 »
Idézetet írta: "Misi"

A Mickey bisztosan nem bánja, mert már vagy 3hónapja nincs
meg a Verso. Egy szedán Corolla van helyette.
A plussz emberekről meg Omegát kérdezd, mivel az Ő kertje a helyszín.
 8)


Úgy tűnik le vagyok maradva... :) Pedig olyan jól hangzott... Na mind1. :D
 
Omega, át tudnál néhány légköbmétert engedni a kertetből annak a 3 maximálisan önellátó személynek aki ott lesz még a Corolla hátsó ülésén?
Feltett szándékunk ugyanis utánna tovább menni Pestre StarWars megtekintés céljából, és nem akartunk két autóval menni... :lol:
'94 Corolla Sedan 1.3  16v 29

A vegetáriánus egy õsi indián szó.
Jelentése: rossz vadász.

Az élet folyamatos harc. Délelõtt az éhséggel, délután az álmossággal.

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Süssünk szalonnát!
« Válasz #77 Dátum: 2005.05.20 08:35:24 »
A tömeget elnézve ebből utcabál lesz :)

Mc Yataghan

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 99
Süssünk szalonnát!
« Válasz #78 Dátum: 2005.05.20 09:13:59 »
Hát az őszintét megvallva, ahogy elnézem nem kell omegának egyedül tölteni az estét :)

Én sajna du suliban vagyok, éjszaka pedíg dolgozom... :?  :?

Pedíg hogy szerettem volna menni...

Mindenkinek jó sütögetést és beszélgetést kívánok!

Jót ne halljak rólatok  :twisted:  :twisted:  :twisted:
c Yataghan '92 Celica GT, '06 Prius

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Süssünk szalonnát!
« Válasz #79 Dátum: 2005.05.20 09:32:00 »
Idézetet írta: "MiCKEY"
A tömeget elnézve ebből utcabál lesz :)
:cry:  :cry: Annyira sajnálom, mert látom a csapat nagyon szervezkedik, de nem tudok ott lenni :cry:  :cry:  Szombaton esküvője lesz az egyik legjobb haveromnak Sopronba és ráadásul még fotós szerepet is osztottak rám. (Két szerelmes a nagy szomorú fűz alatt, fiú térdel lány áhítattal néz rá madarak csiripelnek és mindenki happy-NA EZT KELL MEGÖRÖKÍTENEM. Nem lesz egyszerü.... :lol: ) Aztán még a 30 ezres szervíz is komoly összeget húz ki a zsebemből, amire nem számítottam és talán ez a nyomosabb érvem :cry:  :cry:  A kettő együtt  :x  

Ja és, ha még számít, akkor én kaptam privát üzit omegától, amit ezúton meg is köszönök. Mindenkinek jó csorgatás és kolbász sütögetést, na meg még jó időt!! Ami úgy nézem lesz (de sajnálom, hogy nem leszek ott...  :cry:  :cry: )
Üdv: Kishaver 74

Momo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1097
    • http://mithrasz.fw.hu
Süssünk szalonnát!
« Válasz #80 Dátum: 2005.05.20 10:11:51 »
Idézetet írta: "kishaver"
Idézetet írta: "MiCKEY"
A tömeget elnézve ebből utcabál lesz :)
:cry:  :cry: Annyira sajnálom, mert látom a csapat nagyon szervezkedik, de nem tudok ott lenni :cry:  :cry:  Szombaton esküvője lesz az egyik legjobb haveromnak Sopronba és ráadásul még fotós szerepet is osztottak rám. (Két szerelmes a nagy szomorú fűz alatt, fiú térdel lány áhítattal néz rá madarak csiripelnek és mindenki happy-NA EZT KELL MEGÖRÖKÍTENEM. Nem lesz egyszerü.... :lol: ) Aztán még a 30 ezres szervíz is komoly összeget húz ki a zsebemből, amire nem számítottam és talán ez a nyomosabb érvem :cry:  :cry:  A kettő együtt  :x  

Ja és, ha még számít, akkor én kaptam privát üzit omegától, amit ezúton meg is köszönök. Mindenkinek jó csorgatás és kolbász sütögetést, na meg még jó időt!! Ami úgy nézem lesz (de sajnálom, hogy nem leszek ott...  :cry:  :cry: )



Csatlakozom az előttem szólóhoz. Sajnos én se leszek, útitársammal (Kishaver) erre az elhatározásra jutottunk közösen. Sajnos, én egész hétvégén a melózom a munkahelyemen, évvégi beszámoló roham van.  :cry:
Mindenkinek jó szórakozást kívánok!
Köszönöm Omegának a meghívást!
Momo 63
Toyota Corolla Hatchback 1,4

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Süssünk szalonnát!
« Válasz #81 Dátum: 2005.05.20 10:27:09 »
Pedig én tényleg mindent megpróbáltam!!! Fűztem a :toy: Supert, hogy legyen olcsóbb (aztán még a hozott olajjal sem békélnek), sőőőt még a szerelmeseknek is felajánlottam, hogy legyen jövőhéten ez az esküvő, de azt mondták, hogy "Nagyon kell az a kiba hitel, sietünk!! " ez van.  :lol:  :lol:
Üdv: Kishaver 74

Szilvi

  • Vörös démon (ex Szőke ciklon:)))
  • Globális moderátor
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 969
    • Pizza Eataliano Éttermek
Süssünk szalonnát!
« Válasz #82 Dátum: 2005.05.20 10:53:32 »
Idézetet írta: "molnarl"
Idézetet írta: "kishaver"
Idézetet írta: "MiCKEY"
A tömeget elnézve ebből utcabál lesz :)
:cry:  :cry: Annyira sajnálom, mert látom a csapat nagyon szervezkedik, de nem tudok ott lenni :cry:  :cry:  Szombaton esküvője lesz az egyik legjobb haveromnak Sopronba és ráadásul még fotós szerepet is osztottak rám. (Két szerelmes a nagy szomorú fűz alatt, fiú térdel lány áhítattal néz rá madarak csiripelnek és mindenki happy-NA EZT KELL MEGÖRÖKÍTENEM. Nem lesz egyszerü.... :lol: ) Aztán még a 30 ezres szervíz is komoly összeget húz ki a zsebemből, amire nem számítottam és talán ez a nyomosabb érvem :cry:  :cry:  A kettő együtt  :x  

Ja és, ha még számít, akkor én kaptam privát üzit omegától, amit ezúton meg is köszönök. Mindenkinek jó csorgatás és kolbász sütögetést, na meg még jó időt!! Ami úgy nézem lesz (de sajnálom, hogy nem leszek ott...  :cry:  :cry: )



Csatlakozom az előttem szólóhoz. Sajnos én se leszek, útitársammal (Kishaver) erre az elhatározásra jutottunk közösen. Sajnos, én egész hétvégén a melózom a munkahelyemen, évvégi beszámoló roham van.  :cry:
Mindenkinek jó szórakozást kívánok!
Köszönöm Omegának a meghívást!


Részvétem. Én is ezt teszem már hetek óta, pedig hányszor megfogadtam, hogy nem hagyom az utolsó pillanatra a zárást.  :lol:
Szilvi 62

Momo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1097
    • http://mithrasz.fw.hu
Süssünk szalonnát!
« Válasz #83 Dátum: 2005.05.20 11:15:25 »
Idézetet írta: "Szilvi"

Részvétem. Én is ezt teszem már hetek óta, pedig hányszor megfogadtam, hogy nem hagyom az utolsó pillanatra a zárást.  :lol:


Köszönöm! Én is minden év elején megfogadom. Múlt hétig még jól álltam, aztán minden borult. Főleg hogy az új munkahelyemen más sz.r munkáját kell kikevernem.  :cry:  :cry:  :cry:
Momo 63
Toyota Corolla Hatchback 1,4

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Süssünk szalonnát!
« Válasz #84 Dátum: 2005.05.20 13:39:53 »
Én is megkaptam a privit: 2x Omegától, + 1x Misitől.... :-)

Azt hittem újabb NFO lesz benne, de ezt már Omegával telcsin letárgyaltuk....... :-)

Omega: A szomszédokat felkészítetted már, hogy az utcán autósblokád lesz????? :-) Vagy ők is jönnek?

A boronatárcsáról meg majd jól elbeszélgetünk, ugyanis nekem a szívem vágya egy ilyen kézség beszerzése. Sajna amikor a TSZ-ek feloszlottak akkor nem kapcsoltam időben, most meg már nem-igen jut hozzá az ember "jutányosan".... Imádok rajta sütögetni.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Momo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1097
    • http://mithrasz.fw.hu
Süssünk szalonnát!
« Válasz #85 Dátum: 2005.05.20 16:36:31 »
Idézetet írta: "Trotter66"

A boronatárcsáról meg majd jól elbeszélgetünk, ugyanis nekem a szívem vágya egy ilyen kézség beszerzése. Sajna amikor a TSZ-ek feloszlottak akkor nem kapcsoltam időben, most meg már nem-igen jut hozzá az ember "jutányosan".... Imádok rajta sütögetni.



Érdekel? Lehet hogy van még egy. Igaz, kicsit át kell majd festeni, stb.

Ui: jövö héten megpróbálom haverom megkeresni, azt hiszem, van még pár darab.
Momo 63
Toyota Corolla Hatchback 1,4

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Süssünk szalonnát!
« Válasz #86 Dátum: 2005.05.20 18:38:54 »
Idézetet írta: "molnarl"
Idézetet írta: "Trotter66"

A boronatárcsáról meg majd jól elbeszélgetünk, ugyanis nekem a szívem vágya egy ilyen kézség beszerzése. Sajna amikor a TSZ-ek feloszlottak akkor nem kapcsoltam időben, most meg már nem-igen jut hozzá az ember "jutányosan".... Imádok rajta sütögetni.



Érdekel? Lehet hogy van még egy. Igaz, kicsit át kell majd festeni, stb.

Ui: jövö héten megpróbálom haverom megkeresni, azt hiszem, van még pár darab.


igen, érdekelne, mennyibe fáj. lökhetnél egy privit, előre is köszi.

Mellesleg Omegánál már jó a hangulat. :-)
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Tutivesztes

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 329
  • Bélzuhanypárlat
Süssünk szalonnát!
« Válasz #87 Dátum: 2005.05.21 00:32:07 »
NOSZA!!!

Annyira de annyira jól éreztük magunkat, hogy pofátlanul éjfélig maradtunk... Külön leborulok a ping-pong asztal -mint találmány- nagysága előtt, és ezúton mondok még egyszer köszönetet a házigazdánknak és drága családjának a vendégszeretetért, és hogy nem nyúztak le a ledarált növények és lebontott ház miatt...vagy még nem vették észre... :roll:
Rég éreztem magam ilyen jól, és rég hagytam ilyen rendetlenséget magam mögött úgy, hogy apám nem parancsolt vissza rendet rakni..ezt is köszönöm:))
REMEK VOLT, MUHAHAHAHA!!!! :twisted:
Toyota Avensis II. 1.8 VVT-i Liftback Sol Tech 77

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Süssünk szalonnát!
« Válasz #88 Dátum: 2005.05.21 07:56:51 »
Szóval: Kutyajóléreztem magam, köszönet elsősorban Omegának -  aki aztán tudja, mi a logisztikája egy szalonnasütésnek  :lol:  - és az odaérkező jó csapatnak!
Szal frankó volt fiúk, köszönöm, nagggyon jól éreztem magam!!  :lol:  :lol:  ( A  pénteki csapat tehát oké, már csak a Meki-kaját kell megszeretnem ...)
Omega: még1x: KÖSZI! :P

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Süssünk szalonnát!
« Válasz #89 Dátum: 2005.05.21 16:50:42 »
Mit szaporítsam itt a szót: Nagyon jó volt, nemcsak a szalonna, hanem a társaság is.

Megtudtunk sok olyan dolgot egymásról, amit csak a személyes kapcsolaton keresztül lehetet megtapasztalni.
Nagy találmány az Internet, hiszen ez hozott bennünket össze annó még az Indexen létrehozott Toyotatopicban, de úgy vélem, hogy a pénteki minitalik és az ilyen "spontán" szalonnázások kovácsolják ösze a csapatot.

Külön köszönet Omega cartársnak, aki be merte vállalni csapatunkat feláldozva családjának békés péntek esti-éjszakai pihenését.

Jut eszembe a következő city-rallyn lehetne oilyan kérdéseket is beleszőni az itinerbe, amely egy-egy ilyen összeröffenésen történtekre utal.

Pl.: Mickey hány darts nyilat kerül el pinpongozás közben...... :-)
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.