Szerző Téma: Alkatrészek, technikai kérdések  (Megtekintve 2887341 alkalommal)

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában

pbudai

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
Re: Alkatrészek, technikai kérdések
« Válasz #2625 Dátum: 2009.01.05 13:31:20 »
Sziasztok!

Infót szeretnék kérni: hol, vagy kitől tudnék biztosan szerezni 1 db 15'-os gyári dísztárcsát egy 2006-os Corollára normál állpaotban? Pár Toyota-bontóban már kérdeztem, sehol sem volt. Köszönöm. üdv

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Alkatrészek, technikai kérdések
« Válasz #2626 Dátum: 2009.01.05 18:07:56 »
Sziasztok!

Infót szeretnék kérni: hol, vagy kitől tudnék biztosan szerezni 1 db 15'-os gyári dísztárcsát egy 2006-os Corollára normál állpaotban? Pár Toyota-bontóban már kérdeztem, sehol sem volt. Köszönöm. üdv

Bármelyik márkaszervízben  :whistling: ...
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Csacsa

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 282
  • Prius II
Re: Alkatrészek, technikai kérdések
« Válasz #2627 Dátum: 2009.01.05 21:08:25 »
Corollámon (E11,1.4 benzin) a szerelő vezérműszíjszettet cserélt,mert szerinte kellett. Én meg nem értek hozzá. 40e + munkadíjért sok volt?
(több mindent csinált rajta,de ez a legdrágább tétel)
Pörgesd föl magadat, bármi van, b@ssz föl egy napszemüveget, rúgd ki a gázt padlóig, rúgd ki a ***a anyját, hajoljon a lemez, a kompresszorod úgyis jobban szív, mint bármelyik csajod!

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Alkatrészek, technikai kérdések
« Válasz #2628 Dátum: 2009.01.05 21:18:03 »
Inkább átlagos. Főleg ha nem csak vezérműszíjat cserélt, hanem egyebeket is.  :)
Persze kérdés a munkadíj meg hogy a többi csere, munka mi volt?
         

Csacsa

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 282
  • Prius II
Re: Alkatrészek, technikai kérdések
« Válasz #2629 Dátum: 2009.01.06 17:48:42 »
Vezérműszíjszettet cserélt...
Pörgesd föl magadat, bármi van, b@ssz föl egy napszemüveget, rúgd ki a gázt padlóig, rúgd ki a ***a anyját, hajoljon a lemez, a kompresszorod úgyis jobban szív, mint bármelyik csajod!

Gyenega

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 29
Re: Alkatrészek, technikai kérdések
« Válasz #2630 Dátum: 2009.01.06 21:31:54 »
Teljesen átlagos ár, nekem 50 fölött volt munkadíjjal együtt. Annak idején én is sokalltam, de miután körbeérdeklődtem rájöttem, hogy teljesen normális ár, sőt, ennél néhány helyen lényegesen többet kértek volna érte.

Csacsa

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 282
  • Prius II
Re: Alkatrészek, technikai kérdések
« Válasz #2631 Dátum: 2009.01.06 21:41:05 »
Teljesen átlagos ár, nekem 50 fölött volt munkadíjjal együtt. Annak idején én is sokalltam, de miután körbeérdeklődtem rájöttem, hogy teljesen normális ár, sőt, ennél néhány helyen lényegesen többet kértek volna érte.

És neked mennyi volt akkor az autódban?
Pörgesd föl magadat, bármi van, b@ssz föl egy napszemüveget, rúgd ki a gázt padlóig, rúgd ki a ***a anyját, hajoljon a lemez, a kompresszorod úgyis jobban szív, mint bármelyik csajod!

SKarcsika

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Toyota Corolla Liftback zárcsere
« Válasz #2632 Dátum: 2009.01.07 00:06:55 »
Kedves Mindenki!
Segítséget kérnék az ügyben, hol és hogyan tudnék zárat cserélni egy Toyota Corolla Liftback / 1985/5. évjáratú autón.
A bal első zárat nem lehet kulccsal kinyitni. Központi záras az autó.
Köszönöm és várom a mielőbbi választ!
SK

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Alkatrészek, technikai kérdések
« Válasz #2633 Dátum: 2009.01.07 00:10:20 »
Szia!

Szerintem a bal első ajtónál cserélj zárat, ha ott nem jó.  :D :D :D

Komolyra fordítva, Ha csak ott cserélsz zárat, akkor ezentúl két kulcsod lesz a kocsihoz. Viszont ez olcsóbb megoldás lehet.
A helyedben én komplett garnitúrát cserélnék, ezt bontóból is be tudod szerezni. Ezek listáját megtalálod a honlapon.
Szerintem kérdezz körbe, hogy mennyibe kerül 1 zár, illetve egy komplett garnitúra? Aztán a pénztárcádhoz igazítod a döntést...

SKarcsika

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re: Alkatrészek, technikai kérdések
« Válasz #2634 Dátum: 2009.01.07 00:19:45 »
Köszi a gyors választ! ::) :) Tudsz ajánlani olyan bontót, ahol esetleg találnék ilyet? SK

Szia!

Szerintem a bal első ajtónál cserélj zárat, ha ott nem jó.  :D :D :D

Komolyra fordítva, Ha csak ott cserélsz zárat, akkor ezentúl két kulcsod lesz a kocsihoz. Viszont ez olcsóbb megoldás lehet.
A helyedben én komplett garnitúrát cserélnék, ezt bontóból is be tudod szerezni. Ezek listáját megtalálod a honlapon.
Szerintem kérdezz körbe, hogy mennyibe kerül 1 zár, illetve egy komplett garnitúra? Aztán a pénztárcádhoz igazítod a döntést...


Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Alkatrészek, technikai kérdések
« Válasz #2635 Dátum: 2009.01.07 00:30:08 »
Sajna nem szoktam hívogatni őket, pláne nem Corolla zár ügyben, mert nekem nem olyan kocsim van.  :D
A Legolcsóbb Toyota bolt nevű rendelésre is szerez be cuccokat, náluk talán nagyobb esélyekkel indulsz.
http://www.toyota-alkatresz.hu/
« Utoljára szerkesztve: 2009.01.07 00:36:22 írta Misi »

MFerenc

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1935
Re: Toyota Corolla Liftback zárcsere
« Válasz #2636 Dátum: 2009.01.07 07:32:04 »
Kedves Mindenki!
Segítséget kérnék az ügyben, hol és hogyan tudnék zárat cserélni egy Toyota Corolla Liftback / 1985/5. évjáratú autón.
A bal első zárat nem lehet kulccsal kinyitni. Központi záras az autó.
Köszönöm és várom a mielőbbi választ!
SK
Kérdezd meg pl. itt: http://www.autozarak.hu/szolgaltatas_3.html. Kiszerelik a zárat, csinálnak hozzá kulcsot, vagy átkódolják a többihez és akkor csak egy kulcs kell továbbra is. De ők elmondják pontosan, hogy s mint, mennyi.

SKarcsika

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re: Toyota Corolla Liftback zárcsere
« Válasz #2637 Dátum: 2009.01.07 10:15:35 »
Köszönöm a gyors segítséget!SK

Kedves Mindenki!
Segítséget kérnék az ügyben, hol és hogyan tudnék zárat cserélni egy Toyota Corolla Liftback / 1985/5. évjáratú autón.
A bal első zárat nem lehet kulccsal kinyitni. Központi záras az autó.
Köszönöm és várom a mielőbbi választ!
SK
Kérdezd meg pl. itt: http://www.autozarak.hu/szolgaltatas_3.html. Kiszerelik a zárat, csinálnak hozzá kulcsot, vagy átkódolják a többihez és akkor csak egy kulcs kell továbbra is. De ők elmondják pontosan, hogy s mint, mennyi.

Gyenega

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 29
Re: Alkatrészek, technikai kérdések
« Válasz #2638 Dátum: 2009.01.07 15:03:26 »
És neked mennyi volt akkor az autódban?
[/quote]

107e

Csacsa

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 282
  • Prius II
Re: Alkatrészek, technikai kérdések
« Válasz #2639 Dátum: 2009.01.07 21:17:46 »
És neked mennyi volt akkor az autódban?

107e
[/quote]
Nekem 147e-t mutatott az óra a cserekor.
Pörgesd föl magadat, bármi van, b@ssz föl egy napszemüveget, rúgd ki a gázt padlóig, rúgd ki a ***a anyját, hajoljon a lemez, a kompresszorod úgyis jobban szív, mint bármelyik csajod!