Szerző Téma: Suzuki  (Megtekintve 257337 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Rozsomák

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 982
Suzuki
« Dátum: 2005.02.25 09:30:14 »
Music javaslatára itt nyitok egy topicot a Suzukik számára.
dv,
   Rozsomák
TOYOTA COROLLA 2004 1.4 HB 20
"Az élet olyan, mint egy doboz bon-bon. Nem tudhatod, mit veszel ki belõle."

Rozsomák

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 982
Suzuki
« Válasz #1 Dátum: 2005.02.25 09:38:47 »
Amiért ezt a topicot nyitottam nem más mint hogy vásároltam egy Suzuki Samurai-t.
Alapvetően meg vagyok fertőzve az off-road iránti vonzódással, ráadásul a családnak szüksége volt egy második autóra. (Két légy, egy csapás :D )
A többi suzukiról nem sokat tudok, de ha jól tudom műszakilag megbízhatóak, viszont fogékonyak a korrózióra, és 5 csillagos töréstesztjük -tudomásom szerint- még nem volt.
Várom a véleményeket, és ha esetleg más is rendelkezik Samurai-val, akkor szívesen veszem a tanácsokat is.
dv,
   Rozsomák
TOYOTA COROLLA 2004 1.4 HB 20
"Az élet olyan, mint egy doboz bon-bon. Nem tudhatod, mit veszel ki belõle."

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Suzuki
« Válasz #2 Dátum: 2005.02.25 13:54:11 »
Idézetet írta: "Rozsomák"
Music javaslatára itt nyitok egy topicot a Suzukik számára.



Mert mint tudjuk, a Mi autónk...... :-)
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Rozsomák

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 982
Suzuki
« Válasz #3 Dátum: 2005.02.25 15:20:18 »
Bizony-bizony. Méltatlanul elhalgattuk eddig :evil: .
Pedig az új Swift kimondottan pofás kis verda. Bár a belbecs és a külcsin nem mindig áll arányban... majd meglátjuk.
dv,
   Rozsomák
TOYOTA COROLLA 2004 1.4 HB 20
"Az élet olyan, mint egy doboz bon-bon. Nem tudhatod, mit veszel ki belõle."

NoGun

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 585
    • http://www.nogun.hu
Suzuki
« Válasz #4 Dátum: 2005.02.25 16:23:34 »
Voltam ma a gyárban, Esztergomban.

Nekem tetszett!
HORDD EL MAGADON!
____ www.nogun.hu ______

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Suzuki
« Válasz #5 Dátum: 2005.02.25 16:27:30 »
Idézetet írta: "Rozsomák"
Bizony-bizony. Méltatlanul elhalgattuk eddig :evil: .
Pedig az új Swift kimondottan pofás kis verda. Bár a belbecs és a külcsin nem mindig áll arányban... majd meglátjuk.

Hát igen, de szerintem kívülről ronda, és a motorja a jó :D
Ízlések és pofonok :D
Laco 73 :D

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Suzuki
« Válasz #6 Dátum: 2005.02.26 14:24:39 »
Nekem az új swift bejön, ha nem lenne gyerek, meg sok szálítandó cucc, akkor még vennék is, a motorja megbízható, és az új kinézetre a minire emlékeztet!
-Persze kérdés, hogy 60e km után mennyire lenne zörgős, mert bizony a Corolla kusba van, ha minden rendesen rögzítve van a csomagtérben, és a redőnyt is rendesen bepattintom a helyére!
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Suzuki
« Válasz #7 Dátum: 2005.02.26 17:44:06 »
Te hogyhogy tudsz hozzászólást írni?
music     

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Suzuki
« Válasz #8 Dátum: 2005.02.26 20:21:54 »
Írni lehet, de javítani, törölni, stb nem, meg néhány téma megszűnt létezni, pl az Általános/beszélgessünk, meg a Corolla/minden ami a Corollával kapcsolatos. - legalábbis ezeket nem lelem egy ideje, délután a corollás megvolt, aztán tíz perc múlva már nem.
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Suzuki
« Válasz #9 Dátum: 2005.02.26 21:03:01 »
Idézetet írta: "music"
Te hogyhogy tudsz hozzászólást írni?

Jé, én is tudtam... csak nem számolja...:roll:
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Suzuki
« Válasz #10 Dátum: 2005.02.26 21:15:59 »
Hogy ne csak offoljak, az új Swift nekem sem tetszik. A motorja lehet jó, de hát az a kocsival együtt jár...
music     

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Suzuki
« Válasz #11 Dátum: 2005.02.26 21:31:19 »
Ami igazán tetszik ebben az új Swiftben, hogy a GS 3 milláért többet tud, mint a Sol Yaris... Azért a 6 légzsák az 6 légzsák. És nem lehet összességében rosszabb a biztonsága a Yarisénál. Az más kérdés, hogy decemberben jön az új Yaris, míg ez a Swift most minimum 5-6 évig még ebben a formában lesz  :wink:
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Suzuki
« Válasz #12 Dátum: 2005.02.26 22:10:09 »
Idézetet írta: "Szeke"
Ami igazán tetszik ebben az új Swiftben, hogy a GS 3 milláért többet tud, mint a Sol Yaris... Azért a 6 légzsák az 6 légzsák. És nem lehet összességében rosszabb a biztonsága a Yarisénál. Az más kérdés, hogy decemberben jön az új Yaris, míg ez a Swift most minimum 5-6 évig még ebben a formában lesz  :wink:

De meddig tud többet? Magad is megválaszoltad csak nem pont megfelelően. A Yaris 20 év múlva is működni fog, és a kasznija se lesz darabokban. A Suzuki 20 év múlva elporlik, és eltemetni se lesz érdemes. Ez a különbség, és azok a csillagok is jelentenek vmit, nem pont te mondtad? :D
A futóműről ne is beszéljünk az Ignis esetében főleg. Azért kipróbálnám a Suzukit, és nem tartom rossz alternatívának, ha valakinek nincs sok pénze, de 2-3 évig jó autót akar. A motor az Japánosan megbízható, de a többit azt még át kellene gondolni. Ellenben autók helyett motorokat azt nagyon tudnak gyártani. :D
Laco 73 :D

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Suzuki
« Válasz #13 Dátum: 2005.02.26 22:18:22 »
Idézetet írta: "KLaco"
De meddig tud többet? Magad is megválaszoltad csak nem pont megfelelően. A Yaris 20 év múlva is működni fog, és a kasznija se lesz darabokban. A Suzuki 20 év múlva elporlik, és eltemetni se lesz érdemes. Ez a különbség, és azok a csillagok is jelentenek vmit, nem pont te mondtad? :D
A futóműről ne is beszéljünk az Ignis esetében főleg. Azért kipróbálnám a Suzukit, és nem tartom rossz alternatívának, ha valakinek nincs sok pénze, de 2-3 évig jó autót akar. A motor az Japánosan megbízható, de a többit azt még át kellene gondolni. Ellenben autók helyett motorokat azt nagyon tudnak gyártani. :D

Kár, hogy nincs még az új Swiftről se törésteszt. Mindenki csak arra vár, sokkal több ember venné, ha végre elvinnék és jól szerepelne (persze a rossz szereplés meg sokakat elüldözne)... Majd az élet eldönti, biztonságos-e :)  De nem rajtam tesztelik, az biztos. :D

Ne érts félre, én se fogok átülni Suzukiba  :wink:   Egyszerűen tény, hogy ez az új Swift végre egy normális autó. És _jelenleg_  nagyon jó felszereltsége van a GSnek jó áron (az 1.5-ös, erős motorról már nem is szólva).  Mindenesetre szívesebben vennék használtan egy 5 éves újfajta Swiftet, mint hasonló korú 206-ost, Cliot vagy Corsát, vagy hasonló európai kisautót...
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Suzuki
« Válasz #14 Dátum: 2005.02.26 22:31:22 »
Idézetet írta: "Szeke"
Idézetet írta: "KLaco"
De meddig tud többet? Magad is megválaszoltad csak nem pont megfelelően. A Yaris 20 év múlva is működni fog, és a kasznija se lesz darabokban. A Suzuki 20 év múlva elporlik, és eltemetni se lesz érdemes. Ez a különbség, és azok a csillagok is jelentenek vmit, nem pont te mondtad? :D
A futóműről ne is beszéljünk az Ignis esetében főleg. Azért kipróbálnám a Suzukit, és nem tartom rossz alternatívának, ha valakinek nincs sok pénze, de 2-3 évig jó autót akar. A motor az Japánosan megbízható, de a többit azt még át kellene gondolni. Ellenben autók helyett motorokat azt nagyon tudnak gyártani. :D

Kár, hogy nincs még az új Swiftről se törésteszt. Mindenki csak arra vár, sokkal több ember venné, ha végre elvinnék és jól szerepelne (persze a rossz szereplés meg sokakat elüldözne)... Majd az élet eldönti, biztonságos-e :)  De nem rajtam tesztelik, az biztos. :D

Ne érts félre, én se fogok átülni Suzukiba  :wink:   Egyszerűen tény, hogy ez az új Swift végre egy normális autó. És _jelenleg_  nagyon jó felszereltsége van a GSnek jó áron (az 1.5-ös, erős motorról már nem is szólva).  Mindenesetre szívesebben vennék használtan egy 5 éves újfajta Swiftet, mint hasonló korú 206-ost, Cliot vagy Corsát, vagy hasonló európai kisautót...

Ebben teljesen igazad van, az európaiaknál megbízhatóbbak az 1000%, de sokat fogyaszt pl az 1.5-ös azt hallottam.
Laco 73 :D