Szavazás

Mennyire vagy vájtfülű?

Nem hallgatok rádiót autóban.
4 (3.6%)
Elég a gyári zene, elégedett vagyok vele.
63 (56.3%)
Egy gyárinál jobb fejegység mindig befigyel.
31 (27.7%)
Mindenem a zene, új fejegység, nagy ovál, erősítő, mélynyomó.
14 (12.5%)

Összes szavazó: 112

Szerző Téma: AutóHiFi (hallga csak...)  (Megtekintve 1669909 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

Norbi

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 12
Re: Yaris Sol fejegység
« Válasz #240 Dátum: 2004.04.29 10:51:58 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Norbi"
Igen, hogy ki gyártja eredetileg? Matsushita (Panasonic), VDO...?  Konkrétan '04 Yaris Sol-ra gondolok. (Sajnos kazettás)  :cry:

Kb. 85%, hogy Panasonic.


Köszönöm! Valakinek esetleg 100%-os infója?

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #241 Dátum: 2004.04.29 15:05:00 »
Norbi:
Off: Nem ismerjük mi véletlenül 1mást? (Pécs, Jakabhegyi kolesz 501-es szoba? ;)

Norbi

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 12
AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #242 Dátum: 2004.04.29 15:39:11 »
Idézetet írta: "squiddy"
Norbi:
Off: Nem ismerjük mi véletlenül 1mást? (Pécs, Jakabhegyi kolesz 501-es szoba? ;)


Sajnos nem. Bp.-i vagyok.

Ear

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2924
    • http://www.ear.hu
Re: Yaris Sol fejegység
« Válasz #243 Dátum: 2004.04.29 16:17:52 »
Idézetet írta: "Norbi"
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Norbi"
Igen, hogy ki gyártja eredetileg? Matsushita (Panasonic), VDO...?  Konkrétan '04 Yaris Sol-ra gondolok. (Sajnos kazettás)  :cry:

Kb. 85%, hogy Panasonic.


Köszönöm! Valakinek esetleg 100%-os infója?


100%-os infója nem lehet senkinek, mert váltogatják a beszállítót, egy cégtől 90%-nál többet soha nem rendelnek.

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #244 Dátum: 2004.04.30 09:20:07 »
Idézetet írta: "Norbi"

Sajnos nem. Bp.-i vagyok.

Én sem pécsi vagyok, csak volt egy ex-szobatársam félévig fősulin akinek az volt a vezetékneve, mint neked és mivel nem túl gyakori ez a név, bátorkodtam rákérdezni nem te vagy-e az akire gondoltam.

Ear

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2924
    • http://www.ear.hu
AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #245 Dátum: 2004.04.30 10:46:45 »

Hardy

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 402
AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #246 Dátum: 2004.04.30 11:19:19 »
Mintahogy Ear is mondta 100%-ot nem lehet kijelenteni,de az én 2003 12. havi Yaris SOL-ba is Pana van.
'06 Corolla Verso 1.8 Linea SOL

Hardy

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 402
AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #247 Dátum: 2004.04.30 11:27:11 »
Most azon dolgozunk egy Corollás cimborámmal,neki is magnós a Pana rádiója,hogy az Alpine  tárat rálehet úgy kötni,hogy elég jól stimmel egyfajta adapter hozzá,ami mindössze 5ezer Ft és nem 20,mint a Sony stb.Lekértük a gyári bekötéseket,rajzokat a Toyotától,pontosabban a Kaposvári kereskedéstől.Egyébként csak jót mondhatunk róluk.
'06 Corolla Verso 1.8 Linea SOL

rezol

  • Vendég
AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #248 Dátum: 2004.04.30 11:48:53 »
Errõl jut eszembe:melyik is az a cég amelyik CD tár illesztõ ketyerék gyártásával foglalkozik?Az indexen volt szó róla.
(Tegnap rákerestem a régi fórumunkra az indexen és nem jött elõ a többi Toyotás topik között.Lehet,hogy legyalulták?)
Szóval visszatérve,nekem VDO Dayton kazettás fejegységem van amihez elvileg van forgalomban CD tár is,gyakorltilag viszont csak mûszerfalba építhetõ CD lejátszó egységet lehet kapni hozzá (amit én nem szeretnék),méghozzá elég húzós áron.

balintu

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 109
AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #249 Dátum: 2004.04.30 12:00:30 »
Idézetet írta: "Hardy"
Most azon dolgozunk egy Corollás cimborámmal,neki is magnós a Pana rádiója,hogy az Alpine  tárat rálehet úgy kötni,hogy elég jól stimmel egyfajta adapter hozzá,ami mindössze 5ezer Ft és nem 20,mint a Sony stb.Lekértük a gyári bekötéseket,rajzokat a Toyotától,pontosabban a Kaposvári kereskedéstől.Egyébként csak jót mondhatunk róluk.


Ez olyan kazetta-adapter -féle cucc? Mert én is azt használok, és éppen most buherálom a kocsit, mert szeretnék egy közvetlen bemenetet (Line-in) csinálni hozzá, de nincs bekötési rajzom. Nektek simán odaadták?

Hardy

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 402
AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #250 Dátum: 2004.04.30 13:18:12 »
Idézetet írta: "balintu"
Idézetet írta: "Hardy"
Most azon dolgozunk egy Corollás cimborámmal,neki is magnós a Pana rádiója,hogy az Alpine  tárat rálehet úgy kötni,hogy elég jól stimmel egyfajta adapter hozzá,ami mindössze 5ezer Ft és nem 20,mint a Sony stb.Lekértük a gyári bekötéseket,rajzokat a Toyotától,pontosabban a Kaposvári kereskedéstől.Egyébként csak jót mondhatunk róluk.


Ez olyan kazetta-adapter -féle cucc? Mert én is azt használok, és éppen most buherálom a kocsit, mert szeretnék egy közvetlen bemenetet (Line-in) csinálni hozzá, de nincs bekötési rajzom. Nektek simán odaadták?


Dehogy adapter,isten mentsen meg attól :)
A gyári fejhez lehet kötni gyári 6-os cd tárat,a gép hátulján van a csati pont 120 ropiért.Namármost léteznek olyan interfész adapterek ami a fejegység és a cdtár közötti kapcsolatot hivatott megvalósítani.Pl-Sony 6-os tárhoz való egyfajta adapter 24000-ért.És mi Alpine tárhoz való adaptert tudunk 5000-ért.Rendelés alatt van.
Olcsobb ,mint ha rendelsz a Toyotától.Mert még a Sony szett is megáll 70 körül újonnan.És nem látsz semmit,adapter a boxba,tár az üllés alatt."Nincs" mit ellopni.
A simán odaadták az túlzás,de jó a kapcsolat.
'06 Corolla Verso 1.8 Linea SOL

Hardy

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 402
AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #251 Dátum: 2004.04.30 13:34:11 »
Idézetet írta: "Szonár"
Errõl jut eszembe:melyik is az a cég amelyik CD tár illesztõ ketyerék gyártásával foglalkozik?Az indexen volt szó róla.
(Tegnap rákerestem a régi fórumunkra az indexen és nem jött elõ a többi Toyotás topik között.Lehet,hogy legyalulták?)
Szóval visszatérve,nekem VDO Dayton kazettás fejegységem van amihez elvileg van forgalomban CD tár is,gyakorltilag viszont csak mûszerfalba építhetõ CD lejátszó egységet lehet kapni hozzá (amit én nem szeretnék),méghozzá elég húzós áron.


http://www.kopeautohifi.hu/
Ők foglalkoznak cdadapterekkel,forgalmazzák is.Beszéltem már velük.
Szerintem rájuk gondolsz.
'06 Corolla Verso 1.8 Linea SOL

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26328
AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #252 Dátum: 2004.04.30 14:17:46 »
Idézetet írta: "Szonár"
Errõl jut eszembe:melyik is az a cég amelyik CD tár illesztõ ketyerék gyártásával foglalkozik?Az indexen volt szó róla.
(Tegnap rákerestem a régi fórumunkra az indexen és nem jött elõ a többi Toyotás topik között.Lehet,hogy legyalulták?)

Ott van az, csak nem mentél elég messzire (idöben)!
music     

S

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 248
    • http://www.kótai.hu
AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #253 Dátum: 2004.05.04 19:27:27 »
Bocs hogy belepofizok, de tudna valaki tapasztalatokat írni densionról? Mert a honlapjuk fórumán eléggé sok a panasz, szal müxik rendesen vagy még van mit javulnia :?:

Köszike
Üdv S
dv S
----------------------
'04 Yaris Sol 1.3

Ear

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2924
    • http://www.ear.hu
AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #254 Dátum: 2004.05.04 20:52:46 »
Idézetet írta: "S"
Bocs hogy belepofizok, de tudna valaki tapasztalatokat írni densionról? Mert a honlapjuk fórumán eléggé sok a panasz, szal müxik rendesen vagy még van mit javulnia :?:

Köszike
Üdv S


Nekem az van, és használtam mind a két félét. Kérdezz tudok segíteni.