Szerző Téma: Karosszériatuning  (Megtekintve 61087 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Karosszériatuning
« Válasz #15 Dátum: 2005.11.09 17:25:03 »
Idézetet írta: "kmr"
Idézetet írta: "kishaver"
Idézetet írta: "Prater"
Szia erdekelne -tudsz kepet kuldeni?
Híííddd fel, mert én ismerem személyesen a srácot és elmondása szerint ő többet soha nem jön ide (a fórumra), mert annyira senkit nem érdekelt a cucc, hogy még oda se bagóztunk. Nem hiszem, hogy lesz fotója, de a gyári Yaris kiegészítős katalógusba megtalálod a képet róla szerintem. Nagy tételbe nyomja ezeket a kütyüket, szerintem több is van neki!!!!

A kiegészítős prospektust például megtalálhatod ITT is.
Na ez az!!! Köszi kmr!!!

Azt hiszem, hogy a 6. oldalon található tetőspoilerről van szó. Ami az 5. oldalon van az a sima tetőspoiler. A 6. oldalon található, az nagyobb és sportosabb feelingű kicsit.
Üdv: Kishaver 74

Prater

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 52
Karosszériatuning
« Válasz #16 Dátum: 2005.11.09 23:47:59 »
Kosz szepen mindenkinek, felhivom a sracot...
lack Corolla TS 1.8 :)

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Karosszériatuning
« Válasz #17 Dátum: 2005.11.10 00:57:24 »
Idézetet írta: "kishaver"
Idézetet írta: "kmr"
Idézetet írta: "kishaver"
Idézetet írta: "Prater"
Szia erdekelne -tudsz kepet kuldeni?
Híííddd fel, mert én ismerem személyesen a srácot és elmondása szerint ő többet soha nem jön ide (a fórumra), mert annyira senkit nem érdekelt a cucc, hogy még oda se bagóztunk. Nem hiszem, hogy lesz fotója, de a gyári Yaris kiegészítős katalógusba megtalálod a képet róla szerintem. Nagy tételbe nyomja ezeket a kütyüket, szerintem több is van neki!!!!

A kiegészítős prospektust például megtalálhatod ITT is.
Na ez az!!! Köszi kmr!!!

Azt hiszem, hogy a 6. oldalon található tetőspoilerről van szó. Ami az 5. oldalon van az a sima tetőspoiler. A 6. oldalon található, az nagyobb és sportosabb feelingű kicsit.

És a 10. oldalon van egy harmadik, bár az nem teljesen gyári az TTE.
Ahogy nézem az árlistát, az németeknél 150 ill. 170 €-ba kerülnek ("Áfásan")

Prater

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 52
Corolla
« Válasz #18 Dátum: 2006.02.26 19:14:41 »
Sajnos megserult a bal oldali kuszob spoilerem , 2-3 rogzito is letort es kisse elall a kuszobtol. Termeszetesen durvan meg is karcolodott a spoiler kozepen tobb helyen. Tudnatok ajanlani valami jo helyet, ahol ezt meg tudnak javitani - fenyezni stb. Ha pedig mar fenyezek, akkor tetőspoiler es szemoldok is erdekelne.
Ha tudtok segitsetek hol es kinel talalok ilyeneket.
Udv. Prater
lack Corolla TS 1.8 :)

Author

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 44
Karosszériatuning
« Válasz #19 Dátum: 2006.03.01 07:28:33 »
Udv!

Uj Corolla HB-hez rendeltem Oldalszoknyat es Tetolegterelot a tartozek katalogusbol.
Ott csak 1 fajta tetolegterelo van, az arlistaban is, HB Elegant neven.

Namost tegnap jott meg az auto, a kiegeszitok mar le voltak fenyezve, de meg
szaradtak. Az ertekesito ekkor mondta, hogy nem azt rendelte, amit en akartam,
hanem egy jobbat, szebbet, nagyobbat...hm....kerdesem, hogy ez most akkor
mi? Mondtam neki, hogy nem lattam mast a katalogusban, de azt mondta hogy
ez tutibb. Most akkor mirol lehet szo? Lehetseges hogy gyariban letezik masik
legterelo is, vagy ... ????

Nem szeretnek mast felrakni, csak gyari dolgot, fokent hogy a katalogus arban
van szamolva, es az nem keves..!

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Karosszériatuning
« Válasz #20 Dátum: 2006.03.01 07:46:07 »
Idézetet írta: "Author"
Udv!

Uj Corolla HB-hez rendeltem Oldalszoknyat es Tetolegterelot a tartozek katalogusbol.
Ott csak 1 fajta tetolegterelo van, az arlistaban is, HB Elegant neven.

Namost tegnap jott meg az auto, a kiegeszitok mar le voltak fenyezve, de meg
szaradtak. Az ertekesito ekkor mondta, hogy nem azt rendelte, amit en akartam,
hanem egy jobbat, szebbet, nagyobbat...hm....kerdesem, hogy ez most akkor
mi? Mondtam neki, hogy nem lattam mast a katalogusban, de azt mondta hogy
ez tutibb. Most akkor mirol lehet szo? Lehetseges hogy gyariban letezik masik
legterelo is, vagy ... ????

Nem szeretnek mast felrakni, csak gyari dolgot, fokent hogy a katalogus arban
van szamolva, es az nem keves..!


A Corollához valóban 2 féle gyári hátsó spoiler van, az egyik az elegant (nekem is ilyen van), a másik a T-sport-é.
Ez utóbbiból létezik utángyártott is. Ezt anno nekem is ajánlották, de nem tetszett.
Szerintem ragaszkodj ahhoz, amit rendeltél. (Főleg ha nem is tetszik a másik.)

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Karosszériatuning
« Válasz #21 Dátum: 2006.03.01 09:39:11 »
Idézetet írta: "Misi"
A Corollához valóban 2 féle gyári hátsó spoiler van, az egyik az elegant (nekem is ilyen van), a másik a T-sport-é.
Ez utóbbiból létezik utángyártott is. Ezt anno nekem is ajánlották, de nem tetszett.
Szerintem ragaszkodj ahhoz, amit rendeltél. (Főleg ha nem is tetszik a másik.)
Nagyon mocskos világ ez!!!

Én egy gyanakvó hülye öregember leszek, most is az vagyok, csak fiatal. :nagymosoly:

Ha tetszik az általuk beszerzett szárny, akkor tetesd fel, de csak azt az árat fizesd, amit megbeszéltetek, ha nem tetszik, akkor finom elutasítás. Ha erősködnek, akkor asztal borítás.

Sajnos előfordul, hogy megrendelik a céges tuning kütyüket egyszer, azokról vesznek mintát és utána nagyon jól (ügyesen) dolgozó magyar műhelyekben reprodukálják az eredeti tuning cuccokat. Persze eredeti ár az többszöröse az előállítási költségnek. Olyan szinten mehet ez, hogy még a gyári felíratok, minden látszik. Én nem nagyon értek hozzá, engem simán vernek át ilyenekkel. Elképzelhető, hogy amire te ráböktél arról nincs mintájuk és most próbálják elsütni azt, amilyük van. De hogy ne legyek ennyire ünneprontó, elképzelhető, hogy tényleg csak ez volt nekik raktáron.

Én pl 50-ért vettem gyári tetőspoilert a Yarishoz festve szerelve számla nélkül szalonba (kiba sok), ami a katalógusba 60 + áfa + festés, szerelés lett volna (még több). Jobb, ha nem érdekelnek a további részletek.... A lényeg, hogy azt kapd, amit szeretnél!!!!
Üdv: Kishaver 74

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Karosszériatuning
« Válasz #22 Dátum: 2006.03.01 10:17:28 »
Idézetet írta: "Author"
Udv!

Uj Corolla HB-hez rendeltem Oldalszoknyat es Tetolegterelot a tartozek katalogusbol.
Ott csak 1 fajta tetolegterelo van, az arlistaban is, HB Elegant neven.

Namost tegnap jott meg az auto, a kiegeszitok mar le voltak fenyezve, de meg
szaradtak. Az ertekesito ekkor mondta, hogy nem azt rendelte, amit en akartam,
hanem egy jobbat, szebbet, nagyobbat...hm....kerdesem, hogy ez most akkor
mi? Mondtam neki, hogy nem lattam mast a katalogusban, de azt mondta hogy
ez tutibb. Most akkor mirol lehet szo? Lehetseges hogy gyariban letezik masik
legterelo is, vagy ... ????

Nem szeretnek mast felrakni, csak gyari dolgot, fokent hogy a katalogus arban
van szamolva, es az nem keves..!

Ez azért elég vicces...
Nehogy már az értékesítő döntse el hogy nekem mi tetszik!!!!  :shock:
Persze ettől még tényleg jobban bejöhet neked is ez a másik, de úgy érzem a normális eljárás akkor sem ez. Hívjon fel telefonon, találtak egy másikat, nem lenne-e jobb... stb.

Gangs

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 21
>:)
« Válasz #23 Dátum: 2006.03.01 10:44:53 »
Hali! Rem. valaki tud nekem seiteni, corollara szeretnék szemoldököt.  valaki esetleg tud ilyet szervalni akkor szivessen targyalnék vele. Köszönet

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Karosszériatuning
« Válasz #24 Dátum: 2006.03.01 11:34:05 »
Idézetet írta: "Author"


Nem szeretnek mast felrakni, csak gyari dolgot, fokent hogy a katalogus arban
van szamolva, es az nem keves..!


Nem véletlenül a TTE katalógusból rendeltél? Mit mondott az értékesítő, hogy ennek a "jobbnak" mi az ára? Ez elég fura, hogy tudott ő dönteni helyetted egy teljesen másik termékről, anélkül hogy láttad volna?  :mivan:
Toyota Yaris T SPORT
153



Ear

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2924
    • http://www.ear.hu
Karosszériatuning
« Válasz #25 Dátum: 2006.03.01 11:44:08 »
Idézetet írta: "Author"
Udv!

Uj Corolla HB-hez rendeltem Oldalszoknyat es Tetolegterelot a tartozek katalogusbol.
Ott csak 1 fajta tetolegterelo van, az arlistaban is, HB Elegant neven.

Namost tegnap jott meg az auto, a kiegeszitok mar le voltak fenyezve, de meg
szaradtak. Az ertekesito ekkor mondta, hogy nem azt rendelte, amit en akartam,
hanem egy jobbat, szebbet, nagyobbat...hm....kerdesem, hogy ez most akkor
mi? Mondtam neki, hogy nem lattam mast a katalogusban, de azt mondta hogy
ez tutibb. Most akkor mirol lehet szo? Lehetseges hogy gyariban letezik masik
legterelo is, vagy ... ????

Nem szeretnek mast felrakni, csak gyari dolgot, fokent hogy a katalogus arban
van szamolva, es az nem keves..!


Megtudhatnánk, melyik volt ez a kereskedés? Több, mint furcsa eljárás, én is szörnyen gyanakvó  lennék ezek után, hasonlóan mint kishaver.

Author

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 44
Karosszériatuning
« Válasz #26 Dátum: 2006.03.02 07:46:51 »
Idézetet írta: "ToTo"

Nem véletlenül a TTE katalógusból rendeltél? Mit mondott az értékesítő, hogy ennek a "jobbnak" mi az ára? Ez elég fura, hogy tudott ő dönteni helyetted egy teljesen másik termékről, anélkül hogy láttad volna?  :mivan:


Nem, én a Corolla Tartozékok című katalógusból rendeltem, lévén csak ez van, de a Toyota.hu-n a tartozékoknál is ez van. (Mármint a kisebb, Elegant néven futó.) Őszintén szólva nem is tudtam hogy létezik másik is. Képet sem találtam róla.

Igen, engem is az bosszant (még akkor is, ha feltételezem, hogy jót akart), hogy szólnia kellett volna előre,
hogy mást rendelt! Mindenesetre abban maradtunk, hogyha nem tetszik, akkor ragaszkodom ahhoz amit rendeltem.

Lehet csak én vagyok ilyen macerás vevő nem tudom, de tököm tele az ilyen apróságokkal, és ez nem az egyetlen. (Ráadásul félig ismerős, vagyis ismerős ismerőse az értékesítő...).

És tényleg nem tudom, hogy összességében jószándékú-e, vagy csak egy baleknak néz. Nem mind1.

Author

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 44
Karosszériatuning
« Válasz #27 Dátum: 2006.03.02 07:56:28 »
Idézetet írta: "Ear"


Megtudhatnánk, melyik volt ez a kereskedés? Több, mint furcsa eljárás, én is szörnyen gyanakvó  lennék ezek után, hasonlóan mint kishaver.


Pécsi kereskedés.

(Az igaz, hogy előzetesen sokan lebeszéltek, hogy itt vegyem, és valóban, az itteni értékesítők főnöke
annyira lekezelő egy fazon, hogy a gondolata is bosszant...viszont ez a srác alapvetően segítőkész, és egy
munkatársam ismerőse...ezért gondoltam hogy megspórolom az ingázást egy messzebb lévő kereskedőhöz.)

De egyébként körbetelefonáltam az orzágot, és jártam Szekszárdon is, de itt végül is kicsivel több engedményt kaptam (bár a fórumot olvasva ez is kevéske). Az a helyzet hogy perpill. a D-4D Luna, Manuál váltóval mondhatni hogy hiánycikk...szóval a végén már örültem, hogy kapok. (feltéve hogy nem akartam több hónapot várni.)

Ez van, sokat tanultam az elmúlt 1-2 hónapban. Mindenesetre az naív kép ami eddig élt bennem az "újautóvásárlás"-ról az kicsit összetört. Na sebaj. :-) Szervízbe nem ide fogom vinni, Szeke-élről sok jót olvastam, remélem nem dobnak ki ha odamegyek. :-)

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Karosszériatuning
« Válasz #28 Dátum: 2006.03.02 09:48:59 »
Idézetet írta: "Author"

Ez van, sokat tanultam az elmúlt 1-2 hónapban. Mindenesetre az naív kép ami eddig élt bennem az "újautóvásárlás"-ról az kicsit összetört. Na sebaj. :-) Szervízbe nem ide fogom vinni, Szeke-élről sok jót olvastam, remélem nem dobnak ki ha odamegyek. :-)


Menj Szekéhez az M+F Toyotába, Kiskőrösre, ők tuti nem dobnak ki!  :kacsint:
Toyota Yaris T SPORT
153



Tondach

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 325
Karosszériatuning
« Válasz #29 Dátum: 2006.03.18 21:57:34 »
Hali!Tudtok ajánlani szemöldokot és hátsó szárnyat yarisra?köszi