Szerző Téma: Alkatrészek, technikai kérdések  (Megtekintve 2943112 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Alkatrészek, technikai kérdések
« Válasz #1620 Dátum: 2007.10.09 16:05:21 »
Egyeztessetek színkódot. Az adattáblán rajta van. Az ezüst egyessel kezdõdik (3karakter, pl.: 1E7, kárpitkóddal együtt szerepel: 1E7/FD18 a per után a kárpitkód van.).

Peti

  • Vendég
Alkatrészek, technikai kérdések
« Válasz #1621 Dátum: 2007.10.09 19:10:46 »
Idézetet írta: "leszilaci"

megnézzük,h a yaris-ezüst passzol-e ?  :szemez:


 :elpirul:

Valamelyik nap begurulsz??? Ha ott a kocsi bent vagyok... :szemez:

Csüt kivételével inkább délután...

Peti

  • Vendég
Alkatrészek, technikai kérdések
« Válasz #1622 Dátum: 2007.10.09 19:12:12 »
Ezt holnap lecsekkolom... :hmm:

De sztem ugyanaz, bár ami most rajta van az is picit elüt és egyáltalán nem szembetûnõ, csak nem bírja a vizet a matrica, most meg ugye jön a nyálas, fagyos idõ... :?

Peti

  • Vendég
Alkatrészek, technikai kérdések
« Válasz #1623 Dátum: 2007.10.10 19:11:09 »
Köszönöm Leslie a gyorsreagálást! :10:  :magasztal:
Holnap sztem megcsinálom, délelõttös vagyok, úgyhogy délután matricázás... :vag2:

leszilaci

  • Vendég
Alkatrészek, technikai kérdések
« Válasz #1624 Dátum: 2007.10.11 06:43:41 »
nincs mit :) de szép legyen, mer'-asztán' maj' jóól le-MEO-zom  :ordog:

Peti

  • Vendég
Alkatrészek, technikai kérdések
« Válasz #1625 Dátum: 2007.10.11 19:17:22 »
Ööööööö, izé Leslie... :roll:
Elkezdtem ma a matricázást, de elakadtam, ugyanis a puklit ahogy megtisztítottam, kiszedtem a hibajavítót is :oops:  ezáltal egy kráter lett ott amire a matricát felrakva ugyanúgy látható volt a sérülés is :rolleyes:  úgyhogy még egy nap türelmi idõt kérek... :mrgreen:

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Alkatrészek, technikai kérdések
« Válasz #1626 Dátum: 2007.10.11 22:44:26 »
ezek szerint nem csak én vagyok dekoros analfabéta, mert én is így jártam :rohog:
ha rájössz a megoldásra, írd meg mindenképp!!! :hmm:
kisa
born to ride

Peti

  • Vendég
Alkatrészek, technikai kérdések
« Válasz #1627 Dátum: 2007.10.12 10:28:24 »
Én azt fogom csinálni mint az elõzõ szimpla matricánál :nana:  szépen egyenletesen (már amennyire lehet) feltöltöm a krátert, aztán félóra-óra után rá a matricát, a hibajavító ilyen mennyiségbe elég képlékeny még a "száradás" után is, rá a matrica aztán kicsit megmasszírozom, remélem jó lesz... :roll:

leszilaci

  • Vendég
Alkatrészek, technikai kérdések
« Válasz #1628 Dátum: 2007.10.12 12:19:05 »
csak nyugodtan. mondtam, h nem kell kapkodnod :nagymosoly:
én nem matricázni, hanem kocsit mosni fogok :oops: remélem már lesz rá idõm ma délután :faradt:

de miért nem szóltál,h vigyek gittet is? :ordog: aztán felváltva kellett volna rágni,h megpuhuljon :rohog:

Peti

  • Vendég
Alkatrészek, technikai kérdések
« Válasz #1629 Dátum: 2007.10.12 20:09:41 »
Idézetet írta: "leszilaci"

de miért nem szóltál,h vigyek gittet is? :ordog: aztán felváltva kellett volna rágni,h megpuhuljon :rohog:


Gittegylet... :?:  :sunyi:  :lol:

Hétvégére kész lesz....... :roll:

daroczipeter

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Benzinpumpa
« Válasz #1630 Dátum: 2007.10.15 15:38:16 »
Sziasztok!
Tudjátok esetleg, hogy a Corolla (2002-es régebbi kasztnis) benzinpumpájához hol megy a vezeték? Elvileg valahol a bal oldalon a küszöbnél szokott (a többi autó esetében)...  

Vagy esetleg van valakinek kapcsolási/vezetékekkel kapcsolatos rajza?  

De még az is segítene, ha a hol megy kérdés mellé, a milyen színû a vezeték kérdésre is tudnátok a választ.  

Köszi,
dpeti

Peti

  • Vendég
Alkatrészek, technikai kérdések
« Válasz #1631 Dátum: 2007.10.16 23:55:35 »
Idézetet írta: "leszilaci"

csak nyugodtan. mondtam, h nem kell kapkodnod :nagymosoly:
 


Vazzeg Leslie!
Feljött a matrica széle, pedig nem fogtam meg csak a közepét ahogy a leírás is írja :?  úgyhogy most valami köztes anyagot kell applikálnom és újra indul a mûvelet. :szemforgat:

De a matricát visszaadom ha gondolod, elvileg már nem kell... :hmm:

leszilaci

  • Vendég
Alkatrészek, technikai kérdések
« Válasz #1632 Dátum: 2007.10.17 07:53:38 »
Idézetet írta: "Peti500"
úgyhogy most valami köztes anyagot kell applikálnom és újra indul a mûvelet. :szemforgat:

köztes-kötõanyag


ez a matrica is el tud öregedni? mert mindig a kocsiban pihent a kesztyûtartóban...ott volt 40-50fok, meg minusz 10is
nem lehet,h azért nem akar odaragadni?

Peti

  • Vendég
Alkatrészek, technikai kérdések
« Válasz #1633 Dátum: 2007.10.17 10:35:11 »
Te nooooormális vagy! :mivan:  
A jó kis rapidot majd ilyenre fogjuk elpazarolni :crazy:  apropó akkor ma este is a szokásos helyen???
Zacskót én hozok!  :szemez:

Nem tudom, lehet hogy nem tett jó neki ez hõm. ingadozás, az elsõ matrica amit leakartam szedni (a kis kocka a 3közül), úgy csináltam ahogy a leírás írja :arrow:  meghajlítottam az egész matrica lapját (azon a részen) és középen "alányúltam" ( :jack: ) a széle ekkor szépen elkezdett berepedni... :oops:  :roll:  
Fölhasználtam volna azt is, de levágva azt a kis részt pont kilógott volna a pukli... :?

Apropó ragasztó: tegnap bent volt egy ember, olyan ragasztó szag jött belõle hogy sztem pusztán a jelenlétével odaragasztotta volna a kocsihoz a lejött matricát :nagymosoly:  gondoltam megkérem, de nem nagyon lehetett vele kommunikálni. :hmm:

Miklós Gábor

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 6
Alkatrészek, technikai kérdések
« Válasz #1634 Dátum: 2007.10.18 13:33:48 »
Sziasztok!

Nincs már idõm keresgélni... Ha valaki tudna segíteni '89-s Corolla 4A-F motorral szerelt autómataváltó robbantott rajzzal azt megköszönném!
Illetve ha kallódik otthon efféle autómataváltó-  akár mûködésképtelen, az is érdekel!

Köszi
string