Szavazás

Mennyire vagy vájtfülű?

Nem hallgatok rádiót autóban.
4 (3.6%)
Elég a gyári zene, elégedett vagyok vele.
63 (56.3%)
Egy gyárinál jobb fejegység mindig befigyel.
31 (27.7%)
Mindenem a zene, új fejegység, nagy ovál, erősítő, mélynyomó.
14 (12.5%)

Összes szavazó: 112

Szerző Téma: AutóHiFi (hallga csak...)  (Megtekintve 1686259 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Satriani

  • Vendég
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #6135 Dátum: 2011.02.26 17:39:13 »
 :clap: Gyuri az instant _és_ jó megoldások mestere, pár óra alatt komoly rendet tud vágni a káoszban.

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #6136 Dátum: 2011.02.26 17:41:57 »
:clap: Gyuri az instant _és_ jó megoldások mestere, pár óra alatt komoly rendet tud vágni a káoszban.
Innen látszik, hogy vérprofi.

olahjojo1990

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 948
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #6137 Dátum: 2011.02.26 17:49:37 »
Nagyon ott van ;)  :clap:
Józsi vagyok :-)

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #6138 Dátum: 2011.02.26 17:55:19 »
Egy ilyen 3,14nás csigaevő autóba ennyi finomságot halmozni...
Referenciának sem utolsó, illetve nem csak annak,

Ha már jó jappán erősítőkkel operál nem értem mérnem valami rendes autóval tolja  :tt2: (remélem ezzel csakszórabírom az autó kedves tulaját, ha már regisztrált ide  :devil:)







« Utoljára szerkesztve: 2011.02.26 18:03:59 írta taby »

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #6139 Dátum: 2011.02.26 18:42:05 »
Tegyük hozzá, hogy hiába na. Pofásra van alkotva az a Twingo. Gondolom szól is...
Xanyi

Satriani

  • Vendég
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #6140 Dátum: 2011.02.26 20:14:31 »
De jó képek, le is mentem őket.

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #6141 Dátum: 2011.02.26 20:35:35 »
De jó képek, le is mentem őket.
Hát sajnos nincs derítőlapom amivel talán itt kicsit jobb fényeket tudtam volna koholni, mert főleg a kis Pi nás autó csillogott, mint salamon töke, én meg már megin retkes autóval állítottam oda egyébként... persze még aznap reggel az enyém is csilivili tiszta volt, de hát az égiek úgygondolták, hogy legyen retkes az autóm...
Picasa albumomba még van pár további kép a Pi nás autóról is.

wolfman

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2098
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #6142 Dátum: 2011.02.26 21:38:06 »
Valakinek van tapasztalata a fusion hifi-s fiúkkal? Esetleg tud valaki olyan hifi-st/beépítőt ajánlani aki tényleg jó és komoly tapasztalata is van, esetleg Lexus-al is?

gmAudio

vagy esetleg http://hifikozpont.hu/referenciak/nyugi-lexus-gs.html
Rá lehetne venni azt a Lexus-os tulajt, hogy meg is mutassa a cuccot?

A honlapon megtalálod a telefonszámot. Nem tudom, hogy az az installáció meg van-e még, de a szaktudás biztosan. A beépítőnek egyébként úgy láttam, lapul egy ilyen rendszer a műhelyében, most épp beépítetlenül. Nagy kár, magam is szívesen meghallgatnám... ::)

szerk.: az autó (mármint a Lexus) nem a beépítőé, a telefonszámot azért említettem, mert ő nyilván ismeri a tulajt.
« Utoljára szerkesztve: 2011.02.26 21:52:24 írta wolfman »

Yocee

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 571
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #6143 Dátum: 2011.02.26 22:40:53 »
Valakinek van tapasztalata a fusion hifi-s fiúkkal? Esetleg tud valaki olyan hifi-st/beépítőt ajánlani aki tényleg jó és komoly tapasztalata is van, esetleg Lexus-al is?

Nekem van. Tegnap készült el az ajtószigetelésem, és a hangszóróbeépítésem, egy Fusion Reactor szettel. Képeket felrakok, amint átküldik. Nagyon amatőr vagyok a témában, nem tudom ,hogy milyen lett, egyelőre nyers, be kell járatódnia, és persze a gyári fej maradt. De az ajtószigetelés isteni találmány. Végig fogom szigeteltetni az egész kocsit. Többet ér, mint a zenei módosítás egyelőre. De gyorsan ment, és segítőkész volt nagyon. Kíváncsi vagyok a rossz véleményekre.

Ear

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2924
    • http://www.ear.hu
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #6144 Dátum: 2011.02.27 07:32:19 »
Valakinek van tapasztalata a fusion hifi-s fiúkkal?

Van. Nálam a nem ajánlott kategória.
Esetleg egy picit bővebben?

Drága és harmadikra sem illeszkedő ajtópanel, szigetelőszalaggal szigetelet drótok fejegység beszerelésénél, oda nem figyelés a részletekre...
Ez egy kifejezetten hangminőségre épített kocsi, büszkén mutatják a honlapon:



dimension

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #6145 Dátum: 2011.02.27 08:13:48 »
Sziasztok!Köszi taby a fotókat és kommented alá miszerint kéne vennem egy rendes autót hmm hát én itt a toyotások között meg se merek szólalni ez ügybe,de hidd el ha sok pénzem lenne én is japán autót vennék.Amúgy meg soha semmi gondom nem volt a kis ahogy te hívod 3,14nás-sal.Ja és a zene meg teljesen gyári benne így jött le a szalagról  :tt2:

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #6146 Dátum: 2011.02.27 08:26:06 »
Sziasztok!Köszi taby a fotókat és kommented alá miszerint kéne vennem egy rendes autót hmm hát én itt a toyotások között meg se merek szólalni ez ügybe,de hidd el ha sok pénzem lenne én is japán autót vennék.Amúgy meg soha semmi gondom nem volt a kis ahogy te hívod 3,14nás-sal.Ja és a zene meg teljesen gyári benne így jött le a szalagról  :tt2:
Csak nyugodtan, sok itteni emberke használ idegen típust, mégse utáljuk őket nagyon  :devil:. Na meg mindenki követhet el baklövést  :ser: Persze a lényeg az, hogy szeresd és ő is szeressen, és szolgáljon hiba nélkül :) Egyébként a 3,14nás autód külseje,futóműve is legalább annyira gyári szerintem,mint a zene benne.
Ja és a képekhez semmi  :censored:?:)
« Utoljára szerkesztve: 2011.02.27 08:34:58 írta taby »

dimension

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #6147 Dátum: 2011.02.27 08:46:00 »
Sziasztok!Köszi taby a fotókat és kommented alá miszerint kéne vennem egy rendes autót hmm hát én itt a toyotások között meg se merek szólalni ez ügybe,de hidd el ha sok pénzem lenne én is japán autót vennék.Amúgy meg soha semmi gondom nem volt a kis ahogy te hívod 3,14nás-sal.Ja és a zene meg teljesen gyári benne így jött le a szalagról  :tt2:
Csak nyugodtan, sok itteni emberke használ idegen típust, mégse utáljuk őket nagyon  :devil:. Na meg mindenki követhet el baklövést  :ser: Persze a lényeg az, hogy szeresd és ő is szeressen, és szolgáljon hiba nélkül :) Egyébként a 3,14nás autód külseje,futóműve is legalább annyira gyári szerintem,mint a zene benne.
Ja és a képekhez semmi  :censored:?:)

Igen gyári és limitid edisön kimondottan a magyar utakhoz ajánlva  :) A húzóbilincses fafelrakáshoz azért tedd hozzá,hogy kimondottan a tulaj kérésére nehogy újabb feleslege lyukat kelljen ejteni a kasztnin,ha legközelebb jössz akkor a magasad is megcsináljuk rendesen és majd megint kávézhatsz egész nap :tt2:

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #6148 Dátum: 2011.02.27 08:54:25 »
Igen gyári és limitid edisön kimondottan a magyar utakhoz ajánlva  :) A húzóbilincses fafelrakáshoz azért tedd hozzá,hogy kimondottan a tulaj kérésére nehogy újabb feleslege lyukat kelljen ejteni a kasztnin,ha legközelebb jössz akkor a magasad is megcsináljuk rendesen és majd megint kávézhatsz egész nap :tt2:
Szóval üljek egész nap a wc-n és ne zavarjam köreidet :P Egyértelmű illteve az egész csak egy kis rendrakás volt részedről! Mások ezt mint install hírdetik, ez meg afféle instant impro volt. De messze felülmúlta igényeim. Legközelebb kiülök a kis 3,14ásba és zenéthallgatok csak  :flowers:

Yocee

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 571
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #6149 Dátum: 2011.02.27 11:29:01 »

Drága és harmadikra sem illeszkedő ajtópanel, szigetelőszalaggal szigetelet drótok fejegység beszerelésénél, oda nem figyelés a részletekre...
Ez egy kifejezetten hangminőségre épített kocsi, büszkén mutatják a honlapon:

Attól még szólhat jól ugye? És mi az általános véleményed a Fusion cuccokról?