Szerző Téma: TMax - Hódmezövásárhely  (Megtekintve 36338 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

zsoooc

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1578
Re: TMax - Hódmezövásárhely
« Válasz #30 Dátum: 2010.10.22 11:11:16 »


Kedves Zsoooc!

Mint a kereskedés egyik vezetője, megkérdezhetném, hogy milyen negatív tapasztalat vezetett a tömör és velős megállpításhoz?

üdvözlettel,

Ludescher Ádám

Amig nem ad ra magyarazatot, addig nyilvan senki nem fogja komolyan venni...  :hug:

Hát, már elég sok idő eltelt a Hsz beírását követően, de vélelmezem, hogy ha lesz rá ideje, csak leírja, hogy mi is történt. :hmmmm:

Elnézést a megkésett válaszért, néhány napig nem voltam netközelben. A napokban tisztázódott a dolog, nincs probléma a szervízzel, valójában félreértésről volt szó. Korábban azért nem írtam semmi konkrétumot, mert folyamatban volt az ügy, és addig nem akartam. Az a lényeg, hogy megoldódott, így utólag mondhatom, hogy korrekt volt a hozzáállásuk.
« Utoljára szerkesztve: 2010.10.22 11:14:23 írta zsoooc »
Corolla 1,4 VVT-i 2005

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: TMax - Hódmezövásárhely
« Válasz #31 Dátum: 2010.10.22 11:14:05 »
Tehát még folyamatban volt az ügy, de Te már leírtad, hogy mindenki kerülje el a szervizt...
Mindezt hetekig olvashatta mindenki, indoklás nélkül.
Korrekt.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: TMax - Hódmezövásárhely
« Válasz #32 Dátum: 2010.10.22 13:33:07 »
No comment.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9388
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: TMax - Hódmezövásárhely
« Válasz #33 Dátum: 2010.10.22 13:49:29 »
Hirtelen felindulásból elkövetett kommentelés.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: TMax - Hódmezövásárhely
« Válasz #34 Dátum: 2010.10.22 17:29:59 »
A korrektség azt diktálja, hogy a negatív HSz mellé a javító HSz is szorosan ott legyen, ezért beillesztettem. Ha esetleg valaki új user tájékozódna a kereskedéssel kapcsolatban, kapjon egy HSZ-en belül a negatív vélemény mellé egy helyreigazítás a szerző tollából.
Úgy gondolom, hogy ezzel mindenki egyetért.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

zsoooc

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1578
Re: TMax - Hódmezövásárhely
« Válasz #35 Dátum: 2010.10.22 17:34:42 »
A korrektség azt diktálja, hogy a negatív HSz mellé a javító HSz is szorosan ott legyen, ezért beillesztettem. Ha esetleg valaki új user tájékozódna a kereskedéssel kapcsolatban, kapjon egy HSZ-en belül a negatív vélemény mellé egy helyreigazítás a szerző tollából.
Úgy gondolom, hogy ezzel mindenki egyetért.


Jól tetted, köszi!
Corolla 1,4 VVT-i 2005

radmar

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re: TMax - Hódmezövásárhely
« Válasz #36 Dátum: 2011.02.12 10:33:23 »
Tisztelt Ludi!

A kérdésem a következő: Létezik-e az, hogy a márkakereskedésben egy 2004-es yaris 1.0 olajcseréje jelen állás szerint 30-35 ezer ft-ra ugrott az eddigiekhez képest úgy, hogy a járművet ott vásároltam, és minden eddigi szervizelést, műszaki vizsgát ott végeztettem el.

Üdvözlettel: Radmar

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: TMax - Hódmezövásárhely
« Válasz #37 Dátum: 2011.02.12 10:47:46 »
Ha nem is Ludi vagyok, de azért válaszolok.
Pontosan tudni kellene, hogy az említett szerviz alatt mit végeztek el. Nem volt benne olyan szűrőcsere (pl pollen), ami az eddig szervizeknél nem volt? Vagy valami plusz munka? Egyébként meg 30-35 nem sok egy szervizért...
Gabe 254.

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10678
TMax - Hódmezövásárhely
« Válasz #38 Dátum: 2011.02.12 11:07:08 »
Olajcserekor általában a szűrőt is cserélik. Nincs a számlán pontosan részletezve, hogy mit végeztek/cseréltek?
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: TMax - Hódmezövásárhely
« Válasz #39 Dátum: 2011.02.12 11:11:33 »
Tisztelt Ludi!

A kérdésem a következő: Létezik-e az, hogy a márkakereskedésben egy 2004-es yaris 1.0 olajcseréje jelen állás szerint 30-35 ezer ft-ra ugrott az eddigiekhez képest úgy, hogy a járművet ott vásároltam, és minden eddigi szervizelést, műszaki vizsgát ott végeztettem el.

Üdvözlettel: Radmar



30-35 ezerre ugrott mennyiről?

Ludi

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 77
    • Toyota TMAX
Re: TMax - Hódmezövásárhely
« Válasz #40 Dátum: 2011.02.12 11:45:50 »
Tisztelt Ludi!

A kérdésem a következő: Létezik-e az, hogy a márkakereskedésben egy 2004-es yaris 1.0 olajcseréje jelen állás szerint 30-35 ezer ft-ra ugrott az eddigiekhez képest úgy, hogy a járművet ott vásároltam, és minden eddigi szervizelést, műszaki vizsgát ott végeztettem el.

Üdvözlettel: Radmar


Kedves Radmar!

Ha privát üzenetben elküldöd nekem az autó rendszámát és esetleg a telefonszámod akkor hétfőn felhívlak és megbeszéljük a dolgot.
A szervizelés után amikor a munkafelveő Kollega átadja az számlát és az autót akkor neki kötelessége tételesen elmagyarázni, hogy mi szerepel a számlán és az miért került bele az autóba és mennyibe kerül. Sajnos a nagy sietségben néha nem fektetnek rá kellő hangsúlyt. (ügyfél siet valahová, munkafelvevőre sokan várnak...)


Várom visszajelzésed,

üdv,
Ludescher Ádám

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Re: TMax - Hódmezövásárhely
« Válasz #41 Dátum: 2011.02.12 16:36:55 »
Már bocsánat, de mi az, hogy 30-35ezer? Egy konkrét szerviznek egy konkrét ára van.
Ha meg árajánlatról van szó, akkor pedig az a helyzet, hogy előzetesen szándékosan inkább egy magasabb kalkulált árat adnak meg, hogy utána ne reklamáljon az ügyfél, de hát nem erről volt szó.
music